Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1403
2012. okt. 18. 13:57
Nocturn,ezt írtad:2. Nem katolikus agymosott kereszteslovag vagyok aki szarik Jézus tanítására miszerint "szeresd az ellenségeidet".

Megkérdezhetem,hogy akkor a Vámpírokkal mi bajod van?Miért gondolod őket ellenségnek?Csak mert korábban ez jött le.
#1402
2012. okt. 18. 13:49
"Ha annyira kíváncsi vagy rá: Aki beszélgetett velem az a másik volt, nem pedig Jézus.....Jézus nem mondott nekem semmit.....csak rám nézett és mosolygott..... De azt elárulom hogy az embergyűlöletem előtt volt ez, nem most.

Te a szeretet elkötelezettje vagy???? Ha ott állnék előtted lehet elvágnád a torkomat..... " – Nina


De ha láttad Jézust, miért lettél embergyűlölő? És a másik a Sátán volt? Miket mondott?

Ez a "lehet elvágnád a torkomat" teljesen abszurd feltételezés. Főleg, hogy nem is ismersz. Azt eléggé nyilvánvalóvá tetted, hogy te szívesen megölnél engem, de rólam ezt nem feltételezheted:
1. Mert nem adtam rá okot.
2. Nem katolikus agymosott kereszteslovag vagyok aki szarik Jézus tanítására miszerint "szeresd az ellenségeidet".
3. Inkvizitor sem vagyok (akár katolikus akár spanyol), akik még ha valódi boszorkányokat öltek is meg, ahhoz sem lett volna joguk, mert Jézus minden embernek megbocsátott.

Szóval az a te bajod velem, hogy csináltál magadban valami ellenszenves, fanatikus, terrorista baromarcról egy képet, és rám vetíted. Ez azért már túlzás...a dolgokat lehet prekoncepcióval kezelni, ez elkerülhetetlen és bizonyos helyzetekben szükséges is, de az emberek esetében az előfeltételezéssel vigyázni kell. Rendőrök sok embert lőttek már agyon, mert azt hitték, hogy pisztolyért nyúl, közben meg inhaláló volt, vagy telefon.
#1401
2012. okt. 18. 13:23
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24037#msg24037 date=1350557836]
Te buzi kis keresztény! Menjél a kibaszott szektádba és ott verd a nyálad te hülye köcsög! Ne itt ugass kutya! " – Nocturn


Amúgy tudod ilyenkor látszik meg az, hogy én a szeretet elkötelezettje vagyok, te meg csak egy mű-látó, aki aztán nagyon tudja milyennek kéne egy kereszténynek lenni, de az a tény "kedves" barátom, hogy akkor lenne igazad, ha nálam különbül viselkednél illetve én úgy, ahogy most te velem, mert abból látszana a képmutatóság. Biztos ismered a mondást: "Bort iszik, vizet prédikál". Te ezt csinálod...nagy keresztény-kritikus. Komoly magaviseleti gondjaid vannak, el se merem képzelni, hogy tudsz te bárkivel is kommunikálni anélkül, hogy el ne küldenéd a jó édesanyjába. Egy az egyben Cassiel.

És veled ellentétben én nem örülnék ha meghalnál, de hát te magadból indulsz ki. Tudod Jézus azt tanítja, hogy imádkozzatok az ellenségeitekért, jót tegyetek azokkal, akik üldöznek titeket és áldjátok azokat, akik titeket átkoznak. Ha láttad volna Őt, ezt biztos mondta volna...de sajna nem Őt láttad." – Nocturn

Ha annyira kíváncsi vagy rá: Aki beszélgetett velem az a másik volt, nem pedig Jézus.....Jézus nem mondott nekem semmit.....csak rám nézett és mosolygott..... De azt elárulom hogy az embergyűlöletem előtt volt ez, nem most.

Agymosott keresztényekkel nem lehet értelmesen beszélni ez most látszik......
Te a szeretet elkötelezettje vagy???? Ha ott állnék előtted lehet elvágnád a torkomat..... Mondjuk én örülnék ha láthatnám hogyan haldokolsz..... Értem még csak véletlenül se merészelj imádkozni, meg ne forduljon a fejedben!!! Mert neked komoly bajod fog akkor származni belőle......előre szólok.
#1400
2012. okt. 18. 13:16
"Te buzi kis keresztény! Menjél a kibaszott szektádba és ott verd a nyálad te hülye köcsög! Ne itt ugass kutya! " – Nina

Amúgy tudod ilyenkor látszik meg az, hogy én a szeretet elkötelezettje vagyok, te meg csak egy mű-látó, aki aztán nagyon tudja milyennek kéne egy kereszténynek lenni, de az a tény "kedves" barátom, hogy akkor lenne igazad, ha nálam különbül viselkednél illetve én úgy, ahogy most te velem, mert abból látszana a képmutatóság. Biztos ismered a mondást: "Bort iszik, vizet prédikál". Te ezt csinálod...nagy keresztény-kritikus. Komoly magaviseleti gondjaid vannak, el se merem képzelni, hogy tudsz te bárkivel is kommunikálni anélkül, hogy el ne küldenéd a jó édesanyjába. Egy az egyben Cassiel.

