Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1478
2012. okt. 19. 10:05
"Számomra nem elfogadható,hogy a Biblia úgy ahogy van minden benne valóságon alapulna.Véleményem szerint manipulálva van,és vagy kivéve vannak belőle részek,vagy még pluszban megmásítva,elferdítve.
Az egyház is eléggé korrupt lett-és nem csak mostanság.
Ez az én véleményem-amit nem vitatémának írtam le,csak gondoltam megosztom veletek én mit gondolok.
Az elvakultság nem igazán szokott sehova sem vezetni.Én inkább azt mondom hogy nyitott vagyok mindenre,azonban utána is próbálok nézni a dolgoknak,és ha valami gikszert találok akkor elgondolkodok...
Bármiféle vallás nevén ha viszont gyilkolnak,azt mélyen elítélem.Azt hiszem volt már erre nem egy példa.
Mindazon által nincs bajom-egy bizonyos határig-semmiféle vallással,vagy vallást gyakorlókkal.Csak tudni kell hol a határ.

Ma nem leszek,csak este,jó beszélgetést." – Penelope


A Bibliában van egy csomó olyan műfaj (pl. költészet, példázat), ami nem valós dolgokról szól és allegorikus értelmű, szóval ezzel az "úgy ahogy van nem teljesen valós" szöveggel semmit nem mondtál. Az én véleményem pedig az, tekintve hogy engem nagyon érdekelt a Biblia hitelessége és ezért utána néztem dolgoknak és ebben még hitetlen ismerős is segített aki rengeteg bizonyítékot talált, hogy a Bibliát nem manipulálták...az eredeti héber és görög iratokat. A fordítások már más tészták, személyes tapasztalatom, hogy pl. a Bibliatársulatos Újfordításban számos hiba van, teológiai léptékű is (pl. Jézust teremtménynek fordították Példabeszédek 8-ban és a Kolossé 1:13-ban), vagy ott van a jehovások Új Világ Fordítása, VÉLETLENÜL ugyanazokkal a hibákkal, hiszen ők tagadják a Szentháromságot (meg a lélek halhatatlanságát stb.) és nem csak teljesen és szándékosan félreértik az Írást, de még a mondatokat is ketté vették vagy az írásjeleket más helyre tették, vagy más szavakat használtak, hogy az ő értelmezésük legyen a helyes...

Az Újszövetség iratait nem tudta volna senki megváltoztatni, mert rengeteg másolat forgott közkézen szerte a Birodalomban, és ha valahol átírtak valamit, az simán feltűnt. A megmaradt több tízezer másolatból kb. 98%-ban újra lehetne alkotni az Újszövetséget, szóval kizárt a manipuláció az eredeti szövegekkel.

A "megmásítás" és "manipulálás" pedig azért sem igaz, mert tisztán tudható, hogy mit tanít a romlott egyház (katolicizmus és a protestáns népegyházak "gyermekkeresztelők") pl. Mária-kultusz, halottakért való imádság, purgatórium, Pápa Isten földi helytartója meg Péter utódja, jótettekkel (zarándoklás, búcsújárás) kiérdemelhető az üdvösség, gyermekkeresztség, cölibátus, egyházi hierarchia és még lehetne sorolni. Ezeket a dogmákat, amiket a "tévedhetetlen" pápák találtak ki, ezeknek a tanításait NEM TALÁLOD a Bibliában. EZÉRT TUDJUK, hogy hazudnak és hamis egyház.

És ezért ostoba állítás az, hogy az "egyház", a katolicizmus megváltoztatta a Szentírást a saját kényére kedvére, mert nem így van.
#1477
2012. okt. 19. 6:37
Számomra nem elfogadható,hogy a Biblia úgy ahogy van minden benne valóságon alapulna.Véleményem szerint manipulálva van,és vagy kivéve vannak belőle részek,vagy még pluszban megmásítva,elferdítve.
Az egyház is eléggé korrupt lett-és nem csak mostanság.
Ez az én véleményem-amit nem vitatémának írtam le,csak gondoltam megosztom veletek én mit gondolok.
Az elvakultság nem igazán szokott sehova sem vezetni.Én inkább azt mondom hogy nyitott vagyok mindenre,azonban utána is próbálok nézni a dolgoknak,és ha valami gikszert találok akkor elgondolkodok...
Bármiféle vallás nevén ha viszont gyilkolnak,azt mélyen elítélem.Azt hiszem volt már erre nem egy példa.
Mindazon által nincs bajom-egy bizonyos határig-semmiféle vallással,vagy vallást gyakorlókkal.Csak tudni kell hol a határ.

