Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1571
2012. okt. 23. 7:38
Halkan megjegyzem-privire választ nem kaptam-én megtettem az első lépést...

Így van ,ha figyeltetek ,Nina nekem is beszólt bizony...
Nem fogom senki pártját-sőt még a Vámpírokét sem teljesen,csak nem is utálom őket...persze belemagyarázni,és a szavakat kiforgatni lehet...
Legelőször pedig nem Cassiel,nem Nina,és nem is én kezdtem a piszkálódást.
És ezzel nem szóltam be senkinek,általánosságban írtam.
Ennyit erről.

Nos,boncolgassátok csak a leírtakat,bár azt már én is leírtam bizony hogy a Vámpíroknak volt közük a történelmi eseményekhez is.
#1570
2012. okt. 23. 2:35
Jesszus...tényleg Hős tagok akartok lenni ;D ;D

Október 18-a óta nem jártam itt, most feljöttem és gondoltam, hogy pár oldal lesz csak, elolvasom....és tessék..miről maradtam le :D
94. oldaltól olvastam ......hát ..mit írjak...ideges lettem, aztán próbáltam lenyugodni aztán megint ideges lettem..aztán még idegesebb lettem, aztán Nina hatására kezdett előjönni belőlem az állat, amit próbálok elnyomni magamban, aztán már a szemem előtt lejátszódott pár véres részlet, aztán fokozatosan nyugodtam le...az utolsó hozzászólás végére pedig szerencsére sikerült lenyugodnom annyira , hogy a hozzászólásomban ne legyen káromkodás.

Az utolsó 2 hozzászólás már ad reményt, hogy újra haladni fog a téma... :D
#1569
2012. okt. 22. 21:09
Nem hülyeségből, de ha a vámpírok beszivárogtak titkos társaságokhoz (pl. Vril is) , közük lehet magához a világháborúhoz is és annak kirobbantásához. A médiumjaik kapcsolatot találnak ősi civilizációkkal (talán a vámpírok is a múltjukat kutatják? - elveszett a tudásuk? - az őseiket keresik?). Ehhez most csak én kötöm a Fawcettes, meg a Penelope által említett, feltárt romvárost Death Valleyben. Ahol érdekes csontokat is találtak.
A nácik ugyanakkor kísérleteztek repülő csészealjakkal (UFO észlelések - zöld emberkék) és talán még a háború után is. Lehet eleve a feltárt civilizációik nyomán alkották meg ezeket a repülőket. Bár elvileg nem tudja elhagyni a légkört, tehát fizikai képtelenség csillagközi utazást tenni egy csészealjal ---> csak földi eredetű lehet.

Egyszerűen annyira rövid az életünk és annyi minden történt már, ahol ott sem lehettünk, hogy felfogni sem tudjuk szinte.

*Sokan hiszik, hogy az Usa pénzelte eredetileg a náci pártokat, majd a háború vége felé kiutat biztosított a német (nem zsidó) tudósoknak. (Az Usában pedig ilyenkor már rég virágkorukat élik a szabakdőművesek).
Ugyanakkor az is tény, hogy mint Amerika, mint a többi Szövetséges (tehát zsidó politikusok is) jól tudta mi folyik a haláltáborokban, de titkolták. Ha nem az oroszok érkeznek meg elsőnek, talán meg sem tudjuk, mert nem hagynak tanúkat.

Ez szerintem kicsit hasonlít arra a "véráldozatra", mint amikor az Usa állítólag saját polgárait mészárolta le (2001/09/11), hogy háborúba fogjon a Közel-Kelet ellen. Vajon mi lehet ott, amiért megéri ennyi ember életét feláldozni? (a katonákét is)
Egyáltalán ha léteznek ezek a társaságok, mi céljuk van ezzel a sok gyilkolással?
#1568
2012. okt. 22. 20:56
"Soha nem tudom megállni, hogy ne szóljak bele. Bár lehet sokkal jobban járnék. Én nem tudom azt, kik vagytok, vagy melyikőtök mond igazat és őszintén szólva, azzal, hogy ennyire egymás ellen "dolgoztok", már sejtésem sincs. Lehet ez valami rejtett cél, vagy mit tudom én, mindenesetre most pártatlanul, ennek a hergelésnek csak szimplán, önmagában nins értelme.

