Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1448
2012. okt. 18. 17:59
"Kétszínű kígyó vagy és ennyi! Fáj az igazság? Szar ügy.... Fogd fel azzal a cseppnyi agyaddal! Szidhatsz, leszarom....de a halott anyámról senki nem mondhat semmit! " – Nina

Nem vagyok kétszínű kígyó és te gyalázol engem. A szlogenemet (az igazság fáj) meg ne nyúld le ha megkérhetlek. Köszi. Ez amúgy vicc akart lenni. Na látom kezdesz végre átmenni a cinizmusba ("cseppnyi agyaddal"), ez már fejlődés a te szinteden.

Javaslat: Ne szidd mások anyját se őket, és akkor LEHET, hogy ők se fognak téged...és az elhunyt anyukádat. Már amennyiben "szerencséd" van és egy olyan szarházi, köcsög kereszténnyel futsz össze mint én. Mert bizony az ilyen akasztófára való keresztények nem szidják az édesanyádat még látatlanban sem, ellentétben veled, mondhatsz rájuk fűt-fát-faszt meg ami épp eszedbe jut.

És ha követed a logikát, akkor ezek szerint te ganébb ember vagy az ilyen égetni való keresztényeknél, mint én, akiket annyira megvetsz. Hát ez elég gáz.
#1447
2012. okt. 18. 17:59
Ez az,itt írnak róla:
latogatok.hu/print.php?news.2605

,,El-Aharrah kőbányájánál egy földalatti barlangban egy 4000 éves mumifikált óriás tetemet találtak! A múmia mellett − állítólag „egy fényesre csiszolt fémtányér” feküdt, rajta ismeretlen jelekkel és ábrákkal. A falakon repülő járműveket, csillagokat és bolygókat ábrázoló vésetek voltak láthatóak. Sajnos azonban a teljes hírzárlat azota is tart, így nem tudni, mi lett a döbbenetes múmia sorsa, sőt még azt sem: igaz-e az elképesztő felfedezés, vagy az egész csak egy hírlapi kacsa?"
Képek is vannak,érdemes átolvasni az írást.
#1446
2012. okt. 18. 17:55
www.bevezetem.hu/cikk/negyezer-eves-sirkamrat-tartak-fel-egyiptomban
Itt is van,de amit én keresek az El-Aharrah-nál találták.
#1445
2012. okt. 18. 17:50
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24076#msg24076 date=1350574589]
A te házifeladatod meg: keress egy jó vastag kötelet, meg egy széket, menj egy fa alá és akaszd fel magad!
Én nem állítottam magamról hogy nagy arc lennék! Meg képmutató sem vagyok te szerencsétlen ostoba keresztény!! Akkor lennék képmutató ha azt csinálnám hogy mindenkinek azt mondom hogy a szeretet hírnöke vagyok, blabla, aztán meg mindenkit elküldök a picsába.....vagy valaki szemébe jópofizok, de valójában meg kinyírnám! Na ez a képmutatás, és te pont ezt csinálod, te szeretet szolgája! Röhej..... Menjetek a pokolba! " – Nocturn


Értelmes ötleted nincs? Uh, van ám logika... Abból, hogy úgy beszélsz az emberekkel, mintha a kutyád seggéből húztad volna elő őket, az jön le, hogy te egy nagy ARC vagy, aki különösebb lelkifurdalás és indok nélkül lekezelő lehet azzal akiről éppen csak azt hiszi, hogy csúnyán néz rá. De hát miért is ismernéd be, annyira szánlak téged.

Éppen hogy te küldtél el mindenkit a picsába, vagy szeretnéd hogy idézzelek? Az a gond, hogy ha elkezdesz anyázni és aztán még olyat sérelmezel amit éppen te csináltál a másikkal, az nagyon szemet szúr, és semmiképpen nem jössz ki jól belőle. Szóval én ezt a gyerekes vendettát a helyedben abba hagynám, mielőtt még felforr az agyvized.