Ma nem leszek,csak este,jó beszélgetést.
#1476
2012. okt. 18. 21:56
"[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24116#msg24116 date=1350582334]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24108#msg24108 date=1350578972]
Csak úgy még megkérdezem....bár tudom mi lesz a válasz..... Ha Istennek csak egy fia van, azaz Jézus, akkor az emberek mik? Kitől erednek? Tán a Sátántól? " – Nina


Lukács 3.
21. Lőn pedig, hogy mikor az egész nép megkeresztelkedett, és Jézus is megkereszteltetett, és imádkozott, megnyilatkozék az ég,
22. És leszálla ő reá a Szent Lélek testi ábrázatban mint egy galamb, és szózat lőn mennyből, ezt mondván: Te vagy amaz én szerelmes Fiam, te benned gyönyörködöm!
23. Maga Jézus pedig mintegy harmincz esztendős volt, mikor tanítani kezdett, ki, a mint állítják vala, a József fia vala, ez pedig a Hélié,
24. Ez Mattáté, ez Lévié, ez Melkié, ez Jannáé, ez Józsefé,
25. Ez Matthatiásé, ez Ámosé, ez Naumé, ez Eslié, ez Naggaié,
26. Ez Maáté, ez Matthatiásé, ez Sémeié, ez Józsefé, ez Júdáé,
27. Ez Joannáé, ez Rhésáé, ez Zorobábelé, ez Saláthielé, ez Nérié,
28. Ez Melkié, ez Addié, ez Hosámé, ez Elmodámé, ez Éré,
29. Ez Jóséé, ez Eliézeré, ez Jórimé, ez Mattáté, ez Lévié,
30. Ez Simeoné, ez Júdáé, ez Józsefé, ez Jónáné, ez Eliákimé,
31. Ez Méleáé, ez Maináné, ez Mattátáé, ez Nátáné, ez Dávidé,
32. Ez Jesséé, ez Obedé, ez Boázé, ez Sálmoné, ez Naássoné,
33. Ez Aminádábé, ez Arámé, ez Esroné, ez Fáresé, ez Júdáé.
34. Ez Jákóbé, ez Izsáké, ez Ábrahámé, ez Táréé, ez Nákhoré,
35. Ez Sárukhé, ez Ragávé, ez Fáleké, ez Eberé, ez Saláé,
36. Ez Kajnáné, ez Arfaksádé, ez Semé, ez Noéé, ez Lámekhé,
37. Ez Mathuséláé, ez Énókhé, ez Járedé, ez Mahalaléelé, ez Kajnáné,
38. Ez Énósé, ez Sethé, ez Ádámé, ez pedig az Istené.

A Sátántól Káin ered és átkozott fajtája, a Keneusok vagy Káiniták=vámpírok." – Nina

Gondoltam..... Kiszámíthatóak a keresztények.....kezd uncsi lenni..... Akkor mégis minek a frásznak térnek meg az emberek ha tök fölösleges mert semmi közük Istenhez? Meg minek hívják "Atyámnak" ha egyszer semmi köze nincs az emberekhez..... Jogos a kérdésem! És ne gyere nekem azzal hogy azért mert Ádámot Ő teremtette..... Találj ki valami mást, ha lehet! " – Nina

Ott van. Azt mondja a Szentírás, hogy az első ember az Isten fia volt, tehát minden ember az Isten fiának számít.

János 1
1. Kezdetben vala az Íge, és az Íge vala az Istennél, és Isten vala az Íge.
2. Ez kezdetben az Istennél vala.
3. Minden ő általa lett és nála nélkül semmi sem lett, a mi lett.
4. Ő benne vala az élet, és az élet vala az emberek világossága;
5. És a világosság a sötétségben fénylik, de a sötétség nem fogadta be azt.
6. Vala egy Istentől küldött ember, kinek neve János.
7. Ez jött tanúbizonyságul, hogy bizonyságot tegyen a világosságról, hogy mindenki higyjen ő általa.
8. Nem ő vala a világosság, hanem jött, hogy bizonyságot tegyen a világosságról.
9. Az igazi világosság eljött volt már a világba, a mely megvilágosít minden embert.
10. A világban volt és a világ általa lett, de a világ nem ismerte meg őt.
11. Az övéi közé jöve, és az övéi nem fogadák be őt.
12. Valakik pedig befogadák őt, hatalmat ada azoknak, hogy Isten fiaivá legyenek, azoknak, a kik az ő nevében hisznek;
13. A kik nem vérből, sem a testnek akaratából, sem a férfiúnak indulatjából, hanem Istentől születtek.

