Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1496
2012. okt. 19. 14:20
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24136#msg24136 date=1350648596]
Na te rühes keresztény! Amiről kurvára fogalmad nincs, az az, hogy a kibaszott bibliádat mindig az aktuális korhoz igazították! De ezt nem ismered be, mi?? Fölösleges tagadni.... A könyved manipuláció áldozata a kezdetektől kezdve és hamis dolgokat tartalmaz! Tűzre vele az álszent keresztényekkel együtt!!! " – Nocturn


Nincs igazad, de vak vagy, hogy ezt belásd." – Nocturn

Te vagy a vak te buzi keresztény! Annyira elvakít a kibaszott könyved! Dugd fel magadnak! Köcsög!
#1495
2012. okt. 19. 14:19
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24131#msg24131 date=1350640392]
Mert mi lesz? :D Azt teszek amit akarok, azt mondok amit akarok még akkor is ha az ilyen kis rühes korcsoknak nem tetszik! Ne olvasd ha csak beszólni tudsz te rohadék! " – Nocturn


A hozzád hasonló gyűlölködő, gyűlölet keltő emberek miatt tart ott az emberiség ahol. Fogd már fel, hogy normális emberi társadalomban nem azt csinálhatsz amit akarsz, hanem amit szabad. És ez óriási különbség. Te még olyan kiskorú vagy, hogy ezt még nem sikerült beléd nevelni.

Ti miattatok nem lehetett idáig sem önvédelmi célra normális fegyvert tartani, mert tele van veletek ez a tepedelem ország, és ha minden második ilyen dilettánsnak joga lenne fegyvert venni "önvédelmi" célra, akkor itt óriási vérfürdő lenne, mert nektek már az is világfájdalom ha valaki csúnyán néz rátok, és ezért már képesek vagytok agyonlőni valakit. Vagy pusztán világnézeti különbség okán.

Rengeteg normális, okos, kedves ember élhetne még ma is, ha lett volna fegyvere amivel megvédheti magát, mert ugye a bűnözőket meg nem érdekli, hogy mit szabad és mit nem. Ahogy téged sem." – Nocturn

Bűnöző vagyok mert gyűlölöm a fajtád? Te faszcimbáló gennyláda! Ugorj fejest egy kútba baszd meg! Remélem valaki téged lő le! Megérdemelnéd te rühes keresztény mocsok!
#1494
2012. okt. 19. 14:16
"Na te rühes keresztény! Amiről kurvára fogalmad nincs, az az, hogy a kibaszott bibliádat mindig az aktuális korhoz igazították! De ezt nem ismered be, mi?? Fölösleges tagadni.... A könyved manipuláció áldozata a kezdetektől kezdve és hamis dolgokat tartalmaz! Tűzre vele az álszent keresztényekkel együtt!!! " – Nina

Nincs igazad, de vak vagy, hogy ezt belásd.
#1493
2012. okt. 19. 14:15
"Mert mi lesz? :D Azt teszek amit akarok, azt mondok amit akarok még akkor is ha az ilyen kis rühes korcsoknak nem tetszik! Ne olvasd ha csak beszólni tudsz te rohadék! " – Nina

A hozzád hasonló gyűlölködő, gyűlölet keltő emberek miatt tart ott az emberiség ahol. Fogd már fel, hogy normális emberi társadalomban nem azt csinálhatsz amit akarsz, hanem amit szabad. És ez óriási különbség. Te még olyan kiskorú vagy, hogy ezt még nem sikerült beléd nevelni.

Ti miattatok nem lehetett idáig sem önvédelmi célra normális fegyvert tartani, mert tele van veletek ez a tepedelem ország, és ha minden második ilyen dilettánsnak joga lenne fegyvert venni "önvédelmi" célra, akkor itt óriási vérfürdő lenne, mert nektek már az is világfájdalom ha valaki csúnyán néz rátok, és ezért már képesek vagytok agyonlőni valakit. Vagy pusztán világnézeti különbség okán.

