Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1358
2012. okt. 15. 19:39
#1357
2012. okt. 15. 19:08
Úgy gondolom,hogy a Vámpírokról is épp eleget írtam-írtunk.
Igen,kimondottan annak indult a téma,de hát kibővült,ami nem hinném,hogy akkora nagy probléma lenne.Na és szerintem Baldag sem azért írta,mert ez nagyon zavarná,hanem mert akik más témában keresgélnek,azok számára is van itt infó,viszont ugye a cím nem ezt sugallja.
Nem hinném hogy zokon kellene venni hogy a vámpírok most kicsit pihentetve vannak.
Ha meg valakit zavar,akkor természetesen egyáltalán nem kötelező olvasni a bejegyzéseket.
Ennek ellenére ahogyan észrevettem,azért te is Nocturn, olykor olvasgatod az írásokat.
Neked nem elég annyi,amennyit tudsz vagy tudni vélsz a vámpírokról?Költői kérdés volt részemről.
Szerintem akik mondjuk a vámpírtémában keresgélnek,és idetévednek,akkor mondjuk átolvassák ami már fenn van,és ha a többi bejegyzés nem érdekli őket,akkor mennek máshova keresgélni,érdeklődni:-)
#1356
2012. okt. 15. 18:57
Végre másnak is feltűnt, hogy e vámpír témájú fórumban nem vámpír a téma. Inkább zeller, ufók, apokalipszis meg titkos társaságok...persze a vámpírokat kihagyva.
#1355
2012. okt. 15. 18:56
Baldag:Köszi a dicséretet.
Hát,lehet hogy igazad van,csak nem nagyon tudom különválasztani a beírásokat,híreket,mert azért valahol mindegyik összefügghet.
Azon már gondolkodtam hogy a vámpíros címet kibővíteni-már ha azt lehet így utólag.Meglátom mit tudok kezdeni a címes dologgal,ha semmit,akkor lehet hogy megfogadom a tanácsodat,és akkor nyitok még egyet,amolyan vegyesfelvágottat.
#1354
2012. okt. 15. 18:36
Penelopé! Nagyon hasznos és aktív beírásaid vannak, nem kéne egy külön topicot nyitni rá?? Mert a vámpíros cim miatt lehet hogy sokan nem akarják merik megnyitni, nézni, és lemaradnak sok mindenről!Ettől még ez a téma is megmaradna, de lenne mellette neked pl. 3 másik, ezo hírek stb. ami jólesik, és lehetséges a régi nem aktív forumtopicokba is beírni ha bejön a figyelmeztetés hogy 120 napja nem írtak bele, az nem akadélyozza meg a beküldést...
#1353
2012. okt. 15. 18:10
Érdekességként megemlítenék valamit.
Nemrég beszélgettem valakivel,és valahogyan,magam sem tudom hogyan de szóba kerültek ezek a dolgok,amik itt a fórumon is vannak.Meg kellett volna lepődnöm,hogy ő is érdeklődik e téren,pedig már nem mai csirke hogy így fogalmazzak-amúgy nem is nő az illető.Szóval ma beszélgettem vele elég sokat.Gyerekkora óta más mint a többi..na és hogy úgy mondjam látott dolgokat,megérzett eseményeket,amik be is jöttek-sajnos halálesetekről van szó.És ööö,hogy is fogalmazzak,mondjam hogy látó?Hát nem a legjobb szó,mindenesetre régen meglátta a jövőjét,hogy milyen családi események lesznek,minden bejött,kivéve még egy dolgot,ami nem éppen jó,és az emberiségre vonatkozik.
Hát,nincs oka hogy hazudjon ezt megmondhatom,semmi oka rá.Tudjuk hogy vannak olyan emberek akik tudják mi fog történni,még akkor is,ha azért a jövő nincs kőbe zárva.De azért ami el lett tervezve az akkor is bekövetkezik vagy így vagy úgy de megtalálja a módját hogy az legyen,aminek lennie kell.
Persze remény azért szerintem mindig van.
#1352
2012. okt. 15. 17:45
Van itt egy érdekes cikk,csak nagyon hosszú,nem tudom bepötyögni az egészet,így megpróbálom összegezni.Az előzménye nincs meg,mert az a 93-as ujságban van,és az nincs nálam.
Az a lényege hogy megjelentek képek,ahogyan fogalmaznak a cikkben -rémpofák- a csempéken.Feltesz a cikk kérdéseket,mint hogy hogyan keletkezett,kik készítették,mi célból,kinek készültek,ábrázol -e valamit,ha igen akkor mit,és hogy miért csempére?
90 fokos elforgatásokkal más és más kép bukkan elő.Tehát így elforgatva kell őket olvasni.Négy kép volt adott.
1 sz.nézet:farkas,ill.róka feje. A kép bal alsó és középső részén egy vad tekintetű emberi fej található.
2 sz. nézet:A kép tele van állatokkal,kutya,disznó,birka,bika,hal,kígyó,medve,ló,majom.Kutya,birka,szarvasmarha.
Állatáldozatok alanyai:birka,sertés,bika.
Totemállatok:Kréta.....bika,Róma....farkas,Magyar....szarva,turulmadár.
Szent állatok:tehén,disznó,juh.
3 sz. nézet:egy korong alakú ufó sziluettje látható a háttérben.Ezzel vegyítve egy nagy ferde szemű haragvó,idegen arc.
4 sz. nézet:hanyatt fekvő emberi fej,parabolát mintázó düh,harag,mely az emberre irányul,mögöttük jobbról gyönyörű női szobor,melynek szemeit valamilyen ruhadarabbal eltakarták,jobb kezében mell előtt tartott mérleggel,bal kezében karddal.A jog és igazságosság római istennője.
Lehetséges megfejtése:
Ragadozó ember.Te egy csodálatos világ, a természet része vagy.Ha a teremtés koronájának képzeled magad elpusztítod a környezetedet,s gyermekedet,lesújt rád a jog és igazságosság istennője Justittiának haragja.

