Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1418
2012. okt. 18. 16:52
"Ja és baszódj meg, nyaljad akkor továbbra is a szent faszkalap keresztényed seggét! Magasról szarok az ilyen rohadékokra! Ki kéne benneteket irtani!!! Szennyezitek csak a levegőt!!!! " – Nina

A dühöngő nem itt van. És 100%-ra valószínűsítem, hogy erre az állatkodásra senki nem kíváncsi.
#1417
2012. okt. 18. 16:50
törölt tag
Ja és baszódj meg, nyaljad akkor továbbra is a szent faszkalap keresztényed seggét! Magasról szarok az ilyen rohadékokra! Ki kéne benneteket irtani!!! Szennyezitek csak a levegőt!!!!
#1416
2012. okt. 18. 16:48
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24032#msg24032 date=1350556937]
[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24025#msg24025 date=1350548976]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24018#msg24018 date=1350494325]
Nem beszéltem olyan kereszténnyel még, aki ne játszotta volna el azokat amiket leírtam......és nem eggyel beszéltem már, hidd el......sőt olyan is volt aki még az agyamat is bírta húzni, és tökre jól elbeszélgettünk, majd bevágott nekem ilyesmi szöveget hogy: "Istennek nagy tervei vannak veled, térj meg hozzá, mert most a sátán tart fogságban téged, blablabla...."-szerintem nem kell magyaráznom hogy onnantól kezdve magasról tettem rá, mert rájöttem hogy ő is csak kétszínűsködött...... Mindig az a vége náluk hogy térjél meg mert semmit nem tudsz a világról, mivel csak ők az okosok.... Majd ha találkozom olyan kereszténnyel akiből SOHA nem bújik ki a kisÖRDÖG, akkor majd azt fogom mondani hogy "tisztelet a kivételnek"- de én még nem találkoztam értelmes kereszténnyel aki tényleg szereti embertársait...... " – Adrobabe


Ez vicces volt, de tényleg. Én pl. egyszer nem írtam neked, hogy térjél meg a bűneidből, mert hitetlen vagy. És amúgy lehet nem vetted észre, de te ugyanazt csinálod amitől undorodsz: Neked ne mondja meg senki, hogy mit lehet tudni a világról, mert te jobban tudod és te vagy az okos. Lehet senki se csípi, mikor valaki beléköt, hogy márpedig rosszul tudod barátocskám és az egész világképed meg világnézeted hamis. Itt csak az a bibi, hogy itt nem én akartalak téged megtéríteni, hogy márpedig milyen a mágia valójában, vagy a kereszténység ("dobd el a bibliád és égesd el"), hanem te engem.

Ejnye-bejnye. Ki is az erőszakos térítő??? Kitől undorodsz valójában? Lehet saját magadtól?

A másik meg: Hatalom ránk kényszerítette dogmák. A humanizmus épp egy ilyen dogma, és te rendesen bekajáltad, miközben a valósághoz köze sincs, csak egy szép gondolat, amitől szeretnénk jobban érezni magunkat.

És mielőtt Jézus ellen jönnél, nem, Ő nem csak egy szép gondolat. De nem akarlak "fárasztani" a csodákkal, amiket megéltem, mivel valószínűleg nem vagy rá kíváncsi." – Adrobabe

Undorító keresztény akaszd fel magad, esküszöm adok kötelet! Csak csináld meg! Még a széket is kirúgom alólad!

