Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1493
2012. okt. 19. 14:15
"Mert mi lesz? :D Azt teszek amit akarok, azt mondok amit akarok még akkor is ha az ilyen kis rühes korcsoknak nem tetszik! Ne olvasd ha csak beszólni tudsz te rohadék! " – Nina

A hozzád hasonló gyűlölködő, gyűlölet keltő emberek miatt tart ott az emberiség ahol. Fogd már fel, hogy normális emberi társadalomban nem azt csinálhatsz amit akarsz, hanem amit szabad. És ez óriási különbség. Te még olyan kiskorú vagy, hogy ezt még nem sikerült beléd nevelni.

Ti miattatok nem lehetett idáig sem önvédelmi célra normális fegyvert tartani, mert tele van veletek ez a tepedelem ország, és ha minden második ilyen dilettánsnak joga lenne fegyvert venni "önvédelmi" célra, akkor itt óriási vérfürdő lenne, mert nektek már az is világfájdalom ha valaki csúnyán néz rátok, és ezért már képesek vagytok agyonlőni valakit. Vagy pusztán világnézeti különbség okán.

Rengeteg normális, okos, kedves ember élhetne még ma is, ha lett volna fegyvere amivel megvédheti magát, mert ugye a bűnözőket meg nem érdekli, hogy mit szabad és mit nem. Ahogy téged sem.
#1492
2012. okt. 19. 14:11
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24129#msg24129 date=1350640067]
Nem hiszem el hogy ezen a kibaszott fórumon csak seggnyaló faszfejek vannak..... Van itt értelmes emberi lény vajon, basszuskulcs? Mert eddig nem találtam egyet sem...... Rühes kis korcsok....hogy dögölnétek meg mind!! " – Nocturn


Fáj a paradox a fejedben... Minek vágyódsz emberek társaságára, mikor a halálba kívánod őket?" – Nocturn

Ti senkik vagytok a szememben, akik csak halált érdemelnének! Mert szennyezitek a drága levegőnket!
#1491
2012. okt. 19. 14:09
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24124#msg24124 date=1350635762]
Ez csak belemagyarázás..... Hogy lehet így vakon hinni egy kibaszott könyvnek ami egy rakás szar????
Áh, még mindig égetni kéne a fajtádat de előtte jól megkínozni! " – Nocturn


Ebben a könyvgyűjteményben a Teremtő Isten szavai, nézetei és tanításai lettek lejegyezve, és jobban meglehet ismerni belőle Istent. Akik valaha is hittel olvasták, azoknak 180 fokban megváltozott az élete, az emberiség javára. Ellenben azok, akiket sosem érdekelt mi van benne, lásd hamis egyházak, hanem a maguk tanításait hirdették az Evangélium helyett, kereszténység címén, azok lejáratták Krisztus Örömhírét és a keresztény eszmét, amiért te meg a hozzád hasonlók kapásból elítélitek az egész kereszténységet. És a napnál is világosabb, hogy a Biblia és a kereszténység ebben a szocializmusban, ateizmusban és kultúr-vallásosságban nevelt országban hamisan van megítélve.

Azt kívánom, hogy te is tapasztald meg azt a lelki békét, amit csak a Jézus Krisztussal való szellemi közösség adhat.

Mellesleg, bármely értelmes ember, legyen bár ateista, nem vitatja el a Bibliától azon erkölcsi és társadalmi szabályok és törvények hasznosságát, melyek pl. a 10 parancsolatban állnak, a rabszolgaságról, eladósodásról, akaratlan gyilkosságról, jogos önvédelemről stb. szólnak. Ha az emberek az egymáshoz való viszonyulásban a Bibliai tanításokat vennék alapul (természetesen azokat, melyek minden időre és korra alkalmazhatók), akkor sokkal jobb és rendezettebb lenne a társadalmi élet. És ez vitathatatlan. Pl. az új önvédelmi törvény amit most a kormány be akar vezetni, egy az egyben a Bibliából van:
2Mózes 22:2. Ha ház-fölverésen kapják a tolvajt, és úgy megverik, hogy meghal, nincs vérbűn miatta.

Mert ugye eddig a védekezőt büntették meg, még ha sötétben is támadtak rá.