És veled ellentétben én nem örülnék ha meghalnál, de hát te magadból indulsz ki. Tudod Jézus azt tanítja, hogy imádkozzatok az ellenségeitekért, jót tegyetek azokkal, akik üldöznek titeket és áldjátok azokat, akik titeket átkoznak. Ha láttad volna Őt, ezt biztos mondta volna...de sajna nem Őt láttad.
#1399
2012. okt. 18. 13:13
törölt tag
Még hogy sírba visz engem a dühöngés..... :D Örülnél neki, mi? Sokan örülnének ha megdöglenék, de nem adom meg ezt az örömet senkinek sem úgy döntöttem....bocsi. :)
#1398
2012. okt. 18. 13:11
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24033#msg24033 date=1350557244]
Te találkoztál bukott angyallal? Lófaszt találkoztál te..... A buzi keresztények mind azt hiszik hogy ők bizony tudják mi az hogy bukott angyal....fingod nincs róla kis köcsög keresztény senki! Rühellem a fajtád! El kéne égetni benneteket! A többihez meg közöd nincs kis rohadék! Tégy egy szvíességet a világnak! Dögölj meg!

a rohadék keresztények mit szoktak csinálni.....itt az ízelítő! A végén természetesen-ahogy ez a rohadék keresztény is-a másik emberre fogja önmaga dolgait

Szóval magatokhoz ne hasonlítsd! És kurvára nem a hamis bibliádat meg a hamis nézeteidet fogom tisztelni! Senkik vagytok

mert csak okádják a hülyeséget és olyan segghülyék hogy azt hiszik ők a mindenttudó istenhuszárok......" – Nocturn


Javaslom tanulj önuralmat, mert a felesleges dühöngés hamar a sírba visz. Egyébként meg továbbra sem tudhatod, hogy én mit tapasztaltam, de szemmel láthatólag te vagy a mindentudó istenhuszár.

Van egy nagy igazság:
Máté 15
18. A mik pedig a szájból jőnek ki, a szívből származnak, és azok fertőztetik meg az embert.
19. Mert a szívből származnak a gonosz gondolatok, gyilkosságok, házasságtörések, paráznaságok, lopások, hamis tanubizonyságok, káromlások.

Ejj te a káromkodásaid alapján nagyon gonosz vagy. Szóval tuti nem láttad Jézust, csak valami őt utánzó bukott angyalt.

Az igaz is, hogy mi senkik vagyunk. De te valaki vagy, mert te láttál dolgokat, és aki mást állít az csak rohadék senkiházi lehet, és még te vagy megsértődve. A hozzád hasonló emberekkel nem lehet normálisan beszélni, mert ha nem az van amit ti akartok, akkor már elgurult a gyógyszer és jön a dühöngő őrült üzemmód. Nem is tudom miért vártam tőled értelmes válaszokat, nyilvánvalóan leragadtál a gyerekkori "az van amit én akarok" korszakodban. Azért remélem egyszer majd kinövöd.

" – Nocturn

Erre meg idézget....ezt értitek ti rohadék keresztények! Uncsiiiii!

Persze hogy gonosz vagyok! Én még a sátántól is gonoszabb vagyok baszd meg, sokat tanulhatna tőlem! Velejéig romlott vagyok és szívem sincs, sem lelkem! Egy szemétláda vagyok aki minden emberi lényt gyűlöl kivétel nélkül, de vannak kategóriák és a legjobban a keresztényeket gyűlölöm! Legszívesebben felrobbantanám ezt a szaros kis bolygót Istenestől, Angyalostól, Démonostól, Luciferestől Mindenestől!!!! És meg is érdemelné mindenki!!! Főleg a te fajtád! Mondjuk benneteket meg kéne előtte kínozni! Olyan szívesen átharapnám a torkodat, de baszd meg nem vagyok vámpír, szóval.....
Én meg azt remélem hogy egyszer majd valaki fejbe lő téged az utcán a többi szentfazékkal meg a pedofil papokkal együtt!!!!
#1397
2012. okt. 18. 13:04
"Te találkoztál bukott angyallal? Lófaszt találkoztál te..... A buzi keresztények mind azt hiszik hogy ők bizony tudják mi az hogy bukott angyal....fingod nincs róla kis köcsög keresztény senki! Rühellem a fajtád! El kéne égetni benneteket! A többihez meg közöd nincs kis rohadék! Tégy egy szvíességet a világnak! Dögölj meg!

a rohadék keresztények mit szoktak csinálni.....itt az ízelítő! A végén természetesen-ahogy ez a rohadék keresztény is-a másik emberre fogja önmaga dolgait

Szóval magatokhoz ne hasonlítsd! És kurvára nem a hamis bibliádat meg a hamis nézeteidet fogom tisztelni! Senkik vagytok

mert csak okádják a hülyeséget és olyan segghülyék hogy azt hiszik ők a mindenttudó istenhuszárok......" – Nina


Javaslom tanulj önuralmat, mert a felesleges dühöngés hamar a sírba visz. Egyébként meg továbbra sem tudhatod, hogy én mit tapasztaltam, de szemmel láthatólag te vagy a mindentudó istenhuszár.