1992-ben megismétlődött az eset,itt ismét felsorolja a nézetek szerinti megfejtést,persze máások voltak az ábrák,ezt nem részletezem,de lássuk a megfejtést.
valószínűleg ez:
Te majomlelkű szörnyeteg.Nyakig vagy a vízben,és nemsokára partra vetett hal leszel,de gondolataid még mindig olyanok,akár a cápáé,disznóé,avagy a patkányé,olyanok,minnt tenmagad.Ha meg nem változol,sorsod az lesz,hogy a nagy szellem cápákkal,disznókkal,patkányokkal fog felzabáltatni.

Itt a cikk írója párhuzamot von,vagyis felteszi a kérdést lehet-e kapcsolat e között és egy Kr. előtti II. évezredből származó papírusztekercs között.Ami ezt írja:
A férgek elpusztították a termés felét,a másik felét a viziló ette meg.A mezőn elszaporodtak a rágcsálók,sáskajárás volt.Ami a szérűn maradt,azt a tolvajok lopták el a szegény szántóvetőtől."
#1351
2012. okt. 15. 17:00
,,1985-ben a Bridalveil Fallsban(Kalifornia) dolgozó bányászok bukkantak rá egy két méter magas maradványra.A munkások egy faragott sziklafalat áttörve jutottak be a sírkamrába,ahol rátaláltak a nő csontvázára.Az állatbőrökkel és finom szürke porral befedett óriás mellkasán egy fiatal gyermek csontjai feküdtek.A kutatók egyetértettek abban hogy az asszony és gyermeke sokkal azelőtt élt Amerikában,hogy azt a Bering-szoroson keresztül érkező népek benépesítették."


,,1936 június 9.-én a floridai Miami szomszédságában bukkantak rá egy 240 centisméter magas ember maradványaira.
Mindezen bizonyítékok alapján úgy tűnik,hogy szervezett genetikai program folyhatott a Földön.Észak-Amerika különösen előkelő helyet foglal el ebben,hiszen innen került elő a legtöbb lelet:
Tioga Point Pennsylvania:68 férficsontváz,magasságuk 210 centiméter felett.
Ellisburg,Pennsylvania:egy több mint két méter magas férfi csontváza.
Dresbach,Minnesota:egy 240 centiméternél magasabb férfi földi maradványai."

F:1994-es ufó magazin.

Olvasgatva ezeket a régebbi magazinokat,azt látom,hogy manapság is ugyanazok vetődnek fel,pl:belső föld,vagy dínók,piramisok,hold,és hogy ott mióta is vannak emberek,és mások,vagy a levitáció és hasonlók..mintha ugyanazokat a köröket rónánk mindig..
#1350
2012. okt. 15. 16:45
Okés,akkor írom.

Melyik nőcisre gondolsz?