Kicsit mélyebbre ásva: Nina most megint "alszik", de ezt a vitát ő kezdte. Ez teljes mértékben igaz. Vissza lehet keresni. És tényleg provokálóan írt, hogy ne lehessen csak úgy elnézni mellette. Kereste a konfliktust.
Nocturn az itteni témákat kritizálja, amibe először Cassiel, egyszer pedig Nina tudott belekötni. Ugyan nem vitát akar kirobbantani, de előszeretettel kontrázik rá. Vissza lehet keresni.
Penelope senki pártját nem akarja fogni, de eleve ellenérzéseket táplál Nocturn iránt, ami miatt a mérlege mindig egy kicsit a másik irányba billen ki. De Nina mellett soha nem állt ki, sőt Nina őt is kikezdte néhány kommentje miatt. Szintén vissza lehet keresni.
" – Falcon


Szerintem az nem minősül kritikának, hogy azt kérdeztem már párszor, hogy mégis mi köze van a zellernek a vámpírokhoz. Vagy az ufóknak, vagy az óriásoknak. Válasz NUKU illetve "nem tetszik menjél másik fórumba" + "az a köze, hogy minden mindennel összefügg". Jó, akkor elkezdtem írni, hogy szerintem vajon hogyan függhet össze a zeller a vámpírokkal, meg az ufók, meg az óriások, meg a titkos társaságok stb. Szerintem elég érdekes volt, de érdemi véleményt azóta se lehetett olvasni róla.

Szóval, ez élet jelen nagy kérdése: Akkor miért nem beszélünk pl. az összefüggésekről?

Azért a hülyének is látnia kéne, hogy én a fórum témáját szeretném előmozdítani, felvetéseim is vannak, de kit érdekel?

Szerintem pl. az nem létezik, hogy a vámpíroknak nincs köze az Illuminatihoz, vagy hogy nem szivárogtak be a titkos társaságokba. Hiszen tudjuk, hogy a pálosok a vámpírokat védik, a katolicizmus az eukarisztiájával vámpír-bratyi, állítólag a katolikus papok még fel is ismerik a vámpírokat. És a katolikusok rendesen benne vannak az Illuminatiban is a szabadkőművességben is, ahogy írtam II. János Pál pápa is tag volt, a koporsójából tisztán látszik.

Kíváncsi leszek hogy hányan feszegetik tovább ezt. Vagy jönnek megint a zöld emberkék meg az atomkatasztrófák. Ez utóbbi leginkább a zombikkal függhet össze bármilyen módon is...
#1567
2012. okt. 22. 20:44
"Bocsi,de ez már szánalmas,amit itt produkálsz...vagy provokálsz...egyre megy.

Mostantól írhatsz,amit akarsz,de én személy szerint itt nem fogok reagálni rá.

Szép estét.
Ment privi...." – Penelope


Én provokálok...hát hogyne. Ha azt szeretném tudni mi a szánalmas, nem téged foglak megkérdezni, ugyanis túl lóg az a bizonyos gerendád.
#1566
2012. okt. 22. 20:14
Soha nem tudom megállni, hogy ne szóljak bele. Bár lehet sokkal jobban járnék. Én nem tudom azt, kik vagytok, vagy melyikőtök mond igazat és őszintén szólva, azzal, hogy ennyire egymás ellen "dolgoztok", már sejtésem sincs. Lehet ez valami rejtett cél, vagy mit tudom én, mindenesetre most pártatlanul, ennek a hergelésnek csak szimplán, önmagában nins értelme.

Kicsit mélyebbre ásva: Nina most megint "alszik", de ezt a vitát ő kezdte. Ez teljes mértékben igaz. Vissza lehet keresni. És tényleg provokálóan írt, hogy ne lehessen csak úgy elnézni mellette. Kereste a konfliktust.
Nocturn az itteni témákat kritizálja, amibe először Cassiel, egyszer pedig Nina tudott belekötni. Ugyan nem vitát akar kirobbantani, de előszeretettel kontrázik rá. Vissza lehet keresni.
Penelope senki pártját nem akarja fogni, de eleve ellenérzéseket táplál Nocturn iránt, ami miatt a mérlege mindig egy kicsit a másik irányba billen ki. De Nina mellett soha nem állt ki, sőt Nina őt is kikezdte néhány kommentje miatt. Szintén vissza lehet keresni.
#1565
2012. okt. 22. 19:34
Bocsi,de ez már szánalmas,amit itt produkálsz...vagy provokálsz...egyre megy.