Rengeteg normális, okos, kedves ember élhetne még ma is, ha lett volna fegyvere amivel megvédheti magát, mert ugye a bűnözőket meg nem érdekli, hogy mit szabad és mit nem. Ahogy téged sem.
#1492
2012. okt. 19. 14:11
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24129#msg24129 date=1350640067]
Nem hiszem el hogy ezen a kibaszott fórumon csak seggnyaló faszfejek vannak..... Van itt értelmes emberi lény vajon, basszuskulcs? Mert eddig nem találtam egyet sem...... Rühes kis korcsok....hogy dögölnétek meg mind!! " – Nocturn


Fáj a paradox a fejedben... Minek vágyódsz emberek társaságára, mikor a halálba kívánod őket?" – Nocturn

Ti senkik vagytok a szememben, akik csak halált érdemelnének! Mert szennyezitek a drága levegőnket!
#1491
2012. okt. 19. 14:09
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24124#msg24124 date=1350635762]
Ez csak belemagyarázás..... Hogy lehet így vakon hinni egy kibaszott könyvnek ami egy rakás szar????
Áh, még mindig égetni kéne a fajtádat de előtte jól megkínozni! " – Nocturn


Ebben a könyvgyűjteményben a Teremtő Isten szavai, nézetei és tanításai lettek lejegyezve, és jobban meglehet ismerni belőle Istent. Akik valaha is hittel olvasták, azoknak 180 fokban megváltozott az élete, az emberiség javára. Ellenben azok, akiket sosem érdekelt mi van benne, lásd hamis egyházak, hanem a maguk tanításait hirdették az Evangélium helyett, kereszténység címén, azok lejáratták Krisztus Örömhírét és a keresztény eszmét, amiért te meg a hozzád hasonlók kapásból elítélitek az egész kereszténységet. És a napnál is világosabb, hogy a Biblia és a kereszténység ebben a szocializmusban, ateizmusban és kultúr-vallásosságban nevelt országban hamisan van megítélve.

Azt kívánom, hogy te is tapasztald meg azt a lelki békét, amit csak a Jézus Krisztussal való szellemi közösség adhat.

Mellesleg, bármely értelmes ember, legyen bár ateista, nem vitatja el a Bibliától azon erkölcsi és társadalmi szabályok és törvények hasznosságát, melyek pl. a 10 parancsolatban állnak, a rabszolgaságról, eladósodásról, akaratlan gyilkosságról, jogos önvédelemről stb. szólnak. Ha az emberek az egymáshoz való viszonyulásban a Bibliai tanításokat vennék alapul (természetesen azokat, melyek minden időre és korra alkalmazhatók), akkor sokkal jobb és rendezettebb lenne a társadalmi élet. És ez vitathatatlan. Pl. az új önvédelmi törvény amit most a kormány be akar vezetni, egy az egyben a Bibliából van:
2Mózes 22:2. Ha ház-fölverésen kapják a tolvajt, és úgy megverik, hogy meghal, nincs vérbűn miatta.

Mert ugye eddig a védekezőt büntették meg, még ha sötétben is támadtak rá.

Egy ilyen könyvről mondod te, hogy "rakás szar"??? Te komolyan nem tudod mit beszélsz." – Nocturn

Na te rühes keresztény! Amiről kurvára fogalmad nincs, az az, hogy a kibaszott bibliádat mindig az aktuális korhoz igazították! De ezt nem ismered be, mi?? Fölösleges tagadni.... A könyved manipuláció áldozata a kezdetektől kezdve és hamis dolgokat tartalmaz! Tűzre vele az álszent keresztényekkel együtt!!!
#1490
2012. okt. 19. 14:08
"Nem hiszem el hogy ezen a kibaszott fórumon csak seggnyaló faszfejek vannak..... Van itt értelmes emberi lény vajon, basszuskulcs? Mert eddig nem találtam egyet sem...... Rühes kis korcsok....hogy dögölnétek meg mind!! " – Nina

Fáj a paradox a fejedben... Minek vágyódsz emberek társaságára, mikor a halálba kívánod őket?
#1489
2012. okt. 19. 14:06
törölt tag
"Nem tudom mi lesz. Már jelentettelek moderátornak, hát remélem itt még aktívak és minimum törlik a válaszaidat, ha már benned annyi tisztesség sincs, hogy magad tedd meg. " – Falcon

Te kis gerinctelen áruló féreg! Pusztulj el a rohadék haverjaiddal együtt!!!
#1488
2012. okt. 19. 14:04
"Ez csak belemagyarázás..... Hogy lehet így vakon hinni egy kibaszott könyvnek ami egy rakás szar????
Áh, még mindig égetni kéne a fajtádat de előtte jól megkínozni! " – Nina


Ebben a könyvgyűjteményben a Teremtő Isten szavai, nézetei és tanításai lettek lejegyezve, és jobban meglehet ismerni belőle Istent. Akik valaha is hittel olvasták, azoknak 180 fokban megváltozott az élete, az emberiség javára. Ellenben azok, akiket sosem érdekelt mi van benne, lásd hamis egyházak, hanem a maguk tanításait hirdették az Evangélium helyett, kereszténység címén, azok lejáratták Krisztus Örömhírét és a keresztény eszmét, amiért te meg a hozzád hasonlók kapásból elítélitek az egész kereszténységet. És a napnál is világosabb, hogy a Biblia és a kereszténység ebben a szocializmusban, ateizmusban és kultúr-vallásosságban nevelt országban hamisan van megítélve.

