Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1151
2012. aug. 29. 9:47
törölt tag
"Üdv!

Ha már rólam van szó, reagálok:

"hozzáállás amit Nocturn produkál ez a: "tutira megmondom az igazat mert csak én tudom" beállás"

Ez addig igaz, hogy tutira megmondom az igazat. Nem állítottam soha, hogy csak én tudom az igazságot.


"bármi áron ő próbál irányítani másokat"

Senkit sem akarok irányítani. Főleg nem "bármi" áron. Az én célom mindössze az, hogy az emberek megtudják az igazságot, azt hittem ez világos.


"el sem gondolkodnak azon, hogy vajon miért jön le más embereknek az, hogy lenéz másokat"

Szerintem mindenki lenézi a stílusodat, akibe szorult némi jó érzés. Megítélem milyen vagy, de ettől még nem vetlek meg. Penelopét besúgónak tartom, azt hiszem egyértelmű, hogy miért. Pedig nagyon szimpatikus mint ember...de sajnos ez van. Nem értem, hogy miért adta fel a harcot, jogos a felháborodása. Ha nem fél tőlük, akkor miért nem küzd? Miért játszik az ő szabályaik szerint? Miért kér tőlük engedélyt, ha tudja, hogy úgyis tesznek a fejére? Szeretném megérteni.


"Egy kérdés csak…..ismered Mario Casanit? Bocsánat….nem ez az igazi neve…..de gondoltam nem lövöm le a poént. "

Nem ismerem. De úgy látom, hogy ti megérdemlitek egymást. Mikor lesz az esküvő?


"te beállítasz olyannak amilyen nem vagyok"

Hogy én állítalak be? Te magadat járatod le. Én csak levontam a konklúziót. És ha nem tűnt volna föl, mások is erre jutottak, tehát amit megállapítottam rólad, az nem szubjektív vélemény, hanem objektív. Ez van Cassiel...dehát te sosem a népszerűségre hajtottál. Most viszont learathatod amit vetettél.


"de ha én látom nagyonis jól, hogy ki vagy, akkor én meg egy szívtelen gonosz ember vagyok? Érdekes…."

"Hogy Nocturn találkozott démonnal?He Háháhááá.... Vigyorog Ezt ugye nem akarod elhinni neki? Nem tud ő lófaszt se a démonokról! Max álmaiba! Én meg "találkoztam" olyan emberrel aki démonokkal küzd! A kis "csapatával" együtt.....az illetők olyan tévúton járnak hogy hajam égnek állt! És amiben biztos vagyok, az az, hogy azok az emberek kurvára rosszul tudják a dolgokat! Úgyhogy ne kajáld be a démonos sztorikat, amiket az ilyen emberek előadnak! Mert hazugság!"

"a poén az, hogy Nocturn max filmeken látott démonokat! De könnyű ezeket így elővenni, mert csak kitalál valamit, kiszínezi egy kis maszlaggal, innen-onnan hallott, olvasott dolgokkal, aztán jöhet a mese...."

Az igazság az, olvasva ezeket a megjegyzéseidet, hogy éppen te vagy az, aki "tutira megmondom az igazat mert csak én tudom" hozzáállást produkál. Te "látod nagyon jól", hogy ki vagyok? Szerintem neked az agyadra megy, amikor szembe jön veled valaki, akibe bele látod önmagadat valami elképesztő pszichológiai eszmefuttatás révén, és nem bírod elviselni hogy létezik. Komolyan, semmit nem tudsz a megtapasztalásaimról, és csak úgy azt állítod, hogy hazudok, és sose tapasztaltam semmit.

Semmi logika, racionalitás, ésszerűség nincs sem az érveidben sem úgy ámblok a gondolatmenetedben.


"Jaaa, és én nem spekulálok cukormókus, hanem tudok! :) "

Te vagy Ms. "tutira megmondom az igazat mert csak én tudom"? Komolyan már vártam mikor fogsz engem is becézgetni.


"Nincs annál szebb, mikor az ember azt hiszi, ő irányít....nem?"

Te meg miről beszélsz? Itt egyedül te meg a képzelt ellenségeid ringatjátok magatokat ilyen illúziókba. Ez abból is látszik, ahogy szét offoljátok a fórumot a gyermekded szócsatáitokkal.


