Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1553
2012. okt. 22. 16:23
Én ahogyan látom a helyzetet:
Nina kimonja,bocs leírja amit gondol-mégha ronda szavakat is használ..
Nocturn viszont ugyanúgy ítélkezik,csak burkoltabban fogalmaz,de a lényeg szinte ugyanaz.
Úgy is lehet piszkálni a másikat,hogy nem ócsároljuk,csak diszkréten fogalmazunk.

De már tényleg nagyon kezd elegem lenni az egészből,és szerintem nem csak nekem.
Nocturn:A legelején,amikor idejöttél-akkor bizony te kezdted.Ha beismered,ha nem-és ezzel már kialakítottál magadról egy nem éppen túl jó véleményt mások szemében.

Én ezzel lezártnak tekintem,és tényleg ha-legyen szó akárkiről,-csak azért jön ide hogy piszkálódjon,akkor azt megkérem menjen máshova.
#1552
2012. okt. 22. 16:12
"Annál pedig kevésbé nagyobb idiotizmus van, mint amikor valaki nem tudja mi ellen tiltakozik. Ráadásul szánt szándékkal nem tudja." – Nocturn

Na itt bocsánatot kérek Nina, mert tudtad mire reagáltál, arra hogy én azt mondtam:
„Ergo, vagy hazudsz, vagy valami olyat láttál amiről azt hiszed, hogy Jézus volt.”

Csak az a bibi, hogy NEM AZ ÉRVEIMRE reagáltál ahogy mondtam is. Mire te most azt állítottad, hogy de reagáltál, pedig nem. Te a felvetésemet ÉRTETTED FÉLRE, és arra reagáltál. A felvetésem pedig FELVETÉS és NEM ÁLLÍTÁS, mert nem állítottam, hogy hazudsz. A vagylagossággal a feltételesmódot fejezzük ki, tehát FELTÉTELEZTEM, hogy hazudsz, és nem állítottam.

Komolyan menj vissza az általánosba, mert egészen biztos vagyok abban, hogy azért beszélhettél annyi bunkó kereszténnyel, mert éppenséggel minden mondatukat félreértetted, mivel olyan tanulatlan vagy, hogy sem a jövőidőt nem tudod megkülönböztetni a jelenidőtől, sem a feltételesmódot az állítástól. Ezek miatt pedig te képtelen vagy az emberi kommunikációra. Persze te abban a hitben élsz, hogy a másik az idióta, de az a helyzet Nina, hogy ennek az ellenkezőjére találhatunk itt bizonyítékokat.
#1551
2012. okt. 22. 15:55
De hogy érthetőbb legyen "kedves" Nina, ha te ugyanolyan ostoba vagy mint akit leostobázol, mitől hiszed magadat különbnek, hogy jogod lenne őt korrekcióznod, mintha veled minden rendben lenne? Előbb tanulj nyelvtant és aztán tanítsd. Az iskolában is jól néznénk ki, ha a nyelvtantanár nem tudná a nyelvtant és úgy akarná tanítani a nála tanulatlanabbnak titulált diákjait.
#1550
2012. okt. 22. 15:52
"Te jó ég....látom, nem tudod értelmezni amit írtam....jószívű leszek.....megmagyarázom hogy megértsd azzal a gyenge elméddel....
Nocturn-nak volt igaza, azt mondtad....én erre írtam hogy "aha....mindig a szentfazekaknak van igazuk...már megszoktam"-remélem mostmár érthető." – Nina


Amíg te egy mondatban nem veszed észre a jövőidőt, addig nem kéne másokat le gyengeelméjűzni, mert az ő szemében lehet szálka, a tiedben viszont gerenda van.
#1549
2012. okt. 22. 15:48
Annál pedig kevésbé nagyobb idiotizmus van, mint amikor valaki nem tudja mi ellen tiltakozik. Ráadásul szánt szándékkal nem tudja.
#1548
2012. okt. 22. 15:47
"Éppenséggel reagáltam....-jó lenne ha igazat is írnál kis keresztény bunkóládika! " – Nina

Ja és azért írtam, hogy nem reagáltál az érveimre, mert EZT NEM TETTED MEG. Mert úgy csináltál, mintha el se olvastad volna, és ez TUTI, különben tudtad volna, hogy miben adtam neked igazat.

