Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1538
2012. okt. 22. 8:32
www.pecsistop.hu/tudomany/foldonkivuli-invaziora-keszul-anglia/1093045/

Hát én ezt nem mondanám sem helikopternek,de sarki fénynek végképp nem-persze lehetett még bizonyára más is:
www.pecsistop.hu/tudomany/a-hatosagok-eltussolnak-ufo-korozott-a-csaladi-haz-folott/1092910/
Az gyanús,hogy négy óra elteltével is még ott volt...
#1537
2012. okt. 22. 8:08
explorerworld.hu/tag/stonehenge/
Szardínia szigetén,Svédországban stb...
#1536
2012. okt. 22. 7:56
#1535
2012. okt. 22. 0:30
"Úgy ahogy mondod . Már nekem is rohadtul elegem van." – Darked

Most nyugi van. Ne piszkáljátok az alvó oroszlánt! ;)
#1534
2012. okt. 21. 22:37
Úgy ahogy mondod . Már nekem is rohadtul elegem van.
#1533
2012. okt. 21. 20:24
Az újonnan megjelent és mosdatlan szájú dumagépeknek üzenném, hogy nem kötelező ezen a forumon itt lenni, és feleslegesen fikázni másokat! Egy csomó embernek rontjátok el a hangulatát, akik nem fognak beírni emiatt, vagy ezután.. megérte? menjetek a közösségi oldalakra ott lesz elég drukker.. még ezzel a szegénységi bizonyítvánnyal is. Ide a forumra néha segytségkérésért stb. írnak be emberek, most velük szúrtok ki, mert ha lemegy a színvonal általatok, akkor eggyel kevesebb lehetőségük lesz...
#1532
2012. okt. 21. 8:25
#1531
2012. okt. 20. 22:08
"
Amugy én is katolikus keresztény vagyok csak nem érdekel a vallás...
" – Lightnes


Ki még katolikus? Elmagyarázod nekem, hogyan vallhatod magad katolikusnak meg kereszténynek, miközben nem érdekel? Vagy mit értesz vallás alatt?
#1530
2012. okt. 20. 21:15
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24178#msg24178 date=1350758495]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24177#msg24177 date=1350757605]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24174#msg24174 date=1350755558]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24167#msg24167 date=1350750258]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Adrobabe

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Adrobabe

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak! " – Adrobabe
Miért vagyok seggnyaló te szerencsétlen ? Mert már nem találok rád szavakat... Azért mert igazat adtam a Nocturn-nak? Képzeld, neki volt igaza! Te meg rögtön elkezdted buzizni meg köcsög stb. Hozzá teszem, hát nagyon jó és bő szókincsed van xd értelmes ember lehetsz xd ő csak elmondta a véleményét ahogy pl: a Falcon is te meg rögtön támadsz? Hát bújj már el ....." – Adrobabe

Aha.....mindig a szentfazekaknak van igazuk.....már megszoktam.... :P
Mert ti nem támadtok, igaz? Ti szentek vagytok......ártatlan kis szentecskék..... XD
Nem adom meg az örömet és nem tűnök el innen! " – Adrobabe
Én nem is vagyok keresztény xd. Hát akkor ne menj xd most mit csináljak.... Xd" – Adrobabe

Te jó ég....látom, nem tudod értelmezni amit írtam....jószívű leszek.....megmagyarázom hogy megértsd azzal a gyenge elméddel....
Nocturn-nak volt igaza, azt mondtad....én erre írtam hogy "aha....mindig a szentfazekaknak van igazuk...már megszoktam"-remélem mostmár érthető.
#1529
2012. okt. 20. 20:56
"[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24177#msg24177 date=1350757605]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24174#msg24174 date=1350755558]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24167#msg24167 date=1350750258]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Nina

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Nina

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak! " – Nina
Miért vagyok seggnyaló te szerencsétlen ? Mert már nem találok rád szavakat... Azért mert igazat adtam a Nocturn-nak? Képzeld, neki volt igaza! Te meg rögtön elkezdted buzizni meg köcsög stb. Hozzá teszem, hát nagyon jó és bő szókincsed van xd értelmes ember lehetsz xd ő csak elmondta a véleményét ahogy pl: a Falcon is te meg rögtön támadsz? Hát bújj már el ....." – Nina

Aha.....mindig a szentfazekaknak van igazuk.....már megszoktam.... :P
Mert ti nem támadtok, igaz? Ti szentek vagytok......ártatlan kis szentecskék..... XD
Nem adom meg az örömet és nem tűnök el innen! " – Nina
Én nem is vagyok keresztény xd. Hát akkor ne menj xd most mit csináljak.... Xd
#1528
2012. okt. 20. 20:41
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24174#msg24174 date=1350755558]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24167#msg24167 date=1350750258]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Adrobabe

