Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1388
2012. okt. 18. 12:14
#1387
2012. okt. 18. 12:12
#1386
2012. okt. 18. 11:02
Megfogadtam nem szólok bele,de azért azt elmondanám,hogy szerintem semmi értelme az oda-vissza dobálózásnak,amit csináltok.
Véleményem szerint semmi gond nincs azzal,hogy ki miben hisz,vagy nem hisz,amíg a másikat nem akarja meggyőzni a saját igazáról,és mondjuk nem éppen kulturált hangnemben teszi azt.
Az hogy valaki elmondja a véleményét ,azzal sincs baj,persze azt is azért megfelelő módon,nem úgy hogy a másikat megbántsa.
Nem mondom hogy ne folytassátok,mert azt tesztek amit akartok,csak azt mondom,hogy nem látom értelmét,nem hinném hogy bárhova is vezetne a dolog.
#1385
2012. okt. 18. 10:41
"Majd ha személyesen találkoztál Jézussal és Luciferrel is, akkor beszélünk, addig te csak ne mondj semmit! Mert üres szavak! És én előnyben vagyok! Bocsi..." – Nina

Ne mondjak semmit, mert te mindent jobban tudsz...persze, és még tőlem undorodsz. Nézz inkább tükörbe és ne felejtsd el amit ott látsz. Tudod én meg nem hiszem el, hogy személyesen találkoztál Jézussal meg Luciferrel, főleg ha ilyen "fölényeskedve" vered a melledet. Ha találkoztál volna Jézussal, most Krisztus-követő lennél, azaz keresztény. Hinni meg lehet az Istenben megtérés nélkül is. A démonok is hisznek, és rettegnek.
#1384
2012. okt. 18. 10:29
"Nem beszéltem olyan kereszténnyel még, aki ne játszotta volna el azokat amiket leírtam......és nem eggyel beszéltem már, hidd el......sőt olyan is volt aki még az agyamat is bírta húzni, és tökre jól elbeszélgettünk, majd bevágott nekem ilyesmi szöveget hogy: "Istennek nagy tervei vannak veled, térj meg hozzá, mert most a sátán tart fogságban téged, blablabla...."-szerintem nem kell magyaráznom hogy onnantól kezdve magasról tettem rá, mert rájöttem hogy ő is csak kétszínűsködött...... Mindig az a vége náluk hogy térjél meg mert semmit nem tudsz a világról, mivel csak ők az okosok.... Majd ha találkozom olyan kereszténnyel akiből SOHA nem bújik ki a kisÖRDÖG, akkor majd azt fogom mondani hogy "tisztelet a kivételnek"- de én még nem találkoztam értelmes kereszténnyel aki tényleg szereti embertársait...... " – Nina

Ez vicces volt, de tényleg. Én pl. egyszer nem írtam neked, hogy térjél meg a bűneidből, mert hitetlen vagy. És amúgy lehet nem vetted észre, de te ugyanazt csinálod amitől undorodsz: Neked ne mondja meg senki, hogy mit lehet tudni a világról, mert te jobban tudod és te vagy az okos. Lehet senki se csípi, mikor valaki beléköt, hogy márpedig rosszul tudod barátocskám és az egész világképed meg világnézeted hamis. Itt csak az a bibi, hogy itt nem én akartalak téged megtéríteni, hogy márpedig milyen a mágia valójában, vagy a kereszténység ("dobd el a bibliád és égesd el"), hanem te engem.

Ejnye-bejnye. Ki is az erőszakos térítő??? Kitől undorodsz valójában? Lehet saját magadtól?

A másik meg: Hatalom ránk kényszerítette dogmák. A humanizmus épp egy ilyen dogma, és te rendesen bekajáltad, miközben a valósághoz köze sincs, csak egy szép gondolat, amitől szeretnénk jobban érezni magunkat.