Van egy nagy igazság:
Máté 15
18. A mik pedig a szájból jőnek ki, a szívből származnak, és azok fertőztetik meg az embert.
19. Mert a szívből származnak a gonosz gondolatok, gyilkosságok, házasságtörések, paráznaságok, lopások, hamis tanubizonyságok, káromlások.

Ejj te a káromkodásaid alapján nagyon gonosz vagy. Szóval tuti nem láttad Jézust, csak valami őt utánzó bukott angyalt.

Az igaz is, hogy mi senkik vagyunk. De te valaki vagy, mert te láttál dolgokat, és aki mást állít az csak rohadék senkiházi lehet, és még te vagy megsértődve. A hozzád hasonló emberekkel nem lehet normálisan beszélni, mert ha nem az van amit ti akartok, akkor már elgurult a gyógyszer és jön a dühöngő őrült üzemmód. Nem is tudom miért vártam tőled értelmes válaszokat, nyilvánvalóan leragadtál a gyerekkori "az van amit én akarok" korszakodban. Azért remélem egyszer majd kinövöd.
#1396
2012. okt. 18. 12:57
törölt tag
Te buzi kis keresztény! Menjél a kibaszott szektádba és ott verd a nyálad te hülye köcsög! Ne itt ugass kutya!
#1395
2012. okt. 18. 12:55
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24027#msg24027 date=1350550977]
Megfogadtam nem szólok bele,de azért azt elmondanám,hogy szerintem semmi értelme az oda-vissza dobálózásnak,amit csináltok.
Véleményem szerint semmi gond nincs azzal,hogy ki miben hisz,vagy nem hisz,amíg a másikat nem akarja meggyőzni a saját igazáról,és mondjuk nem éppen kulturált hangnemben teszi azt.
Az hogy valaki elmondja a véleményét ,azzal sincs baj,persze azt is azért megfelelő módon,nem úgy hogy a másikat megbántsa.
Nem mondom hogy ne folytassátok,mert azt tesztek amit akartok,csak azt mondom,hogy nem látom értelmét,nem hinném hogy bárhova is vezetne a dolog." – Nocturn


Azért vezet valamerre, mert helyet adtam annak a lehetőségnek, hogy esetleg van az embernek is saját ereje (ha úgy vesszük a hit már lehet egy ilyen jellegű dolog), amit akár jóra is használhat...vagy pedig az Isten jóra fordítja, pl. Bálám prófétának (aki nem zsidó volt hanem midiánita) megadta Isten, hogy akit megátkoz átkozott lesz, akit megáld áldott lesz. Belelátása volt a mennyei dolgokba...ahogy a napkeleti bölcseknek is, akik tudták, hogy Jézus mikor fog megszületni, és ők sem voltak zsidók, hanem VALÓSZÍNŰLEG asztrológusok voltak...amit amúgy a zsidóknak megtiltott Isten, de hiába mondta el nekik éppen a Bálám próféta által, hogy "Látom őt, de nem most; nézem őt, de nem közel. Csillag származik Jákóbból, és királyi pálcza támad Izráelből; és általveri Moábnak oldalait, és összetöri Sethnek minden fiait." 4Mózes 24:17. mégsem értették a jeleket, hogy mikor kell megszületnie a Messiásnak.

A Midián egy érdekes hely lehetett. A zsidók előtt is Kánaánban ott volt Melkisédek mint Isten főpapja, aztán Midiánban Jethró mint főpap. Bálámról meg az ottani vénekről is úgy beszél az Írás, mint akik Isten papjai voltak, ismerték a kultikus szabályokat, beszéltek Istennel.

4Mózes 22
7. Elmenének azért Moábnak vénei és Midiánnak vénei, és a jövendőmondásnak jutalma kezeikben vala, és jutának Bálámhoz, és megmondák néki Bálák izenetét.
8. Ő pedig monda nékik: Háljatok itt ez éjjel, és feleletet adok néktek, a miképen szól nékem az Úr. És Moábnak fejedelmei ott maradának Bálámnál.
9. Eljöve pedig az Isten Bálámhoz, és monda: Kicsodák ezek a férfiak te nálad?
10. És monda Bálám az Istennek: Bálák, Czippór fia, Moáb királya, küldött én hozzám, ezt mondván:
11. Ímé e nép, a mely kijött Égyiptomból, ellepte a földnek színét; most azért jöjj el, átkozd meg azt érettem, talán megharczolhatok vele, és kiűzhetem őt.
12. És monda Isten Bálámnak: Ne menj el ő velök, ne átkozd meg azt a népet, mert áldott az.
13. Felkele azért Bálám reggel, és monda a Bálák fejedelmeinek: Menjetek el a ti földetekre; mert nem akarja az Úr megengedni nékem, hogy elmenjek veletek.