Mostantól írhatsz,amit akarsz,de én személy szerint itt nem fogok reagálni rá.

Szép estét.
Ment privi....
#1564
2012. okt. 22. 19:16
"Még annyit,és ezzel tényleg befejeztem:
Nocturn,elvileg-gondolom én,azért jöttél a fórumra,hogy elolvasd amik itt vannak-amivel semmi probléma.De te állítod ugye hogy máshogyan van,és dezinformálok stb...akkor minek vagy még mindig itt?
Nyissál akkor egy másik topikot,és írd le,amit úgy gondolod szeretnél-ez csak tanács.
vagy azért vagy itt alapból,hogy piszkálódj-nekem inkább ez jön le.
Vagy ha velem van problémád-ám legyen,privátban a szolgálatodra állok.
Már megbocsáss,de amióta megjelentél,csak megy a vita-ez tagadhatatlan.

Tudni akarod mit tudok,és nem tetszik hogy nem mondom el?Hát,sajnálom,de nem is fogom.Gondolj amit akarsz,a te dolgod.

Ha zavar hogy mostanában nem a vámpírok a téma,hát akkor minek vagy itt?
Szerintem csak azért hogy szítsad a tüzet az itt olvasók körében.

Több fórumot is találhatsz a témában,keresgélj,és legyél máshol akkor,nem kötelező ide jönni,sőt.
Való igaz nem ismerjük a te hátteredet,nem mintha nagyon érdekelne mondjuk,de már nagyon unom az egészet.
Privátban simán el lehet intézni a nézeteltéréseket,nem hiszem el hogy ezt tényleg itt kell-csak hogy nyilvános legyen az egész hóbelebanc.Van más módja is.

Ennyi.
" – Penelope


Minek vagyok még mindig itt? Nem vagyok. Senki nincs "itt". Helyesebb lenne úgy a kérdés, hogy "minek jársz még mindig ide?" Ez a kérdés viszont értelmetlen, mert eleve azt feltételezed, hogy nincs okom itt lenni. Az hogy szerintem dezinformálsz még nem indok arra, hogy ne nézzem mi folyik itt. Járok ide, mert kíváncsi vagyok mikor lesz már végre szó a vámpírokról, mikor teregeti ki valaki a szennyest, mikor kér valaki segítséget stb. Alapból ezért vagyok itt. Amikor Baldag felvetette, hogy másik fórum kéne annak a témának, ami jelenleg itt folyik, én helyeseltem rá. Ezzel nem kezdtem el vitát. A vitát a Nina kezdte a kötekedésével. Amiről te azt mondtad értelmetlen, de írtam, hogy azért nem, mert én változtattam a véleményemen, ÉN felülvizsgáltam azt, amit igaznak gondoltam és rájöttem, hogy tévedhetek.

Én is adok egy tanácsot: Ne ítélj hamisan. Elég szomorú ha te úgy fogtad fel ami idáig történt, hogy én vagyok aki piszkálódom. Amúgy a Nina maga vallotta be, hogy örül a gyűlölködésnek végre felzavarta az állóvizet. Ebből meg az kéne lejöjjön, hogy ő van itt ALAPBÓL azért, hogy mások idegeire menjen. Talán a Cassiel barátnéd más profillal? El tudom képzelni, nem csoda, hogy ilyen szemellenzősen és burkoltan a pártját fogod.

Amióta én megjelentem megy a vita??? Ez vicces. Tudod kettőn áll a vásár. Amióta én elhatároztam, hogy írok ide, azóta azon személyek akik a "fajtámat" gyűlölik minduntalan próbáltak belém rúgni és kiidegelni. Te meg asszisztálsz nekik. EZ A TAGADHATATLAN TÉNY. Szép ember vagy mondhatom.

És igazán kár mentegetőzni, mindenki láthatja, hogy ki keveri a ganét és ki az aki áment mond rá.