14. És az Íge testté lett és lakozék mi közöttünk (és láttuk az ő dicsőségét, mint az Atya egyszülöttjének dicsőségét), a ki teljes vala kegyelemmel és igazsággal.
15. János bizonyságot tett ő róla, és kiáltott, mondván: Ez vala, a kiről mondám: A ki utánam jő, előttem lett, mert előbb volt nálamnál.
16. És az ő teljességéből vettünk mindnyájan kegyelmet is kegyelemért.
17. Mert a törvény Mózes által adatott, a kegyelem pedig és az igazság Jézus Krisztus által lett.
18. Az Istent soha senki nem látta; az egyszülött Fiú, a ki az Atya kebelében van, az jelentette ki őt.

Galátzia 4
4. Mikor pedig eljött az időnek teljessége, kibocsátotta Isten az ő Fiát, a ki asszonytól lett, a ki törvény alatt lett,
5. Hogy a törvény alatt levőket megváltsa, hogy elnyerjük a fiúságot.
6. Minthogy pedig fiak vagytok, kibocsátotta az Isten az ő Fiának Lelkét a ti szíveitekbe, ki ezt kiáltja: Abba, Atya!
7. Azért nem vagy többé szolga, hanem fiú; ha pedig fiú, Istennek örököse is Krisztus által.

8. Ámde akkor, mikor még nem ismertétek az Istent, azoknak szolgáltatok, a mik természet szerint nem istenek;
9. Most azonban, hogy megismertétek az Istent, sőt hogy megismert titeket az Isten, miként tértek vissza ismét az erőtelen és gyarló elemekhez, a melyeknek megint újból szolgálni akartok?
#1475
2012. okt. 18. 20:36
#1474
2012. okt. 18. 20:07
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24108#msg24108 date=1350578972]
Csak úgy még megkérdezem....bár tudom mi lesz a válasz..... Ha Istennek csak egy fia van, azaz Jézus, akkor az emberek mik? Kitől erednek? Tán a Sátántól? " – Nocturn


Lukács 3.
21. Lőn pedig, hogy mikor az egész nép megkeresztelkedett, és Jézus is megkereszteltetett, és imádkozott, megnyilatkozék az ég,
22. És leszálla ő reá a Szent Lélek testi ábrázatban mint egy galamb, és szózat lőn mennyből, ezt mondván: Te vagy amaz én szerelmes Fiam, te benned gyönyörködöm!
23. Maga Jézus pedig mintegy harmincz esztendős volt, mikor tanítani kezdett, ki, a mint állítják vala, a József fia vala, ez pedig a Hélié,
24. Ez Mattáté, ez Lévié, ez Melkié, ez Jannáé, ez Józsefé,
25. Ez Matthatiásé, ez Ámosé, ez Naumé, ez Eslié, ez Naggaié,
26. Ez Maáté, ez Matthatiásé, ez Sémeié, ez Józsefé, ez Júdáé,
27. Ez Joannáé, ez Rhésáé, ez Zorobábelé, ez Saláthielé, ez Nérié,
28. Ez Melkié, ez Addié, ez Hosámé, ez Elmodámé, ez Éré,
29. Ez Jóséé, ez Eliézeré, ez Jórimé, ez Mattáté, ez Lévié,
30. Ez Simeoné, ez Júdáé, ez Józsefé, ez Jónáné, ez Eliákimé,
31. Ez Méleáé, ez Maináné, ez Mattátáé, ez Nátáné, ez Dávidé,
32. Ez Jesséé, ez Obedé, ez Boázé, ez Sálmoné, ez Naássoné,
33. Ez Aminádábé, ez Arámé, ez Esroné, ez Fáresé, ez Júdáé.
34. Ez Jákóbé, ez Izsáké, ez Ábrahámé, ez Táréé, ez Nákhoré,
35. Ez Sárukhé, ez Ragávé, ez Fáleké, ez Eberé, ez Saláé,
36. Ez Kajnáné, ez Arfaksádé, ez Semé, ez Noéé, ez Lámekhé,
37. Ez Mathuséláé, ez Énókhé, ez Járedé, ez Mahalaléelé, ez Kajnáné,
38. Ez Énósé, ez Sethé, ez Ádámé, ez pedig az Istené.