Azt kívánom, hogy te is tapasztald meg azt a lelki békét, amit csak a Jézus Krisztussal való szellemi közösség adhat.

Mellesleg, bármely értelmes ember, legyen bár ateista, nem vitatja el a Bibliától azon erkölcsi és társadalmi szabályok és törvények hasznosságát, melyek pl. a 10 parancsolatban állnak, a rabszolgaságról, eladósodásról, akaratlan gyilkosságról, jogos önvédelemről stb. szólnak. Ha az emberek az egymáshoz való viszonyulásban a Bibliai tanításokat vennék alapul (természetesen azokat, melyek minden időre és korra alkalmazhatók), akkor sokkal jobb és rendezettebb lenne a társadalmi élet. És ez vitathatatlan. Pl. az új önvédelmi törvény amit most a kormány be akar vezetni, egy az egyben a Bibliából van:
2Mózes 22:2. Ha ház-fölverésen kapják a tolvajt, és úgy megverik, hogy meghal, nincs vérbűn miatta.

Mert ugye eddig a védekezőt büntették meg, még ha sötétben is támadtak rá.

Egy ilyen könyvről mondod te, hogy "rakás szar"??? Te komolyan nem tudod mit beszélsz.
#1487
2012. okt. 19. 12:01
Nem tudom mi lesz. Már jelentettelek moderátornak, hát remélem itt még aktívak és minimum törlik a válaszaidat, ha már benned annyi tisztesség sincs, hogy magad tedd meg.
#1486
2012. okt. 19. 11:53
törölt tag
"Az van, hogy nem mondhatsz azt, amit akarsz. " – Falcon

Mert mi lesz? :D Azt teszek amit akarok, azt mondok amit akarok még akkor is ha az ilyen kis rühes korcsoknak nem tetszik! Ne olvasd ha csak beszólni tudsz te rohadék!
#1485
2012. okt. 19. 11:48
Az van, hogy nem mondhatsz azt, amit akarsz. Ha akarom ha nem, olvasnom kell. Muszáj átgörgetni felette és ha felületesen is, de látom. És nem én vagyok tutira az egyetlen, akit zavar.
Ha gondjaid vannak: nyiss saját témát, privizzetek, pszichológus.
#1484
2012. okt. 19. 11:47
törölt tag
Nem hiszem el hogy ezen a kibaszott fórumon csak seggnyaló faszfejek vannak..... Van itt értelmes emberi lény vajon, basszuskulcs? Mert eddig nem találtam egyet sem...... Rühes kis korcsok....hogy dögölnétek meg mind!!
#1483
2012. okt. 19. 11:46
törölt tag
"Szerintem hagyjátok ennyiben. Főleg te Nina, belekötsz mindenkibe, de megsértődsz ha visszaszólnak. Tanuld meg, hogy így működik a világ, lehet, hogy otthon el voltál kényeztetve, de ha sürgősen nem változtatsz a viselkedéseden, az életben még sokszor esel pofára.
A veszekedés: 1. Senkit nem érdekel. 2. Unalmas 3. Nem ide tartozik 4. Felesleges " – Falcon


Meg mi az hogy belekötök mindenkibe? Na ez nem állja meg a helyét te rühes kutya! Gondolkozz mielőtt beszólsz te riherongy!
#1482
2012. okt. 19. 11:44
törölt tag
"Szerintem hagyjátok ennyiben. Főleg te Nina, belekötsz mindenkibe, de megsértődsz ha visszaszólnak. Tanuld meg, hogy így működik a világ, lehet, hogy otthon el voltál kényeztetve, de ha sürgősen nem változtatsz a viselkedéseden, az életben még sokszor esel pofára.
A veszekedés: 1. Senkit nem érdekel. 2. Unalmas 3. Nem ide tartozik 4. Felesleges " – Falcon


Idióta segg vagy baszd meg! Látszik hogy csak találgatsz..... Én ilyen gonosznak születtem, és nem voltam elkényeztetve te ripacs! Na takarodj a faszba kis köcsög! És azt írok ide amit én óhajtok, szóval kussolj! Ha nem tetszik ne olvasd te homár!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0