Egy ilyen könyvről mondod te, hogy "rakás szar"??? Te komolyan nem tudod mit beszélsz." – Nocturn

Na te rühes keresztény! Amiről kurvára fogalmad nincs, az az, hogy a kibaszott bibliádat mindig az aktuális korhoz igazították! De ezt nem ismered be, mi?? Fölösleges tagadni.... A könyved manipuláció áldozata a kezdetektől kezdve és hamis dolgokat tartalmaz! Tűzre vele az álszent keresztényekkel együtt!!!
#1490
2012. okt. 19. 14:08
"Nem hiszem el hogy ezen a kibaszott fórumon csak seggnyaló faszfejek vannak..... Van itt értelmes emberi lény vajon, basszuskulcs? Mert eddig nem találtam egyet sem...... Rühes kis korcsok....hogy dögölnétek meg mind!! " – Nina

Fáj a paradox a fejedben... Minek vágyódsz emberek társaságára, mikor a halálba kívánod őket?
#1489
2012. okt. 19. 14:06
törölt tag
"Nem tudom mi lesz. Már jelentettelek moderátornak, hát remélem itt még aktívak és minimum törlik a válaszaidat, ha már benned annyi tisztesség sincs, hogy magad tedd meg. " – Falcon

Te kis gerinctelen áruló féreg! Pusztulj el a rohadék haverjaiddal együtt!!!
#1488
2012. okt. 19. 14:04
"Ez csak belemagyarázás..... Hogy lehet így vakon hinni egy kibaszott könyvnek ami egy rakás szar????
Áh, még mindig égetni kéne a fajtádat de előtte jól megkínozni! " – Nina


Ebben a könyvgyűjteményben a Teremtő Isten szavai, nézetei és tanításai lettek lejegyezve, és jobban meglehet ismerni belőle Istent. Akik valaha is hittel olvasták, azoknak 180 fokban megváltozott az élete, az emberiség javára. Ellenben azok, akiket sosem érdekelt mi van benne, lásd hamis egyházak, hanem a maguk tanításait hirdették az Evangélium helyett, kereszténység címén, azok lejáratták Krisztus Örömhírét és a keresztény eszmét, amiért te meg a hozzád hasonlók kapásból elítélitek az egész kereszténységet. És a napnál is világosabb, hogy a Biblia és a kereszténység ebben a szocializmusban, ateizmusban és kultúr-vallásosságban nevelt országban hamisan van megítélve.

Azt kívánom, hogy te is tapasztald meg azt a lelki békét, amit csak a Jézus Krisztussal való szellemi közösség adhat.

Mellesleg, bármely értelmes ember, legyen bár ateista, nem vitatja el a Bibliától azon erkölcsi és társadalmi szabályok és törvények hasznosságát, melyek pl. a 10 parancsolatban állnak, a rabszolgaságról, eladósodásról, akaratlan gyilkosságról, jogos önvédelemről stb. szólnak. Ha az emberek az egymáshoz való viszonyulásban a Bibliai tanításokat vennék alapul (természetesen azokat, melyek minden időre és korra alkalmazhatók), akkor sokkal jobb és rendezettebb lenne a társadalmi élet. És ez vitathatatlan. Pl. az új önvédelmi törvény amit most a kormány be akar vezetni, egy az egyben a Bibliából van:
2Mózes 22:2. Ha ház-fölverésen kapják a tolvajt, és úgy megverik, hogy meghal, nincs vérbűn miatta.

Mert ugye eddig a védekezőt büntették meg, még ha sötétben is támadtak rá.

Egy ilyen könyvről mondod te, hogy "rakás szar"??? Te komolyan nem tudod mit beszélsz.
#1487
2012. okt. 19. 12:01
Nem tudom mi lesz. Már jelentettelek moderátornak, hát remélem itt még aktívak és minimum törlik a válaszaidat, ha már benned annyi tisztesség sincs, hogy magad tedd meg.
#1486
2012. okt. 19. 11:53
törölt tag
"Az van, hogy nem mondhatsz azt, amit akarsz. " – Falcon