Szóval amit te "reagáltál", azt nem az érveimre tetted (ennél fogva nem is érdemi válasz), hanem a puszta megszólalásom ellen alpári stílusban tiltakozásodat fejezted ki. Hogy finom legyek. Magyarán nem hazudok, mert nem arra reagáltál, amit mondtam.
#1547
2012. okt. 22. 15:38
"Óóóó......gyűjtöd az embereket ellenem??? Milyen cuki kis keresztényecske....nem bír el egymaga a csúnya gonosszal.....hm.....ez mindent elárul!
WTF???
Először is....már nem most játszottad el a nagy keresztény okostojást! Bárki visszaolvashat hogy "köszöntél be" ide! Az enyhén szólva pofátlanság volt! Szóval te csak ne mutogass újjal, mert olyan helyre nyúlsz véletlenül, ahol elveszítheted a karodat!
Mikor adtál te nekem igazat??? Bocs, nem emlékszem, nyilván elveszett az egódban.....
Éppenséggel reagáltam....-jó lenne ha igazat is írnál kis keresztény bunkóládika! " – Nina


Nem gyűjtök ellened senkit, csak engem az feszélyezett, hogy a Baldag többesszámban beszélt "káromkodókról" akikre nincs szükség, és pusztán rád tereltem a figyelmet, mivel ezt az alpári stílust te kezdted és te váltottad ki másból, aki nem gyűlöletből szólt vissza ellentétben veled, hanem engem védett. Ez pedig részben igazolja a tettét. Mondom RÉSZBEN. Mert én mondtam neki, hogy ne szóljon be neked, hagyjon, de hát neki ezt hozta az igazságérzete.

Bárki visszaolvashat, és annak veszed aminek akarod, de nem ismered a háttérben folyó dolgokat. Tudom amit tudok, akkor is ha nem adsz nekem hitelt, semmi sem változik, a véleményed szubjektív. Ha más is lenne itt, aki tényleg TUDJA (és nem csak hisz nekem), hogy miért beszéltem úgy ahogy és mi az az "ismeret" ami erre a hozzáállásra és állásfoglalásra feljogosít, akkor már objektíve igazolva lennék. Addig viszont csak hiszed-nem hiszed alapon nézd meg pl. hogy Penelope hogyan reagált sokadjára, mikor pl. az "árulásáról" beszéltem, amiért megbízhatatlannak neveztem és nem azért mint te engem, hogy kiszopom az ujjamból hogy te ilyen vagy és kész, hanem olyantól tudom, aki kapcsolatban állt vele. Abban a valakiben pedig megbízom, aztán ő rágalmazhatja felőlem, a körülményeket tekintve neki fogok hinni és nem Penelope-nak.
Nyíltan bevallotta, hogy igen kapcsolatban van velük, és utálja is őket mert őt sem fogják életben hagyni, és mégis kik ők, hogy döntenek élet-halál felett. És mégis védi őket. Ugyanis ez egy fekete-fehér dolog. Vagy ellenük, vagy mellettük akár passzívan, akár aktívan. És hiába kérdeztem, hogy ha nem fél tőlük, akkor most mi van? Most se válaszol semmire, csak kijelenti, hogy szerinte így van és ne kérdezzek többet.

A karom meg köszi jól van.

93. oldalon ezt írtam:
"Oké, tegyük fel, elfogadom, hogy valami ereje lehet az embernek, rugalmas vagyok...néha muszáj. De ettől még nem lehet elvonatkoztatni az eszközt attól, hogy potenciálisan mire lehet használni és hogy a használója potenciálisan milyen szellemi szinten van. Mivel az emberiség alapjáraton romlott, így a hatalom csak megrontja, nem tud vele bánni. De tegyük fel, hogy elfogadom, hogy vannak emberkék, akik a saját erejüket jóra is tudják használni. Lehetséges..."

94. oldalon pedig kifejtettem, hogy hogyan képzelem el ezt "az embernek lehet saját természetfeletti ereje", mert mielőtt ezt felvetetted, addig azon az állásponton voltam, hogy nem lehet, és a "varázserő" csak démonok műve lehet.

Én vagyok a bunkóládika? Megmutatom mit reagáltál, 94. oldalon:
"Te találkoztál bukott angyallal? Lófaszt találkoztál te..... A buzi keresztények mind azt hiszik hogy ők bizony tudják mi az hogy bukott angyal....fingod nincs róla kis köcsög keresztény senki! Rühellem a fajtád! El kéne égetni benneteket! A többihez meg közöd nincs kis rohadék! Tégy egy szvíességet a világnak! Dögölj meg!"

