Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1328
2012. okt. 13. 14:12
Ez a templomos vonal érdekes. De vajon mi lehet a kincs? Aranyra, drágakőre kell gondolni? Mi lehet az, amivel sakkban lehet tartani az egyházat? Lehet nem is tárgyra kell gondolni?
Én még mindig úgy vagyok vele, a templomosk és ha van kapcsolat, a szabadkőművesek is sokkal inkább őrzők, mint gonosz, nagyhatalmi, népirtó szervek. Valamit/valakit őriznek, míg el nem jön a megfelelő idő, hogy felfedjék. Lehet háború dúl a színfalak mögött, amit nem éles fegyverekkel vívnak, hanem aljasssággal, politikával, leszámolásokkal.
Tudtommal egy lovagnak szigorú szabályokhoz kell tartania magát és a legfontosabb mindig a hűség és a gyengék/elesettek védelme.
És tudtommal rengeteg lovagi címmel rendelkező egyén is tagja/tagja lehet a szabadkőműves mozgalomnak. Már eleve a jelképük sem az agressziót sugallja, hanem a tudást.
Najó, a kommunizmus jelképe sem a sunyi, besúgó, gyilkolászós, haláltáboros világot sugallja, de akkor is.
Szerintem aki titkolózik, az könnyen gyanussá válik. Aki gyanús, attól félnek és bumm, már terjednek is a gonosz pletykát. Nem beszélve a valódi ellenségektől. A szóbeszéd erős fegyver.

A szem: szerintem egy óriáskalmáré. Legalábbis hasonlít rá. Könnyen levesztheti, mert kedvelt prédája az ámbráscetnek és más ragadozó ceteknek/delfineknek is. Van egy jó kis vidi, ahol vadásznak rá és becserkészik (számítógépes animáció), majd megkeresem.
#1327
2012. okt. 13. 12:32
Lézerfények érkeztek egy másik bolygóról

"Csillagászok először állítják 100 százalékig biztosra, hogy más bolygón is van élet. Ennek oka, hogy egy ausztrál csillagász „félreérthetetlen" üzenetet kapott az űrből.


Az éles lézerjelek a naprendszerünkön kívül eső Gliese 581g-ről érkeztek, melyről a csillagászok már régóta tudják, hogy lakható, hatalmas óceánok borítják a felszínét. Egy ideje azonban már nem csak ez biztos, ausztrál csillagászok szerint 100 százalékosan van rajta élet.
Az élesen pulzáló jeleket a nyugat-sydney egyetem asztrofizikusa, Dr. Ragbir Bhathal fogta, ahhoz, hogy a földön kívüli életet kutató amerikai intézet, a SETI is ezt hivatalosan elismerje, legalább még egyszer fognia kell. A tőlünk 20 fényévnyire lévő, a Földnél kétszer akkora bolygó 67 nap alatt kerüli meg napját, egy élesen izzó vörös törpét. A felfedezést a SETI vezető csillagásza, Steven Vogt professzor már elismerte, annál is inkább, mert három éve Michael Mayor csillagász ugyaninnen fogta ugyanezt a jelet.- Nem kevertük össze rádiójelekkel, azok az űrben elhalnak, csak a lézer terjedhet ilyen élesen fogható formában - mondta a New Scientist újságírójának dr. Ragbir Bhathal.

- Kizárólag lézerjelet vártunk, azt is kaptunk, ráadásul olyan minőségben, ami véletlenül nem keletkezik még az űrben sem, csak mesterségesen állítható elő. Komputeres programunkkal kizártuk az összes mellékfényt, ami mindig is megkeseríti a csillagászok munkáját, és ekkor lettünk csak igazán biztosak a dolgunkban. A következő lépés az volt, hogy a SETI egy embere is ugyanezt állítsa, Steven Vogt professzor sem jutott más eredményre. Eddig mintegy 432 exobolygót ismerünk, három éve több mint 60 új felfedezés történt, ebből hét magyar. Minden évben több mint 20 új exobolygót fedeznek fel, ezek között akár tucatnyi lakható is lehet."

paranormal.hu/news.php?extend.572
#1326
2012. okt. 13. 11:49
#1325
2012. okt. 13. 11:45
#1324
2012. okt. 13. 7:11
#1323
2012. okt. 12. 22:32
Na jó étvágyat mindenkinek!
Szerintem épp elég baj az is, ha gondolják, na mindegy.