A sorozatgyilkososhoz van-ha az kellene,a női csontvázahoz nincs,nem netes dolog,hanem kaptam sok-sok ufó magazint,és abból szemezgetek,írok be cuccokat most.
#1349
2012. okt. 15. 16:19
*Esetleg a nőcis sztorira tudsz linket is adni? :D
#1348
2012. okt. 15. 16:17
Engem érdekelnek! Jöhetnek.
#1347
2012. okt. 15. 15:03
,,H.Flagler Cowden és testvére,Charles 1898-ban a kaliforniai Death Valley területén folytattak ásatásokat.100 ezer évvel ezelőtt ez a régió a Csendes-óceán csendes öble volt,és nyüzsgött az élettől.A talajból rengeteg növénymaradvány,pálmák,és páfrányok,valamint csontdarabok kerültek elő,tevék,elefántok,és halak földi maradványai.Az igazi meglepetést az a női csontváz okozta ami több mint 210 hosszú volt.
Az emberi maradványok ugyanabban a rétegben nyugodtak,ahol a kihalt állatok csontjai.
Cowdenék részletesen leírták az általuk megtalált csontváz anatómiáját,ami sok helyen eltért a mai emberétől.
Például a gerincoszlop tövénél látható dudorok és a hosszú faroknyúlvány,valamint a hatalmas szemfogak."

érdekelnek még hasonló leletek titeket?Mert akkor leírom amiket találtam még.
#1346
2012. okt. 15. 14:25
,,Gilles de Montmorency-Laval: egy sorozatgyilkos a középkorból

Gilles de Montmorency-Laval (1404-1440) v. Gilles de Rais báró francia marsall volt. Jean’D Arc seregében is harcolt, hírnevét mégsem elsősorban ennek köszönheti.
A legendák szerint ő a középkor egyik leghírhedtebb sorozatgyilkosa.
Élete 30 éves koráig normálisnak mondható, leszámítva, hogy szülei korán meghaltak és anyai nagybátyjához került, aki nem sokat törődött vele. Szép sikereket ért el katonai pályáján, nagy vagyonnal rendelkezett. Ám költekező életmódja és megromlott egészsége visszavonulásra késztette. Egyetlen megmaradt várába, Marcecoulba költözött.
Ekkoriban Párizs az okkult tudományok középpontja volt. Gilles de Rais érdeklődését is felkeltették a tanok és szenvedéllyel vetette bele magát ezek megismerésébe. Olyannyira, hogy két segédet is szerzett és egy aranycsináló kemencét is felállíttatott a várában. Kísérletei azonban nem sikerülnek. Ekkor hívja meg a kor leghíresebb fekete mágusát, sátánista papját Francesco Prelatit. És elszabadul a pokol…
Perlati először felszólítja Gillest, hogy adja el a lelkét a Gonosznak. Különös, véres szertatás keretében ezt meg is teszi. Majd ez sem lesz elég, véráldozatokat követel. Gilles elsőként a várkápolna énektanárának egyik gyerekét öli meg, akinek szívét, szemeit és vérét felajánlja a Sátánnak.
Később sorra tünedeznek el a környékbeli fiatal gyerekek, főként fiúk. Gilles pedofil és homoszexuális hajlamairól már korábban is pletykáltak, melyek most ismét feléledtek és a vár urára terelték a gyanút.
Az áldozatokat Gilles segítői fondorlatos módon elcsalták, majd mialatt becézgetve csitították áldozataikat, megfojtották őket, vagy elvágták a torkukat. Alkalomadtán a levágott fejek között szépségversenyt is tartottak vagy naphosszat játszadoztak velük, míg azok büdösödni nem kezdtek. Forró beleikben nyúlkáltak, szívüket, szemeiket kitépték. Vérüket a báró tintaként használta írásra, rajzolásra, illetve kézmosásra. Nem egyszer közösültek is halottakkal.
A testeket elégették, hamvakat szétszórták, a nem éghető részeket pedig a latrinába dobták.
1440. szeptember 19-én a nantes-i püspök beidézi Gilles bárót az egyházi törvényszék elé, hogy adjon számot bűneiről.
A tárgyaláson halotti csöndben olvasták fel a borzalmas vádiratot. 140 nő és gyermek gyilkosságot bizonyítottak rá, de még súlyosabbnak ítélték a varázslat, eretnekség, ördögidézés,szentségtörés és a mágia bűnét.
Az ellene felhozott vádakat elfogadta, védekezés helyett az egyházat ócsárolta.
1440. október 26-án akasztották fel, társait máglyán égették el, Perlati életfogytig tartó börtönbüntetést kapott.

Sokan úgy vélik, hogy a Gilles de Raisról mintázták Kékszakáll herceg történetét."
#1345
2012. okt. 14. 16:53
falanszter.blog.hu/2012/09/13/az_alkimista_es_a_szuz_epuletek_mephisto_es_faust_szolgalataban#more4773895

Érdemes átböngészni a blogot,érdekes bejegyzéseket lehet találni.
#1344
2012. okt. 14. 15:27
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0