Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1178
2012. szep. 1. 12:26
Nekem az jutott eszembe, hogy mikor mondta meg van mérgezve a víz meg az étel, hogy akkor ő most mit eszik/iszik? Mert kiabáló bácsi elég jó erőben van. :)
#1177
2012. aug. 31. 22:48
"vilaghelyzete.blogspot.hu/2012/08/ebben-minden-benne-van-nem-hallod-amit.html

Mindenképp nézzétek meg." – Darked


Erről beszéltem, mikor ezt írtam:

Tudod te ki a legveszélyesebb ember a világon? Akinek nincs veszteni valója. Nem lehet megzsarolni. Nem lehet megfélemlíteni. És nem lehet elpusztítani. Megállíthatatlan...mert a munka amit véghez visz, nem tőle van. Ő csak eszköz. Célba ér, és ezer másik támad a helyében...nem irthatják ki az egész világot. Ez az ő iróniájuk. Szükségük van ránk. Az emberek pedig tudni fogják az igazságot, ha együtt működünk egymást segítve.

Tényleg az ad nekik hatalmat, hogy az emberek féltik tőlük az életüket. De amint az emberek rájönnek, hogy voltaképpen hiábavaló félni, mert így is, úgy is el akarnak pusztítani, abban a pillanatban feltámad a holt erő.
#1176
2012. aug. 31. 22:07
#1175
2012. aug. 31. 17:27
Amúgy itt lehet olvasgatni-bár szerintem régebben már berakhattam,de mindegy:
esemenyhorizont.uw.hu/
#1174
2012. aug. 31. 17:21
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg23691#msg23691 date=1346425782]
Semmi probléma Cassiel:-)Elmondtad a véleményed,én csak felteszem,amit találok.

Ahogyan ezt is,egy kis igazság-hazugság:
esemenyhorizont.uw.hu/2010/ezoter/csapda.html" – Cassiel777


A pokol a föld??? :D Végülis sokan érzik annak.....de azért túlzás igaznak mondani hogy ez a pokol.... Szerintem nem véletlenül adta címnek azt amit....elgurult a gyógyszere. XD" – Cassiel777

Én sem gondolom,hogy minden teljesen úgy van,ahogyan ott az illető leírta,de vannak benne olyan részek,amiket magaménak,és igaznak érzek:-)
#1173
2012. aug. 31. 17:19
törölt tag
"Semmi probléma Cassiel:-)Elmondtad a véleményed,én csak felteszem,amit találok.

Ahogyan ezt is,egy kis igazság-hazugság:
esemenyhorizont.uw.hu/2010/ezoter/csapda.html" – Penelope


A pokol a föld??? :D Végülis sokan érzik annak.....de azért túlzás igaznak mondani hogy ez a pokol.... Szerintem nem véletlenül adta címnek azt amit....elgurult a gyógyszere. XD
#1172
2012. aug. 31. 17:09
Semmi probléma Cassiel:-)Elmondtad a véleményed,én csak felteszem,amit találok.

Ahogyan ezt is,egy kis igazság-hazugság:
esemenyhorizont.uw.hu/2010/ezoter/csapda.html
#1171
2012. aug. 31. 17:04
törölt tag
"És ha már szellemek:
www.horusz-josda.hu/szl_osztalyai.html" – Penelope


