Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1463
2012. okt. 18. 18:38
#1462
2012. okt. 18. 18:27
"Engem az is érdekelne, mi lett ezekkel az óriásokkal meg törpökkel? Annyi "emlék" maradt utánuk, de hová lettek?
Külön érdekesség, hogy a magyarok is egy óriásig vezetik vissza a származásukat: Ménrót. A legende szerint ő "alszik" a Pilisben. Dobogő-kő ---> az ő szívének dobogása.
Gondolom nektek is meg kellett tanulni a Rege a csodaszarvasról c. művet. Szöveg: titaness.wordpress.com/2007/11/18/arany-janos-rege-a-csodaszarvasrol/
DAL *javítva: www.youtube.com/watch?v=UJOsxvewdeQ" – Falcon


Tudtam én, hogy a Ménrót/Nimród óriás volt. Azért megírva, hogy HATALMAS vadász/zsarnok lett. Sumérban úgy tudom Gilgames-ként ismerték. Kétharmad részben "isten" volt, és az ábrázolásokon akkora termetű, hogy egy hímoroszlánt a hóna alatt fog.
#1461
2012. okt. 18. 18:23
#1460
2012. okt. 18. 18:23
Engem az is érdekelne, mi lett ezekkel az óriásokkal meg törpökkel? Annyi "emlék" maradt utánuk, de hová lettek?
Külön érdekesség, hogy a magyarok is egy óriásig vezetik vissza a származásukat: Ménrót. A legende szerint ő "alszik" a Pilisben. Dobogő-kő ---> az ő szívének dobogása.
Gondolom nektek is meg kellett tanulni a Rege a csodaszarvasról c. művet. Szöveg: titaness.wordpress.com/2007/11/18/arany-janos-rege-a-csodaszarvasrol/
DAL *javítva: www.youtube.com/watch?v=UJOsxvewdeQ
#1459
2012. okt. 18. 18:22
"Féreggyűlölő is vagyok. :D
Ha romlott vagy te is, akkor basszus miért is vagy te különb nálam??? Hm???? " – Nina


Nem Isteni vonatkozásban, hanem emberi vonatkozásban például azért, mert én normálisan, kulturáltan beszélek veled, és NEM okádlak le minden förtelemmel ami eszembe jutna...AMENNYIBEN nem születtem volna újjá és Isten nem teremtett volna újjá és nem változott volna meg az életem és még mindig az az ember lennék, aki voltam a megtérésem előtt. Mert az, hogy én ilyen türelemmel és kulturáltan szólok hozzád, nem tőlem van, én erre nem volnék képes, ha az Istentől nem születtem volna újjá. Ezért dicsőség az Úr Jézus Krisztusnak!

Isten vonatkozásban pedig azért vagyok különb, és ezt bárkivel szemben felvállalom, nem mintha ez a különbség engem az emberek szemében kitűnőbbé tenne (éppen hogy, mint a te szemedben is, gyalázatomra van), hanem az Isten szemében aki megváltott engem, mert én hittem az Isten Egyszülött Fiában és a hitem eleven volta itt is megmutatkozott. Az Istené a dicsőség és Őt magasztalom, emberektől nem nyerek dicséretet.
#1458
2012. okt. 18. 18:17
#1457
2012. okt. 18. 18:16
"Ja, hát elégg hosszú (50 perc) szóval csak az nézza, aki tényleg ráér.
De találtam érdekességeket: a chílei/argentin (pampákhoz közeli) vadászok gyakran mesélnek erdei szörnyekről, ilyenek: tunda, patasola és elvileg képesek az alakváltoztatásra is. tierrademitos.blogspot.hu/2008/12/la-patasola.html
Ez a patasola ábrázolása. Azonkívül alteregója még az őz-asszony. Mivel néhol állati lábakkal Is ábrázoljak. (Szerintem azért, mert gyors mozgású.)
Szintén a Mohan is ide tartozik, akik szintén az erdőben bolyongó ősök lelkei (előhalottak). Ez inkább már hímnemű lény, aki fiatal lányokat rabol és vízfolyások mellett él.
Curupira szintén az erdőben élő démon, érdekessége, hogy lábfeje nem előre, hanem hátra néz, azonkívül képes megzavarni az emberek elméjét. Emberi vadászokra és a természet kizsákmányolóira vadászik. Még mindig Dél-Amerikában vagyunk.
Pillan - ez talán a legsokatmondóbb. Tiszteletben álló lények, akik jóként vannak feltüntetve (valamiféle vezetők), szintén halott emberek "lelkei". Bárki Pillan-ná változhat, de CSAK a halála után. Ez érdekes. Női megfelelője: Wangulen.