"Elég sokan elhiszik, mikor velem beszélnek....csak egy gond van.....a végén más derül ki.....hogy sosem irányították a beszélgetéseket, mert ha valaki irányítani akarja, akkor felveszem a kesztyűt, és mindig én nyerek!"

Sok sikert hozzá. Majd hozz aranyérmet." – Nocturn


Nem állítottad, de úgy állítod be hogy Penelope hazudik, de te neeeem....áááá.....
Nem csak engem nézel le! A Mások alatt több embert értek, nem csak magamat.....de nem igaz hogy ilyen hülye segg vagy hogy egyszerűen nem érted mit írok...nem baj, majd kigyógyulsz.
Pontosan....lenézel, ítélsz, holott az első fellépésedben is eszméletlen nagy barom voltál! De az rendben volt, persze....mert amit te csinálsz az rendben van....Penelope nem besúgó...kinek súg be? :D Jól érzed magad ilyenkor? XD Én ismerem őt, és tudod az embereket nagyon könnyű kiismerni. A legkönnyebb a világon. Vele sokmindent beszéltünk, amit senki orrára nem kötünk.....húúúú, kitalálom....én is besúgó leszek innentől. XD Szánalmas a hozzánk állásod!
Hm.....a Marios dologra nem írok semmit.....vajon kitalálod miért? Dehogy találod....nem vagy te olyan okos. :)
A "saját magam lejáratása" csak egy eszköz. Amit nagyon jól használok. Mert igazából magasról szoktam tenni rá, ki mit gondol. :)
Mikor is mondtam olyat hogy én tudom a tutit? Senkinek nem kezdtem el papolni, meg embereket toborozni a "gonosz elleni harcra". Én már felnőttem, de te nem.
Képzelt ellenség? Nekem nincsenek képzelt ellenségeim, de neked gondolom akkor vannak. :P Sőt nekem ellenségeim sincsenek, max olyanok, akik azt hiszik hogy engem leuralhatnak, de tévednek. Az ellenségek szerzése árt az egészségnek. ;D

Mellesleg nem is tudom ki offolja szét ezt a fórumot....de mit foglalkozol velem, egyszerű földi halandóval? ;D ;D Én nem vagyok arra érdemes hogy egy ilyen hatalmas tudású emberke megmondja nekem a tutit. :D
#1150
2012. aug. 28. 22:02
Üdv!

Ha már rólam van szó, reagálok:

"hozzáállás amit Nocturn produkál ez a: "tutira megmondom az igazat mert csak én tudom" beállás"

Ez addig igaz, hogy tutira megmondom az igazat. Nem állítottam soha, hogy csak én tudom az igazságot.


"bármi áron ő próbál irányítani másokat"

Senkit sem akarok irányítani. Főleg nem "bármi" áron. Az én célom mindössze az, hogy az emberek megtudják az igazságot, azt hittem ez világos.


"el sem gondolkodnak azon, hogy vajon miért jön le más embereknek az, hogy lenéz másokat"

Szerintem mindenki lenézi a stílusodat, akibe szorult némi jó érzés. Megítélem milyen vagy, de ettől még nem vetlek meg. Penelopét besúgónak tartom, azt hiszem egyértelmű, hogy miért. Pedig nagyon szimpatikus mint ember...de sajnos ez van. Nem értem, hogy miért adta fel a harcot, jogos a felháborodása. Ha nem fél tőlük, akkor miért nem küzd? Miért játszik az ő szabályaik szerint? Miért kér tőlük engedélyt, ha tudja, hogy úgyis tesznek a fejére? Szeretném megérteni.


"Egy kérdés csak…..ismered Mario Casanit? Bocsánat….nem ez az igazi neve…..de gondoltam nem lövöm le a poént. "

Nem ismerem. De úgy látom, hogy ti megérdemlitek egymást. Mikor lesz az esküvő?


"te beállítasz olyannak amilyen nem vagyok"

Hogy én állítalak be? Te magadat járatod le. Én csak levontam a konklúziót. És ha nem tűnt volna föl, mások is erre jutottak, tehát amit megállapítottam rólad, az nem szubjektív vélemény, hanem objektív. Ez van Cassiel...dehát te sosem a népszerűségre hajtottál. Most viszont learathatod amit vetettél.