Mikor írtam én Jézus ellen valamit te segg???? Ti keresztények köcsögök vagytok! Jézus meg értelmes lény! Szóval magatokhoz ne hasonlítsd! És kurvára nem a hamis bibliádat meg a hamis nézeteidet fogom tisztelni! Senkik vagytok, csak Jézussal meg Istennel tudtok takaródzni, semmi mással! Kotródj kutya! " – Adrobabe
huhh, bocsi, de ebbe már muszáj beleszólnom.
Te egyáltalán nem ismered a Nocturnt, így ne mondj róla semmi rosszat szerintem, mert jó ember. És mi az h akassza fel magát? meg h segítek kirúgni a széket alóla? bocs, de te nem vagy normális! inkább te akaszd fel magad abba meg én segítek mert az ilyen emberekből van elég a világon, sajnos nem veszi hasznodat a társadalom,nem kár ha egy elveszik...és te találkoztál Istennel? hát viccnek is rossz...És látszik h mennyire kultúrálatlan paraszt vagy , bocs , de az igazság fáj ;)
És azt hiszed olyan "nagy legény" vagy? ha az én életemet élnéd már rég öngyilkos lennél vagy elmebeteg, bár így is az vagy szóval...
És szerintem inkább te takarodj az oldalról, ugyanis itt emberek szeretnének kommunikálni , nem parasztok , keress egy másik oldalt ahol a hozzád hasonlók csevegnek;)
Mellesleg, a Nocturn nem mondott semmi rosszat csak elmondta a véleményét, most én is azt teszem, és ő jobban megalázott téged szerintem azzal h kultúráltan beszélt mint te a káromkodással, tudod ez szánalom , és még azt utálom amikor olyat mondasz egy emberre akit NEM ismersz ami NEM igaz, elkéne gondolkodni...
" – Adrobabe" – Adrobabe

Menj a kurva anyádba te idióta köcsög faszkalap!
Simán elvágnám a torkodat te kis gennyláda! Mondd csak kis segg! Hogy élted túl az abortuszt? Húzzál vissza a kurva anyád valagába, mert én rugdoslak vissza te kutya! És a keresztények mind rohadékok akiket égetni kell, de veled együtt te emberiség selejtje!!!
#1415
2012. okt. 18. 16:39
"[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24025#msg24025 date=1350548976]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24018#msg24018 date=1350494325]
Nem beszéltem olyan kereszténnyel még, aki ne játszotta volna el azokat amiket leírtam......és nem eggyel beszéltem már, hidd el......sőt olyan is volt aki még az agyamat is bírta húzni, és tökre jól elbeszélgettünk, majd bevágott nekem ilyesmi szöveget hogy: "Istennek nagy tervei vannak veled, térj meg hozzá, mert most a sátán tart fogságban téged, blablabla...."-szerintem nem kell magyaráznom hogy onnantól kezdve magasról tettem rá, mert rájöttem hogy ő is csak kétszínűsködött...... Mindig az a vége náluk hogy térjél meg mert semmit nem tudsz a világról, mivel csak ők az okosok.... Majd ha találkozom olyan kereszténnyel akiből SOHA nem bújik ki a kisÖRDÖG, akkor majd azt fogom mondani hogy "tisztelet a kivételnek"- de én még nem találkoztam értelmes kereszténnyel aki tényleg szereti embertársait...... " – Nina


Ez vicces volt, de tényleg. Én pl. egyszer nem írtam neked, hogy térjél meg a bűneidből, mert hitetlen vagy. És amúgy lehet nem vetted észre, de te ugyanazt csinálod amitől undorodsz: Neked ne mondja meg senki, hogy mit lehet tudni a világról, mert te jobban tudod és te vagy az okos. Lehet senki se csípi, mikor valaki beléköt, hogy márpedig rosszul tudod barátocskám és az egész világképed meg világnézeted hamis. Itt csak az a bibi, hogy itt nem én akartalak téged megtéríteni, hogy márpedig milyen a mágia valójában, vagy a kereszténység ("dobd el a bibliád és égesd el"), hanem te engem.

Ejnye-bejnye. Ki is az erőszakos térítő??? Kitől undorodsz valójában? Lehet saját magadtól?

A másik meg: Hatalom ránk kényszerítette dogmák. A humanizmus épp egy ilyen dogma, és te rendesen bekajáltad, miközben a valósághoz köze sincs, csak egy szép gondolat, amitől szeretnénk jobban érezni magunkat.

És mielőtt Jézus ellen jönnél, nem, Ő nem csak egy szép gondolat. De nem akarlak "fárasztani" a csodákkal, amiket megéltem, mivel valószínűleg nem vagy rá kíváncsi." – Nina

Undorító keresztény akaszd fel magad, esküszöm adok kötelet! Csak csináld meg! Még a széket is kirúgom alólad!

