Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1433
2012. okt. 18. 17:36
"Mindenkinek vannak rossz napjai,hetei...
Én csak azt tudom tanácsolni,amit én is próbálok magamévá tenni mint szemléletmódot.
Hogy még a legrosszabb dologban is megpróbálom megkeresni azonnal a pici jó is,ami csak van benne.Kb.ez az én túlélésem kulcsa.
És ez már automatikusan megy,így nem kerülök igazán padlóra,mert inkább a jóra koncentrálok,sőt ha lehet így mondani az első sokk után,azonnal a jót látom meg benne.
Persze van hogy nagyon el tudok keseredni,de akkor meg megbeszélem magammal,hogy na elég volt,felállni a padlóról.Erőt kell hogy vegyen magán az ember.
Tudom én hogy nehéz,de muszáj.
Általánosságban beszélek." – Penelope


DÍJAZOM.
#1432
2012. okt. 18. 17:35
"Az igaz hogy Nocturn kezdte el,hogy nem a vámpírokról szól a fórum...aztán elfajultak a dolgok....nem mintha most ezzel éppen róluk szólna.

Nina:nem tudhatta,hogy anyukád meghalt.Ha én mondtam volna ilyen,a minimum a bocsánatkérés lenne részemről.

Mondom hogy elfajultak a dolgok,éppen ezért elég volt szerintem." – Penelope


Ez aztán a diplomata! Tanítanod kellene! Arra nem gondoltál, hogy ESETLEG, mondom...csak ESETLEG neki is bocsánatot kéne kérni TŐLEM??? Persze engem nagyon nem érdekel, nem izgat hányszor írja le, hogy "rohadt kurva anyád baszd meg" és a többi, mert valamivel az értelmi szintje felett vagyok hála Jézusnak, de azért ha már itt retorziókról és megkövetésről hadobálunk, csak úgy az IGAZSÁGOSSÁG kedvéért, akkor nem annak a pártját kéne fogni, aki a leghangosabban ordít hogy fáj miközben ő szúrkálja a többit. Mert ez már agyrém.

Hála a jó Istennek, hogy én nem vagyok ilyen önérzetes. Tiszta óvoda.
#1431
2012. okt. 18. 17:34
Mindenkinek vannak rossz napjai,hetei...
Én csak azt tudom tanácsolni,amit én is próbálok magamévá tenni mint szemléletmódot.
Hogy még a legrosszabb dologban is megpróbálom megkeresni azonnal a pici jó is,ami csak van benne.Kb.ez az én túlélésem kulcsa.
És ez már automatikusan megy,így nem kerülök igazán padlóra,mert inkább a jóra koncentrálok,sőt ha lehet így mondani az első sokk után,azonnal a jót látom meg benne.
Persze van hogy nagyon el tudok keseredni,de akkor meg megbeszélem magammal,hogy na elég volt,felállni a padlóról.Erőt kell hogy vegyen magán az ember.
Tudom én hogy nehéz,de muszáj.
Általánosságban beszélek.
#1430
2012. okt. 18. 17:28
"Az én halott anyámat senki rohadék kurva köcsög nem szidhatja!!!!

Mellesleg miért nem említed nevén azt, aki kezdi mindig a feszkót??? Mert ugye az a barom adrobabe nyalja szét a seggét, mert ugye nyilvánvaló hogy nagy haverok..... De akkor is Nocturn volt az aki elkezdte ezt az egész szarságot hogy "miért nem vámpírokról szól a fórum, blabla...." Aztán meg jött a nagypofájúságával ugye.....amit nem bírok magammal szemben elviselni....ennyit vétettem......" – Nina


Persze, végül is én kötöttem beléd és nem fordítva...ehhez azért már kell gerinc. Házifeladatod: Önuralmat, önkritikát, modort, kultúrát tanulni. Éppenséggel te vagy itt nagypofájú, de még írd le kérlek 526-odjára is, hogy "baszd meg", hátha valakit felizgatsz vele.