És mielőtt Jézus ellen jönnél, nem, Ő nem csak egy szép gondolat. De nem akarlak "fárasztani" a csodákkal, amiket megéltem, mivel valószínűleg nem vagy rá kíváncsi.
#1383
2012. okt. 18. 10:18
"Hű....ez igen..... Nem leszünk mi "barátok" úgy érzem. Konkrétan undorodom a keresztényektől, és te is most megmutattad hogy miért..... Bármilyen kereszténnyel beszélgetek, mindig ugyanaz a vége.....én normálisan beszélgetnék erre a keresztény elkezd fölényeskedni, megpróbálja húzni az agyamat hogy én abszolút semmit nem tudok a dolgokról meg nem ismerem az Istent, csak mert ő a nagy keresztény..... És állítja mindegyik keresztény úgy ezeket, hogy semmit nem tud rólam és fogalma sincs miket éltem át és hogy mennyire ismerem Őket......

1. Fogalmad sincs hogy mit tudok és mit nem, hogy kikkel találkoztam és kikkel nem (ne aggódj, nem maradtál le semmiről, vámpírral életemben nem találkoztam, és nem is fogok, meg amúgyis mások jobban érdekelnek mint a vámpírok). Aki azt állítja hogy a mágia fekete, önmagát csapja be.....mondtam már......attól függ milyen a mágia hogy mire használják...... Az embernek van "mágikus ereje" nem kell hozzá semmilyen lény, csupán önmagát kell fejlesztenie, de mivel nem hisznek önmagukban, így logikus hogy minden máshoz fordulnak......nem kell hozzá rituálé hogy valaki fejlessze önmagát.....

2. Te elkötelezted magad embertársaid szeretésére? És itt mikor fogod megmutatni a nagy szereteted, "kedves" keresztény? Utálom a kétszínűséget és a keresztények többsége olyan.....áradoznak a Krisztusi szeretetről, de ha valakivel összeakadnak úgy viselkednek mint a "sátán küldöttei" (remélem felfogható hogy értem)..... Na erre adj magyarázatot és dobd ki a Bibliádat, égesd el, aztán kezdj el gondolkodni mert a dogmákból élsz te is amit rád kényszerített a hatalom.....

Gratulálok!

Majd ha személyesen találkoztál Jézussal és Luciferrel is, akkor beszélünk, addig te csak ne mondj semmit! Mert üres szavak! És én előnyben vagyok! Bocsi..." – Nina


Fölényeskedni? Már bocs, most úgy csinálsz, mintha én kötöttem volna beléd? Valami baj lehet a memóriáddal, a szemeddel, meg úgy egyáltalán. Te kezdted játszani az agyadat, hogy te tudod, hogy hogy van valójában a mágia; általánosítottál, hogy a kereszténység csak azért van, hogy bűntudatot keltsen és nem jobb a sátánistáknál. Ami egy ÖKÖRSÉG. Szerintem meg így van valójában, most mit kötözködsz? Engem nem fogsz meggyőzni az ellenkezőjéről. Én vagyok az okoskodó? Melletted max. másodhegedűs lehetek. Komolyan úgy csinálsz mint az a Cassiel, az is rohadtul vágott mindent amiről fogalma nem lehetett, aztán mikor jöttem én, akkor nagyon durcás lett mert van más is, aki ugyanúgy tutira állít dolgokat.

Fogalmam sincs mi történt veled, ez igaz. Nem is állítottam a tapasztalataiddal kapcs. semmit, max. közvetetten azt, hogy hamisak voltak benyomásaid. Kezded tovább az agyaskodást a mágiáról. Oké, tegyük fel, elfogadom, hogy valami ereje lehet az embernek, rugalmas vagyok...néha muszáj. De ettől még nem lehet elvonatkoztatni az eszközt attól, hogy potenciálisan mire lehet használni és hogy a használója potenciálisan milyen szellemi szinten van. Mivel az emberiség alapjáraton romlott, így a hatalom csak megrontja, nem tud vele bánni. De tegyük fel, hogy elfogadom, hogy vannak emberkék, akik a saját erejüket jóra is tudják használni. Lehetséges...

Mikor voltam veled szeretetlen? Talán kissé kíméletlen voltam amikor a humanista agymosottságodról beszéltem, elismerem, nem vagyok tökéletes, de az igazság fáj, és ahogy látom nem kifogásoltad az érveimet. Mivel a valóéletből valók, nem dogmákból. Ellentétben a humanista dogmával, miszerint az ember jónak születik, csak a környezete elrontja, mert ez baromság. Én is, te is, mindenki egy rosszcsont volt és nem a szüleinktől vettük a példát, hanem az oktalan kis agyunkkal csináltuk ami épp eszünkbe jutott.