Ugyanakkor varázslással is foglalkoztak:

4Mózes 24:1. Mikor pedig látta Bálám, hogy tetszik az Úrnak, hogy megáldja Izráelt, nem indula, mint az előtt, varázslatok után, hanem fordítá az ő orczáját a puszta felé.

Szóval érdekes dolgok ezek...

De az világosan ki van jelentve, hogy Bálám azért láthatott a jövőbe, mert Isten megadta ezt neki, és nem magától szólt:

4Mózes 24:2. És mikor felemelte Bálám az ő szemeit, látá Izráelt, a mint letelepedett az ő nemzetségei szerint; és Istennek lelke vala ő rajta.
4Mózes 24:13. Ha Bálák az ő házát ezüsttel és aranynyal tele adná is nékem, az Úrnak beszédét által nem hághatom, hogy magamtól jót, vagy rosszat cselekedjem. A mit az Úr szól, azt szólom.

Szóval azt mondom, szerepe van az embernek a természetfeletti dolgokban, amit hitnek hívhatunk elvégre a mágia műveléséhez elengedhetetlen a hit (ahogy a megtéréshez és újjászületéshez is) és a képzelőerő, viszont az, hogy ez mennyire potens önmagában erősen kérdéses úgy vélem.

Néhány keresztény, aki hajlik az eleve-elrendelés dogmájához, azzal érvel, hogy a hitet is Isten adja, az sem az embertől magától van: "Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez; " Efézus 2:8.

Én úgy gondolom itt a kegyelemre érti, hogy Isten ajándéka, mivel az eleve-elrendelés mint szóösszetétel szerepel a Bibliában, de az a dogma ahogyan értelmezik nem (hogy Isten mindenkinek eleve elhatározta, hogy üdvözül vagy elkárhozik és az embernek nincs beleszólása). Illetve még az élő hitre lehetne érteni, ami azt jelenti, hogy az ember hitét a Szent Szellem táplálja (mert ez a lehetőség összefügg a kegyelemmel tehát szintén ajándék), de ehhez is az ember akarása kell, máskülönben a hite halott, vagy is nem szül szeretetből való jó cselekedeteket, tehát olyan mintha nem is hinne.

Szóval úgy vélem, hogy attól függően ki mennyire rugalmas, hogy hajlandó legyen átgondolni az érveket és az ismereteit, lehet építő jellegű is egy vita.



[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24032#msg24032 date=1350556937]
Mikor írtam én Jézus ellen valamit te segg????" – Nocturn

Istenem...azt írtam, hogy MIELŐTT Jézus ellen jönnél. Tudod mit jelent az egy mondatban, hogy MIELŐTT? Azt jelenti, hogy még azelőtt, hogy valamit megtennél, JÖVŐBELI esemény elkerülése végett. Ha a JÖVŐBEN Jézus ellen kárognál, ezt jelenti amit írtam. De biztos én vagyok a segghülye... Nem kéne magadat még jobban lejáratni, mert nagyon utálatos vagy.

Ha te Jézussal valaha az életben találkoztál volna, most nem viselkednél így, mert az LEGALÁBB úgy megváltoztatott volna mint Pál Apostolt. De te még csak meg sem próbálsz úgy csinálni, mintha Jézussal bármiféle kapcsolatod is lett volna.

Ergo, vagy hazudsz, vagy valami olyat láttál amiről azt hiszed, hogy Jézus volt." – Nocturn

Baszd meg a kurva anyád te rohadék keresztény! Hogy gyulladnál ki a kibaszott bibliáddal együtt! Hazudni nem szoktam és elég hülye lennék ha nem tudnák két lényt megkülönböztetni egymástól! Idióta vagy csőlátású seggfej keresztény!!!! Takarodj a kurva anyádba!
#1394
2012. okt. 18. 12:50
"Megfogadtam nem szólok bele,de azért azt elmondanám,hogy szerintem semmi értelme az oda-vissza dobálózásnak,amit csináltok.
Véleményem szerint semmi gond nincs azzal,hogy ki miben hisz,vagy nem hisz,amíg a másikat nem akarja meggyőzni a saját igazáról,és mondjuk nem éppen kulturált hangnemben teszi azt.
Az hogy valaki elmondja a véleményét ,azzal sincs baj,persze azt is azért megfelelő módon,nem úgy hogy a másikat megbántsa.
Nem mondom hogy ne folytassátok,mert azt tesztek amit akartok,csak azt mondom,hogy nem látom értelmét,nem hinném hogy bárhova is vezetne a dolog." – Penelope