Sajnálom az anyukádat, de tudod, van aki nem olyan béketűrő mint én (sajnos), és az jól meg mondja a magáét. Mellesleg, miért vársz el mástól szolidaritást, ha te magad nem gyakorlod? Ez már aztán képmutatás a javából. Mintha te akkora nagy ARC lennél, hogy azt kurvaanyázol akit akarsz, meg dögöljön meg az egész világ mert neked havibajod van, de ha valakinek ez nem tetszik, akkor te vagy a sértett.

Ha pszichiátrián dolgoznék, adnék egy beutalót absolute gratis.
#1429
2012. okt. 18. 17:26
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24066#msg24066 date=1350573093]
Nina:nem ismernek téged,és én sem ismerem őket,meg te sem.Szerintem elég volt a vagdalkozásból,mert a végén úgy megsértitek egymást,hogy annak jó vége nem lesz.
A nézeteltéréseket is meglehet beszélni normálisan." – Nina


Az én halott anyámat senki rohadék kurva köcsög nem szidhatja!!!!

Mellesleg miért nem említed nevén azt, aki kezdi mindig a feszkót??? Mert ugye az a barom adrobabe nyalja szét a seggét, mert ugye nyilvánvaló hogy nagy haverok..... De akkor is Nocturn volt az aki elkezdte ezt az egész szarságot hogy "miért nem vámpírokról szól a fórum, blabla...." Aztán meg jött a nagypofájúságával ugye.....amit nem bírok magammal szemben elviselni....ennyit vétettem......" – Nina
Honnan tudhattam volna hogy meghalt az anyukád már bocsáss meg?
Az anyàzást meg te kezdted szóval és én nem mondtam h dögöljön meg az egész családod stb. Meg te kezdtél kàromkodni az elején én csak elmondtam a véleményem....
#1428
2012. okt. 18. 17:24
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24066#msg24066 date=1350573093]
Nina:nem ismernek téged,és én nem ismerem őket,meg te sem.Nem tudhatták,hogy mi van anyukáddal.Szerintem elég volt a vagdalkozásból,mert a végén úgy megsértitek egymást,hogy annak jó vége nem lesz.
A nézeteltéréseket is meglehet beszélni normálisan." – Nocturn


Engem az anyázásból hagyjatok ki." – Nocturn

Jogos-bocsi a többesszámért.
#1427
2012. okt. 18. 17:22
Az igaz hogy Nocturn kezdte el,hogy nem a vámpírokról szól a fórum...aztán elfajultak a dolgok....nem mintha most ezzel éppen róluk szólna.

Nina:nem tudhatta,hogy anyukád meghalt.Ha én mondtam volna ilyen,a minimum a bocsánatkérés lenne részemről.

Mondom hogy elfajultak a dolgok,éppen ezért elég volt szerintem.
#1426
2012. okt. 18. 17:20
"Nina:nem ismernek téged,és én nem ismerem őket,meg te sem.Nem tudhatták,hogy mi van anyukáddal.Szerintem elég volt a vagdalkozásból,mert a végén úgy megsértitek egymást,hogy annak jó vége nem lesz.
A nézeteltéréseket is meglehet beszélni normálisan." – Penelope


Engem az anyázásból hagyjatok ki.
#1425
2012. okt. 18. 17:18
törölt tag
"Nina:nem ismernek téged,és én sem ismerem őket,meg te sem.Szerintem elég volt a vagdalkozásból,mert a végén úgy megsértitek egymást,hogy annak jó vége nem lesz.
A nézeteltéréseket is meglehet beszélni normálisan." – Penelope


Az én halott anyámat senki rohadék kurva köcsög nem szidhatja!!!!

Mellesleg miért nem említed nevén azt, aki kezdi mindig a feszkót??? Mert ugye az a barom adrobabe nyalja szét a seggét, mert ugye nyilvánvaló hogy nagy haverok..... De akkor is Nocturn volt az aki elkezdte ezt az egész szarságot hogy "miért nem vámpírokról szól a fórum, blabla...." Aztán meg jött a nagypofájúságával ugye.....amit nem bírok magammal szemben elviselni....ennyit vétettem......
#1424
2012. okt. 18. 17:11
Nina:nem ismernek téged,és én nem ismerem őket,meg te sem.Nem tudhatta,hogy mi van anyukáddal.Szerintem elég volt a vagdalkozásból,mert a végén úgy megsértitek egymást,hogy annak jó vége nem lesz.
A nézeteltéréseket is meglehet beszélni normálisan.
#1423
2012. okt. 18. 17:08
Itt vagyok,most olvastam mi van.
Szerintem mindenki hagyja abba,és kész.Mert így sose lesz vége,hogy mindig visszaszólások vannak.Tudom én hogy nehéz lenyelni,de ha nincs visszaszólás akkor vége.