A szeretet nem azt jelenti, hogy az ember balek, kinyalja a másik ember seggét (pontosan ez a kétszínűség), nincs saját véleménye és hagyja, hogy megcsalják, meglopják, megalázzák és agyonverjék. Néhány szelíd hittestvérnek ez a véleménye, de sokan, akiket megkeményített az élet, nem osztjuk ezt a nézetet. És azt főleg nem jelenti, hogy nem ítéljük MEG azt, hogy mi a jó és a rossz, és hogy erre nem hívjuk fel mások figyelmét, illetve nem dorgáljuk meg a rosszul cselekvőt „jobb a békesség” címen.

A Bibliámat meg nem fogom kidobni, sem elégetni, bárhogy is fáj ez neked. Szerinted a hatalom rám kényszerített dogmákat??? Én nem vallásba született kultúr-hívő vagyok, de hát ezt megint honnan tudhatnád? Még is úgy teszel, mintha tudnád, de azért én vagyok az aki téged hamisan ítéllek meg...hagyjuk már.

Viszont ha ilyen okos vagy, világosíts fel kérlek ezekről a kényszer-dogmákról, kíváncsi vagyok mire gondoltál.


[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24008#msg24008 date=1350459900]
Uram Teremtőm most fogj vissza engem.....

Ezeket honnan szedted? Csak úgy kérdezem.... Földönkívüliek=bukott angyalok? -már elnézést de gondolom te olyasvalaki vagy, aki sem "bukott angyallal" életében nem találkozott, sem "földönkívülivel"..... Elárulom e kettő nem egy és ugyanaz..... a Földönkívülieknek több csoportja van...ennek jobban utána nézhettél volna...... A bukott angyalok sem igazán olyanok mint amilyennek egyesek képzelik őket..... Én is csak leírtam amit akartam....ennyi.... " – Nina

Kíváncsi vagyok kit nevezel Uradnak és Teremtődnek. Bukott angyalhoz már volt balszerencsém, de hát te ezt megint nem tudhatod.

Neked ugyanúgy halványlila gőzöd nem lehet arról, mint nekem rólad, hogy énvelem mi történt stb. Jellemzően te kezdted firtatni, hogy én mit tudhatok és mit nem, és nem fordítva. Aztán meg jössz ide durcizni, hogy még egy undorító keresztény, már megint hamisan ítél meg. Mond csak, milyen szögben tartsam azt a bizonyos tükröt?

És ha én a sátán küldötte vagyok, akkor te mi vagy? A sátán öreganyja? Kérdezem, nem állítom.

Alás szolgája.
#1382
2012. okt. 17. 19:18
törölt tag
"Szerintem ne húzzátok egymás agyát. Nem egy világnézet a gonosz, hanem az ember, aki birtokolja. Tehát ne általánosítsunk már, hogy minden keresztény rossz, meg kétszínű. A családomban is jópáran azok és lehet, hogy rossz/hamis vallást követnek, ők maguk akkor is jó emberek. De vegyük példának. nacionalizmust. Régen még nemes célt szolgált, ma meg már csak lenácizzák. De az emberek miatt, akik alakították.
Mindenkinek meglehetnek a saját elképzelései a világról, de ha azon marakodnánk, hogy a tied a hülyeség és csak az enyém a jó, akkor előrébb soha sem jutnánk az igazság felderítésében. Akármilyen gyerekesen is hangzik. Bár ez lehet kicsit ironikus most." – Falcon


Nem beszéltem olyan kereszténnyel még, aki ne játszotta volna el azokat amiket leírtam......és nem eggyel beszéltem már, hidd el......sőt olyan is volt aki még az agyamat is bírta húzni, és tökre jól elbeszélgettünk, majd bevágott nekem ilyesmi szöveget hogy: "Istennek nagy tervei vannak veled, térj meg hozzá, mert most a sátán tart fogságban téged, blablabla...."-szerintem nem kell magyaráznom hogy onnantól kezdve magasról tettem rá, mert rájöttem hogy ő is csak kétszínűsködött...... Mindig az a vége náluk hogy térjél meg mert semmit nem tudsz a világról, mivel csak ők az okosok.... Majd ha találkozom olyan kereszténnyel akiből SOHA nem bújik ki a kisÖRDÖG, akkor majd azt fogom mondani hogy "tisztelet a kivételnek"- de én még nem találkoztam értelmes kereszténnyel aki tényleg szereti embertársait......
#1381
2012. okt. 17. 19:11
,,A pálosok beavatása:

Gyöngyösi Gergely, a pálos rend generálisa írja egy helyütt: „Ezek az atyák egész életük folyamán azt próbálták megvalósítani, amit odafönn az égben, az angyalok szférájában láttak”. Kik voltak a pálosok? Milyen spiri
tuális ösvényen jutottak el a beavatottság azon fokáig, amelyen az angyalok szférájába is bebocsátást nyerhettek és onnan megbízatással térhettek vissza? Gyöngyösi Gergelytől, a pálos rend XVI. századi rendfőnökétől, tehát a legmegbízhatóbb forrásból tudhatjuk, hogy „Őseink ott fekszenek fedetlen kőkoporsóikban, romlatlan holttesttel". Felvetődik a kérdés, hogyan kell(ene) vagy lehet értelmezni ezt a kétségtelenül egyértelmű kijelentést.

Nos, sokan próbálták már elbagatellizálni vagy biológiai értelemben vett, természetes mumifikációval azonosítani a szent életű pálos atyák testének romlatlanságát, de mi most megmaradunk a leghagyományosabb és meggyőződésünk szerinti legkézenfekvőbb verziónál, miszerint az idézet éppen azt jelenti, amit az ember első hallásra ezalatt ért.

Ebben az esetben „Occam (Ockham) borotvája” a spirituális-szakrális értelmezési módot jelenti. Egyébként ennek a filozófiai elvnek az megfogalmazója William Ockham, egy 14. században élt angol filozófus, ferences-rendi szerzetes volt. A tétel kimondja, hogy egy jelenség magyarázatának minél kevesebb feltételezést kell magában foglalnia, kizárva azokat, melyek nem változtatnak a magyarázó elmélet valószínűsíthető végkimenetelén. Latinul „lex parsimoniae” („takarékosság elve” vagy „tömörség elve”).

A feljegyzések közlik, hogy amikor a budaszentlőrinci pálos kolostor berendezéseit a török elől menekítették, akkor a kolostor alagsora tele volt nyitott kőkoporsókkal. Ezekben a nyitott kőkoporsókban a szent életű atyák romlatlan testtel várják a boldog feltámadást. Ezeket a testeket a fehér remeték minden bizonnyal elrejtették valahova a Pilis belsejébe, hogy ne kerülhessenek illetéktelen kezekbe. A hagyomány szerint a mai napig várakoznak…

S most vissza a történet elejére, pontosabban mégsem a legelejére, csupán a 13. század közepéig. Ekkor történt ugyanis, hogy Boldog Özsébnek egy látomása támadt: a Pilis felett lebegve fényszikrákat látott, melyek egyetlen tűzoszlopban egyesültek. Özséb értelmezése szerint a fényszikrák nem másokat, mint magukat a pilisi remetéket szimbolizálták, akiket neki kell egyesíteni, összefogni, egy rendbe tömörítenie. Ez az ún. fény- vagy tűzlátomás indította Özsébet a pálos rend megalapítására, amelynek külön története van, melyet leginkább a fent említett Gyöngyösi Gergely tollából ismerhetünk meg. Tény, hogy időközben Özséb is őrzővé, illetve virrasztóvá vált. A pálos rend ugyanis többek között abban is eltért a többi szerzetesrendtől, hogy egy kifejezetten magyar vonatkozású hagyatékot őrzött, amelynek a mibenlétére ezúttal csak utalnék, témánk szempontjából ugyanis a „virrasztóvá válás” visz minket tovább.

