Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1508
2012. okt. 20. 11:38
"No,mivel egyenlőre nyugi van,így:
www.boldognapot.hu/cikkek/185/eisenhower-paktuma-a-foldonkivuliekkel

Én az ilyen és hasonló irományokat azért mindig bizonyos fenntartásokkal olvasom,mert ugyebár ha egyszer napvilágra került,akkor felteszem a kérdést miért is?
" – Penelope


Ez azért is érdekes, mert azt írja, nem avatkoznak a történelem menetébe, mégis segítik a technológiai fejlődést, bár eleve sok ellentmondásos dolgot csinálnak.
Lehetséges, hogy azért szivárog ki egyre több infó, mert készülnek egy nagy leleplezésre. Ki tudja.
#1507
2012. okt. 20. 11:20
#1506
2012. okt. 20. 11:04
No,mivel egyenlőre nyugi van,így:
www.boldognapot.hu/cikkek/185/eisenhower-paktuma-a-foldonkivuliekkel

Én az ilyen és hasonló irományokat azért mindig bizonyos fenntartásokkal olvasom,mert ugyebár ha egyszer napvilágra került,akkor felteszem a kérdést miért is?
#1505
2012. okt. 20. 8:34
Törölni nem fogom a fórumot.

Csak megvárom hogy lenyugodjanak a kedélyek,és utána mehet tovább normális beszélgetésekkel,bejegyzésekkel:-)
#1504
2012. okt. 19. 21:39
Ha már volt szó a templomosokról, akkor akit érdekel, itt egy töris blog, van benne szó az asszaszinokról 2 részben. Az elsőben kicsit túl sok a név, ezért nem mindenkinek lehet érdekfeszítő. (De amúgy még rengeteg érdekes bejegyzés van itt, amikből lehet szemezgetni.)

toriblog.blog.hu/2010/02/04/az_aszaszinok_i_resz_az_eredet

toriblog.blog.hu/2010/02/11/az_asszaszinok_ii_resz_az_asszaszinok_fenykora_es_bukasa
#1503
2012. okt. 19. 21:28
Sziasztok.

Nina. L. nem szeretnél mondani valamit.Ezeket a dolgokat akár privátban is leírhatod.

Üdv Mindenki
#1502
2012. okt. 19. 18:55
törölt tag
"Átolvastam a mai termést.

Hát,mit mondjak,nagyon sajnálom,hogy ez a vita,és ócsárolás még mindig megy tovább.
Értelmes vitának talán tényleg van értelme,de ennek nincsen.
Miért nem tudjátok végre abbahagyni?

Tudom nem sokatokat érdekli,de nem fogok több bejegyzést írni,amíg így megy a civakodás.

Nagyon sajnálom.Így nincs értelme." – Penelope


Ez van, ha egy kibaszott undorító keresztény bemászik egy fórumra.....ne csodálkozz..... Mellesleg úgy, hogy ez a kurva szentfazék a világon van és idejön a faszságaival a fórumodnak tényleg nincs értelme! Akár törölhetnéd is!
#1501
2012. okt. 19. 18:53
törölt tag
"Jóóóvan na. Látjuk, szépen megtanultál sok új, ritka, összetett trágár kifejezést a tévéből (otthon?), ügyes vagy, ötös. Most már leülhetsz. " – Falcon

Kussolj kutya! És takarodj a helyedre!
#1500
2012. okt. 19. 17:00
Átolvastam a mai termést.

Hát,mit mondjak,nagyon sajnálom,hogy ez a vita,és ócsárolás még mindig megy tovább.
Értelmes vitának talán tényleg van értelme,de ennek nincsen.
Miért nem tudjátok végre abbahagyni?

Tudom nem sokatokat érdekli,de nem fogok több bejegyzést írni,amíg így megy a civakodás.

Nagyon sajnálom.Így nincs értelme.
#1499
2012. okt. 19. 16:47
Jóóóvan na. Látjuk, szépen megtanultál sok új, ritka, összetett trágár kifejezést a tévéből (otthon?), ügyes vagy, ötös. Most már leülhetsz.
#1498
2012. okt. 19. 14:26
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24137#msg24137 date=1350648680]
Ti senkik vagytok a szememben, akik csak halált érdemelnének! Mert szennyezitek a drága levegőnket!

Bűnöző vagyok mert gyűlölöm a fajtád? Te faszcimbáló gennyláda! Ugorj fejest egy kútba baszd meg! Remélem valaki téged lő le! Megérdemelnéd te rühes keresztény mocsok! " – Nocturn


"Levegőnket"...többes szám...az elmebaj tünetei. Nyilvánvalóan nem a többi emberre gondoltál, mert te mindenkit gyűlölsz és megölnél. Mellesleg meg, nincs olyan, hogy a levegő "mienk-tietek", az mindenkié...hála Istennek még senki nem sajátította ki az atmoszférát.