Az a röhej, hogy bárkiről akit ok nélkül gyűlölsz kitalálod, hogy megakar ölni. Paranoia???" – Nocturn

Kétszínű kígyó vagy és ennyi! Fáj az igazság? Szar ügy.... Fogd fel azzal a cseppnyi agyaddal! Szidhatsz, leszarom....de a halott anyámról senki nem mondhat semmit!
#1444
2012. okt. 18. 17:50
"Találtam egy magyar dok. filmet is Fawcettrő. www.youtube.com/watch?v=lDScDMztHMg" – Falcon

Na majd megpróbálom megnézni,csak béna a gépem hozzá sajna.
Viszont van még iromány az óriásokról,próbáltam rákeresni de még nem találtam semmit.
Ha továbbra sem találok róla ,akkor leírom.
#1443
2012. okt. 18. 17:49
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24076#msg24076 date=1350574589]
[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24072#msg24072 date=1350574109]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24067#msg24067 date=1350573497]
Az én halott anyámat senki rohadék kurva köcsög nem szidhatja!!!!

Mellesleg miért nem említed nevén azt, aki kezdi mindig a feszkót??? Mert ugye az a barom adrobabe nyalja szét a seggét, mert ugye nyilvánvaló hogy nagy haverok..... De akkor is Nocturn volt az aki elkezdte ezt az egész szarságot hogy "miért nem vámpírokról szól a fórum, blabla...." Aztán meg jött a nagypofájúságával ugye.....amit nem bírok magammal szemben elviselni....ennyit vétettem......" – Adrobabe


Persze, végül is én kötöttem beléd és nem fordítva...ehhez azért már kell gerinc. Házifeladatod: Önuralmat, önkritikát, modort, kultúrát tanulni. Éppenséggel te vagy itt nagypofájú, de még írd le kérlek 526-odjára is, hogy "baszd meg", hátha valakit felizgatsz vele.

Sajnálom az anyukádat, de tudod, van aki nem olyan béketűrő mint én (sajnos), és az jól meg mondja a magáét. Mellesleg, miért vársz el mástól szolidaritást, ha te magad nem gyakorlod? Ez már aztán képmutatás a javából. Mintha te akkora nagy ARC lennél, hogy azt kurvaanyázol akit akarsz, meg dögöljön meg az egész világ mert neked havibajod van, de ha valakinek ez nem tetszik, akkor te vagy a sértett.

Ha pszichiátrián dolgoznék, adnék egy beutalót absolute gratis." – Adrobabe

A te házifeladatod meg: keress egy jó vastag kötelet, meg egy széket, menj egy fa alá és akaszd fel magad!
Én nem állítottam magamról hogy nagy arc lennék! Meg képmutató sem vagyok te szerencsétlen ostoba keresztény!! Akkor lennék képmutató ha azt csinálnám hogy mindenkinek azt mondom hogy a szeretet hírnöke vagyok, blabla, aztán meg mindenkit elküldök a picsába.....vagy valaki szemébe jópofizok, de valójában meg kinyírnám! Na ez a képmutatás, és te pont ezt csinálod, te szeretet szolgája! Röhej..... Menjetek a pokolba! " – Adrobabe
Hát te aztán nagyon kedves vagy az emberekkel..........kis cukimuki xd
de akármennyire gyűlölsz valakit amúgy nem érdekel h engem te h utálsz meg minden xd, mert nincs igazad ! De azért ilyet nem kéne mondani, szerintem ez alapvető, nah mind1 ,és azt bírom, h h fel vagy háborodva amikor te kezdted a káromkodást és te még rosszabb vagy, te mondhatsz emberekre mindent, de téged senki ne merjen sértegetni..." – Adrobabe

Az vagyok baszd meg, cukimuki!
Figyelj, rám azt mondasz amit akarsz, mert azt elviselem....de ha a halott anyámat szidják, arra "ölök"! Ezen mit nem lehet érteni? Hígagyú....
#1442
2012. okt. 18. 17:46
Találtam egy magyar dok. filmet is Fawcettrő. www.youtube.com/watch?v=lDScDMztHMg
#1441
2012. okt. 18. 17:45
"A te házifeladatod meg: keress egy jó vastag kötelet, meg egy széket, menj egy fa alá és akaszd fel magad!
Én nem állítottam magamról hogy nagy arc lennék! Meg képmutató sem vagyok te szerencsétlen ostoba keresztény!! Akkor lennék képmutató ha azt csinálnám hogy mindenkinek azt mondom hogy a szeretet hírnöke vagyok, blabla, aztán meg mindenkit elküldök a picsába.....vagy valaki szemébe jópofizok, de valójában meg kinyírnám! Na ez a képmutatás, és te pont ezt csinálod, te szeretet szolgája! Röhej..... Menjetek a pokolba! " – Nina


Értelmes ötleted nincs? Uh, van ám logika... Abból, hogy úgy beszélsz az emberekkel, mintha a kutyád seggéből húztad volna elő őket, az jön le, hogy te egy nagy ARC vagy, aki különösebb lelkifurdalás és indok nélkül lekezelő lehet azzal akiről éppen csak azt hiszi, hogy csúnyán néz rá. De hát miért is ismernéd be, annyira szánlak téged.