A Sátántól Káin ered és átkozott fajtája, a Keneusok vagy Káiniták=vámpírok." – Nocturn

Gondoltam..... Kiszámíthatóak a keresztények.....kezd uncsi lenni..... Akkor mégis minek a frásznak térnek meg az emberek ha tök fölösleges mert semmi közük Istenhez? Meg minek hívják "Atyámnak" ha egyszer semmi köze nincs az emberekhez..... Jogos a kérdésem! És ne gyere nekem azzal hogy azért mert Ádámot Ő teremtette..... Találj ki valami mást, ha lehet!
#1473
2012. okt. 18. 19:48
"Na már közelebb járok az igazi Fawcettes vérszívókhoz. :D
A dél-amerikai törzsek szerint a legelső embereket denevér-emberek (nem Batman, hanem man-bat) tanították meg mindenre. (Toba-tó melleti törzsek, ha jól olvasom)
Van egy másik mese is: egy törzs, akiket az éjszakában egy denevér vezet, és a fény útját követve jutnak ki az erdőből. Vagy hasonló.
A denevér-lényeket kötik az ég és az alvilág isteneihez, és természetistenek is. A hiedelmekben képesek tüzet előidézni és elégetni az embert, de néha fényre maguk is lángra kapnak. Szintén, hogy néha kiengeszteljék a természetisteneket véráldozatokat mutatnak be. (De ez számora kicsit felfoghatatlan, hisz ha a denevéreket a megfigyeléseik alapján tisztelik, akkor tudniuk kéne, hogy a denevérek főként nektáron és gyümölcsökön élnek ---> ugye ezért is lettek természetistenek). Mindenestre furcsa. Én ebben inkább az emberi tébolyultságot látom. (Mochica legendák, történetek, törzs)

Megörökítve, az áldozatbemutatásokat mindig egy man-bat (denevérember, félig ember-félig denevér) végzi, késsel a kezében. Maga a trónon ülő emberfejű denevér pedig az erő/hatalom szimbóluma. Azaz a háborúkban szerencsés jelkép.
A gyilkos denevér emberek mítosza is gyakori. A brazíliai Ge törzs mesél egy man-bat fajról, amellyek nappal barlangokban pihennek, éjszaka jönnek elő. Szerintem ez a Fawcettes vérszívó faj. A nevük nincs meg! Aki a Ge törzs alapján megtalálja az ügyes. Szintén indánoknak tartják őket, csak szárnyakkal és denevér orral.

A maják szintén tiszteltek egy vampírdenevér istent: Camazotz, másnéven haláldenevér. Egyes megmaradt maja népek a mai napig izolálva élnek barlangok/hegyek közelében, magukat a denevér népének hívják, Zotzilha (a denevér háza). (dél-Mexiko)

Cikk Camazotz-ról: parajelensegek.blogspot.hu/2012/07/camazotz-legendas-emberevo-denever.html
" – Falcon


Afganisztánban is honosak. Amerikai katonák felvették a támadásukat, négyből egy fazon élte túl.
#1472
2012. okt. 18. 19:45
"Csak úgy még megkérdezem....bár tudom mi lesz a válasz..... Ha Istennek csak egy fia van, azaz Jézus, akkor az emberek mik? Kitől erednek? Tán a Sátántól? " – Nina