Mondom, neked komoly pszichikai gondjaid vannak. Egy szóval nem írtam, hogy bűnöző vagy. Azt írtam, hogy mint ahogy a bűnözők azt csinálnak amit akarnak, úgy te is. A hasonlítás nem egyenlő az azonosítással, de hát ezt felfogni megint csak szükség van bizonyos magasságú értelmi szintre. De mondok egy példát. A sárgadinnye hasonlít a görögdinnyére, de ez nem azt jelenti, hogy azonosak. Remélem tudtam segíteni, hogy felfoghasd." – Nocturn

Neked vannak komoly gondjaid, nem nekem te köcsög keresztény! Rohadj meg a fajtáddal együtt!
Jajj, gondoltam hogy itt te vagy a legmagasabb szinten hiszen te faszrágó keresztény köcsög vagy! Dögölj meg! Kis rühes korcs!
#1497
2012. okt. 19. 14:23
"Ti senkik vagytok a szememben, akik csak halált érdemelnének! Mert szennyezitek a drága levegőnket!

Bűnöző vagyok mert gyűlölöm a fajtád? Te faszcimbáló gennyláda! Ugorj fejest egy kútba baszd meg! Remélem valaki téged lő le! Megérdemelnéd te rühes keresztény mocsok! " – Nina


"Levegőnket"...többes szám...az elmebaj tünetei. Nyilvánvalóan nem a többi emberre gondoltál, mert te mindenkit gyűlölsz és megölnél. Mellesleg meg, nincs olyan, hogy a levegő "mienk-tietek", az mindenkié...hála Istennek még senki nem sajátította ki az atmoszférát.

Mondom, neked komoly pszichikai gondjaid vannak. Egy szóval nem írtam, hogy bűnöző vagy. Azt írtam, hogy mint ahogy a bűnözők azt csinálnak amit akarnak, úgy te is. A hasonlítás nem egyenlő az azonosítással, de hát ezt felfogni megint csak szükség van bizonyos magasságú értelmi szintre. De mondok egy példát. A sárgadinnye hasonlít a görögdinnyére, de ez nem azt jelenti, hogy azonosak. Remélem tudtam segíteni, hogy felfoghasd.
#1496
2012. okt. 19. 14:20
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24136#msg24136 date=1350648596]
Na te rühes keresztény! Amiről kurvára fogalmad nincs, az az, hogy a kibaszott bibliádat mindig az aktuális korhoz igazították! De ezt nem ismered be, mi?? Fölösleges tagadni.... A könyved manipuláció áldozata a kezdetektől kezdve és hamis dolgokat tartalmaz! Tűzre vele az álszent keresztényekkel együtt!!! " – Nocturn


Nincs igazad, de vak vagy, hogy ezt belásd." – Nocturn

Te vagy a vak te buzi keresztény! Annyira elvakít a kibaszott könyved! Dugd fel magadnak! Köcsög!
#1495
2012. okt. 19. 14:19
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24131#msg24131 date=1350640392]
Mert mi lesz? :D Azt teszek amit akarok, azt mondok amit akarok még akkor is ha az ilyen kis rühes korcsoknak nem tetszik! Ne olvasd ha csak beszólni tudsz te rohadék! " – Nocturn


A hozzád hasonló gyűlölködő, gyűlölet keltő emberek miatt tart ott az emberiség ahol. Fogd már fel, hogy normális emberi társadalomban nem azt csinálhatsz amit akarsz, hanem amit szabad. És ez óriási különbség. Te még olyan kiskorú vagy, hogy ezt még nem sikerült beléd nevelni.

Ti miattatok nem lehetett idáig sem önvédelmi célra normális fegyvert tartani, mert tele van veletek ez a tepedelem ország, és ha minden második ilyen dilettánsnak joga lenne fegyvert venni "önvédelmi" célra, akkor itt óriási vérfürdő lenne, mert nektek már az is világfájdalom ha valaki csúnyán néz rátok, és ezért már képesek vagytok agyonlőni valakit. Vagy pusztán világnézeti különbség okán.

Rengeteg normális, okos, kedves ember élhetne még ma is, ha lett volna fegyvere amivel megvédheti magát, mert ugye a bűnözőket meg nem érdekli, hogy mit szabad és mit nem. Ahogy téged sem." – Nocturn

Bűnöző vagyok mert gyűlölöm a fajtád? Te faszcimbáló gennyláda! Ugorj fejest egy kútba baszd meg! Remélem valaki téged lő le! Megérdemelnéd te rühes keresztény mocsok!
#1494
2012. okt. 19. 14:16
"Na te rühes keresztény! Amiről kurvára fogalmad nincs, az az, hogy a kibaszott bibliádat mindig az aktuális korhoz igazították! De ezt nem ismered be, mi?? Fölösleges tagadni.... A könyved manipuláció áldozata a kezdetektől kezdve és hamis dolgokat tartalmaz! Tűzre vele az álszent keresztényekkel együtt!!! " – Nina

Nincs igazad, de vak vagy, hogy ezt belásd.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0