Rögtön ezután 1399. válaszban kifejtettem hogyan gondoltam, szerintem hogy lehetséges az ember saját természetfeletti ereje, és hogy erre milyen alap van a Bibliában. Kvázi a Bibliából adtam neked érveket a „varázserőre”, amit neked kellett volna, ha engem megakartál volna győzni az igazadról...de mindegy, ezt megtettem helyetted, mert veled ellentétben én nem gondolom azt, hogy csak nekem lehet igazam. Te viszont már láttatlanban is azt ÁLLÍTOD, hogy nekem semmi olyan tapasztalatom nem lehet, amiről beszéltem. Mely tapasztalat amúgy jóval valószínűbb mint a tiéd, de ezt kifejtettem miért.

Erre az 1399-es válaszomra pedig, amiben a magam módján igazat adtam neked, te ezt válaszoltad:
„Baszd meg a kurva anyád te rohadék keresztény! Hogy gyulladnál ki a kibaszott bibliáddal együtt! Hazudni nem szoktam és elég hülye lennék ha nem tudnák két lényt megkülönböztetni egymástól! Idióta vagy csőlátású seggfej keresztény!!!! Takarodj a kurva anyádba!”

De biztos én vagyok a Bunkóládika... Te nem veszed észre, mert nincs önkritikád, szóval bármit is írtam neked idáig, inkább azért írtam, hogy mások okuljanak belőle, mert te nem fogsz ez nyilvánvaló.
#1546
2012. okt. 22. 12:13
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg24194#msg24194 date=1350899207]
Nina kommentjeit ilyen stílusban, szerintem nem sok értelme van mérlegelni. Egyértelmű, hogy rossz személyes tapasztalatai voltak keresztény személyekkel (trauma), ami miatt most már az összeset gyűlöli. Sajnos vannak rossz vallásos emberek, akik így a cselekedeteikkel másoknál örökre megbélyegzik az egész hitet. Ugyanakkor idő is kell hozzá, hogy mégértsük, ki, miért viselkedik úgy ahogy.
Nem veszekedni akart, csak bosszút állni (bármilyen nevetséges is), de senki személye ellen nem irányult (szándékosan), valójában csak a kereszténység felé.
Most bele lehetne kötni abba, hogy ez ugyan az egy igazi követőnek, de az csak olaj a tűzre.
Az a baj, hogy nagyon belekeveredtünk az egészbe, én is "bátoríttam" néhány hozzászólással, Adrobabe és Darked is. Eleve az igazi célpont, Nocturn volt. Nina már régebben látta, hogy neki mi az álláspontja (régebben Cassiel-vita), , vagy megszimatolta ugye egy kommentnél. Eleve várt rá, mikor talál valamit, amibe megkapaszkodhat
Persze ez az én teóriám .

" – Nina


Amikor normálisan beszélgettem volna keresztényekkel, rendesen kaptam a nyakamba a sok szart (leszóltak, felpiszkáltak, az idegeimre mentek).....mindig ugyanaz volt a vége...... Egy fórumot meg ne is említsek, egy keresztény a tévképzeteivel szó szerint üldözött engem, meg utána az ismerőseimet is, mert ő eldöntötte magában hogy én a sátán küldötte vagyok..... Megjegyzem, akkor egy csúnya szó nem hagyta el sem a számat, sem a billentyűzetemet, tehát oka nem volt arra hogy üldözzön.....egyszerűen csak nem tetszett neki, mikor egy nyilvános fórumon leírtam hogy milyennek gondolom Isten az Angyalokat, Jézust, stb..... Ennyi..... Azóta egy olyan kereszténnyel sem találkoztam, aki normális beszélgetésre lenne képes, mert nagyképűek, önteltek, és azt hiszik a kezükben a bölcsek köve! " – Nina