Lukács 3.
21. Lőn pedig, hogy mikor az egész nép megkeresztelkedett, és Jézus is megkereszteltetett, és imádkozott, megnyilatkozék az ég,
22. És leszálla ő reá a Szent Lélek testi ábrázatban mint egy galamb, és szózat lőn mennyből, ezt mondván: Te vagy amaz én szerelmes Fiam, te benned gyönyörködöm!
23. Maga Jézus pedig mintegy harmincz esztendős volt, mikor tanítani kezdett, ki, a mint állítják vala, a József fia vala, ez pedig a Hélié,
24. Ez Mattáté, ez Lévié, ez Melkié, ez Jannáé, ez Józsefé,
25. Ez Matthatiásé, ez Ámosé, ez Naumé, ez Eslié, ez Naggaié,
26. Ez Maáté, ez Matthatiásé, ez Sémeié, ez Józsefé, ez Júdáé,
27. Ez Joannáé, ez Rhésáé, ez Zorobábelé, ez Saláthielé, ez Nérié,
28. Ez Melkié, ez Addié, ez Hosámé, ez Elmodámé, ez Éré,
29. Ez Jóséé, ez Eliézeré, ez Jórimé, ez Mattáté, ez Lévié,
30. Ez Simeoné, ez Júdáé, ez Józsefé, ez Jónáné, ez Eliákimé,
31. Ez Méleáé, ez Maináné, ez Mattátáé, ez Nátáné, ez Dávidé,
32. Ez Jesséé, ez Obedé, ez Boázé, ez Sálmoné, ez Naássoné,
33. Ez Aminádábé, ez Arámé, ez Esroné, ez Fáresé, ez Júdáé.
34. Ez Jákóbé, ez Izsáké, ez Ábrahámé, ez Táréé, ez Nákhoré,
35. Ez Sárukhé, ez Ragávé, ez Fáleké, ez Eberé, ez Saláé,
36. Ez Kajnáné, ez Arfaksádé, ez Semé, ez Noéé, ez Lámekhé,
37. Ez Mathuséláé, ez Énókhé, ez Járedé, ez Mahalaléelé, ez Kajnáné,
38. Ez Énósé, ez Sethé, ez Ádámé, ez pedig az Istené.

A Sátántól Káin ered és átkozott fajtája, a Keneusok vagy Káiniták=vámpírok.
#1471
2012. okt. 18. 19:24
"Mintha a kertitörpék a kertből meglógtak volna. ;D" – Falcon
:-)bizony:-)
De ha már óriások,akkor törpék is kellenek.Bár állítólag nem éppen valami kis cuki törpöcskék,hanem ijesztőek,és ugató hangot adnak ki.
#1470
2012. okt. 18. 19:20
Persze, túlóznak, ha szájról szájra terjed, meg főleg.
#1469
2012. okt. 18. 19:19
Mintha a kertitörpék a kertből meglógtak volna. ;D
#1468
2012. okt. 18. 19:18
Hát azért a legendákat általában eltúlozzák-hogy letépte a fejét?Hm...olyan denevérről tudok,ami szívja az emberek vérét álmukban,és ugye az állatokét is.
#1467
2012. okt. 18. 19:14
index.hu/bulvar/gnm130/
www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article902014.ece

Van egy elbeszélés is egy ilyen kis szörnyikéről.Még 1812-ből,majd 1867-ből is.Állítólag elfogott két vadász egy ilyen vörös kis törpöt,megölték,majd egy fához kötözték a tetemet.Tartósítani akarták a testet,és közszemlére akarták tenni.De felbukkant egy férfi,aki rengeteg pénzt ígért a tetemért.Később átkerült Liverpoolba,ahol egy ékszerész tulajdona lett,név szerint Abraham Harris-é,aki hordóban tartotta jó ideig.
#1466
2012. okt. 18. 19:12
Na már közelebb járok az igazi Fawcettes vérszívókhoz. :D
A dél-amerikai törzsek szerint a legelső embereket denevér-emberek (nem Batman, hanem man-bat) tanították meg mindenre. (Toba-tó melleti törzsek, ha jól olvasom)
Van egy másik mese is: egy törzs, akiket az éjszakában egy denevér vezet, és a fény útját követve jutnak ki az erdőből. Vagy hasonló.
A denevér-lényeket kötik az ég és az alvilág isteneihez, és természetistenek is. A hiedelmekben képesek tüzet előidézni és elégetni az embert, de néha fényre maguk is lángra kapnak. Szintén, hogy néha kiengeszteljék a természetisteneket véráldozatokat mutatnak be. (De ez számora kicsit felfoghatatlan, hisz ha a denevéreket a megfigyeléseik alapján tisztelik, akkor tudniuk kéne, hogy a denevérek főként nektáron és gyümölcsökön élnek ---> ugye ezért is lettek természetistenek). Mindenestre furcsa. Én ebben inkább az emberi tébolyultságot látom. (Mochica legendák, történetek, törzs)