"de ha én látom nagyonis jól, hogy ki vagy, akkor én meg egy szívtelen gonosz ember vagyok? Érdekes…."

"Hogy Nocturn találkozott démonnal?He Háháhááá.... Vigyorog Ezt ugye nem akarod elhinni neki? Nem tud ő lófaszt se a démonokról! Max álmaiba! Én meg "találkoztam" olyan emberrel aki démonokkal küzd! A kis "csapatával" együtt.....az illetők olyan tévúton járnak hogy hajam égnek állt! És amiben biztos vagyok, az az, hogy azok az emberek kurvára rosszul tudják a dolgokat! Úgyhogy ne kajáld be a démonos sztorikat, amiket az ilyen emberek előadnak! Mert hazugság!"

"a poén az, hogy Nocturn max filmeken látott démonokat! De könnyű ezeket így elővenni, mert csak kitalál valamit, kiszínezi egy kis maszlaggal, innen-onnan hallott, olvasott dolgokkal, aztán jöhet a mese...."

Az igazság az, olvasva ezeket a megjegyzéseidet, hogy éppen te vagy az, aki "tutira megmondom az igazat mert csak én tudom" hozzáállást produkál. Te "látod nagyon jól", hogy ki vagyok? Szerintem neked az agyadra megy, amikor szembe jön veled valaki, akibe bele látod önmagadat valami elképesztő pszichológiai eszmefuttatás révén, és nem bírod elviselni hogy létezik. Komolyan, semmit nem tudsz a megtapasztalásaimról, és csak úgy azt állítod, hogy hazudok, és sose tapasztaltam semmit.

Semmi logika, racionalitás, ésszerűség nincs sem az érveidben sem úgy ámblok a gondolatmenetedben.


"Jaaa, és én nem spekulálok cukormókus, hanem tudok! :) "

Te vagy Ms. "tutira megmondom az igazat mert csak én tudom"? Komolyan már vártam mikor fogsz engem is becézgetni.


"Nincs annál szebb, mikor az ember azt hiszi, ő irányít....nem?"

Te meg miről beszélsz? Itt egyedül te meg a képzelt ellenségeid ringatjátok magatokat ilyen illúziókba. Ez abból is látszik, ahogy szét offoljátok a fórumot a gyermekded szócsatáitokkal.


"Elég sokan elhiszik, mikor velem beszélnek....csak egy gond van.....a végén más derül ki.....hogy sosem irányították a beszélgetéseket, mert ha valaki irányítani akarja, akkor felveszem a kesztyűt, és mindig én nyerek!"

Sok sikert hozzá. Majd hozz aranyérmet.
#1149
2012. aug. 28. 19:59
törölt tag
"Emlékszem, itt voltam akkor. Én is azóta ismerem Mariot. Felkeltette az érdeklődésem, csak amikor először bejelöltem facebookon. Eltűnt. Aztán elkezdtem keresni, mert kíváncsi voltam. Senki nem mondta persze el, hogy hol találhatnám..mert miért is...na mind1, szval végül sikerült elérnem.

A démonosra? Nem tudom mit írhatnék arra. Sok mindent elmesélt nekem Nocturn, én hiszek neki. Hogyha megismernéd és elmesélné neked is akkor lehet, hogy máshogy gondolnád. Nem tudom.



Amúgy szerintem itt a fórumon már nem nagyon lesz újabb info a v.-ról. Ennyi fért bele. Sok minden itt van már. Nehéz haladni is és többet megtudni stb. " – csakén


És gondolom te is hittél Marionak....vagy még hiszel is. :D Kérdezted te egyáltalán valakitől hogy hol találod? Mellesleg ha tőlem kérdezted volna, akkor sem mondtam volna meg, pontosan azért mert benyalod a sok hülyeséget....

Aha....máshogy gondolnám.....a poén az, hogy Nocturn max filmeken látott démonokat! De könnyű ezeket így elővenni, mert csak kitalál valamit, kiszínezi egy kis maszlaggal, innen-onnan hallott, olvasott dolgokkal, aztán jöhet a mese.... Engem eszméletlenül nehéz átejteni, ha valakinek mégis sikerül, az előtt komolyan meghajlok, mert az nagyon ügyes ember....
#1148
2012. aug. 28. 19:44
Emlékszem, itt voltam akkor. Én is azóta ismerem Mariot. Felkeltette az érdeklődésem, csak amikor először bejelöltem facebookon. Eltűnt. Aztán elkezdtem keresni, mert kíváncsi voltam. Senki nem mondta persze el, hogy hol találhatnám..mert miért is...na mind1, szval végül sikerült elérnem.