Privátban állsz szolgálatomra? De amúgy nem akarod megindokolni a tétlenséged, a "semlegességed" stb. Miféle szolgálat lehet az, amit te kínálsz? Nyilvánvaló, hogy csak "udvariasságból" írtad, de egyik szavad üti a másikat.

Az olvasók tüzének szítását megint elhappolta tőlem a Ninácskád.

Amúgy meg mit érdekel, ha már úgy sem a vámpírok a téma, akkor nem mindegy, hogy mi? Vagy azért zavar, mert így tanúi vannak a vitának és objektíve látható, hogy nem én vagyok a ganékeverő?
#1563
2012. okt. 22. 18:55
"Én ahogyan látom a helyzetet:
Nina kimonja,bocs leírja amit gondol-mégha ronda szavakat is használ..
Nocturn viszont ugyanúgy ítélkezik,csak burkoltabban fogalmaz,de a lényeg szinte ugyanaz.
Úgy is lehet piszkálni a másikat,hogy nem ócsároljuk,csak diszkréten fogalmazunk.

De már tényleg nagyon kezd elegem lenni az egészből,és szerintem nem csak nekem.
Nocturn:A legelején,amikor idejöttél-akkor bizony te kezdted.Ha beismered,ha nem-és ezzel már kialakítottál magadról egy nem éppen túl jó véleményt mások szemében.

Én ezzel lezártnak tekintem,és tényleg ha-legyen szó akárkiről,-csak azért jön ide hogy piszkálódjon,akkor azt megkérem menjen máshova.
" – Penelope


Persze, hogy ítélkezem, nem bűn. Nem is az a gondom Ninával, hogy ítélkezik, hanem hogy előítéletei vannak, amiket nem hajlandó felülvizsgálni, de látom te sem érted a kettő közti különbséget. Ha csak nem adsz igazat az előítéleteinek, de akkor már mond ki nyugodtan mit gondolsz, igaza van-e vagy nincs?
Ha pedig az Újszövetség 27 könyvéből ki akarnád ragadni a "ne ítélj, hogy ne ítéltess" mondatot, nem volna szerencsés ha erre bármilyen teológiai tanítást is építeni akarnál. Csak néhány példa:

"Ne ítéljetek a látszat után, hanem igaz ítélettel ítéljetek!" János 7:24
"A lelki ember azonban mindent megítél, de ő senkitől sem ítéltetik meg." 1Korinthus 2:15

Ha ezekkel összeolvasod, akkor a következő jön ki: Ha nem tudsz igazul bíráskodni, ne tedd, mert te jutsz ítéletre. A lelki ember azonban mindent megítél, de őt senki nem ítéli meg rosszul, mert megfeddi önmagát (mivel lelki ember tehát erre gondja van).

Ninával, ha nem vetted volna észre öt gond van:
1. Előítéletei vannak
2. Gyűlölködő
3. Kompromisszumra képtelen (nem megalkuvásról beszélek), csak neki lehet igaza
4. Alpári
5. Tanulatlan

És ha normálisan megvizsgáltad volna a dolgokat - de szerintem nem vetted a fáradságot, hogy elolvasd - akkor nem mondanád, hogy ő csupán leírja amit gondol ronda szavakkal. Mert amit ő művel itt az szándékos hergelés és visszaélés a szólás-szabadsággal meg a demokráciával úgy ámblok, mivel nem tudja megérteni, hogy nem azt tehet amit akar, hanem amit szabad, és nem csak én szóltam rá, hogy fejezze be ezt a stílust meg a gyűlölködést. Másik két ember még rászólt, hogy húzzon el innen, és csak egy állt le vele pacsizni de azóta se jött.

És ahhoz már megbocsáss de kell némi gógyi, hogy az ember átlássa, hogy én nem ugyanazt csinálom amit ő. De ez csak téged minősít, hogy éppen azt akarod elpaterolni, aki jogosan védte magát.

Én alakítottam ki negatív véleményt magamról??? Maximum ilyen Cassiel félék szemében, akik mellett te kiállsz. Nagyon nem izgat.

Meg ha nem volna világos, mindig az kezdi a vitatkozást, aki beleköt a másikba, és ezt nem én tettem meg bárhogy is fáj.
#1562
2012. okt. 22. 18:12
Köszi a linket,azért ezeket nem árt tudni.