Éppen hogy te küldtél el mindenkit a picsába, vagy szeretnéd hogy idézzelek? Az a gond, hogy ha elkezdesz anyázni és aztán még olyat sérelmezel amit éppen te csináltál a másikkal, az nagyon szemet szúr, és semmiképpen nem jössz ki jól belőle. Szóval én ezt a gyerekes vendettát a helyedben abba hagynám, mielőtt még felforr az agyvized.

Az a röhej, hogy bárkiről akit ok nélkül gyűlölsz kitalálod, hogy megakar ölni. Paranoia???
#1440
2012. okt. 18. 17:45
#1439
2012. okt. 18. 17:45
"[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24072#msg24072 date=1350574109]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24067#msg24067 date=1350573497]
Az én halott anyámat senki rohadék kurva köcsög nem szidhatja!!!!

Mellesleg miért nem említed nevén azt, aki kezdi mindig a feszkót??? Mert ugye az a barom adrobabe nyalja szét a seggét, mert ugye nyilvánvaló hogy nagy haverok..... De akkor is Nocturn volt az aki elkezdte ezt az egész szarságot hogy "miért nem vámpírokról szól a fórum, blabla...." Aztán meg jött a nagypofájúságával ugye.....amit nem bírok magammal szemben elviselni....ennyit vétettem......" – Nina


Persze, végül is én kötöttem beléd és nem fordítva...ehhez azért már kell gerinc. Házifeladatod: Önuralmat, önkritikát, modort, kultúrát tanulni. Éppenséggel te vagy itt nagypofájú, de még írd le kérlek 526-odjára is, hogy "baszd meg", hátha valakit felizgatsz vele.

Sajnálom az anyukádat, de tudod, van aki nem olyan béketűrő mint én (sajnos), és az jól meg mondja a magáét. Mellesleg, miért vársz el mástól szolidaritást, ha te magad nem gyakorlod? Ez már aztán képmutatás a javából. Mintha te akkora nagy ARC lennél, hogy azt kurvaanyázol akit akarsz, meg dögöljön meg az egész világ mert neked havibajod van, de ha valakinek ez nem tetszik, akkor te vagy a sértett.

Ha pszichiátrián dolgoznék, adnék egy beutalót absolute gratis." – Nina

A te házifeladatod meg: keress egy jó vastag kötelet, meg egy széket, menj egy fa alá és akaszd fel magad!
Én nem állítottam magamról hogy nagy arc lennék! Meg képmutató sem vagyok te szerencsétlen ostoba keresztény!! Akkor lennék képmutató ha azt csinálnám hogy mindenkinek azt mondom hogy a szeretet hírnöke vagyok, blabla, aztán meg mindenkit elküldök a picsába.....vagy valaki szemébe jópofizok, de valójában meg kinyírnám! Na ez a képmutatás, és te pont ezt csinálod, te szeretet szolgája! Röhej..... Menjetek a pokolba! " – Nina
Hát te aztán nagyon kedves vagy az emberekkel..........kis cukimuki xd
de akármennyire gyűlölsz valakit amúgy nem érdekel h engem te h utálsz meg minden xd, mert nincs igazad ! De azért ilyet nem kéne mondani, szerintem ez alapvető, nah mind1 ,és azt bírom, h h fel vagy háborodva amikor te kezdted a káromkodást és te még rosszabb vagy, te mondhatsz emberekre mindent, de téged senki ne merjen sértegetni...
#1438
2012. okt. 18. 17:41
"Találtam egy hosszabb angol cikket arról, amit nem olyan rég Penelope említtett ,a Death Valley-s. Méghozzá egy régebbi újságcikk, de most nézem, tegnap láttam, mára megszűnt az oldal...
Mindenesetre nem a tesópár volt az első felfedező a környéken (az idősebb nyomtalanul eltűnt, csak a kocsiját találták meg). Már a 30as évek előtt felfedezték a barlangot és könyv/film született belőle The Man from Death Valley címen, viszont most ugyan nem az igazi újságcikk, de angolul kicsit bővebben (ezt még nem olvastam végig): www.ufodigest.com/news/0107/giants.html

