Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1511
2012. okt. 20. 13:16
törölt tag
"Sziasztok.

Nina. L. nem szeretnél mondani valamit.Ezeket a dolgokat akár privátban is leírhatod.

Üdv Mindenki" – Darked


Neked mi közöd hozzá? Húzz a faszba idióta!
#1510
2012. okt. 20. 12:03
Kék bőrű család:
drinfo.hu/eletmod/kepgaleriak/3363-A-nap-képe-ritka-betegségek-a-kékbőrű-család

A zöld bőrű gyerekekről azt hiszem régen már raktam már fel linket,vagy irományt.
Azért hogy ne kelljen keresgélni:
www.noiportal.hu/main/npnews-5606.html
#1509
2012. okt. 20. 11:46
Na igen,sose lehet tudni.

Magyar Indiana Jones(Stein Aurél) és a Gyémánt Szútra:
dunhuang.mtak.hu/hu/d.htm

dunhuang.mtak.hu/
#1508
2012. okt. 20. 11:38
"No,mivel egyenlőre nyugi van,így:
www.boldognapot.hu/cikkek/185/eisenhower-paktuma-a-foldonkivuliekkel

Én az ilyen és hasonló irományokat azért mindig bizonyos fenntartásokkal olvasom,mert ugyebár ha egyszer napvilágra került,akkor felteszem a kérdést miért is?
" – Penelope


Ez azért is érdekes, mert azt írja, nem avatkoznak a történelem menetébe, mégis segítik a technológiai fejlődést, bár eleve sok ellentmondásos dolgot csinálnak.
Lehetséges, hogy azért szivárog ki egyre több infó, mert készülnek egy nagy leleplezésre. Ki tudja.
#1507
2012. okt. 20. 11:20
#1506
2012. okt. 20. 11:04
No,mivel egyenlőre nyugi van,így:
www.boldognapot.hu/cikkek/185/eisenhower-paktuma-a-foldonkivuliekkel

Én az ilyen és hasonló irományokat azért mindig bizonyos fenntartásokkal olvasom,mert ugyebár ha egyszer napvilágra került,akkor felteszem a kérdést miért is?
#1505
2012. okt. 20. 8:34
Törölni nem fogom a fórumot.

Csak megvárom hogy lenyugodjanak a kedélyek,és utána mehet tovább normális beszélgetésekkel,bejegyzésekkel:-)
#1504
2012. okt. 19. 21:39
Ha már volt szó a templomosokról, akkor akit érdekel, itt egy töris blog, van benne szó az asszaszinokról 2 részben. Az elsőben kicsit túl sok a név, ezért nem mindenkinek lehet érdekfeszítő. (De amúgy még rengeteg érdekes bejegyzés van itt, amikből lehet szemezgetni.)

toriblog.blog.hu/2010/02/04/az_aszaszinok_i_resz_az_eredet

toriblog.blog.hu/2010/02/11/az_asszaszinok_ii_resz_az_asszaszinok_fenykora_es_bukasa
#1503
2012. okt. 19. 21:28
Sziasztok.

Nina. L. nem szeretnél mondani valamit.Ezeket a dolgokat akár privátban is leírhatod.

Üdv Mindenki
#1502
2012. okt. 19. 18:55
törölt tag
"Átolvastam a mai termést.

Hát,mit mondjak,nagyon sajnálom,hogy ez a vita,és ócsárolás még mindig megy tovább.
Értelmes vitának talán tényleg van értelme,de ennek nincsen.
Miért nem tudjátok végre abbahagyni?

Tudom nem sokatokat érdekli,de nem fogok több bejegyzést írni,amíg így megy a civakodás.

Nagyon sajnálom.Így nincs értelme." – Penelope


Ez van, ha egy kibaszott undorító keresztény bemászik egy fórumra.....ne csodálkozz..... Mellesleg úgy, hogy ez a kurva szentfazék a világon van és idejön a faszságaival a fórumodnak tényleg nincs értelme! Akár törölhetnéd is!
#1501
2012. okt. 19. 18:53
törölt tag
"Jóóóvan na. Látjuk, szépen megtanultál sok új, ritka, összetett trágár kifejezést a tévéből (otthon?), ügyes vagy, ötös. Most már leülhetsz. " – Falcon

Kussolj kutya! És takarodj a helyedre!
#1500
2012. okt. 19. 17:00
Átolvastam a mai termést.