Azért vezet valamerre, mert helyet adtam annak a lehetőségnek, hogy esetleg van az embernek is saját ereje (ha úgy vesszük a hit már lehet egy ilyen jellegű dolog), amit akár jóra is használhat...vagy pedig az Isten jóra fordítja, pl. Bálám prófétának (aki nem zsidó volt hanem midiánita) megadta Isten, hogy akit megátkoz átkozott lesz, akit megáld áldott lesz. Belelátása volt a mennyei dolgokba...ahogy a napkeleti bölcseknek is, akik tudták, hogy Jézus mikor fog megszületni, és ők sem voltak zsidók, hanem VALÓSZÍNŰLEG asztrológusok voltak...amit amúgy a zsidóknak megtiltott Isten, de hiába mondta el nekik éppen a Bálám próféta által, hogy "Látom őt, de nem most; nézem őt, de nem közel. Csillag származik Jákóbból, és királyi pálcza támad Izráelből; és általveri Moábnak oldalait, és összetöri Sethnek minden fiait." 4Mózes 24:17. mégsem értették a jeleket, hogy mikor kell megszületnie a Messiásnak.

A Midián egy érdekes hely lehetett. A zsidók előtt is Kánaánban ott volt Melkisédek mint Isten főpapja, aztán Midiánban Jethró mint főpap. Bálámról meg az ottani vénekről is úgy beszél az Írás, mint akik Isten papjai voltak, ismerték a kultikus szabályokat, beszéltek Istennel.

4Mózes 22
7. Elmenének azért Moábnak vénei és Midiánnak vénei, és a jövendőmondásnak jutalma kezeikben vala, és jutának Bálámhoz, és megmondák néki Bálák izenetét.
8. Ő pedig monda nékik: Háljatok itt ez éjjel, és feleletet adok néktek, a miképen szól nékem az Úr. És Moábnak fejedelmei ott maradának Bálámnál.
9. Eljöve pedig az Isten Bálámhoz, és monda: Kicsodák ezek a férfiak te nálad?
10. És monda Bálám az Istennek: Bálák, Czippór fia, Moáb királya, küldött én hozzám, ezt mondván:
11. Ímé e nép, a mely kijött Égyiptomból, ellepte a földnek színét; most azért jöjj el, átkozd meg azt érettem, talán megharczolhatok vele, és kiűzhetem őt.
12. És monda Isten Bálámnak: Ne menj el ő velök, ne átkozd meg azt a népet, mert áldott az.
13. Felkele azért Bálám reggel, és monda a Bálák fejedelmeinek: Menjetek el a ti földetekre; mert nem akarja az Úr megengedni nékem, hogy elmenjek veletek.

Ugyanakkor varázslással is foglalkoztak:

4Mózes 24:1. Mikor pedig látta Bálám, hogy tetszik az Úrnak, hogy megáldja Izráelt, nem indula, mint az előtt, varázslatok után, hanem fordítá az ő orczáját a puszta felé.

Szóval érdekes dolgok ezek...

De az világosan ki van jelentve, hogy Bálám azért láthatott a jövőbe, mert Isten megadta ezt neki, és nem magától szólt:

4Mózes 24:2. És mikor felemelte Bálám az ő szemeit, látá Izráelt, a mint letelepedett az ő nemzetségei szerint; és Istennek lelke vala ő rajta.
4Mózes 24:13. Ha Bálák az ő házát ezüsttel és aranynyal tele adná is nékem, az Úrnak beszédét által nem hághatom, hogy magamtól jót, vagy rosszat cselekedjem. A mit az Úr szól, azt szólom.

Szóval azt mondom, szerepe van az embernek a természetfeletti dolgokban, amit hitnek hívhatunk elvégre a mágia műveléséhez elengedhetetlen a hit (ahogy a megtéréshez és újjászületéshez is) és a képzelőerő, viszont az, hogy ez mennyire potens önmagában erősen kérdéses úgy vélem.

Néhány keresztény, aki hajlik az eleve-elrendelés dogmájához, azzal érvel, hogy a hitet is Isten adja, az sem az embertől magától van: "Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez; " Efézus 2:8.

Én úgy gondolom itt a kegyelemre érti, hogy Isten ajándéka, mivel az eleve-elrendelés mint szóösszetétel szerepel a Bibliában, de az a dogma ahogyan értelmezik nem (hogy Isten mindenkinek eleve elhatározta, hogy üdvözül vagy elkárhozik és az embernek nincs beleszólása). Illetve még az élő hitre lehetne érteni, ami azt jelenti, hogy az ember hitét a Szent Szellem táplálja (mert ez a lehetőség összefügg a kegyelemmel tehát szintén ajándék), de ehhez is az ember akarása kell, máskülönben a hite halott, vagy is nem szül szeretetből való jó cselekedeteket, tehát olyan mintha nem is hinne.