Sokat hallunk a rend történetében arról, hogy virrasztóknak is nevezték a pálosokat. Felvetődik a kérdés, hogy vajon csak azért nevezte a népnyelv és a legendárium is virrasztóknak a fehér barátokat, mert keveset aludtak, vagy mert szüntelenül a népért és az országért imádkoztak? Aligha...
A legendák beszámolnak arról, hogy Özsébnek és testvéreinek egyszerűen nem volt szükségük alvásra, sőt képesek voltak még álmaikban is látni. (Itt szellemi látásra gondolok.) Vagyis számukra nem különült el élesen egymástól ez a világ és a másvilág, ők egyszerre voltak jelen mind a szellemi, mind az anyagi világban, s nem veszítették el a tudatosságuk fényét egyikben sem.

Mi több, a pálos beavatottak számra nem létezett a lineáris idő felosztása múltra, jelenre és jövőre, mivel ők képesek voltak kiemelkedni az időből és a térből, vagyis a világból. Hogyan tettek szert a sötét középkorban erre a kiváltságos tudásra?

A válasz a magyar őshagyományban rejlik. A pálosok rejtélyes öreg tanítóiktól olyan beavató szertartásrendet kaptak, amely felkészítette őket a fokozatos lelki transzformációra, s végül a testi halálra is. Igen, a pálosok szó szerint követve a krisztusi utat meghaltak, majd feltámadtak. Vagyis mesterüket követve legyőzték a halált.

A felkészülés évei után a lelkük annyira megedződött, hogy fokozatosan átvette testük felett az irányítást. Ehhez olyan égi energiákat és tanításokat használtak fel, melyek kulcsai a Kárpát-medencében ősidők óta megvoltak. A pilisi remeték a szó leghagyományosabb értelmében megvilágosodtak.

A beavatás menetének csupán néhány lépése maradt fenn, így csak a körvonalait ismerjük. Eszerint a szerzetesjelölteknek egyenként kellett egy ravatal közepén felállított kőkoporsóba feküdniük. A helyszínről csak annyi tudható, hogy valamelyik föld alatti barlangszentély lehetett a mai Pilis-hegység területén.

A szarkofágban helyet foglaló neofita testét fehér halotti lepelbe burkolták, szinte teljesen befedték, csupán fejének teteje – pilise – és a szemek maradtak szabadon. A jelölt felett a szertartás vezetője különféle mágikus szavakat mondott, miközben a körülötte lévő atyák szent énekeket recitáltak. Ezután érkezett el a katartikus pillanat, amikor a ceremóniamester a szertartás tetőfokán rákiáltott a neofitára: „Testvérem, te meghaltál a világra nézve!”

Azzal lezárták a kőkoporsót. Valószínűleg ugyanaz a misztérium játszódott le a pálos szerzetesekkel is, mint amit az egyiptomi vagy a keleti beavatásokból ismerünk. Gyakorlatilag 72 órára kőszarkofágba zárták a jelöltet, mialatt lelke kiszáll a testéből, felszáll az égbe, vagyis különféle világokban utazik, ahol tanul és találkozik lelki mesterével és megismerkedik segítőivel, feladatával és tennivalóival. Ezután a lélek visszatér a kőbe zárt, fizikai testébe. Ami a szellemi világokban több napnak vagy hétnek tűnik, az a mi világunkban lehet csupán néhány perc. De ez a beavatás a mi világunkban három teljes napot vett igénybe.

Ennek a típusú beavatásnak a végén a lélek visszaköltözik a testbe, a beavatott pedig már nem ugyanaz az ember lesz, mint előtte volt. Így a beavatott újjászületik. A pálosok az égi szférákban kapták az életükre vonatkozó megbízatásukra. Így nyeri el valódi értelmét Gyöngyösi Gergely következő idézett mondata: „Ezek az atyák egész életük folyamán azt próbálták megvalósítani, amit odafönn az égben, az angyalok szférájában láttak."

Természetesen a halál legyőzése és a földi misszió tudatosításán kívül egyéb csodák is végbementek a pálosokban, de azok megérdemelnek majd egy külön értekezést."
F:Face
#1380
2012. okt. 17. 17:41
#1379
2012. okt. 17. 17:06
Nibururól:
Anomáliák a Déli-Sarkon.
(van egy link is,ahol a sarki állomást lehet nyomon követni,régen már belinkeltem,de majd mindjárt ismét.)