A démonosra? Nem tudom mit írhatnék arra. Sok mindent elmesélt nekem Nocturn, én hiszek neki. Hogyha megismernéd és elmesélné neked is akkor lehet, hogy máshogy gondolnád. Nem tudom.



Amúgy szerintem itt a fórumon már nem nagyon lesz újabb info a v.-ról. Ennyi fért bele. Sok minden itt van már. Nehéz haladni is és többet megtudni stb.
#1147
2012. aug. 28. 19:18
törölt tag
"Hű..ezt érdekes volt úgy olvasni, h Mario törölte a hozzászólásait. ;D Először nem tudtam , hogy honnan szedted amit idéztél , aztán leesett. :D

Látom ismered Mariot. Azt tudtam, hogy ő ismer téged. Látom nagy a barátság ;D ;D

Cassiel , hogy lettetek ilyen rosszba Marioval? Meséld már el a történeteteket :D" – csakén


Egyébként meg a démonos kérdésemre nem válaszolsz?
#1146
2012. aug. 28. 19:03
törölt tag
"Hű..ezt érdekes volt úgy olvasni, h Mario törölte a hozzászólásait. ;D Először nem tudtam , hogy honnan szedted amit idéztél , aztán leesett. :D

Látom ismered Mariot. Azt tudtam, hogy ő ismer téged. Látom nagy a barátság ;D ;D

Cassiel , hogy lettetek ilyen rosszba Marioval? Meséld már el a történeteteket :D" – csakén


Hááát az úúúgy vooolt, hogy kezdetben vala én, majd megteremtődött Mario, és mivel nem komáltam kirúgtam a kiságyból. ;D Viccet félretéve..... Nem voltál tanúja a legelső garázdálkodásának?? Én, a kis porszemecske a kis gépezetébe kerültem és leégett a piciny gépezete tőlem. ;D Aztán nyúlcipő, mint most. ;D És nekem nem kellett sosem túl sokat csinálnom, mert önmagát hozta olyan helyzetbe amilyenbe.... ;D Neeem.....ő csak a nevemet tudta meg, de azt is csak azért, mert írtam valakinek hogy Mario olyan informátor aki nem is informátor mert hazug dög.....és ez ugye továbbítva lett neki és innen megtudta hogy mi a nevem. Csak ez az amit ismer belőlem, de fogalma sincs hogy mi fán termek én. ;D Ezért ugráncozik, mert ezt nehezen viseli. ;D Mikor először itt irkáltunk, még azt sem tudta hogy nő vagyok....szóval fogalma sem volt ki vagyok, most sincs, csak idegesítette hogy megjelentem és kártyavár összedőlt mert túl nagy port kavartam, ;D
#1145
2012. aug. 28. 18:56
Hű..ezt érdekes volt úgy olvasni, h Mario törölte a hozzászólásait. ;D Először nem tudtam , hogy honnan szedted amit idéztél , aztán leesett. :D

Látom ismered Mariot. Azt tudtam, hogy ő ismer téged. Látom nagy a barátság ;D ;D

Cassiel , hogy lettetek ilyen rosszba Marioval? Meséld már el a történeteteket :D
#1144
2012. aug. 28. 18:27
törölt tag
"Egy senki vagy,akinek nagy a pofàja.Ennyi,ès nem tobb ,igy aztàn amit irtam,ahhoz tartom magam.Jàtszani akarsz?Akkor jàtszunk!DE VIGYàZZ,èn nem ugy jàtszom mint az emberek." – Devil