Szóval úgy vélem, hogy attól függően ki mennyire rugalmas, hogy hajlandó legyen átgondolni az érveket és az ismereteit, lehet építő jellegű is egy vita.



[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24032#msg24032 date=1350556937]
Mikor írtam én Jézus ellen valamit te segg????" – Penelope

Istenem...azt írtam, hogy MIELŐTT Jézus ellen jönnél. Tudod mit jelent az egy mondatban, hogy MIELŐTT? Azt jelenti, hogy még azelőtt, hogy valamit megtennél, JÖVŐBELI esemény elkerülése végett. Ha a JÖVŐBEN Jézus ellen kárognál, ezt jelenti amit írtam. De biztos én vagyok a segghülye... Nem kéne magadat még jobban lejáratni, mert nagyon utálatos vagy.

Ha te Jézussal valaha az életben találkoztál volna, most nem viselkednél így, mert az LEGALÁBB úgy megváltoztatott volna mint Pál Apostolt. De te még csak meg sem próbálsz úgy csinálni, mintha Jézussal bármiféle kapcsolatod is lett volna.

Ergo, vagy hazudsz, vagy valami olyat láttál amiről azt hiszed, hogy Jézus volt.
#1393
2012. okt. 18. 12:49
törölt tag
Ja igen.....és mindenki láthatja hogy a rohadék keresztények mit szoktak csinálni.....itt az ízelítő! A végén természetesen-ahogy ez a rohadék keresztény is-a másik emberre fogja önmaga dolgait...... No comment! ezek után senki ne csodálkozzon hogy gyűlölöm őket!
#1392
2012. okt. 18. 12:47
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24009#msg24009 date=1350460899]
Hű....ez igen..... Nem leszünk mi "barátok" úgy érzem. Konkrétan undorodom a keresztényektől, és te is most megmutattad hogy miért..... Bármilyen kereszténnyel beszélgetek, mindig ugyanaz a vége.....én normálisan beszélgetnék erre a keresztény elkezd fölényeskedni, megpróbálja húzni az agyamat hogy én abszolút semmit nem tudok a dolgokról meg nem ismerem az Istent, csak mert ő a nagy keresztény..... És állítja mindegyik keresztény úgy ezeket, hogy semmit nem tud rólam és fogalma sincs miket éltem át és hogy mennyire ismerem Őket......

1. Fogalmad sincs hogy mit tudok és mit nem, hogy kikkel találkoztam és kikkel nem (ne aggódj, nem maradtál le semmiről, vámpírral életemben nem találkoztam, és nem is fogok, meg amúgyis mások jobban érdekelnek mint a vámpírok). Aki azt állítja hogy a mágia fekete, önmagát csapja be.....mondtam már......attól függ milyen a mágia hogy mire használják...... Az embernek van "mágikus ereje" nem kell hozzá semmilyen lény, csupán önmagát kell fejlesztenie, de mivel nem hisznek önmagukban, így logikus hogy minden máshoz fordulnak......nem kell hozzá rituálé hogy valaki fejlessze önmagát.....

2. Te elkötelezted magad embertársaid szeretésére? És itt mikor fogod megmutatni a nagy szereteted, "kedves" keresztény? Utálom a kétszínűséget és a keresztények többsége olyan.....áradoznak a Krisztusi szeretetről, de ha valakivel összeakadnak úgy viselkednek mint a "sátán küldöttei" (remélem felfogható hogy értem)..... Na erre adj magyarázatot és dobd ki a Bibliádat, égesd el, aztán kezdj el gondolkodni mert a dogmákból élsz te is amit rád kényszerített a hatalom.....

Gratulálok!

Majd ha személyesen találkoztál Jézussal és Luciferrel is, akkor beszélünk, addig te csak ne mondj semmit! Mert üres szavak! És én előnyben vagyok! Bocsi..." – Nocturn


Fölényeskedni? Már bocs, most úgy csinálsz, mintha én kötöttem volna beléd? Valami baj lehet a memóriáddal, a szemeddel, meg úgy egyáltalán. Te kezdted játszani az agyadat, hogy te tudod, hogy hogy van valójában a mágia; általánosítottál, hogy a kereszténység csak azért van, hogy bűntudatot keltsen és nem jobb a sátánistáknál. Ami egy ÖKÖRSÉG. Szerintem meg így van valójában, most mit kötözködsz? Engem nem fogsz meggyőzni az ellenkezőjéről. Én vagyok az okoskodó? Melletted max. másodhegedűs lehetek. Komolyan úgy csinálsz mint az a Cassiel, az is rohadtul vágott mindent amiről fogalma nem lehetett, aztán mikor jöttem én, akkor nagyon durcás lett mert van más is, aki ugyanúgy tutira állít dolgokat.