Az antarktiszi Neumayer állomást azért hozták létre hogy geológiai,meteorológiai megfigyeléseket,és légköri méréseket végezzen,ugyanakkor logisztikai bázisként is működik.A kamera felvételén 2011 Júl. 28.-án reggel 10:40-nél egy fénytörés látható.
Az égitestek ugyanúgy a szokott módon lenyugszanak,de a videón egy ismeretlen fényforrás jön fel a horizonton,ami időnként pulzálni szokott.Nem a Nap,mert teljesen eltérő módon világítja be a tájat.Aztán volt még érdekesség júl.14.-ei felvételen is.Három szkafanderes alak volt a felvételen,akik a fényforrás feljövetelekor az égre mutattak.Dr.Mark Sircus nem tudja mire vélni a dolgot.

A Naprendszerben sok furcsaságra figyeltek fel.Többek között:Nap-aktivitás emelkedése,a Vénusz fényerejének növekedése,a Jupiter megerősödött aktivitása,a Mars légkörének gyors növekedése,az Uránusz és Neptunusz pólusainak felcserélődése.

Na szóval a Niburu-1983-ban rögzítette az IRAS infravörös távcső,amit azóta is próbálnak elitkolni.

Egyes csillagászok szerint a Nap is átalakuláson megy keresztül.

a link az állomásról:
www.awi.de/NM_WebCam/livemovieT.html

Elvileg működik ám a kamera,csak most tudja fene...nemrégen néztem,akkor még jó volt,lehet valami vihar tombol?Mindegy,mentsétek el,aztán majd nézzétek meg holnap,ha gondoljátok.
#1378
2012. okt. 17. 14:46
#1377
2012. okt. 17. 11:11
Szerintem ne húzzátok egymás agyát. Nem egy világnézet a gonosz, hanem az ember, aki birtokolja. Tehát ne általánosítsunk már, hogy minden keresztény rossz, meg kétszínű. A családomban is jópáran azok és lehet, hogy rossz/hamis vallást követnek, ők maguk akkor is jó emberek. De vegyük példának. nacionalizmust. Régen még nemes célt szolgált, ma meg már csak lenácizzák. De az emberek miatt, akik alakították.
Mindenkinek meglehetnek a saját elképzelései a világról, de ha azon marakodnánk, hogy a tied a hülyeség és csak az enyém a jó, akkor előrébb soha sem jutnánk az igazság felderítésében. Akármilyen gyerekesen is hangzik. Bár ez lehet kicsit ironikus most.
#1376
2012. okt. 17. 10:01
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg23990#msg23990 date=1350382414]
1. Miből gondolod hogy sátánisták? - bárkire azt mondod aki fordított keresztet meg egyebeket rak magára, közben meg azt sem tudja mi fán terem a dolog?
Sok dolgot összemosnak, holott épp külön kéne kezelni.... Na szóval pusztán abból kifolyólag sátánisták mert használnak olyan rituálékat amiket lesátánistáznak? Tudod régen olvastam azt, hogy nincs olyan eredendően hogy feketemágia, a mágia pontosan attól lesz rossz, mert valaki annyira gonosz hogy rosszra használja, pedig valójában csak mágia van.....
2. A kereszténység mitől is lenne jobb? Ugyanolyan célra használják, hogy az embereket lehúzzák....épp tegnap néztem meg egy idióta démonűzös hülye filmet....szar volt, de nem ez a lényeg.....hanem az egyik pap azt mondta benne: "amióta itt szolgálok, többet láttam az ördögöt mint Istent, de ennek nem így kéne lennie...."......-szerintem ez a való életben is megmutatja magát, mármint ez a mondat......-Te keresztény vagy? " – Nocturn