Te csak egy szerencsétlen ember vagy, akinek sivár az élete, és úgy próbál valamit is elérni, hogy beállítja magát nem embernek és felsőbbrendűnek....te figyi, ezzel nálam semmire sem mész! Szóval változtass kicsit! Uncsi vaaagy! :) Olyan jó, hogy nem tudod kivel beszélsz.... Egyébként elmondok neked egy titkot....csak megsúgom, hogy más ne hallja. ;D Csak mert kedves akarok hozzád lenni, hiszen sajnálom hogy olyan szar az életed.... ;D Mivel nagyon hangoztatod hogy magasabb rendű vagy mint mi, így azonnal lebuksz....mert tudod, ha valaki tényleg magasabb rendű, annak nem kell hangoztatnia! ;D Mert lejön alapból...vagy ha nem, akkor úgy játszadozik az illető, hogy alapból ne jöjjön le semmiből hogy magasabb rendű.....érted a különbséget? Szóval próbálj meg erre odafigyelni. Bár úgyis elcsúszol ezen a banánhéjon mert imádtatni akarod magad..... ;D
#1143
2012. aug. 28. 18:14
törölt tag
"Cassiel!Te kezdted a jàtèkot akkor,amikor eloszor irtàl levelet egy oldal adminjànak,emlèkszel?Nos,akkor most èn ezt a jàtèknak,pontot teszek a vègère.Velem SENKI nem mer,mert igy beszèlni,soha,ès nem te leszel az elso,akinek ezt megengedem,vilàgos voltam?" – Devil

Jajj Mario! Semmit nem tettél ami miatt téged felsőbbrendűnek kéne hinnem....most elmondjam min buktál el? Hogy mikor tudtam hogy hazudsz és csak ugatsz de nem harapsz? Áá, nem mondom meg.....nem érdemled meg. ;D Én az igazat írtam neki, te meg hazudtál...nos....egyszer írtam, és utána leszartalak....ám úgy látszik próbálkozol, hátha őnagyságosságának behódolok.....de én vagyok az, aki soha nem fog behódolni neked! Soha! Szóval csak jó tanács....ne hozd magad ennél is szarabb helyzetbe! Mert te maradsz alul!
#1142
2012. aug. 28. 18:11
törölt tag
Mario! Most komolyan! Itt fenyegetsz meg face-en is.....hogy kitiltatsz.....miért nem tiltatsz ki innen? :D Ha annyira ki tudsz? :D Mert ugye ezzel fenyegetsz... ;D De én komolyan így szeretlek, sose változz meg, mert akkor nincs kivel olyan jót játszani. ;D
#1141
2012. aug. 28. 18:08
törölt tag
"Na,èn leirtam amit akartam,ès megkeztem a jàtèkot,a tobbi màr csak ido kèrdèse.Viszlàt,cassiel!
" – Devil


Ugyan Mario.....sosem irányítottál.....te csak szeretnél irányítani.....de vicces hogy így ugrasz......többet árulsz el magadról ezekkel, mint tudnád. Én már ismerlek. De te engem nem. És tudom, hogy ez baromira zavar téged. ;D
#1140
2012. aug. 28. 18:07
törölt tag
"Tudod,te sotèt barom cassiel,amikor leirtad a nevem,megjott az èrtesitès,amit nagyon nem kultivàltam.Az hogy tudod a Facebook profilomat mond csak,szerinted egy pillanatig is èrdekel?Hàt mèg mindig nem fogtad fel hogy itt màr joval tobbrol van szo,mint egyszeru vitàrol?Mond,valoban ennyire sotèt vagy?" – Devil