Nem tudom igaz-e..majd úgyis kiderül.
#1561
2012. okt. 22. 17:51
Ha ez igaz, irdatlan citromban vagyunk. Nem beszélve az óceán élővilágáról. Hamarosan kiosztásra kerülnek az idiótaság Nobel-díjak. Azok még úgysincsenek. Ha legalább kirobbantanak egy háborút, van esély a túlélésre, ha elterjed egy kór, van esély az immunitásra/gyógyulásra, a sugárzás ellen nem lehet védekezni. Itt vannak a hatásai.
www.webbeteg.hu/cikkek/egeszseges/10622/nuklearis-balesetek-es-az-egeszseg
#1560
2012. okt. 22. 17:12
#1559
2012. okt. 22. 16:59
"A mai napon bezárták a Kunszentmiklósi Szent István
Református Kollégiumot! A szülőket nem értesítették este fél
hatkor a gyerekekért megérkezett két busz és közölték velük
mindenki pakoljon össze, és hagyja el a helységet. A többnyire
kiskorúakból álló csapatot elszállították a szülők tudta nélkül,
szerencsére a saját otthonuk
ban, lassan már este 10 re mindenki
épségben haza is ért. Nem tudom még most sem felfogni, hogy
tehetnek ilyet?! Több gyermek rosszul lett az ijedségtől, volt
akihez orvost kellett hívni. Sajnos személyesen is érintettek vagyunk a dologban Szebasztián fiúnk is innen járt iskolába. Mostantól nem teheti. Mivel semmilyen értesítést
nem kaptunk, nem tudjuk hogyan tovább. Mindenképpen azt
gondolom,hogy a szülők értesítése nélkül nem tehetnek ki kiskorú
gyermekeket az utcára. Vagy mégis? A kilakoltatott gyerekek
10-12 évfolyamosak. A tanulmányaikat nem véletlenül
kezdték el itt, valószínű itt is akarták befejezni. A kormány
hivatal emberei a gyerekeknek nem adtak felvilágosítást hiába is
kérdezték őket, többek között azt válaszolták van másik iskola, ahol
folytathatják a tanulmányaikat. Az érintett gyermekek 98 százalékban hátrányos helyzetű, csonka családban, vagy anyagi
problémákkal küzdő szociálisan rászorult, sajnos. Többüknek az
iskola befejezése lehet csak álom a
mai naptól... Nem igazán tudom mit is tehetnénk a gyerekek
érdekében, de semmiképpen nem szeretném szó nélkül hagyni ezt a dolgot. Arra kérlek benneteket
értesítsünk minél több embert és hívjuk fel a figyelmet arra, hogy
ma Magyarországon megtörténhet, hogy egy kollégiumot, csak úgy
bezárnak és a szülők tudta nélkül a gyereket esetlegesen veszélyekbe sodorják. A mai napon a fiatalok közül sokan üres lakásba mentek
haza felnőtt értesítése nélkül és 16-17 évesen, amíg nem érnek
haza szülők egyedül is maradnak. Van akinek a szülei például
külföldön tartózkodnak. Őt hogyan
engedhették el? A nevelőktől elvették a telefont semmilyen
beleszólásuk nem volt az eseményekbe, csak sírva
nézhették, ahogy a gyereket elpakolják az épületből. Amikor a
gyerekek hazatelefonáltak, már a
nevelőkkel nem is tudtunk beszélni....Ilyen tényleg megtörténhet? Én nem igazán értem akkor miért is halljuk mindenhonnan, hogy mekkora jogokkal is vagyunk felruházva?

Remélem lesz még olyan fórum, ahol hallható lesz még ez az eset,
és nem marad büntetlenül ami történt." Sajnos ilyen országban élünk ahol a jogtalanság jogot alkot!"
F:face
#1558
2012. okt. 22. 16:48
"Rájöttem én, mire megy ki a játék! Mindenki "Hős tag" akar lenni. ;D ;D :P" – Falcon

Jajj,ez jó volt :D ;D
#1557
2012. okt. 22. 16:48
Ezt olvastam már,de mondjuk ez nem éppen mostani esemény,mert régebben is lehetett róla olvasni...bizony,vannak érdekességek,de én ilyenkor azért mindig felteszem a kérdést,hogy ha valaki beszélhet ezekről,vajon miért?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0