Megörökítve, az áldozatbemutatásokat mindig egy man-bat (denevérember, félig ember-félig denevér) végzi, késsel a kezében. Maga a trónon ülő emberfejű denevér pedig az erő/hatalom szimbóluma. Azaz a háborúkban szerencsés jelkép.
A gyilkos denevér emberek mítosza is gyakori. A brazíliai Ge törzs mesél egy man-bat fajról, amellyek nappal barlangokban pihennek, éjszaka jönnek elő. Szerintem ez a Fawcettes vérszívó faj. A nevük nincs meg! Aki a Ge törzs alapján megtalálja az ügyes. Szintén indánoknak tartják őket, csak szárnyakkal és denevér orral.

A maják szintén tiszteltek egy vampírdenevér istent: Camazotz, másnéven haláldenevér. Egyes megmaradt maja népek a mai napig izolálva élnek barlangok/hegyek közelében, magukat a denevér népének hívják, Zotzilha (a denevér háza). (dél-Mexiko)

Cikk Camazotz-ról: parajelensegek.blogspot.hu/2012/07/camazotz-legendas-emberevo-denever.html
#1465
2012. okt. 18. 18:49
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24099#msg24099 date=1350576900]
Féreggyűlölő is vagyok. :D
Ha romlott vagy te is, akkor basszus miért is vagy te különb nálam??? Hm???? " – Nocturn


Nem Isteni vonatkozásban, hanem emberi vonatkozásban például azért, mert én normálisan, kulturáltan beszélek veled, és NEM okádlak le minden förtelemmel ami eszembe jutna...AMENNYIBEN nem születtem volna újjá és Isten nem teremtett volna újjá és nem változott volna meg az életem és még mindig az az ember lennék, aki voltam a megtérésem előtt. Mert az, hogy én ilyen türelemmel és kulturáltan szólok hozzád, nem tőlem van, én erre nem volnék képes, ha az Istentől nem születtem volna újjá. Ezért dicsőség az Úr Jézus Krisztusnak!

Isten vonatkozásban pedig azért vagyok különb, és ezt bárkivel szemben felvállalom, nem mintha ez a különbség engem az emberek szemében kitűnőbbé tenne (éppen hogy, mint a te szemedben is, gyalázatomra van), hanem az Isten szemében aki megváltott engem, mert én hittem az Isten Egyszülött Fiában és a hitem eleven volta itt is megmutatkozott. Az Istené a dicsőség és Őt magasztalom, emberektől nem nyerek dicséretet." – Nocturn

Csak úgy még megkérdezem....bár tudom mi lesz a válasz..... Ha Istennek csak egy fia van, azaz Jézus, akkor az emberek mik? Kitől erednek? Tán a Sátántól?
#1464
2012. okt. 18. 18:39
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24099#msg24099 date=1350576900]
Féreggyűlölő is vagyok. :D
Ha romlott vagy te is, akkor basszus miért is vagy te különb nálam??? Hm???? " – Nocturn


Nem Isteni vonatkozásban, hanem emberi vonatkozásban például azért, mert én normálisan, kulturáltan beszélek veled, és NEM okádlak le minden förtelemmel ami eszembe jutna...AMENNYIBEN nem születtem volna újjá és Isten nem teremtett volna újjá és nem változott volna meg az életem és még mindig az az ember lennék, aki voltam a megtérésem előtt. Mert az, hogy én ilyen türelemmel és kulturáltan szólok hozzád, nem tőlem van, én erre nem volnék képes, ha az Istentől nem születtem volna újjá. Ezért dicsőség az Úr Jézus Krisztusnak!

Isten vonatkozásban pedig azért vagyok különb, és ezt bárkivel szemben felvállalom, nem mintha ez a különbség engem az emberek szemében kitűnőbbé tenne (éppen hogy, mint a te szemedben is, gyalázatomra van), hanem az Isten szemében aki megváltott engem, mert én hittem az Isten Egyszülött Fiában és a hitem eleven volta itt is megmutatkozott. Az Istené a dicsőség és Őt magasztalom, emberektől nem nyerek dicséretet." – Nocturn

Tipikus keresztény válasz.....nem vártam mást.....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0