1. Kérdezz meg egy luciferiánus szabadkőművest és büszkén fogja vallani, hogy ő a Bibliából ismert (Ézsaiás 14:12) Lucifert követi és hogy ő maga is Lucifer azaz: tiszta, ártatlan, jóságos, segítőkész stb. Na most ez a szerencsétlen muki mindezt el is hiszi, Jézusról meg semmit nem tud, de akik fölötte állnak létrán pár szinttel, azok tudják, hogy az egész szimbolika meg a jótékonykodás csak álarc.
Ugyanilyen az összes többi irányzat is, mind az Illuminati égisze alatt szolgálják a Nagy Építészt, a Szemet a piramis csúcsán.
Keveset tudsz te arról, hogy mi folyik valójában a világban. Nem nevezek senkit sátánistának azért, mert valami ilyen jelképet visel.
A mágia alapjáraton fekete, tökmindegy minek hívják. Az embernek nincs önmagában természetfeletti ereje, és ha megvizsgálod az összes mágikus rítust és irányzatot akkor látni fogod, hogy 90% szellemlények segítségét veszi igénybe. Ezek tűnhetnek jónak meg kedvesnek, csinálhatnak gyógyítást, megmenthetik az ember halandó életét. De ez mind színjáték. A kárhozattól nem mentenek meg, az a céljuk, hogy hamis képzetek rabja legyen az ember és elkárhozzon.

2. A kereszténység úgy ámblok hitetlen. A keresztény eszme, Krisztus követése az, ami az egyetlen jó dolog, és nem egy megvalósíthatatlan eszme ellentétben a kommunizmussal, szocializmussal, marxizmussal stb. A kereszténység 90% korrupt, mert nagyon jól ki lehet használni a maradék 10%-ot, akik komolyan veszik Jézus tanítását, újjászülettek, megtértek és elkötelezték magukat Isten követésére és embertársaik szeretésére. Ezeket az embereket könnyű kihasználni és a másik 90% hibáit a fejükre olvasni. De ezek az emberek kitartanak, és nem azért, mert képesek rá. Semmi emberek voltak, bűnözők, perverzek, vagy éppen vallásba született képmutatók, akik megismerték az igazi Istent és hinni kezdtek, és az Isten megáldotta őket, hogy áldássá legyenek a többi ember számára. Pl. Baptista Szeretetszolgálat, Haiti-ben is segédkeztek. Nem kellene azokat az igaz hitű keresztényeket kárhoztatni a sátánista katolicizmus hibáiért, mert közük sincs hozzá.
Senki nem születik katolikusnak sem más vallásúnak. Mindenki választ. Tanulj egyháztörténelmet.

A valóéletben csak a hitetlenek (akár egy pap is, szocializmusban is sok volt) nem veszik észre Istent. Amikor a gonosz megmutatja magát, Isten is nyilvánvalóvá válik, szóval alapjáraton minél több a gonoszság, az Isten annál inkább megmutatja magát, de ezt a hozzád hasonlók nem veszik észre, mert csak a rosszra van szemetek, a megoldást meg magától értetődőnek veszitek, pedig az Isten munkája.

Hogyan lehetne pl. démonokat űzni Isten ereje nélkül? Sehogy. Hol van akkor az Isten? Ahol a baj, ott a megoldás is.

És keresztény vagyok, ha még nem esett volna le." – Nocturn

Hű....ez igen..... Nem leszünk mi "barátok" úgy érzem. Konkrétan undorodom a keresztényektől, és te is most megmutattad hogy miért..... Bármilyen kereszténnyel beszélgetek, mindig ugyanaz a vége.....én normálisan beszélgetnék erre a keresztény elkezd fölényeskedni, megpróbálja húzni az agyamat hogy én abszolút semmit nem tudok a dolgokról meg nem ismerem az Istent, csak mert ő a nagy keresztény..... És állítja mindegyik keresztény úgy ezeket, hogy semmit nem tud rólam és fogalma sincs miket éltem át és hogy mennyire ismerem Őket......

1. Fogalmad sincs hogy mit tudok és mit nem, hogy kikkel találkoztam és kikkel nem (ne aggódj, nem maradtál le semmiről, vámpírral életemben nem találkoztam, és nem is fogok, meg amúgyis mások jobban érdekelnek mint a vámpírok). Aki azt állítja hogy a mágia fekete, önmagát csapja be.....mondtam már......attól függ milyen a mágia hogy mire használják...... Az embernek van "mágikus ereje" nem kell hozzá semmilyen lény, csupán önmagát kell fejlesztenie, de mivel nem hisznek önmagukban, így logikus hogy minden máshoz fordulnak......nem kell hozzá rituálé hogy valaki fejlessze önmagát.....