Fogalmam sincs mi történt veled, ez igaz. Nem is állítottam a tapasztalataiddal kapcs. semmit, max. közvetetten azt, hogy hamisak voltak benyomásaid. Kezded tovább az agyaskodást a mágiáról. Oké, tegyük fel, elfogadom, hogy valami ereje lehet az embernek, rugalmas vagyok...néha muszáj. De ettől még nem lehet elvonatkoztatni az eszközt attól, hogy potenciálisan mire lehet használni és hogy a használója potenciálisan milyen szellemi szinten van. Mivel az emberiség alapjáraton romlott, így a hatalom csak megrontja, nem tud vele bánni. De tegyük fel, hogy elfogadom, hogy vannak emberkék, akik a saját erejüket jóra is tudják használni. Lehetséges...

Mikor voltam veled szeretetlen? Talán kissé kíméletlen voltam amikor a humanista agymosottságodról beszéltem, elismerem, nem vagyok tökéletes, de az igazság fáj, és ahogy látom nem kifogásoltad az érveimet. Mivel a valóéletből valók, nem dogmákból. Ellentétben a humanista dogmával, miszerint az ember jónak születik, csak a környezete elrontja, mert ez baromság. Én is, te is, mindenki egy rosszcsont volt és nem a szüleinktől vettük a példát, hanem az oktalan kis agyunkkal csináltuk ami épp eszünkbe jutott.

A szeretet nem azt jelenti, hogy az ember balek, kinyalja a másik ember seggét (pontosan ez a kétszínűség), nincs saját véleménye és hagyja, hogy megcsalják, meglopják, megalázzák és agyonverjék. Néhány szelíd hittestvérnek ez a véleménye, de sokan, akiket megkeményített az élet, nem osztjuk ezt a nézetet. És azt főleg nem jelenti, hogy nem ítéljük MEG azt, hogy mi a jó és a rossz, és hogy erre nem hívjuk fel mások figyelmét, illetve nem dorgáljuk meg a rosszul cselekvőt „jobb a békesség” címen.

A Bibliámat meg nem fogom kidobni, sem elégetni, bárhogy is fáj ez neked. Szerinted a hatalom rám kényszerített dogmákat??? Én nem vallásba született kultúr-hívő vagyok, de hát ezt megint honnan tudhatnád? Még is úgy teszel, mintha tudnád, de azért én vagyok az aki téged hamisan ítéllek meg...hagyjuk már.

Viszont ha ilyen okos vagy, világosíts fel kérlek ezekről a kényszer-dogmákról, kíváncsi vagyok mire gondoltál.


[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24008#msg24008 date=1350459900]
Uram Teremtőm most fogj vissza engem.....

Ezeket honnan szedted? Csak úgy kérdezem.... Földönkívüliek=bukott angyalok? -már elnézést de gondolom te olyasvalaki vagy, aki sem "bukott angyallal" életében nem találkozott, sem "földönkívülivel"..... Elárulom e kettő nem egy és ugyanaz..... a Földönkívülieknek több csoportja van...ennek jobban utána nézhettél volna...... A bukott angyalok sem igazán olyanok mint amilyennek egyesek képzelik őket..... Én is csak leírtam amit akartam....ennyi.... " – Nocturn

Kíváncsi vagyok kit nevezel Uradnak és Teremtődnek. Bukott angyalhoz már volt balszerencsém, de hát te ezt megint nem tudhatod.

Neked ugyanúgy halványlila gőzöd nem lehet arról, mint nekem rólad, hogy énvelem mi történt stb. Jellemzően te kezdted firtatni, hogy én mit tudhatok és mit nem, és nem fordítva. Aztán meg jössz ide durcizni, hogy még egy undorító keresztény, már megint hamisan ítél meg. Mond csak, milyen szögben tartsam azt a bizonyos tükröt?

És ha én a sátán küldötte vagyok, akkor te mi vagy? A sátán öreganyja? Kérdezem, nem állítom.

Alás szolgája.

" – Nocturn

Te találkoztál bukott angyallal? Lófaszt találkoztál te..... A buzi keresztények mind azt hiszik hogy ők bizony tudják mi az hogy bukott angyal....fingod nincs róla kis köcsög keresztény senki! Rühellem a fajtád! El kéne égetni benneteket! A többihez meg közöd nincs kis rohadék! Tégy egy szvíességet a világnak! Dögölj meg!
#1391
2012. okt. 18. 12:42
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24018#msg24018 date=1350494325]
Nem beszéltem olyan kereszténnyel még, aki ne játszotta volna el azokat amiket leírtam......és nem eggyel beszéltem már, hidd el......sőt olyan is volt aki még az agyamat is bírta húzni, és tökre jól elbeszélgettünk, majd bevágott nekem ilyesmi szöveget hogy: "Istennek nagy tervei vannak veled, térj meg hozzá, mert most a sátán tart fogságban téged, blablabla...."-szerintem nem kell magyaráznom hogy onnantól kezdve magasról tettem rá, mert rájöttem hogy ő is csak kétszínűsködött...... Mindig az a vége náluk hogy térjél meg mert semmit nem tudsz a világról, mivel csak ők az okosok.... Majd ha találkozom olyan kereszténnyel akiből SOHA nem bújik ki a kisÖRDÖG, akkor majd azt fogom mondani hogy "tisztelet a kivételnek"- de én még nem találkoztam értelmes kereszténnyel aki tényleg szereti embertársait...... " – Nocturn