Szia Nocturn!
De írt: nem emlékszik. Ha mondta volna, írtam volna. Igazából írt még pár dolgot, majd megmutatom.
#1322
2012. okt. 12. 21:33
Sziasztok!

Az Illuminati a velejéig romlott, ebben szerintem mind egyet értünk. A szabadkőművesek nem az Ókorból származnak, csak a misztérium vallások, amelyek gyökeret vertek az eredeti szabad kőműves Céhben, amely kezdetben kőművesekből állt, majd később felváltották őket a gazdagok és politikusok a maguk misztériumaival. A szabadkőművesek sátánisták, aki jobban utána néz az szintén erre a konklúzióra fog jutni. Ami még meglepőbb, szabadkőművesek között nem csak illuminati tagok vannak, de katolikus papok is, illetve II. János Pál pápa a koporsójából ítélve szintén közéjük tartozott. Külsőre jótékonykodnak mint egyéb illuminati tagságú színészek vagy zenészek/énekesek, de valójában ördögien gonoszak. És mellesleg Lady Gaga éppen úgy illuminati tag, mint Madonna, Katy Perry, Kesha vagy Rihanna a többiekről nem is beszélve, mert hosszú lenne a lista. A Zeneipar korrupt. A Filmipar (Hollywood) korrupt és úgy kb. az USA vezetése is korrupt az FBI-al és CIA-val egyetemben.

Hogy a szabadkőművesek mennyire genyák az látszik abban a törekvésükben is, hogy rossz színben tüntessék fel a kereszténységet, kezdve a korrupt katolicizmussal, a jehova tanúival és a mormonokkal. Utóbbi kettő szabadkőműves alapítású ál-keresztény szekta.

Falcon, mi a helyzet az információval, amit kértem? Nem írt vissza a lány?
#1321
2012. okt. 12. 18:41
#1320
2012. okt. 12. 18:26
Hát akkor fel a fejjel,és ess neki.Vetítés amúgy,kevés írással-ha ez vigasztal:-)
Én úgy gondolom jobb tudni ezekről,mint vakon tapogatózni.Végül is ez a való világ,ha tetszik nekünk,ha nem.Nem mondom hogy sokra megyünk vele,ha beleássuk magunkat,de engem érdekel minden hasonló téma.Bár gondolom ez senki számára nem kérdéses:-)
Talán úgy mondanám ha már birkák vagyunk,akkor legalább ne buta birkák legyünk.
#1319
2012. okt. 12. 18:21
Igen, ezt el is mentettem. Csak most a depressziós hangulatomban még nem vettem rá magam az olvasásra népirtásról. ;)
De most már úgy is el fogom, egek...
#1318
2012. okt. 12. 18:18
Itt megnézheted az eugenikáról szóló cuccost,és a többi is érdekes:
users.atw.hu/informator/pix/pps.html

bár ezt nem régen belinkeltem
#1317
2012. okt. 12. 18:16
No akkor ügyesebb voltál. Azért kicsit érthető, hogy ilyen idézetet miért nem nagyon reklámoznak. Bezzeg erről a wiki sem ír. xD
#1316
2012. okt. 12. 18:15
Közben megvan:
Az eugenika a kulcs.
Így szólt a mondat:Bertrand Russel maga mondta, hogy egy vírusnak végig kellene pusztítania a Földet minden évtizedben legalább egyszer, hogy elég embert kiirtson ahhoz, hogy azután a maradék nyugodtan szaporodhasson. A többségnek szörnyű halált kell halnia, de e ténynek nem szabadna, hogy bárkit is zavarjon. Különösen minket nem, akiket ez nem érint.

www.boldognapot.hu/cikkek/437/modern-eugenika
#1315
2012. okt. 12. 18:14
Gaga csak túl extrém, fel akarja hívni mások figyelmét. Amúgy én bírom őt. :D
#1314
2012. okt. 12. 18:12
Az a baj, néztem, de hasonlót nem igen találtam, bár sok helyen írják, eléggé pesszimista volt. Még az is lehet, amolyan vicc. Ugye, minden oldal tud manipulálni. Itt egy csomó idézet van tőle, felületeen átböndészve, nem találtam. www.quotationspage.com/quotes/Bertrand_Russell
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0