Mert mi lesz? :D Azt teszek amit akarok, azt mondok amit akarok még akkor is ha az ilyen kis rühes korcsoknak nem tetszik! Ne olvasd ha csak beszólni tudsz te rohadék!
#1485
2012. okt. 19. 11:48
Az van, hogy nem mondhatsz azt, amit akarsz. Ha akarom ha nem, olvasnom kell. Muszáj átgörgetni felette és ha felületesen is, de látom. És nem én vagyok tutira az egyetlen, akit zavar.
Ha gondjaid vannak: nyiss saját témát, privizzetek, pszichológus.
#1484
2012. okt. 19. 11:47
törölt tag
Nem hiszem el hogy ezen a kibaszott fórumon csak seggnyaló faszfejek vannak..... Van itt értelmes emberi lény vajon, basszuskulcs? Mert eddig nem találtam egyet sem...... Rühes kis korcsok....hogy dögölnétek meg mind!!
#1483
2012. okt. 19. 11:46
törölt tag
"Szerintem hagyjátok ennyiben. Főleg te Nina, belekötsz mindenkibe, de megsértődsz ha visszaszólnak. Tanuld meg, hogy így működik a világ, lehet, hogy otthon el voltál kényeztetve, de ha sürgősen nem változtatsz a viselkedéseden, az életben még sokszor esel pofára.
A veszekedés: 1. Senkit nem érdekel. 2. Unalmas 3. Nem ide tartozik 4. Felesleges " – Falcon


Meg mi az hogy belekötök mindenkibe? Na ez nem állja meg a helyét te rühes kutya! Gondolkozz mielőtt beszólsz te riherongy!
#1482
2012. okt. 19. 11:44
törölt tag
"Szerintem hagyjátok ennyiben. Főleg te Nina, belekötsz mindenkibe, de megsértődsz ha visszaszólnak. Tanuld meg, hogy így működik a világ, lehet, hogy otthon el voltál kényeztetve, de ha sürgősen nem változtatsz a viselkedéseden, az életben még sokszor esel pofára.
A veszekedés: 1. Senkit nem érdekel. 2. Unalmas 3. Nem ide tartozik 4. Felesleges " – Falcon


Idióta segg vagy baszd meg! Látszik hogy csak találgatsz..... Én ilyen gonosznak születtem, és nem voltam elkényeztetve te ripacs! Na takarodj a faszba kis köcsög! És azt írok ide amit én óhajtok, szóval kussolj! Ha nem tetszik ne olvasd te homár!
#1481
2012. okt. 19. 11:20
Szerintem hagyjátok ennyiben. Főleg te Nina, belekötsz mindenkibe, de megsértődsz ha visszaszólnak. Tanuld meg, hogy így működik a világ, lehet, hogy otthon el voltál kényeztetve, de ha sürgősen nem változtatsz a viselkedéseden, az életben még sokszor esel pofára.
A veszekedés: 1. Senkit nem érdekel. 2. Unalmas 3. Nem ide tartozik 4. Felesleges
#1480
2012. okt. 19. 10:40
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24122#msg24122 date=1350621426]
Számomra nem elfogadható,hogy a Biblia úgy ahogy van minden benne valóságon alapulna.Véleményem szerint manipulálva van,és vagy kivéve vannak belőle részek,vagy még pluszban megmásítva,elferdítve.
Az egyház is eléggé korrupt lett-és nem csak mostanság.
Ez az én véleményem-amit nem vitatémának írtam le,csak gondoltam megosztom veletek én mit gondolok.
Az elvakultság nem igazán szokott sehova sem vezetni.Én inkább azt mondom hogy nyitott vagyok mindenre,azonban utána is próbálok nézni a dolgoknak,és ha valami gikszert találok akkor elgondolkodok...
Bármiféle vallás nevén ha viszont gyilkolnak,azt mélyen elítélem.Azt hiszem volt már erre nem egy példa.
Mindazon által nincs bajom-egy bizonyos határig-semmiféle vallással,vagy vallást gyakorlókkal.Csak tudni kell hol a határ.

Ma nem leszek,csak este,jó beszélgetést." – Nocturn


A Bibliában van egy csomó olyan műfaj (pl. költészet, példázat), ami nem valós dolgokról szól és allegorikus értelmű, szóval ezzel az "úgy ahogy van nem teljesen valós" szöveggel semmit nem mondtál. Az én véleményem pedig az, tekintve hogy engem nagyon érdekelt a Biblia hitelessége és ezért utána néztem dolgoknak és ebben még hitetlen ismerős is segített aki rengeteg bizonyítékot talált, hogy a Bibliát nem manipulálták...az eredeti héber és görög iratokat. A fordítások már más tészták, személyes tapasztalatom, hogy pl. a Bibliatársulatos Újfordításban számos hiba van, teológiai léptékű is (pl. Jézust teremtménynek fordították Példabeszédek 8-ban és a Kolossé 1:13-ban), vagy ott van a jehovások Új Világ Fordítása, VÉLETLENÜL ugyanazokkal a hibákkal, hiszen ők tagadják a Szentháromságot (meg a lélek halhatatlanságát stb.) és nem csak teljesen és szándékosan félreértik az Írást, de még a mondatokat is ketté vették vagy az írásjeleket más helyre tették, vagy más szavakat használtak, hogy az ő értelmezésük legyen a helyes...