Mégvalami: hogy legyen kötés mindenki nagy örömére :)
Fawcett ezredes navajon kinek/minek a hatására indított expedíciót a Z-ék és Zed városa után? Hát persze, hogy a már említett Balavatsky nénike és társasága hatására, ami később a 2. vh. alatt megszüli a Vril a társaságot. :D" – Falcon


Na végre valami infó!
#1456
2012. okt. 18. 18:15
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24091#msg24091 date=1350576218]
Ti nem is vagytok emberek....ti keresztények férgek vagytok! Irtani való férgek! Az ilyeneket el kel taposni! Azt sem érdemlitek meg hogy éltek! Bár talán a halál is túl kegyes lenne hozzátok..... " – Nocturn


Hát ha nem vagyunk emberek, akkor miért utálsz annyira, te nem embergyűlölő vagy? Valami paradox szöget ütött a fejedbe.

Mellesleg senki emberfia nem érdemli meg, hogy éljen, a keresztények éppúgy nem mint a magadfajta önérzetes önbíráskodók vagy a jótétlelkek. Nem tudunk tenni semmit azért, hogy Isten előtt igaznak minősüljünk, mert eredendően romlottak vagyunk. Csak az Úr Jézus Krisztus szeretetből adott ingyen kegyelmének elfogadása révén lehet az embernek üdvössége, ugyanakkor az Isten életed ad jóknak és rosszaknak is egyaránt, mert nem személyválogató." – Nocturn

Féreggyűlölő is vagyok. :D
Ha romlott vagy te is, akkor basszus miért is vagy te különb nálam??? Hm????
#1455
2012. okt. 18. 18:12
"Ja, hát elégg hosszú (50 perc) szóval csak az nézza, aki tényleg ráér.
De találtam érdekességeket: a chílei/argentin (pampákhoz közeli) vadászok gyakran mesélnek erdei szörnyekről, ilyenek: tunda, patasola és elvileg képesek az alakváltoztatásra is. tierrademitos.blogspot.hu/2008/12/la-patasola.html
Ez a patasola ábrázolása. Azonkívül alteregója még az őz-asszony. Mivel néhol állati lábakkal Is ábrázoljak. (Szerintem azért, mert gyors mozgású.)
Szintén a Mohan is ide tartozik, akik szintén az erdőben bolyongó ősök lelkei (előhalottak). Ez inkább már hímnemű lény, aki fiatal lányokat rabol és vízfolyások mellett él.
Curupira szintén az erdőben élő démon, érdekessége, hogy lábfeje nem előre, hanem hátra néz, azonkívül képes megzavarni az emberek elméjét. Emberi vadászokra és a természet kizsákmányolóira vadászik. Még mindig Dél-Amerikában vagyunk.
Pillan - ez talán a legsokatmondóbb. Tiszteletben álló lények, akik jóként vannak feltüntetve (valamiféle vezetők), szintén halott emberek "lelkei". Bárki Pillan-ná változhat, de CSAK a halála után. Ez érdekes. Női megfelelője: Wangulen.

Mégvalami: hogy legyen kötés mindenki nagy örömére :)
Fawcett ezredes navajon kinek/minek a hatására indított expedíciót a Z-ék és Zed városa után? Hát persze, hogy a már említett Balavatsky nénike és társasága hatására, ami később a 2. vh. alatt megszüli a Vril a társaságot. :D" – Falcon


Na ez érdekes,megint csak a Vril társaság:-)
#1454
2012. okt. 18. 18:11
"Ti nem is vagytok emberek....ti keresztények férgek vagytok! Irtani való férgek! Az ilyeneket el kel taposni! Azt sem érdemlitek meg hogy éltek! Bár talán a halál is túl kegyes lenne hozzátok..... " – Nina

Hát ha nem vagyunk emberek, akkor miért utálsz annyira, te nem embergyűlölő vagy? Valami paradox szöget ütött a fejedbe.

Mellesleg senki emberfia nem érdemli meg, hogy éljen, a keresztények éppúgy nem mint a magadfajta önérzetes önbíráskodók vagy a jótétlelkek. Nem tudunk tenni semmit azért, hogy Isten előtt igaznak minősüljünk, mert eredendően romlottak vagyunk. Csak az Úr Jézus Krisztus szeretetből adott ingyen kegyelmének elfogadása révén lehet az embernek üdvössége, ugyanakkor az Isten életed ad jóknak és rosszaknak is egyaránt, mert nem személyválogató.
#1453
2012. okt. 18. 18:07
Ja, hát elégg hosszú (50 perc) szóval csak az nézza, aki tényleg ráér.
De találtam érdekességeket: a chílei/argentin (pampákhoz közeli) vadászok gyakran mesélnek erdei szörnyekről, ilyenek: tunda, patasola és elvileg képesek az alakváltoztatásra is. tierrademitos.blogspot.hu/2008/12/la-patasola.html
Ez a patasola ábrázolása. Azonkívül alteregója még az őz-asszony. Mivel néhol állati lábakkal Is ábrázoljak. (Szerintem azért, mert gyors mozgású.)
Szintén a Mohan is ide tartozik, akik szintén az erdőben bolyongó ősök lelkei (előhalottak). Ez inkább már hímnemű lény, aki fiatal lányokat rabol és vízfolyások mellett él.
Curupira szintén az erdőben élő démon, érdekessége, hogy lábfeje nem előre, hanem hátra néz, azonkívül képes megzavarni az emberek elméjét. Emberi vadászokra és a természet kizsákmányolóira vadászik. Még mindig Dél-Amerikában vagyunk.
Pillan - ez talán a legsokatmondóbb. Tiszteletben álló lények, akik jóként vannak feltüntetve (valamiféle vezetők), szintén halott emberek "lelkei". Bárki Pillan-ná változhat, de CSAK a halála után. Ez érdekes. Női megfelelője: Wangulen.