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Adrobabe

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak! " – Adrobabe
Miért vagyok seggnyaló te szerencsétlen ? Mert már nem találok rád szavakat... Azért mert igazat adtam a Nocturn-nak? Képzeld, neki volt igaza! Te meg rögtön elkezdted buzizni meg köcsög stb. Hozzá teszem, hát nagyon jó és bő szókincsed van xd értelmes ember lehetsz xd ő csak elmondta a véleményét ahogy pl: a Falcon is te meg rögtön támadsz? Hát bújj már el ....." – Adrobabe

Aha.....mindig a szentfazekaknak van igazuk.....már megszoktam.... :P
Mert ti nem támadtok, igaz? Ti szentek vagytok......ártatlan kis szentecskék..... XD
Nem adom meg az örömet és nem tűnök el innen!
#1527
2012. okt. 20. 20:26
"[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24167#msg24167 date=1350750258]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Nina

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Nina

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak! " – Nina
Miért vagyok seggnyaló te szerencsétlen ? Mert már nem találok rád szavakat... Azért mert igazat adtam a Nocturn-nak? Képzeld, neki volt igaza! Te meg rögtön elkezdted buzizni meg köcsög stb. Hozzá teszem, hát nagyon jó és bő szókincsed van xd értelmes ember lehetsz xd ő csak elmondta a véleményét ahogy pl: a Falcon is te meg rögtön támadsz? Hát bújj már el .....
#1526
2012. okt. 20. 20:00
törölt tag
"elnézést ha rossz hangnemben irtam.
Nem ismertem az előzményeket amik itt történtek :)
De 95. oldalon olvastam hogy beszéltél Jézussal és sátánal is . vagy az más volt.

Milyen volt?:)
Hogyan lehet vele beszélni ?:)

Amugy én is katolikus keresztény vagyok csak nem érdekel a vallás...
Én ugy mond semleges vagyok a két oldal felé.. Vagy mind2. Vagyis az arany közép ut ahol nincs hátrány ,se előny.

Nem vagyok elvakult keresztény és sátánista sem.
Haragudtam az egész kereszténységre a multja miatt. amiket rendeztek multban meg azt az álszent jellemet...meg amit mostanában rendeznek...
Nos idő után(hamar) rájöttem hogy csak a keresztény fejesek a felelősek pontosabban a mult béli vezető ami egy személy és nem a mai birka keresztény vallás gyakorlói a felelősek.
kiegészités:
Meg amit mostanában csinálnak a keresztény híve az a keresztény tanitásnak a hibája pontosabban a fejesek hibája .... persze ők se tehetnek semmit ....



Nos irtam egy példát hogy a harag mennyire eltudja vakítani az embert.
Akár szerelemmel is belehet csapni az ember könnyen .(érzelmekkel)

" – Lightnes


Igen, mindkettővel találkoztam, de ez az embergyűlöletem előtt volt.....(és ezt azért hangoztatom mert egyesek szerint hazudok, hiszen meg kellett volna változnom hirtelen a találkozásoktól.....de mivel akkor még nem gyűlöltem az embereket, így nem hazudok....) Nem én kerestem fel őket, fordítva történt.....például a másik oldallal nem igazán foglalkoztam......csupán feltettem a nagy kérdést: Ki vagyok én?-erre megjelent az egyik beszélt hozzám sokat.....a másik, Jézus volt, Ő meg nem beszélgetett velem hanem csak rám mosolygott.....
#1525
2012. okt. 20. 19:55
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24161#msg24161 date=1350739481]
Ja, és többet senki ne fáradjon olyan kibaszottul "megható" hülye szövegekkel hogy "azért utálnak mert így viselkedsz" meg hogy "ne rajtunk vezesd le ha nincsenek barátaid"..... Tisztázzuk.....az emberiséget 100%-ban gyűlölöm! Kivétel nincs! És az engem egy kicsit sem hat meg ha valaki utál..... Utáljatok basszátok meg, nekem az csak jót tesz! Örülök neki ha utálnak! Nagyon sok erőt merítek ebből! Na, úgy gondolom tisztáztuk hogy nincs sem szívem sem lelkem, szóval felesleges hülyeségekkel jönni.... " – Lightnes


Az emberíséget 100%-ban gyűlölöd . oké. DE MAGAD IS EMBER VAGY! Ember....
Elvakít a harag....
Majd ugyis rájösz öreg korodra ...
Ergo nem vagyok öreg még fiatal vagyok de mégis többet tudok.
hmm Azért hozzá tenném hogy én is utálom az emberíséget PONTOSABBAN azt a részét amelyik szándékosan okoz másnak kárt azért hogy a mások fájdalmán röhöghesen... Minden mértékkel egészséges!
Szóval én csak félig mizantrop vagyok.

Mizantrop vagyis embergyülölö . De gondolom ugyis tudod :)
" – Lightnes

Amiben totál biztos vagyok, hogy nem fogok megöregedni......(nem, nem azért mert halhatatlannak képzelem magam XD)
#1524
2012. okt. 20. 19:52
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Adrobabe

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Adrobabe

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0