Az Újszövetség iratait nem tudta volna senki megváltoztatni, mert rengeteg másolat forgott közkézen szerte a Birodalomban, és ha valahol átírtak valamit, az simán feltűnt. A megmaradt több tízezer másolatból kb. 98%-ban újra lehetne alkotni az Újszövetséget, szóval kizárt a manipuláció az eredeti szövegekkel.

A "megmásítás" és "manipulálás" pedig azért sem igaz, mert tisztán tudható, hogy mit tanít a romlott egyház (katolicizmus és a protestáns népegyházak "gyermekkeresztelők") pl. Mária-kultusz, halottakért való imádság, purgatórium, Pápa Isten földi helytartója meg Péter utódja, jótettekkel (zarándoklás, búcsújárás) kiérdemelhető az üdvösség, gyermekkeresztség, cölibátus, egyházi hierarchia és még lehetne sorolni. Ezeket a dogmákat, amiket a "tévedhetetlen" pápák találtak ki, ezeknek a tanításait NEM TALÁLOD a Bibliában. EZÉRT TUDJUK, hogy hazudnak és hamis egyház.

És ezért ostoba állítás az, hogy az "egyház", a katolicizmus megváltoztatta a Szentírást a saját kényére kedvére, mert nem így van.

" – Nocturn

Lófaszt! Sokmindent kivettek belőle! Persze a te idióta segghülye agyadnak ez magas......annyira bele vagy süllyedve a kurva bibliádba baszd meg hogy nem látsz tisztán! A kibaszott bibliátok a hatalom eszköze amivel kómában tartja a magadfajta idióta barmokat! Gratulálok! Terjeszd csak a vadbaromságaidat! Halál rátok rohadék keresztények!
#1479
2012. okt. 19. 10:36
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24119#msg24119 date=1350583635]
[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24116#msg24116 date=1350582334]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24108#msg24108 date=1350578972]
Csak úgy még megkérdezem....bár tudom mi lesz a válasz..... Ha Istennek csak egy fia van, azaz Jézus, akkor az emberek mik? Kitől erednek? Tán a Sátántól? " – Nocturn


Lukács 3.
21. Lőn pedig, hogy mikor az egész nép megkeresztelkedett, és Jézus is megkereszteltetett, és imádkozott, megnyilatkozék az ég,
22. És leszálla ő reá a Szent Lélek testi ábrázatban mint egy galamb, és szózat lőn mennyből, ezt mondván: Te vagy amaz én szerelmes Fiam, te benned gyönyörködöm!
23. Maga Jézus pedig mintegy harmincz esztendős volt, mikor tanítani kezdett, ki, a mint állítják vala, a József fia vala, ez pedig a Hélié,
24. Ez Mattáté, ez Lévié, ez Melkié, ez Jannáé, ez Józsefé,
25. Ez Matthatiásé, ez Ámosé, ez Naumé, ez Eslié, ez Naggaié,
26. Ez Maáté, ez Matthatiásé, ez Sémeié, ez Józsefé, ez Júdáé,
27. Ez Joannáé, ez Rhésáé, ez Zorobábelé, ez Saláthielé, ez Nérié,
28. Ez Melkié, ez Addié, ez Hosámé, ez Elmodámé, ez Éré,
29. Ez Jóséé, ez Eliézeré, ez Jórimé, ez Mattáté, ez Lévié,
30. Ez Simeoné, ez Júdáé, ez Józsefé, ez Jónáné, ez Eliákimé,
31. Ez Méleáé, ez Maináné, ez Mattátáé, ez Nátáné, ez Dávidé,
32. Ez Jesséé, ez Obedé, ez Boázé, ez Sálmoné, ez Naássoné,
33. Ez Aminádábé, ez Arámé, ez Esroné, ez Fáresé, ez Júdáé.
34. Ez Jákóbé, ez Izsáké, ez Ábrahámé, ez Táréé, ez Nákhoré,
35. Ez Sárukhé, ez Ragávé, ez Fáleké, ez Eberé, ez Saláé,
36. Ez Kajnáné, ez Arfaksádé, ez Semé, ez Noéé, ez Lámekhé,
37. Ez Mathuséláé, ez Énókhé, ez Járedé, ez Mahalaléelé, ez Kajnáné,
38. Ez Énósé, ez Sethé, ez Ádámé, ez pedig az Istené.