Ez vicces volt, de tényleg. Én pl. egyszer nem írtam neked, hogy térjél meg a bűneidből, mert hitetlen vagy. És amúgy lehet nem vetted észre, de te ugyanazt csinálod amitől undorodsz: Neked ne mondja meg senki, hogy mit lehet tudni a világról, mert te jobban tudod és te vagy az okos. Lehet senki se csípi, mikor valaki beléköt, hogy márpedig rosszul tudod barátocskám és az egész világképed meg világnézeted hamis. Itt csak az a bibi, hogy itt nem én akartalak téged megtéríteni, hogy márpedig milyen a mágia valójában, vagy a kereszténység ("dobd el a bibliád és égesd el"), hanem te engem.

Ejnye-bejnye. Ki is az erőszakos térítő??? Kitől undorodsz valójában? Lehet saját magadtól?

A másik meg: Hatalom ránk kényszerítette dogmák. A humanizmus épp egy ilyen dogma, és te rendesen bekajáltad, miközben a valósághoz köze sincs, csak egy szép gondolat, amitől szeretnénk jobban érezni magunkat.

És mielőtt Jézus ellen jönnél, nem, Ő nem csak egy szép gondolat. De nem akarlak "fárasztani" a csodákkal, amiket megéltem, mivel valószínűleg nem vagy rá kíváncsi." – Nocturn

Undorító keresztény akaszd fel magad, esküszöm adok kötelet! Csak csináld meg! Még a széket is kirúgom alólad!

Mikor írtam én Jézus ellen valamit te segg???? Ti keresztények köcsögök vagytok! Jézus meg értelmes lény! Szóval magatokhoz ne hasonlítsd! És kurvára nem a hamis bibliádat meg a hamis nézeteidet fogom tisztelni! Senkik vagytok, csak Jézussal meg Istennel tudtok takaródzni, semmi mással! Kotródj kutya!
#1390
2012. okt. 18. 12:38
törölt tag
"Megfogadtam nem szólok bele,de azért azt elmondanám,hogy szerintem semmi értelme az oda-vissza dobálózásnak,amit csináltok.
Véleményem szerint semmi gond nincs azzal,hogy ki miben hisz,vagy nem hisz,amíg a másikat nem akarja meggyőzni a saját igazáról,és mondjuk nem éppen kulturált hangnemben teszi azt.
Az hogy valaki elmondja a véleményét ,azzal sincs baj,persze azt is azért megfelelő módon,nem úgy hogy a másikat megbántsa.
Nem mondom hogy ne folytassátok,mert azt tesztek amit akartok,csak azt mondom,hogy nem látom értelmét,nem hinném hogy bárhova is vezetne a dolog." – Penelope


Figyelj, szóljál akkor a buzi kereszténynek hogy kussoljon és a saját hülyeségeit ne fogja másra! Akkor lenne béke az ehhez hasonló fórumokon ha ezek elkotródnának a picsába! Ne baszd már fel te is az agyam! Az olyan keresztényeket be kéne zárni az elmegyógyba, mert csak okádják a hülyeséget és olyan segghülyék hogy azt hiszik ők a mindenttudó istenhuszárok......
#1389
2012. okt. 18. 12:34
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24018#msg24018 date=1350494325]
Majd ha személyesen találkoztál Jézussal és Luciferrel is, akkor beszélünk, addig te csak ne mondj semmit! Mert üres szavak! És én előnyben vagyok! Bocsi..." – Nocturn


Ne mondjak semmit, mert te mindent jobban tudsz...persze, és még tőlem undorodsz. Nézz inkább tükörbe és ne felejtsd el amit ott látsz. Tudod én meg nem hiszem el, hogy személyesen találkoztál Jézussal meg Luciferrel, főleg ha ilyen "fölényeskedve" vered a melledet. Ha találkoztál volna Jézussal, most Krisztus-követő lennél, azaz keresztény. Hinni meg lehet az Istenben megtérés nélkül is. A démonok is hisznek, és rettegnek." – Nocturn

Én elmondhatom magaménak azokat a találkozásokat, de ezerszer vágnám fel az ereimet, minthogy olyan birka legyek mint TI!
:D Buzi kis keresztény vagy semmi több. :D Nem tudsz te semmit. :D Na kotródj innen és másra okádj! Vagy gyújtsd fel magad, szívesen segítek!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0