Hát,mit mondjak,nagyon sajnálom,hogy ez a vita,és ócsárolás még mindig megy tovább.
Értelmes vitának talán tényleg van értelme,de ennek nincsen.
Miért nem tudjátok végre abbahagyni?

Tudom nem sokatokat érdekli,de nem fogok több bejegyzést írni,amíg így megy a civakodás.

Nagyon sajnálom.Így nincs értelme.
#1499
2012. okt. 19. 16:47
Jóóóvan na. Látjuk, szépen megtanultál sok új, ritka, összetett trágár kifejezést a tévéből (otthon?), ügyes vagy, ötös. Most már leülhetsz.
#1498
2012. okt. 19. 14:26
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24137#msg24137 date=1350648680]
Ti senkik vagytok a szememben, akik csak halált érdemelnének! Mert szennyezitek a drága levegőnket!

Bűnöző vagyok mert gyűlölöm a fajtád? Te faszcimbáló gennyláda! Ugorj fejest egy kútba baszd meg! Remélem valaki téged lő le! Megérdemelnéd te rühes keresztény mocsok! " – Nocturn


"Levegőnket"...többes szám...az elmebaj tünetei. Nyilvánvalóan nem a többi emberre gondoltál, mert te mindenkit gyűlölsz és megölnél. Mellesleg meg, nincs olyan, hogy a levegő "mienk-tietek", az mindenkié...hála Istennek még senki nem sajátította ki az atmoszférát.

Mondom, neked komoly pszichikai gondjaid vannak. Egy szóval nem írtam, hogy bűnöző vagy. Azt írtam, hogy mint ahogy a bűnözők azt csinálnak amit akarnak, úgy te is. A hasonlítás nem egyenlő az azonosítással, de hát ezt felfogni megint csak szükség van bizonyos magasságú értelmi szintre. De mondok egy példát. A sárgadinnye hasonlít a görögdinnyére, de ez nem azt jelenti, hogy azonosak. Remélem tudtam segíteni, hogy felfoghasd." – Nocturn

Neked vannak komoly gondjaid, nem nekem te köcsög keresztény! Rohadj meg a fajtáddal együtt!
Jajj, gondoltam hogy itt te vagy a legmagasabb szinten hiszen te faszrágó keresztény köcsög vagy! Dögölj meg! Kis rühes korcs!
#1497
2012. okt. 19. 14:23
"Ti senkik vagytok a szememben, akik csak halált érdemelnének! Mert szennyezitek a drága levegőnket!

Bűnöző vagyok mert gyűlölöm a fajtád? Te faszcimbáló gennyláda! Ugorj fejest egy kútba baszd meg! Remélem valaki téged lő le! Megérdemelnéd te rühes keresztény mocsok! " – Nina


"Levegőnket"...többes szám...az elmebaj tünetei. Nyilvánvalóan nem a többi emberre gondoltál, mert te mindenkit gyűlölsz és megölnél. Mellesleg meg, nincs olyan, hogy a levegő "mienk-tietek", az mindenkié...hála Istennek még senki nem sajátította ki az atmoszférát.

Mondom, neked komoly pszichikai gondjaid vannak. Egy szóval nem írtam, hogy bűnöző vagy. Azt írtam, hogy mint ahogy a bűnözők azt csinálnak amit akarnak, úgy te is. A hasonlítás nem egyenlő az azonosítással, de hát ezt felfogni megint csak szükség van bizonyos magasságú értelmi szintre. De mondok egy példát. A sárgadinnye hasonlít a görögdinnyére, de ez nem azt jelenti, hogy azonosak. Remélem tudtam segíteni, hogy felfoghasd.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0