Na gyere Mario! ;D Nyírj ki, ha szúrom a szemed, mert alám kerülsz, és én leszek az aki téged miszlikre szed szét. ;D Szóval tudom hogy baromira fáj neked, hogy én megjelentem és beleköptem a leveseidbe, de te hívtál ki magad ellen, édesem! Te kötöttél belém, holott nem is foglalkoztam veled! Hm...tudom nagyon jól, hogy olvastad eddig is a fórumot....hm....többet tudok rólad mint gondolnád.....a kérdés csak az, melyik játékot játszom most veled. ;D Soha nem fogsz rájönni. ;D Imádom hogy olyan irányítási vágyaid vannak, csak semmire se mész velük! ;D Mert belebuksz! Én előre szólok...! Bukás lesz a vége. De még leállhatsz.
#1139
2012. aug. 28. 17:55
törölt tag
"idefigyelj,te beteg àllat,Cassiel!Tudod nagyon jol hogy ezèrt a bejegyzèsedèrt addig uldozlek,amig megnem szunteted a hozzàfèrèsed,igaz?Neked annyi eszed sincs,mint egy ma szuletett birkànak,ami azèrt hidd el,nem sok.Annyit èrtesz ehhez a tèmàhoz,hogy semmit,igy nem is igazàndibol èrtem,mi a francot keresel itt?Azon kivul hogy a màsikat piszkàlod,becsmèreled,ès olyan jelzokkel illeted,ami mind ràd igaz,màst nem csinàlsz,ugy beszèlsz itt emberekkel,hogy legszivesebben felpofoznàlak,addig amig èszhez nem tèrsz.Feltève,ha maradt mèg valamennyi eszed,a rengeteg koko utàn...........,soha nem turtem el,hogy egy EMBER ilyen hangnemet ussun meg,amit TE teszel,màsokkal,ès ezutàn sem vagyok hajlando elturni.Nem tudom,vilàgosan fogalmaztam?A csokevènyes agyadig,eljutott?Bizom benne,hogy igen.Nem szoktam màsodik esèlyt adni,senkinek,csak hogy felfogd." – Devil

Nem vagy illuminati tag és nem vagy felsőbbrendű! ;D A hangok hazudnak neked, tudom hogy el akarod hinni, de hidd el csak hazudnak! ;D Mellesleg....nem unalmas hogy Lucifer meg Devil névvel nyomod? Ejnye...más nevével ékeskedni.....nem szép dolog. :P
#1138
2012. aug. 28. 17:52
törölt tag
"idefigyelj,te beteg àllat,Casiell!Tudod nagyon jol hogy ezèrt a bejegyzèsedèrt addig uldozlek,amig megnem szunteted a hozzàfèrèsed,igaz?Neked annyi eszed sincs,mint egy ma szuletett birkànak,ami azèrt hidd el,nem sok.Annyit èrtesz ehhez a tèmàhoz,hogy semmit,igy nem is igazàndibol èrtem,mi a francot keresel itt?Azon kivul hogy a màsikat piszkàlod,becsmèreled,ès olyan jelzokkel illeted,ami mind ràd igaz,màst nem csinàlsz,ugy beszèlsz itt emberekkel,hogy legszivesebben felpofoznàlak,addig amig èszhez nem tèrsz.Feltève,ha maradt mèg valamennyi eszed,a rengeteg koko utàn..........." – Devil

Mario! ;D Hát itt vagy? ;D Tudtam hogy ugorni fogsz, mert nem bírod ki feszültség nélkül.... ;D Hm....és még én becsmérelek? ;D Te most nem azt csináltad, igaz? Mint tudjuk, a face-es profilod egy nagy kamu, mindenkinek beállítod hogy felsőbbrendű vagy, és elvárod hogy aládnyaljanak.....micsoda egy ádáz küzdelem a miénk. ;D Kokózom is? :D :D Mit csinálok még, szívem? :D Mondd! :D Úgysem sikerül eltalálnod semmit sem. :D :D Szerencsétlenül próbálkozol! Tanítsalak? Szívesen segítek neked! Egyébként mintha azzal fenyegettél volna, hogy kitiltatsz....most meg töröljem majd magam? :D Na mégse tudod elintézni, cukorkám? :P Hiába.....aki kamuzik...... :P Ugyebár..... :P :D Mellesleg megütnél egy nőt?? Hűűűha....kemény legény vagy.... ;D ;D Ha szembe kerülnék veled, összehúznád magad kis csírácska! :P Vagy ijedtedben előttem vágnád fel az ereid. XD Vedd be a gyógyszereid! Így hamar elpatkolsz, kellenek neked azok a bogyók! ;D
#1137
2012. aug. 28. 17:46
törölt tag
"Miért érdekel , hogy ismeri-e Mariot? Nem ismeri amúgy, ha jól tudom. Szerintem nem jönnének ki jól Marioval :D" – csakén

Oh, én csak néha bevágok egy-egy olyan kérdést ami talán meglep..... Éppenséggel mindketten beképzeltek és magasabb rendűnek hiszik magukat, szóval.....

Egyébként meg mesélj, mit tudtál meg tőle, milyenek a "démonok"? Csak úgy kíváncsiságból kérdem...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0