Mikor írtam én Jézus ellen valamit te segg???? Ti keresztények köcsögök vagytok! Jézus meg értelmes lény! Szóval magatokhoz ne hasonlítsd! És kurvára nem a hamis bibliádat meg a hamis nézeteidet fogom tisztelni! Senkik vagytok, csak Jézussal meg Istennel tudtok takaródzni, semmi mással! Kotródj kutya! " – Nina
huhh, bocsi, de ebbe már muszáj beleszólnom.
Te egyáltalán nem ismered a Nocturnt, így ne mondj róla semmi rosszat szerintem, mert jó ember. És mi az h akassza fel magát? meg h segítek kirúgni a széket alóla? bocs, de te nem vagy normális! inkább te akaszd fel magad abba meg én segítek mert az ilyen emberekből van elég a világon, sajnos nem veszi hasznodat a társadalom,nem kár ha egy elveszik...és te találkoztál Istennel? hát viccnek is rossz...És látszik h mennyire kultúrálatlan paraszt vagy , bocs , de az igazság fáj ;)
És azt hiszed olyan "nagy legény" vagy? ha az én életemet élnéd már rég öngyilkos lennél vagy elmebeteg, bár így is az vagy szóval...
És szerintem inkább te takarodj az oldalról, ugyanis itt emberek szeretnének kommunikálni , nem parasztok , keress egy másik oldalt ahol a hozzád hasonlók csevegnek;)
Mellesleg, a Nocturn nem mondott semmi rosszat csak elmondta a véleményét, most én is azt teszem, és ő jobban megalázott téged szerintem azzal h kultúráltan beszélt mint te a káromkodással, tudod ez szánalom , és még azt utálom amikor olyat mondasz egy emberre akit NEM ismersz ami NEM igaz, elkéne gondolkodni...
" – Nina
#1414
2012. okt. 18. 16:00
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24042#msg24042 date=1350559431]
Ha annyira kíváncsi vagy rá: Aki beszélgetett velem az a másik volt, nem pedig Jézus.....Jézus nem mondott nekem semmit.....csak rám nézett és mosolygott..... De azt elárulom hogy az embergyűlöletem előtt volt ez, nem most.

Te a szeretet elkötelezettje vagy???? Ha ott állnék előtted lehet elvágnád a torkomat..... " – Nocturn


De ha láttad Jézust, miért lettél embergyűlölő? És a másik a Sátán volt? Miket mondott?

Ez a "lehet elvágnád a torkomat" teljesen abszurd feltételezés. Főleg, hogy nem is ismersz. Azt eléggé nyilvánvalóvá tetted, hogy te szívesen megölnél engem, de rólam ezt nem feltételezheted:
1. Mert nem adtam rá okot.
2. Nem katolikus agymosott kereszteslovag vagyok aki szarik Jézus tanítására miszerint "szeresd az ellenségeidet".
3. Inkvizitor sem vagyok (akár katolikus akár spanyol), akik még ha valódi boszorkányokat öltek is meg, ahhoz sem lett volna joguk, mert Jézus minden embernek megbocsátott.

Szóval az a te bajod velem, hogy csináltál magadban valami ellenszenves, fanatikus, terrorista baromarcról egy képet, és rám vetíted. Ez azért már túlzás...a dolgokat lehet prekoncepcióval kezelni, ez elkerülhetetlen és bizonyos helyzetekben szükséges is, de az emberek esetében az előfeltételezéssel vigyázni kell. Rendőrök sok embert lőttek már agyon, mert azt hitték, hogy pisztolyért nyúl, közben meg inhaláló volt, vagy telefon." – Nocturn

A másik, igen, az....és hogy miket mondott és mit tett az az én dolgom. Hogy miért lettem embergyűlölő? Hm.....erre megint nem válaszolok.....
#1413
2012. okt. 18. 15:05
Nem erősítettem meg,nem cáfoltam,és nem is írom le a nézetemet.Tehát nem igazán tudsz következtetni.

Kb olyan makacs vagy,mint én:-)Nem baj ám.
#1412
2012. okt. 18. 15:03
"Sajnos feleslegesen találgatsz,mert mint írtam,nem fejtem ki bővebben." – Penelope

Hát ha nem értesz egyet azzal, hogy élőhalottak, szörnyek és nem emberek, valamint az emberiség ellenségei, akkor nem sok választás marad. Mivel emberekből IS lesznek.
#1411
2012. okt. 18. 14:58
Sajnos feleslegesen találgatsz,mert mint írtam,nem fejtem ki bővebben.
#1410
2012. okt. 18. 14:56
"Nem szeretném az érveimet leírni,maradjunk annyiban hogy nekem nem arról van tudomásom,amiről neked.
Nem Istenítem őket,vagy hasonló,de nem is tartom őket ellenségnek.
Nem miattuk nem részletezném,de megvan az okom,és az nem a félelem-ha esetleg erre gondolnál.
Úgy indult hogy bizony mindent leírok,azonban azóta változtak a dolgok.
Sajnálom,de nem fejteném ki bővebben.
" – Penelope


Akkor találgatok.

