Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1523
2012. okt. 20. 19:51
elnézést ha rossz hangnemben irtam.
Nem ismertem az előzményeket amik itt történtek :)
De 95. oldalon olvastam hogy beszéltél Jézussal és sátánal is . vagy az más volt.

Milyen volt?:)
Hogyan lehet vele beszélni ?:)

Amugy én is katolikus keresztény vagyok csak nem érdekel a vallás...
Én ugy mond semleges vagyok a két oldal felé.. Vagy mind2. Vagyis az arany közép ut ahol nincs hátrány ,se előny.

Nem vagyok elvakult keresztény és sátánista sem.
Haragudtam az egész kereszténységre a multja miatt. amiket rendeztek multban meg azt az álszent jellemet...meg amit mostanában rendeznek...
Nos idő után(hamar) rájöttem hogy csak a keresztény fejesek a felelősek pontosabban a mult béli vezető ami egy személy és nem a mai birka keresztény vallás gyakorlói a felelősek.
kiegészités:
Meg amit mostanában csinálnak a keresztény híve az a keresztény tanitásnak a hibája pontosabban a fejesek hibája .... persze ők se tehetnek semmit ....



Nos irtam egy példát hogy a harag mennyire eltudja vakítani az embert.
Akár szerelemmel is belehet csapni az ember könnyen .(érzelmekkel)
#1522
2012. okt. 20. 18:53
"Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Nina

Pontosabban nem az egész fórum hanem erre a topicra gondoltál csak és akik irtak...
Az igazság nagyon szubjektív,relatív.
#1521
2012. okt. 20. 18:49
"Ja, és többet senki ne fáradjon olyan kibaszottul "megható" hülye szövegekkel hogy "azért utálnak mert így viselkedsz" meg hogy "ne rajtunk vezesd le ha nincsenek barátaid"..... Tisztázzuk.....az emberiséget 100%-ban gyűlölöm! Kivétel nincs! És az engem egy kicsit sem hat meg ha valaki utál..... Utáljatok basszátok meg, nekem az csak jót tesz! Örülök neki ha utálnak! Nagyon sok erőt merítek ebből! Na, úgy gondolom tisztáztuk hogy nincs sem szívem sem lelkem, szóval felesleges hülyeségekkel jönni.... " – Nina

Az emberíséget 100%-ban gyűlölöd . oké. DE MAGAD IS EMBER VAGY! Ember....
Elvakít a harag....
Majd ugyis rájösz öreg korodra ...
Ergo nem vagyok öreg még fiatal vagyok de mégis többet tudok.
hmm Azért hozzá tenném hogy én is utálom az emberíséget PONTOSABBAN azt a részét amelyik szándékosan okoz másnak kárt azért hogy a mások fájdalmán röhöghesen... Minden mértékkel egészséges!
Szóval én csak félig mizantrop vagyok.

Mizantrop vagyis embergyülölö . De gondolom ugyis tudod :)
#1520
2012. okt. 20. 18:46
"Itt meg mi történt?
miért van veszekedés?" – Lightnes


Kb... a 95. oldalról kezdődik... ;D ;D ;D ;D
Ninának nem tetszettek először a keresztények, aztán már senki sem. :(
#1519
2012. okt. 20. 18:43
Itt meg mi történt?
miért van veszekedés?
#1518
2012. okt. 20. 18:24
"Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Nina
Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű...
#1517
2012. okt. 20. 16:35
Na igen,érdekes,már olvastam régebben.
Vannak furcsaságok.
#1516
2012. okt. 20. 16:26
Ez ugyanonnan van, ahonnan a kékek: drinfo.hu/eletmod/kepgaleriak/19542-a-nap-kepe-par-nap-alatt-50-evet-oregedett-egy-vietnami-no
Nagyon durva! Hát nem tudom, hogy reagálnék én.
#1515
2012. okt. 20. 15:42
"Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Nina

Ezt nem igazán tudom,hogyan is érted,mivel amiket ide felraktam,azokról úgy van tudomásom.
De oké,ez a te véleményed...szíved joga.
#1514
2012. okt. 20. 15:24
törölt tag
Ja, és többet senki ne fáradjon olyan kibaszottul "megható" hülye szövegekkel hogy "azért utálnak mert így viselkedsz" meg hogy "ne rajtunk vezesd le ha nincsenek barátaid"..... Tisztázzuk.....az emberiséget 100%-ban gyűlölöm! Kivétel nincs! És az engem egy kicsit sem hat meg ha valaki utál..... Utáljatok basszátok meg, nekem az csak jót tesz! Örülök neki ha utálnak! Nagyon sok erőt merítek ebből! Na, úgy gondolom tisztáztuk hogy nincs sem szívem sem lelkem, szóval felesleges hülyeségekkel jönni....
#1513
2012. okt. 20. 15:20
törölt tag
Falcon, te rühes kis korcs! Ne írj több privátot, mert innentől kezdve törlöm szó nélkül a kurva anyád te kibaszott segg! Fogod az adást, vagy magyarázzam meg te szefós kis köcsög?
#1512
2012. okt. 20. 13:17
törölt tag
"Törölni nem fogom a fórumot.

Csak megvárom hogy lenyugodjanak a kedélyek,és utána mehet tovább normális beszélgetésekkel,bejegyzésekkel:-)" – Penelope


Pedig már régen törölnöd kellett volna.....ömlik a szar a hülye gyerekektől ide.....
#1511
2012. okt. 20. 13:16
törölt tag
"Sziasztok.

Nina. L. nem szeretnél mondani valamit.Ezeket a dolgokat akár privátban is leírhatod.

Üdv Mindenki" – Darked


Neked mi közöd hozzá? Húzz a faszba idióta!
#1510
2012. okt. 20. 12:03
Kék bőrű család:
drinfo.hu/eletmod/kepgaleriak/3363-A-nap-képe-ritka-betegségek-a-kékbőrű-család

A zöld bőrű gyerekekről azt hiszem régen már raktam már fel linket,vagy irományt.
Azért hogy ne kelljen keresgélni:
www.noiportal.hu/main/npnews-5606.html
#1509
2012. okt. 20. 11:46
Na igen,sose lehet tudni.

Magyar Indiana Jones(Stein Aurél) és a Gyémánt Szútra:
dunhuang.mtak.hu/hu/d.htm

dunhuang.mtak.hu/
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0