2. Te elkötelezted magad embertársaid szeretésére? És itt mikor fogod megmutatni a nagy szereteted, "kedves" keresztény? Utálom a kétszínűséget és a keresztények többsége olyan.....áradoznak a Krisztusi szeretetről, de ha valakivel összeakadnak úgy viselkednek mint a "sátán küldöttei" (remélem felfogható hogy értem)..... Na erre adj magyarázatot és dobd ki a Bibliádat, égesd el, aztán kezdj el gondolkodni mert a dogmákból élsz te is amit rád kényszerített a hatalom.....

Gratulálok!

Majd ha személyesen találkoztál Jézussal és Luciferrel is, akkor beszélünk, addig te csak ne mondj semmit! Mert üres szavak! És én előnyben vagyok! Bocsi...
#1375
2012. okt. 17. 9:45
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg23989#msg23989 date=1350381897]
Szerintem már épp elégszer le volt írva hogy mindenki felfoghassa szépen, hogy minden mindennel összefügg, nincs olyan hogy "ez különálló téma és abszolút semmi köze ehhez"..... No, remélem ezen végre túljutunk, ha meg annyira piszkálja a csőröd hogy nincs itt vámpír téma, akkor mesélj róluk ahelyett hogy beszólsz másoknak! Na, hajrá! Ha meg nem tetszik amit itt írtak a vámpírokról az emberkék, akkor meg menj, keresd meg őket, és kérdezd meg tőlük hogy mi van velük! " – Nocturn


Ezen kár felhúznod magad, ettől én még lefogom majd írni párszor. Én tudom a legjobban, hogy minden mindennel összefügg, csakhogy a vámpír-részéről ezeknek a dolgoknak itt egy árva szót sem ejtenek és nem véletlenül. De csak egy kis ízelítő az összefüggésekből:

- Zeller a rák ellen. A vámpírizmus hasonlít a rákhoz, csak a deformált sejteket egy paranormális retrovírus okozza. De nem hiszem, hogy a zeller segítene ellene, éppen a paranormális volta miatt.

- Ufók. Ezek testet öltött bukott angyalok, melyek genetikailag rokonságban vannak a vámpírokkal.

- Óriások. Genetikai rokonság a vámpírokkal.

- Szabadkőművesség, Illumináti, katolicizmus. Közös nevező? Vámpírok.

Csámcsogjatok rajta.

És nem szóltam be most senkinek, pusztán leírtam a véleményemet." – Nocturn

Uram Teremtőm most fogj vissza engem.....

Ezeket honnan szedted? Csak úgy kérdezem.... Földönkívüliek=bukott angyalok? -már elnézést de gondolom te olyasvalaki vagy, aki sem "bukott angyallal" életében nem találkozott, sem "földönkívülivel"..... Elárulom e kettő nem egy és ugyanaz..... a Földönkívülieknek több csoportja van...ennek jobban utána nézhettél volna...... A bukott angyalok sem igazán olyanok mint amilyennek egyesek képzelik őket..... Én is csak leírtam amit akartam....ennyi....
#1374
2012. okt. 17. 9:38
törölt tag
"Azt hiszem régen is és manapság is vannak ilyen esetek bizony,régen ugyan igaz hogy nem volt Webkamera,meg internet,de attól még a fiatalok az iskolában bizony akkor is gonoszak voltak egymással.Ez egy elég nagy probléma,és sajnos általános.Az iskolákban bizony mostanság azt kellene többek között tanítani,hogy a fiatalok hogyan vigyázzanak magukra,mikbe ne menjenek bele.De a fiatalkori naivitást nem nagyon lehet kiküszöbölni.
Itt szerintem a mai rohanó élet is éppen annyira hibás,mint akár a szülők,vagy úgy általában a társadalom.Nagyon szomorú hogy ilyen megtörténhetett,de még mennyi hasonló lehet,amiről viszont nem is tudunk..." – Penelope


Pontosan.... Hidd el, ha nem így élnénk ahogy most, ki lehetne a naivitást is küszöbölni.....én még mindig azt mondom hogy csakis az emberek hibája az, ha ilyesmi történik.....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0