Nagyon nem vagyok a ronda beszéd híve,és elszomorít hogy idáig fajultak már a dolgok!
Tényleg fejezzétek be,szépen kérlek titeket.
Én nem fogok senkit sem ócsárolni.
#1422
2012. okt. 18. 17:04
törölt tag
Penelope, baszod hol a faszba vagy??? Nem szólsz ezekre a köcsögökre???
#1421
2012. okt. 18. 17:02
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24061#msg24061 date=1350572126]
[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24060#msg24060 date=1350571963]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24059#msg24059 date=1350571833]
Ja és baszódj meg, nyaljad akkor továbbra is a szent faszkalap keresztényed seggét! Magasról szarok az ilyen rohadékokra! Ki kéne benneteket irtani!!! Szennyezitek csak a levegőt!!!! " – Adrobabe


A dühöngő nem itt van. És 100%-ra valószínűsítem, hogy erre az állatkodásra senki nem kíváncsi." – Adrobabe

Én meg annak a fasznak a véleményére nem vagyok kíváncsi akinek a nyelve a seggedbe lóg baszd meg! Meg a hülye keresztényekre sem mint amilyen te vagy!!!! Menjetek máshova gennyládáskodni!!!" – Adrobabe
Tudod mit, nyald ki a seggem :D
Én pont nem vagyok seggnyaló látszik h nem ismersz te kutya xddd és a te kúrva anyádat a tied biztos az volt ha ilyen kölyköt szült xddddddddd
És amúgy csak elmondtam a véleményem te idegbeteg te meg rögtön támadsz?! menj orvoshoz xd!" – Adrobabe

A halott anyámról pofázol te geci???? Hogy dögölnél meg az egész családoddal együtt!!!!! Rohadj meg te szennyes kis vakarcs!!!!! Undorító faszfejek vagytok mind!!!! Rohadék gennyládák!!!!!
#1420
2012. okt. 18. 16:59
"[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24060#msg24060 date=1350571963]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24059#msg24059 date=1350571833]
Ja és baszódj meg, nyaljad akkor továbbra is a szent faszkalap keresztényed seggét! Magasról szarok az ilyen rohadékokra! Ki kéne benneteket irtani!!! Szennyezitek csak a levegőt!!!! " – Nina


A dühöngő nem itt van. És 100%-ra valószínűsítem, hogy erre az állatkodásra senki nem kíváncsi." – Nina

Én meg annak a fasznak a véleményére nem vagyok kíváncsi akinek a nyelve a seggedbe lóg baszd meg! Meg a hülye keresztényekre sem mint amilyen te vagy!!!! Menjetek máshova gennyládáskodni!!!" – Nina
Tudod mit, nyald ki a seggem :D
Én pont nem vagyok seggnyaló látszik h nem ismersz te kutya xddd és a te kúrva anyádat a tied biztos az volt ha ilyen kölyköt szült xddddddddd
És amúgy csak elmondtam a véleményem te idegbeteg te meg rögtön támadsz?! menj orvoshoz xd!
#1419
2012. okt. 18. 16:55
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24059#msg24059 date=1350571833]
Ja és baszódj meg, nyaljad akkor továbbra is a szent faszkalap keresztényed seggét! Magasról szarok az ilyen rohadékokra! Ki kéne benneteket irtani!!! Szennyezitek csak a levegőt!!!! " – Nocturn


A dühöngő nem itt van. És 100%-ra valószínűsítem, hogy erre az állatkodásra senki nem kíváncsi." – Nocturn

Én meg annak a fasznak a véleményére nem vagyok kíváncsi akinek a nyelve a seggedbe lóg baszd meg! Meg a hülye keresztényekre sem mint amilyen te vagy!!!! Menjetek máshova gennyládáskodni!!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0