1. Beteg emberek?
2. Emberi evolúció következő lépcsőfokai?
3. Természetes mutánsok?
4. Genetikai kísérlet eredményei?
#1409
2012. okt. 18. 14:42
Nem szeretném az érveimet leírni,maradjunk annyiban hogy nekem nem arról van tudomásom,amiről neked.
Nem Istenítem őket,vagy hasonló,de nem is tartom őket ellenségnek.
Nem miattuk nem részletezném,de megvan az okom,és az nem a félelem-ha esetleg erre gondolnál.
Úgy indult hogy bizony mindent leírok,azonban azóta változtak a dolgok.
Sajnálom,de nem fejteném ki bővebben.
#1408
2012. okt. 18. 14:37
"Nos,ez is egy vélemény-köszi,hogy megosztottad velünk.Nem mondom,hogy osztom a véleményedet.De szerintem nem is kell,azonban vitatkozni sem fogok." – Penelope

Amúgy nem akarod felvonultatni az érveidet, hogy miért nem értesz egyet? Kíváncsi lennék rájuk.
#1407
2012. okt. 18. 14:35
"Nos,ez is egy vélemény-köszi,hogy megosztottad velünk.Nem mondom,hogy osztom a véleményedet.De szerintem nem is kell,azonban vitatkozni sem fogok." – Penelope

Amúgy ez a téma jóval bonyolultabb, mivel többféle vámpír van...értelemszerűen az úgyn. "élő vámpírokat" nem fogom szörnynek nevezni, mert ezek élő emberek, emberi szellemmel, jóllehet megszállottak. Van aki már születésétől fogva az, ami csak bonyolítja a helyzetet...
#1406
2012. okt. 18. 14:32
#1405
2012. okt. 18. 14:28
Nos,ez is egy vélemény-köszi,hogy megosztottad velünk.Nem mondom,hogy osztom a véleményedet.De szerintem nem is kell,azonban vitatkozni sem fogok.
#1404
2012. okt. 18. 14:26
"Nocturn,ezt írtad:2. Nem katolikus agymosott kereszteslovag vagyok aki szarik Jézus tanítására miszerint "szeresd az ellenségeidet".

Megkérdezhetem,hogy akkor a Vámpírokkal mi bajod van?Miért gondolod őket ellenségnek?Csak mert korábban ez jött le." – Penelope


Jézus ember/ember kapcsolatáról tanított. A szörnyekkel való kapcsolatról lásd Dávid és Góliát történetét illetve 2Sámuel 21:15-22

Valamint:
3Mózes 17:14. Mert minden testnek élete az ő vére a benne levő élettel. Azért mondom Izráel fiainak: Semmiféle testnek a vérét meg ne egyétek, mert minden testnek élete az ő vére; valaki megeszi azt, irtassék ki.

Jóllehet más igeversekkel összevetve Isten az embereknek tiltja a vérivást, ugyanakkor a Biblia kijelenti a vámpírok mint "éjszaka kegyetlenkedő holttestek" és "dögvész" létezését (91. zsoltár, Ézsaiás 34:14).

A vámpírok nem emberek, tehát rájuk nem vonatkozik az, ami az emberekre, ahogy az óriások sem voltak emberek. Ezek hibrid lények, amikben ott van a bukott angyalok kérlelhetetlensége és megrögzött ateizmusa. Részükre a kegyelem az az idő, ameddig létezhetnek az Ítélet Napjáig.

Ez a "miért gondolod őket ellenségnek" pedig enyhén szólva is komolytalan kérdés, tekintve hogy eszik és gyilkolják az embereket. Vannak köztük értelmesek, vannak "vegák", vannak bűnbánóak is...ez utóbbiak el is akarnak pusztulni. Hiába...kárhozottak, nekik is az a legjobb, ha minél előbb vége a szenvedésüknek meg az unatkozásuknak. A többi meg nem egyéb rémálomnál.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0