A Sátántól Káin ered és átkozott fajtája, a Keneusok vagy Káiniták=vámpírok." – Nocturn

Gondoltam..... Kiszámíthatóak a keresztények.....kezd uncsi lenni..... Akkor mégis minek a frásznak térnek meg az emberek ha tök fölösleges mert semmi közük Istenhez? Meg minek hívják "Atyámnak" ha egyszer semmi köze nincs az emberekhez..... Jogos a kérdésem! És ne gyere nekem azzal hogy azért mert Ádámot Ő teremtette..... Találj ki valami mást, ha lehet! " – Nocturn

Ott van. Azt mondja a Szentírás, hogy az első ember az Isten fia volt, tehát minden ember az Isten fiának számít.

János 1
1. Kezdetben vala az Íge, és az Íge vala az Istennél, és Isten vala az Íge.
2. Ez kezdetben az Istennél vala.
3. Minden ő általa lett és nála nélkül semmi sem lett, a mi lett.
4. Ő benne vala az élet, és az élet vala az emberek világossága;
5. És a világosság a sötétségben fénylik, de a sötétség nem fogadta be azt.
6. Vala egy Istentől küldött ember, kinek neve János.
7. Ez jött tanúbizonyságul, hogy bizonyságot tegyen a világosságról, hogy mindenki higyjen ő általa.
8. Nem ő vala a világosság, hanem jött, hogy bizonyságot tegyen a világosságról.
9. Az igazi világosság eljött volt már a világba, a mely megvilágosít minden embert.
10. A világban volt és a világ általa lett, de a világ nem ismerte meg őt.
11. Az övéi közé jöve, és az övéi nem fogadák be őt.
12. Valakik pedig befogadák őt, hatalmat ada azoknak, hogy Isten fiaivá legyenek, azoknak, a kik az ő nevében hisznek;
13. A kik nem vérből, sem a testnek akaratából, sem a férfiúnak indulatjából, hanem Istentől születtek.

14. És az Íge testté lett és lakozék mi közöttünk (és láttuk az ő dicsőségét, mint az Atya egyszülöttjének dicsőségét), a ki teljes vala kegyelemmel és igazsággal.
15. János bizonyságot tett ő róla, és kiáltott, mondván: Ez vala, a kiről mondám: A ki utánam jő, előttem lett, mert előbb volt nálamnál.
16. És az ő teljességéből vettünk mindnyájan kegyelmet is kegyelemért.
17. Mert a törvény Mózes által adatott, a kegyelem pedig és az igazság Jézus Krisztus által lett.
18. Az Istent soha senki nem látta; az egyszülött Fiú, a ki az Atya kebelében van, az jelentette ki őt.

Galátzia 4
4. Mikor pedig eljött az időnek teljessége, kibocsátotta Isten az ő Fiát, a ki asszonytól lett, a ki törvény alatt lett,
5. Hogy a törvény alatt levőket megváltsa, hogy elnyerjük a fiúságot.
6. Minthogy pedig fiak vagytok, kibocsátotta az Isten az ő Fiának Lelkét a ti szíveitekbe, ki ezt kiáltja: Abba, Atya!
7. Azért nem vagy többé szolga, hanem fiú; ha pedig fiú, Istennek örököse is Krisztus által.

8. Ámde akkor, mikor még nem ismertétek az Istent, azoknak szolgáltatok, a mik természet szerint nem istenek;
9. Most azonban, hogy megismertétek az Istent, sőt hogy megismert titeket az Isten, miként tértek vissza ismét az erőtelen és gyarló elemekhez, a melyeknek megint újból szolgálni akartok? " – Nocturn

Ez csak belemagyarázás..... Hogy lehet így vakon hinni egy kibaszott könyvnek ami egy rakás szar????
Áh, még mindig égetni kéne a fajtádat de előtte jól megkínozni!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0