Csak ezzel az a baj, Nocturn senkit sem akart megtéríteni. Viszont szíve joga a saját nézeteit hangoztatni és megvédeni. Ahogy persze neked is. Csak nem mindegy hogyan.
#1545
2012. okt. 22. 12:01
törölt tag
"Nina kommentjeit ilyen stílusban, szerintem nem sok értelme van mérlegelni. Egyértelmű, hogy rossz személyes tapasztalatai voltak keresztény személyekkel (trauma), ami miatt most már az összeset gyűlöli. Sajnos vannak rossz vallásos emberek, akik így a cselekedeteikkel másoknál örökre megbélyegzik az egész hitet. Ugyanakkor idő is kell hozzá, hogy mégértsük, ki, miért viselkedik úgy ahogy.
Nem veszekedni akart, csak bosszút állni (bármilyen nevetséges is), de senki személye ellen nem irányult (szándékosan), valójában csak a kereszténység felé.
Most bele lehetne kötni abba, hogy ez ugyan az egy igazi követőnek, de az csak olaj a tűzre.
Az a baj, hogy nagyon belekeveredtünk az egészbe, én is "bátoríttam" néhány hozzászólással, Adrobabe és Darked is. Eleve az igazi célpont, Nocturn volt. Nina már régebben látta, hogy neki mi az álláspontja (régebben Cassiel-vita), , vagy megszimatolta ugye egy kommentnél. Eleve várt rá, mikor talál valamit, amibe megkapaszkodhat
Persze ez az én teóriám .

" – Falcon


Amikor normálisan beszélgettem volna keresztényekkel, rendesen kaptam a nyakamba a sok szart (leszóltak, felpiszkáltak, az idegeimre mentek).....mindig ugyanaz volt a vége...... Egy fórumot meg ne is említsek, egy keresztény a tévképzeteivel szó szerint üldözött engem, meg utána az ismerőseimet is, mert ő eldöntötte magában hogy én a sátán küldötte vagyok..... Megjegyzem, akkor egy csúnya szó nem hagyta el sem a számat, sem a billentyűzetemet, tehát oka nem volt arra hogy üldözzön.....egyszerűen csak nem tetszett neki, mikor egy nyilvános fórumon leírtam hogy milyennek gondolom Isten az Angyalokat, Jézust, stb..... Ennyi..... Azóta egy olyan kereszténnyel sem találkoztam, aki normális beszélgetésre lenne képes, mert nagyképűek, önteltek, és azt hiszik a kezükben a bölcsek köve!
#1544
2012. okt. 22. 11:53
törölt tag
"[quote author=baldag link=topic=434.msg24183#msg24183 date=1350843857]
Az újonnan megjelent és mosdatlan szájú dumagépeknek üzenném, hogy nem kötelező ezen a forumon itt lenni, és feleslegesen fikázni másokat! Egy csomó embernek rontjátok el a hangulatát, akik nem fognak beírni emiatt, vagy ezután.. megérte? menjetek a közösségi oldalakra ott lesz elég drukker.. még ezzel a szegénységi bizonyítvánnyal is. Ide a forumra néha segytségkérésért stb. írnak be emberek, most velük szúrtok ki, mert ha lemegy a színvonal általatok, akkor eggyel kevesebb lehetőségük lesz..." – Nocturn


Nem pártolom a káromkodást, de azért ne vegyünk már mindenkit egy kalap alá, és vegyük észre, hogy ki a felbujtó. Ott kezdődött az egész, hogy te írtál valamit arról, hogy gyakorlatilag nem is a vámpírokról szól ez a téma, hát kéne akkor ennek a témának egy új fórum. Erre én írtam, hogy végre más is reklamál emiatt.
Erre belém kötött a Nina, hogy mit húzom a számat, mert minden mindennel összefügg. Erre én írtam, hogy persze, ha kiveséznénk, hogy pl. a zellernek mi köze lehet a vámpírokhoz a kóros sejtburjánzáson keresztül, meg hogy az ufóknak mi köze lehet a vámpírokhoz, akkor még lenne is értelme ezeket a "témába vágó" dolgokat most már hónapok óta emlegetni. De ilyesmi nem történik, amiket pedig én kijelentettem, az egy az egyben le lett hurrogva, és kezdődött a vita, ami mégsem volt az, mert vitázni csak úgy lehet valakivel, ha hajlandó mindkét fél esetlegesen igazat adni a másiknak (amit megjegyzem bizonyos dologban én megtettem) és ha nem ragaszkodnak a másikról alkotott prekoncepciójukhoz, mert a cél az lenne, hogy minél helyesebb képet kapjunk a másikról.