Mégvalami: hogy legyen kötés mindenki nagy örömére :)
Fawcett ezredes navajon kinek/minek a hatására indított expedíciót a Z-ék és Zed városa után? Hát persze, hogy a már említett Balavatsky nénike és társasága hatására, ami később a 2. vh. alatt megszüli a Vril a társaságot. :D
#1452
2012. okt. 18. 18:06
törölt tag
"Jól van, nem tudtam h halott az anyukád! de te kezdted szóval.. és bocsánatot kérek, látod ez a különbség köztünk h én bocsánatot kérek..." – Adrobabe

Akkor örülj a különbségnek!
#1451
2012. okt. 18. 18:05
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24087#msg24087 date=1350575455]
Kétszínű kígyó vagy és ennyi! Fáj az igazság? Szar ügy.... Fogd fel azzal a cseppnyi agyaddal! Szidhatsz, leszarom....de a halott anyámról senki nem mondhat semmit! " – Nocturn


Nem vagyok kétszínű kígyó és te gyalázol engem. A szlogenemet (az igazság fáj) meg ne nyúld le ha megkérhetlek. Köszi. Ez amúgy vicc akart lenni. Na látom kezdesz végre átmenni a cinizmusba ("cseppnyi agyaddal"), ez már fejlődés a te szinteden.

Javaslat: Ne szidd mások anyját se őket, és akkor LEHET, hogy ők se fognak téged...és az elhunyt anyukádat. Már amennyiben "szerencséd" van és egy olyan szarházi, köcsög kereszténnyel futsz össze mint én. Mert bizony az ilyen akasztófára való keresztények nem szidják az édesanyádat még látatlanban sem, ellentétben veled, mondhatsz rájuk fűt-fát-faszt meg ami épp eszedbe jut.

És ha követed a logikát, akkor ezek szerint te ganébb ember vagy az ilyen égetni való keresztényeknél, mint én, akiket annyira megvetsz. Hát ez elég gáz." – Nocturn

Mellesleg minden létező embert lenézel aki az utadba kerül.....ez látszik az írásaidból...ennyit rólad a szeretet szolgájáról.....undorító rühes korcs!
#1450
2012. okt. 18. 18:04
Jól van, nem tudtam h halott az anyukád! de te kezdted szóval.. és bocsánatot kérek, látod ez a különbség köztünk h én bocsánatot kérek...
#1449
2012. okt. 18. 18:03
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24087#msg24087 date=1350575455]
Kétszínű kígyó vagy és ennyi! Fáj az igazság? Szar ügy.... Fogd fel azzal a cseppnyi agyaddal! Szidhatsz, leszarom....de a halott anyámról senki nem mondhat semmit! " – Nocturn


Nem vagyok kétszínű kígyó és te gyalázol engem. A szlogenemet (az igazság fáj) meg ne nyúld le ha megkérhetlek. Köszi. Ez amúgy vicc akart lenni. Na látom kezdesz végre átmenni a cinizmusba ("cseppnyi agyaddal"), ez már fejlődés a te szinteden.

Javaslat: Ne szidd mások anyját se őket, és akkor LEHET, hogy ők se fognak téged...és az elhunyt anyukádat. Már amennyiben "szerencséd" van és egy olyan szarházi, köcsög kereszténnyel futsz össze mint én. Mert bizony az ilyen akasztófára való keresztények nem szidják az édesanyádat még látatlanban sem, ellentétben veled, mondhatsz rájuk fűt-fát-faszt meg ami épp eszedbe jut.

És ha követed a logikát, akkor ezek szerint te ganébb ember vagy az ilyen égetni való keresztényeknél, mint én, akiket annyira megvetsz. Hát ez elég gáz." – Nocturn

Ti nem is vagytok emberek....ti keresztények férgek vagytok! Irtani való férgek! Az ilyeneket el kel taposni! Azt sem érdemlitek meg hogy éltek! Bár talán a halál is túl kegyes lenne hozzátok.....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0