Én eddig nagyon az Észak-Amerikai kontinensről nem is hallottam óriásos sztorikat. (Kivéve: olvastam, hogy anno Patagoniában lelőttek egy igazi óriást, kitömték és elküldték egy múzeumnak, de aztán nyoma veszett.) Egy Hihetetlen magazinban volt, igazságtartalma nem tudom mennyi.
Még Patagónia: johnslblog.blogspot.hu/2008/06/risok-bizony-lteztek.html

Ezek szerint az óriások kedvelik a pampákat. Jó nekik.

Még: Nemrég olvastam egy cikket, hamarosan új vámpíros filmet kezdenek készíteni, The Rising (talán- Ébredés, Felkelés) címmel, ami az Amazónasz esőerdőbe visz el minket, ahol pár kutató egy régi romvárosban vámpírokba (?) botlik.
Ez azért érdekes, mert az ott élő törzsek szintén pletykálnak egy vérivó, szárnyas emberekről, akik ősi városokat őriznek. Sajnos erről nem találtam neten cikket. Viszont aki utánanéz a Z-ék és Fawcett ezredes expedíciójának, az lehet talál róluk is infókat. Ki lesz az ügyesebb? :)" – Falcon


Ez jó-köszi!
Na akkor kutassunk.
#1437
2012. okt. 18. 17:39
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24069#msg24069 date=1350573766]
Az igaz hogy Nocturn kezdte el,hogy nem a vámpírokról szól a fórum...aztán elfajultak a dolgok....nem mintha most ezzel éppen róluk szólna.

Nina:nem tudhatta,hogy anyukád meghalt.Ha én mondtam volna ilyen,a minimum a bocsánatkérés lenne részemről.

Mondom hogy elfajultak a dolgok,éppen ezért elég volt szerintem." – Nocturn


Ez aztán a diplomata! Tanítanod kellene! Arra nem gondoltál, hogy ESETLEG, mondom...csak ESETLEG neki is bocsánatot kéne kérni TŐLEM??? Persze engem nagyon nem érdekel, nem izgat hányszor írja le, hogy "rohadt kurva anyád baszd meg" és a többi, mert valamivel az értelmi szintje felett vagyok hála Jézusnak, de azért ha már itt retorziókról és megkövetésről hadobálunk, csak úgy az IGAZSÁGOSSÁG kedvéért, akkor nem annak a pártját kéne fogni, aki a leghangosabban ordít hogy fáj miközben ő szúrkálja a többit. Mert ez már agyrém.

Hála a jó Istennek, hogy én nem vagyok ilyen önérzetes. Tiszta óvoda." – Nocturn

Mi van??? Hogy még kérjek bocsánatot??? Cöhh.....buzi keresztény! Remélem elégetik majd idővel a fajtád!!!
#1436
2012. okt. 18. 17:39
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24069#msg24069 date=1350573766]
Az igaz hogy Nocturn kezdte el,hogy nem a vámpírokról szól a fórum...aztán elfajultak a dolgok....nem mintha most ezzel éppen róluk szólna.

Nina:nem tudhatta,hogy anyukád meghalt.Ha én mondtam volna ilyen,a minimum a bocsánatkérés lenne részemről.

Mondom hogy elfajultak a dolgok,éppen ezért elég volt szerintem." – Nocturn


Ez aztán a diplomata! Tanítanod kellene! Arra nem gondoltál, hogy ESETLEG, mondom...csak ESETLEG neki is bocsánatot kéne kérni TŐLEM??? Persze engem nagyon nem érdekel, nem izgat hányszor írja le, hogy "rohadt kurva anyád baszd meg" és a többi, mert valamivel az értelmi szintje felett vagyok hála Jézusnak, de azért ha már itt retorziókról és megkövetésről hadobálunk, csak úgy az IGAZSÁGOSSÁG kedvéért, akkor nem annak a pártját kéne fogni, aki a leghangosabban ordít hogy fáj miközben ő szúrkálja a többit. Mert ez már agyrém.