Na most ennek a két feltételnek a Nina nem felelt meg, sem a vita alapját, sem a célját nem tartotta szem előtt. Volt aki nem bírta nézni, hogy ilyen alpári módon kiosztanak engem, ezért hasonló módon bánt a Ninával, én ezt nem akartam, de az illetőnek sértette az igazságérzetét, hogy én eltűröm, hogy velem így beszéljenek. Őt szerintem csak azért mert hasonló módon reagált, még nem kellene kárhoztatni, mert az indíttatása protektív volt és nem puszta romboló szándék, mint a delikvensnek, aki ugyebár sem az érveimre nem reagált, sem az előfeltételezését (hogy én valami képmutató, pedofil-perverz, agymosott-agymosó rendszer bábja vagyok), nem volt hajlandó felülvizsgálni.

Az pedig szerintem csak szégyen, hogy ti nem foglaltok állást, vagyis hogy most tényleg, komolyan hülyeség-e mindaz amiről én beszéltem és amit felvetettem és tényleg rosszul érveltem-e, vagy pedig a Nina figyelmen kívül hagyva az értelmes párbeszéd és vita alapját és célját egyszerűen csak gyűlölködött és alaptalan volt az egész kálváriája." – Nocturn

Óóóó......gyűjtöd az embereket ellenem??? Milyen cuki kis keresztényecske....nem bír el egymaga a csúnya gonosszal.....hm.....ez mindent elárul!
WTF???
Először is....már nem most játszottad el a nagy keresztény okostojást! Bárki visszaolvashat hogy "köszöntél be" ide! Az enyhén szólva pofátlanság volt! Szóval te csak ne mutogass újjal, mert olyan helyre nyúlsz véletlenül, ahol elveszítheted a karodat!
Mikor adtál te nekem igazat??? Bocs, nem emlékszem, nyilván elveszett az egódban.....
Éppenséggel reagáltam....-jó lenne ha igazat is írnál kis keresztény bunkóládika!
Persze hogy gyűlölködök, ha alapból azért gyűlölök valakit mert keresztény! Meg különösebben mindenkit gyűlölök, de a keresztényeket irtani kéne, és ez a véleményem örökre megmarad!
#1543
2012. okt. 22. 11:47
törölt tag
"[quote author=Darked link=topic=434.msg24186#msg24186 date=1350851856]
Úgy ahogy mondod . Már nekem is rohadtul elegem van." – Falcon


Most nyugi van. Ne piszkáljátok az alvó oroszlánt! ;)" – Falcon

Óóóó, már felpiszkálták......pedig milyen csendben voltam..... Na de most ki provokált kit? Szóval.....mosom kezeim, köszönjétek őnagyságosságabeszólószerencsételenségnek!
#1542
2012. okt. 22. 11:46
Nina kommentjeit ilyen stílusban, szerintem nem sok értelme van mérlegelni. Egyértelmű, hogy rossz személyes tapasztalatai voltak keresztény személyekkel (trauma), ami miatt most már az összeset gyűlöli. Sajnos vannak rossz vallásos emberek, akik így a cselekedeteikkel másoknál örökre megbélyegzik az egész hitet. Ugyanakkor idő is kell hozzá, hogy mégértsük, ki, miért viselkedik úgy ahogy.
Nem veszekedni akart, csak bosszút állni (bármilyen nevetséges is), de senki személye ellen nem irányult (szándékosan), valójában csak a kereszténység felé.
Most bele lehetne kötni abba, hogy ez ugyan az egy igazi követőnek, de az csak olaj a tűzre.
Az a baj, hogy nagyon belekeveredtünk az egészbe, én is "bátoríttam" néhány hozzászólással, Adrobabe és Darked is. Eleve az igazi célpont, Nocturn volt. Nina már régebben látta, hogy neki mi az álláspontja (régebben Cassiel-vita), , vagy megszimatolta ugye egy kommentnél. Eleve várt rá, mikor talál valamit, amibe megkapaszkodhat
Persze ez az én teóriám .
#1541
2012. okt. 22. 11:45
törölt tag
"Úgy ahogy mondod . Már nekem is rohadtul elegem van." – Darked

