Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1238
2012. szep. 26. 14:09
Bár az igazat megvallva a leírások elég hasonlóak is néhol. Vannak, amik mindenhol szerepelnek. Ez meg így persze illik valakire.
#1237
2012. szep. 26. 14:06
Hát ez szomorú. :( Én szerintem 4-es vagyok. :D Érdekes, bár nem nagyon adok az ilyen leírásoknak, de folyton beléjük futok. Leírás alapján 4.
#1236
2012. szep. 25. 17:46
Ezen karakterek lehetőségei közül,én nem tudom hova is tartozom-olyan keverék vagyok:-)
viszavzsodor.blogspot.hu/2012/09/elore-megirt-az-eletunk.html
#1235
2012. szep. 25. 14:53
Átfogó,érdekes irományok:
viszavzsodor.blogspot.hu/2012/04/fema-es-valsag.html
Bár én reménykedek.
#1234
2012. szep. 25. 14:34
Így van bizony-mindennek van rossz oldala is.

Ez se semmi,és a videó..nekem csak az a fura még mindig hogy ennyire nyíltan mennek a dolgok-de hát szeretnek kérkedni úgy tűnik...főleg a videóra gondolok.

jovonk.info/2012/09/24/egy-szabadkomuves-levele

jovonk.info/2012/09/25/szabadkomuves-szimbolum-kekes-teton

www.youtube.com/watch?v=xDz2OfPF02c&feature=player_embedded
ott a szimbólum az oldalán,és a 32-es szám is.
#1233
2012. szep. 24. 20:04
Szerintem ez valamilyen szinten hasznos is, ha elérhetővé tennék minden hivatali személynek is. Pl. megölnek egy nőt, 1. gyanusított a férj, akinek nincs egyáltalán alibije, de bumm, itt ez a felismerő, ami igazolhatja, hogy nem ő volt, mert másmerre járt. És még a valódi gyilkos is meglenne. :D
Persze sok minden másra is lehet használni, mindennek van egy nagyon rossz oldala is.
#1232
2012. szep. 24. 18:00
Igaz tudtam hogy van ilyen program,de azért na....hát igen,a nagyok figyelnek,akkor is ha azt hiszed hogy nem...
mkh.valosag.net/index.php/temakoeroek/hatterhatalom/figyelnek/1051-fenykep-alapjan-lenyomoznak
#1231
2012. szep. 24. 14:43
Azt hiszem ez elég fontos infó lehet:
mkh.valosag.net/index.php/temakoeroek/hatterhatalom/figyelnek/1822-szazmilliokert-figyeli-az-internetet-a-tek-valoszinleg-qkonkretq-honlapokat-fognak-monitorozni

Szerintem-amiket itt leírnak,pl.ugye ez hogy:"Pár héttel a furcsa körülmények között fogságba esett majd kiszabadult szíriai magyar túszok esete után újabb 150 milliót költenének video-grafikus fallal, kamerákkal, műholdas kapcsolattal ellátott műveleti-operatív terem fejlesztésére."
Ez megint csak a Háttérhatalom egy eszköze volt,arra,hogy ezeket az intézkedéseket be kelljen vezettetni,és hogy a kicsi emberek ne lázongjanak.Na nem mintha azzal bármit is elérnének.

És ugye tessék majd vigyázni,miket írnak le az emberek,mert aztán bekerülnek ám a TEK látókörébe:-/
Csak nekem nem tetszik ez az egész?

Jó múltkor volt egy hír,miszerint egy öngyilkoshoz a TEK-et is riasztották...szerencsétlent leteperték,mint egy közveszélyes terroristát...hát...no comment.Hová jut a világ?
#1230
2012. szep. 24. 6:09
Ó,ez nem az első eset ám.Előszeretettel törölgetnek leveleket már egy ideje valaki,vagy valakik-szóval már megszoktam,és már nem is bosszant,csak éppen eléggé értelmetlennek tartom a fentebb leírtak miatt.Aztán persze ki tudja,lehet hogy van értelme,csak én nem látom azt.Van pár lehetőség hogy ki vagy kik is tehetik ezeket.A jelszócsere pedig nem számít,legyen akármilyen bonyolult is.
Na meg ugye nem csak hogy mentem máshova a leveleket,de össze -vissza vannak továbbítva is...
#1229
2012. szep. 23. 21:01
Érdekes fordulat. :) Mondjuk az nem gond, hogy nézik, hagy örüljenek neki, de kitörölni eléggé durva.
#1228
2012. szep. 23. 16:18
Azon gondolkoztam hogy vajon mi okból kifolyólag mászik bele valaki,vagy valakik az email-jeimbe ....valakit talán zavar ha pl. a Háttérhatalomról megy a diskurzus?Vagy csak amolyan csendes figyelmeztetés lenne?Van,amit megértek...de ezt nem igazán,hiszen tudva levő,hogy már eléggé óvatos lettem,mármint olyan téren,hogy nem csak a gépen tárolom a leveleimet-amik fontosak-tehát ebből kiindulva eléggé értelmetlen dolognak tartom a levelek törlését.
Pláne hogy vissza ez aztán nem tart semmitől...nem vagyok ijedős,azon már túl léptem.
Csak gondoltam ha már abban turkálnak,akkor bizonyára tudják nagyon jól,hogy itt is vagyok,ezért gondoltam ide leírom e kis gondolatmenetet.
Amúgy meg persze már megszoktam a dolgot,és tenni sem tudok ellene.Ja,és azt gondolom hogy kik nem voltak,így csak azt nem tudom kik voltak...persze elképzelésem van,de lényegtelen azt hiszem.
#1227
2012. szep. 23. 10:29
#1226
2012. szep. 23. 10:22
#1225
2012. szep. 22. 11:41
#1224
2012. szep. 22. 11:27
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0