Hála a jó Istennek, hogy én nem vagyok ilyen önérzetes. Tiszta óvoda." – Nocturn

Írtam neki,csak privátban.De békén hagyom,mert ezt kérte.
#1435
2012. okt. 18. 17:38
Találtam egy hosszabb angol cikket arról, amit nem olyan rég Penelope említtett ,a Death Valley-s. Méghozzá egy régebbi újságcikk, de most nézem, tegnap láttam, mára megszűnt az oldal...
Mindenesetre nem a tesópár volt az első felfedező a környéken (az idősebb nyomtalanul eltűnt, csak a kocsiját találták meg). Már a 30as évek előtt felfedezték a barlangot és könyv/film született belőle The Man from Death Valley címen, viszont most ugyan nem az igazi újságcikk, de angolul kicsit bővebben (ezt még nem olvastam végig): www.ufodigest.com/news/0107/giants.html

Én eddig nagyon az Észak-Amerikai kontinensről nem is hallottam óriásos sztorikat. (Kivéve: olvastam, hogy anno Patagoniában lelőttek egy igazi óriást, kitömték és elküldték egy múzeumnak, de aztán nyoma veszett.) Egy Hihetetlen magazinban volt, igazságtartalma nem tudom mennyi.
Még Patagónia: johnslblog.blogspot.hu/2008/06/risok-bizony-lteztek.html

Ezek szerint az óriások kedvelik a pampákat. Jó nekik.

Még: Nemrég olvastam egy cikket, hamarosan új vámpíros filmet kezdenek készíteni, The Rising (talán- Ébredés, Felkelés) címmel, ami az Amazónasz esőerdőbe visz el minket, ahol pár kutató egy régi romvárosban vámpírokba (?) botlik.
Ez azért érdekes, mert az ott élő törzsek szintén pletykálnak egy vérivó, szárnyas emberekről, akik ősi városokat őriznek. Sajnos erről nem találtam neten cikket. Viszont aki utánanéz a Z-ék és Fawcett ezredes expedíciójának, az lehet talál róluk is infókat. Ki lesz az ügyesebb? :)
#1434
2012. okt. 18. 17:36
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24067#msg24067 date=1350573497]
Az én halott anyámat senki rohadék kurva köcsög nem szidhatja!!!!

Mellesleg miért nem említed nevén azt, aki kezdi mindig a feszkót??? Mert ugye az a barom adrobabe nyalja szét a seggét, mert ugye nyilvánvaló hogy nagy haverok..... De akkor is Nocturn volt az aki elkezdte ezt az egész szarságot hogy "miért nem vámpírokról szól a fórum, blabla...." Aztán meg jött a nagypofájúságával ugye.....amit nem bírok magammal szemben elviselni....ennyit vétettem......" – Nocturn


Persze, végül is én kötöttem beléd és nem fordítva...ehhez azért már kell gerinc. Házifeladatod: Önuralmat, önkritikát, modort, kultúrát tanulni. Éppenséggel te vagy itt nagypofájú, de még írd le kérlek 526-odjára is, hogy "baszd meg", hátha valakit felizgatsz vele.

Sajnálom az anyukádat, de tudod, van aki nem olyan béketűrő mint én (sajnos), és az jól meg mondja a magáét. Mellesleg, miért vársz el mástól szolidaritást, ha te magad nem gyakorlod? Ez már aztán képmutatás a javából. Mintha te akkora nagy ARC lennél, hogy azt kurvaanyázol akit akarsz, meg dögöljön meg az egész világ mert neked havibajod van, de ha valakinek ez nem tetszik, akkor te vagy a sértett.

Ha pszichiátrián dolgoznék, adnék egy beutalót absolute gratis." – Nocturn

A te házifeladatod meg: keress egy jó vastag kötelet, meg egy széket, menj egy fa alá és akaszd fel magad!
Én nem állítottam magamról hogy nagy arc lennék! Meg képmutató sem vagyok te szerencsétlen ostoba keresztény!! Akkor lennék képmutató ha azt csinálnám hogy mindenkinek azt mondom hogy a szeretet hírnöke vagyok, blabla, aztán meg mindenkit elküldök a picsába.....vagy valaki szemébe jópofizok, de valójában meg kinyírnám! Na ez a képmutatás, és te pont ezt csinálod, te szeretet szolgája! Röhej..... Menjetek a pokolba!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0