Akkor húzz el innen! Minek vagy még itt?
#1540
2012. okt. 22. 11:44
törölt tag
"Az újonnan megjelent és mosdatlan szájú dumagépeknek üzenném, hogy nem kötelező ezen a forumon itt lenni, és feleslegesen fikázni másokat! Egy csomó embernek rontjátok el a hangulatát, akik nem fognak beírni emiatt, vagy ezután.. megérte? menjetek a közösségi oldalakra ott lesz elég drukker.. még ezzel a szegénységi bizonyítvánnyal is. Ide a forumra néha segytségkérésért stb. írnak be emberek, most velük szúrtok ki, mert ha lemegy a színvonal általatok, akkor eggyel kevesebb lehetőségük lesz..." – baldag

"segytségkérésért"-WTF? Ha ez akar lenni: "segélykérés"-egy vámpíros fórumon mi számít segélykérésnek? XD Az hogy idejönnek vámpírimádó, vagy vámpírt levadászó idióták, és vagy vámpírok akarnak lenni, vagy hűűű de nagyon okos emberek?
Eddig se mindenki írt ide, legalább feldobódott a hangulat..... :P Mellesleg egyvalaki kezdte......Nocturn......én csak folytattam. :)
Szóval abszolút senki nem szúr ki senkivel....
Kár volt ezért az egy hozzászólásért megerőltetned magadat.... Még gyakorolnod kell ezt! Máskor légy kicsit hitelesebb!
#1539
2012. okt. 22. 11:22
"Az újonnan megjelent és mosdatlan szájú dumagépeknek üzenném, hogy nem kötelező ezen a forumon itt lenni, és feleslegesen fikázni másokat! Egy csomó embernek rontjátok el a hangulatát, akik nem fognak beírni emiatt, vagy ezután.. megérte? menjetek a közösségi oldalakra ott lesz elég drukker.. még ezzel a szegénységi bizonyítvánnyal is. Ide a forumra néha segytségkérésért stb. írnak be emberek, most velük szúrtok ki, mert ha lemegy a színvonal általatok, akkor eggyel kevesebb lehetőségük lesz..." – baldag

Nem pártolom a káromkodást, de azért ne vegyünk már mindenkit egy kalap alá, és vegyük észre, hogy ki a felbujtó. Ott kezdődött az egész, hogy te írtál valamit arról, hogy gyakorlatilag nem is a vámpírokról szól ez a téma, hát kéne akkor ennek a témának egy új fórum. Erre én írtam, hogy végre más is reklamál emiatt.
Erre belém kötött a Nina, hogy mit húzom a számat, mert minden mindennel összefügg. Erre én írtam, hogy persze, ha kiveséznénk, hogy pl. a zellernek mi köze lehet a vámpírokhoz a kóros sejtburjánzáson keresztül, meg hogy az ufóknak mi köze lehet a vámpírokhoz, akkor még lenne is értelme ezeket a "témába vágó" dolgokat most már hónapok óta emlegetni. De ilyesmi nem történik, amiket pedig én kijelentettem, az egy az egyben le lett hurrogva, és kezdődött a vita, ami mégsem volt az, mert vitázni csak úgy lehet valakivel, ha hajlandó mindkét fél esetlegesen igazat adni a másiknak (amit megjegyzem bizonyos dologban én megtettem) és ha nem ragaszkodnak a másikról alkotott prekoncepciójukhoz, mert a cél az lenne, hogy minél helyesebb képet kapjunk a másikról.

Na most ennek a két feltételnek a Nina nem felelt meg, sem a vita alapját, sem a célját nem tartotta szem előtt. Volt aki nem bírta nézni, hogy ilyen alpári módon kiosztanak engem, ezért hasonló módon bánt a Ninával, én ezt nem akartam, de az illetőnek sértette az igazságérzetét, hogy én eltűröm, hogy velem így beszéljenek. Őt szerintem csak azért mert hasonló módon reagált, még nem kellene kárhoztatni, mert az indíttatása protektív volt és nem puszta romboló szándék, mint a delikvensnek, aki ugyebár sem az érveimre nem reagált, sem az előfeltételezését (hogy én valami képmutató, pedofil-perverz, agymosott-agymosó rendszer bábja vagyok), nem volt hajlandó felülvizsgálni.

Az pedig szerintem csak szégyen, hogy ti nem foglaltok állást, vagyis hogy most tényleg, komolyan hülyeség-e mindaz amiről én beszéltem és amit felvetettem és tényleg rosszul érveltem-e, vagy pedig a Nina figyelmen kívül hagyva az értelmes párbeszéd és vita alapját és célját egyszerűen csak gyűlölködött és alaptalan volt az egész kálváriája.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0