Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1313
2012. okt. 12. 18:08
#1312
2012. okt. 12. 18:03
Na ja,csak kiket ért istenek alatt ugye...
Hm..szerintem az emberi páciensek már megvannak sajnos,csak éppen titokban.

De ha olvastad a magazinban akkor nem tudsz utána nézni a mondat első felének?

És a "drága"chip........
www.borsonline.hu/20121004_elutasithatja_a_doki_a_chipbeultetest
#1311
2012. okt. 12. 17:54
Van ez a Daniken fickó, az intelligens tervezés híve. - csomó filmje van youtubon www.youtube.com/watch?v=IIFbJ_gURyc&feature=related
Azt mondja, hogy az "istenek" kísérleteztek ki ilyen lényeket, mert...mert miért is ne? xD Szerintem kcisit extrém.

De a sugárzás (egye pár atombomba, erőművek) is kinevelhet érdekes állatkákat. Mert ugye eleve a mutációk segítségével fejlődünk, ez történhet sugárzás hatására is (ugye folyamatosan kapjuk az űrből is), de mi még robbantgatunk is! xD Persze az károsabb egy hangyányit. :)

Aztán ne is szóljunk az emberi "remekművektől" : kétfejű kutya, kicsérlt majomfejek, hát általában erős idegzető vagyok, de sírtam , ki az a beteg barom, aki kiötli ezeket? Mert előrébb nem mozdított semmit, ahhoz emberi páciensek is kellenének. De amilyen a mai világ, gondolkodás nélkül elhiszem, hogy vannak olyan lélektelen emberek, akik tényleg szemrebbenés nélkül végrehajtják ezt embereken.
Azt hiszem, ha betekintést nyerhetnénk a színfalak mögé, hánynánk.

Ennek nem tudom mennyi a valóságtartalma, a Hihetetlen magazinban olvastam, egy tudós, Bertrand Russel mondta: "a többségnek szörnyű halált kell halnia, de ez senkit ne zavarjon. Különösen minket ne, akiket ez nem érint."
Érdemes lenne utánanézni, mi a mondat első fele, mert úgy lehet változik az értelme. Viszont így szomorú...
#1310
2012. okt. 12. 17:45
#1309
2012. okt. 12. 17:41
Kíváncsi lennék,hogy kísérlet eredményei ezek,vagy a természet műve...
#1308
2012. okt. 12. 17:39
Részvétünk. xD

A denevér meg...aranyos, azt hiszem. Nem szeretnék azért éjjel összefutni vele, pedig tényleg hasznos állatok. Kínában állítólag él egy rohadtnagy béka is. Állítólag biológusokat is támadott már meg. www.americanmonsters.com/site/2011/07/wuhnan-toads-china/

Tipp: ha látsz veléd közelíteni egy b*szomnagy békát, ne fuss, ugynis csak a mozgásra reagál. Igen, innen van a JP-s Trex trükk is. Ugye, békadnst használtak. :D

www.youtube.com/watch?v=sfSJP8avHWI
#1307
2012. okt. 12. 17:35
Megpróbálok utána járni a szabadkőműves fickóknak,aztán majd kiderül mire jutok.
Bár véleményem szerint egy és ugyanaz a kettő.Nem hinném hogy örökké élnének,szerintem csak őket is kihasználják.

Na igen,nem kaphat akárki fegyvert,de ha vannak kapcsolatai akkor lemerem fogadni,hogy minden további nélkül megkapja.
Na nem mintha a légpuska nem lehetne ártalmas...
Igen,a harcművészeti oktatás jó ötlet,de egy fegyverrel szemben bizonyára hatástalan.
Hát nem tudom,ha rám fegyvert fognának,nem válaszolnék rá fegyverrel.Persze ki tudja hogy az élni akarás mit eredményezne.
Itt megint csak az jön előtérbe hogy erre lettünk terelve...régen még nem volt olyan hogy csukott ajtó,vagy kulcsra zárt ajtó...Jó,persze mindig voltak úgymond rossz emberek,de ez is nézőpont kérdése..mert mondjuk ha kirabolok egy boltot,lopok mondjuk kenyeret,hogy ne haljon éhen valakim,akkor most jót tettem vagy rosszat?Hiszen csak megmentettem valakit azzal hogy loptam...másnak persze kárt okoztam..
De ha mindenkinek lenne elég,nem kényszerülnének ilyen dolgokra az emberek..de nem így van,és bizonyára nem véletlen.
#1306
2012. okt. 12. 17:32
Mintha diszelxiás/analfabéta lennék, pedig csak rosszul látom a billentyűket. xD
#1305
2012. okt. 12. 17:30
Talán még annyi: talán a történelem órán hallottam, de lehet csak olvastam, a szabadkőművesek már az ókori egyiptomban megalapultak, ugye innek a kőműves név, az első tagok a piramisok építői voltak. A szabad meg gondolom eleve a szabad gondolkodást támogatja. Szerintem nem negatív "hősök".
Az illuminati ellenben viszont csak pár szíz éves, a reformációt indították el, tehát, hogy engedjen fel ez a bigott, vallásos világ. Aztán, amikor az egyház csúnya módszerekhez nyúl, az illuminati is bedurvul. De hivatalosan kihalt társaságról van szó.
Ellenben a szabadkőművesek mai napig "nyíltan" működnek. Bár mint írtam, ha volt egybeolvadás, könnyen mászkálhatnak a régi ideológiát átvett "neo-illuminati" tagok. Hacsak nem élnek örökké, akkor viszont az eredeti tagok őrzik a haragot. Befigyel a vámpirizmus. ;D
#1304
2012. okt. 12. 17:27
#1303
2012. okt. 12. 17:23
Persze gyilkolás ne legyen, csak jogos önvédelemre gondoltam és persze bárki ellen, aki támad, legyen fehér vagy roma. Persze el lehet menni valamilyen harművészet oktatásra is, nem kell a katonaság. De sajnos az ember már csak néhol úgy érezheti magát biztonságban, ha be van biztosítva.
Szerencsére ahhoz, hogy valakinek komoly fegyvere legyen, még mindig szükséges pszichológiai vizsgálat is, nem kaphat akárki.