Ez az osztályozás úgy hülyeség ahogy van....
"Angyaloknak, arkangyaloknak, vagy szeráfoknak szokták őket nevezni. Az emberek érintkezhetnek velük, de nem állnak állandóan a hívók rendelkezésre!"-ilyen egyszerűen nincs!!! Mivel nem köti őket sem tér, sem idő, az angyalokat bármikor bárkinek lehet hívni....feladatuk közé tartozik az is hogy segítsék az embereket....a többi is hülyeség...."az anyag tisztátalansága"?.....meg ítéletet mondanak?.....ne röhögtessen....szóval ez egy kamu osztályozás....bocs....ez az ember max az ezotv-ben lenne jó.....ott csak kamuk vannak.
#1170
2012. aug. 31. 17:00
törölt tag
"Cassiel:
Mesélek:-)
Szóval annó még gyerek koromban,nem tudom mennyi lehettem,talán 10 év körüli,-hozzáteszem mindig utáltam a horrorfilmeket-de egyszer megnéztük a poltergeist filmet a családdal.Ehhez hozzátartozik,hogy miután a mamámék meghaltak,vagyis a mamám agyvérzésben halt meg,a papám pedig a házban lett öngyilkos..ahova aztán mi is költöztünk ,családi házba.Én szerettem ott lakni,anyum már kevésbé...No mindegy.
Szóval este néztük a filmet,nem tudom miért néztem,amikor amúgy utáltam az ilyeneket.A lényeg hogy a falnál ahol volt a szekrénysor késő este miközben néztük a filmet,valami kopogott...a frász jött ránk...anyumra is,láttam,de persze nem mutatta,iszonyúan megijedtem-és tudtam hogy ott kívül a ház mellett nincsen semmi,és senki,csak az udvar egy szűkebb része-és nem is kintről jött a kopogás,hanem inkább a szekrényből-vagy inkább a szekrényen,mintha ott kopogott volna valami...
Látni nem láttam semmit,de nagyon féltem-ezt sose felejtem el..hát nem a szívem csücskei a szelemek...
Amúgy abban a szobában aludtak mindig a mamámék..
Csak ennyi a történet,de tudom hogy volt ott valami..." – Penelope


Köszi, hogy elmesélted!
#1169
2012. aug. 31. 16:54
Némi érdekesség,képekkel,leírással:
esemenyhorizont.uw.hu/2010/ezoter/kereszt.html
#1168
2012. aug. 31. 16:41
#1167
2012. aug. 31. 16:35
Cassiel:
Mesélek:-)
Szóval annó még gyerek koromban,nem tudom mennyi lehettem,talán 10 év körüli,-hozzáteszem mindig utáltam a horrorfilmeket-de egyszer megnéztük a poltergeist filmet a családdal.Ehhez hozzátartozik,hogy miután a mamámék meghaltak,vagyis a mamám agyvérzésben halt meg,a papám pedig a házban lett öngyilkos..ahova aztán mi is költöztünk ,családi házba.Én szerettem ott lakni,anyum már kevésbé...No mindegy.
Szóval este néztük a filmet,nem tudom miért néztem,amikor amúgy utáltam az ilyeneket.A lényeg hogy a falnál ahol volt a szekrénysor késő este miközben néztük a filmet,valami kopogott...a frász jött ránk...anyumra is,láttam,de persze nem mutatta,iszonyúan megijedtem-és tudtam hogy ott kívül a ház mellett nincsen semmi,és senki,csak az udvar egy szűkebb része-és nem is kintről jött a kopogás,hanem inkább a szekrényből-vagy inkább a szekrényen,mintha ott kopogott volna valami...
Látni nem láttam semmit,de nagyon féltem-ezt sose felejtem el..hát nem a szívem csücskei a szelemek...
Amúgy abban a szobában aludtak mindig a mamámék..
Csak ennyi a történet,de tudom hogy volt ott valami...
#1166
2012. aug. 30. 23:58
Szerintem is kamu. A "jeti" nagyon emberi mozgással fut, és az ijedelem lehet csinált is ........... Amúgy is nagyon élethű jelmezeket lehet ma már kapni......... ;)
#1165
2012. aug. 30. 19:55
törölt tag
"Hát..látod ez jó kérdés...

Ha azt veszem alapul,hogy eleve volt nála kamera...és hogy a motor-ha arról vették fel-ad ki annyi hangot,hogy tutira ne pont előtte fusson át az állat,hanem inkább ellenkező irányba-akkor kamu.Plusz nem is nézett arrafelé a szőrös akárkicsoda,pedig szerintem oda kellett volna néznie ,a közeledő járműre.

Ha viszont azt nézem,hogy azért akárhogyan is,de a rekettyésben kötött ki az illető,mert mondjuk rájött a frász...Sőt,az ellenkező irányba kezdett el menekülni...akkor lehet igaz is." – Penelope


De ha alapból azzal a szándékkal ment az illető hogy csinál egy kamujeti videót? Akkor csak megrendezett hogy rájött a frász....
#1164
2012. aug. 30. 19:53
törölt tag
"Szerintetek ez kamu?

www.youtube.com/watch?v=L-nDd4C9sLs&feature=player_embedded#!" – Falcon


Kamu bizony.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0