Bevallom, annyit t udok a titkos társaságokról, amennyit Dan Brown írt a regényeiben, de ott az illuminati a rossz, és a szabadkőművesek a reformációig egy teljesen különálló társaság. Ámbár mind2ben a kor nagy koponyái a résztvevők. Aztán az ellenreformáció idején azt hiszem, amikor elkezdték kivégezni a gondolkodó tudósokat, köztük a legegyházellenesebbet, az illuminati tagokat, akkor a szabdkőművesek a túlélő illuminatisoknak biztosítanak menedéket, így olvad egybe a 2 társaság. Aztán, ahogy ha 2 nép is egy területen él huzamosabb ideig, úgy a 2 társaság is átveszi egymás szokásait és az illuminati rossz híre is átragad a szk-re.
Legalábbis a szabadkőművesek csak a hagyományaikat titkolják általában, de lényegében, "ártalmatlanok".
Az illuminati akar véres bosszút a katolikus egyházon. Legalbbis Dan Brown szerint. Gondolom azért beszélt a könyve előtt néhány taggal vagy történésszel ez ügyben. Szóval nekem ennyi a háttértudásom róluk.
#1302
2012. okt. 12. 16:59
Ö,hát nem hinném,hogy a szabadkőművesek jó fiúk lennének,hiszen az Illuminati is azokat a jelképeket használja..na most nem tudom biztosan de ha minden igaz az Illuminati a szabadkőművesek utódja...tehát akkor nem éppen jók,mondhatni egy a cél.
Persze lehet hogy két különböző dolog,vagy éppen az egyik magasabban áll a másiknál,vagy éppen egymással karöltve tevékenykednek.

Persze valamilyen szinten érthető a felkészültség,csak én azt veszem alapul a fiatal fiúk akkor érzik magukat férfiaknak-holott még nem azok-ha beállnak katonásdit játszani. Ami eleve nem jó dolog.És ugye ez a nagy "összetartás",meg hazaszeretet címszó alatti mondjuk majdani gyilkolászást sem díjazom.
A romákkal kapcsolatban meg,nem mondom hogy hagyni kell a dolgokat elfajulni,de ezt nem lehet általánosítani,hiszen a fehérek között is ugyanúgy vannak bandák,bűnözők-és őket sem szabad hagyni garázdálkodni.
Nem tudom mi lenne a megoldás,mert eleve rossz az egész rendszer úgy ahogyan van.Rosszul állnak az emberek a másikhoz.
#1301
2012. okt. 12. 16:47
Amúgy erről, kinek mi a véleménye? Ti mennyire tartjátok okosnak a növényeket? www.youtube.com/watch?v=QHYpO43xeJI
mindennapi.hu/cikk/tudomany/sajat-magvait-elaso-novenyt-fedeztek-fel/2011-09-26/7837

Itt pedig csak angol felirattal egy botanikus beszél erről: www.youtube.com/watch?v=AIfwFLDXFyQ
Még sok hasonló filmet/cikket lehet találni a témában.
Szerintem mindenképp elgondolkodtató, így az emberek számára, hogy milyen is az elképzelésünk a minket körülvevő világról. Ami a szemünk előtt van, azt sem vesszük észre.
#1300
2012. okt. 12. 16:35
Najó, ez a katonásdi, akció csoportosdi kicsit beteg, de valamilyen szinten megértem. Egy haveromat nyílt utcán rabolták ki romák, annyira ledermedt a félelemtől, hogy elfutni sem mert. Hiába van ott rendőr, nem mindig megy segíteni.
Persze mindennek megvan a hátránya is, de akkir is, az sem megoldás, hogy hagyjuk őket erőszakoskodni. Mert tényleg mocskosul kihasználják a rendszert, meg az egész rasszizmus-szindrómát. Nem szép.

Más: tudtommal a szabadkőművesek jófiúk, nem? Csak mert sokszor belinkelitek a jelképüket.
#1299
2012. okt. 11. 19:13
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0