Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1103
2012. aug. 27. 14:56
Falcon:
Senki nem szed szét senkit.
Többször ki is hangsúlyoztam a fórum megléte során,hogy nincsenek bizonyítékaim,így én sem mondhatom,hogy így van,pont azért mert ezeket senki nem tudhatja biztosan,csak az aki találkozott már velük,ő viszont nem fog írni ide,ez szinte biztos.
Pont ezért nem is állok senki oldalára.Mindenki csak keresgél a témában,amiben sok buktató is van persze.

Nocturn viszont valóságként állítja be,azokat,amiket ő úgy gondolt,tudja..holott lehet hogy nem úgy van,persze lehet úgy sem teljesen helyes,ahogyan én kinyomoztam...
Szóval,csak erre próbáltam rávilágítani,és reagáltam az általa véleményezett,és az én írásomból bemásolt szövegekre...
#1102
2012. aug. 27. 14:35
* átírtam és mégis hibás
(értek, akkor - nem kell)

Mindegy, a lényeg a lényeg. Nem egymást kéne marni. Mert más fogja megtenni helyettünk a végén. :D
#1101
2012. aug. 27. 14:32
Na, látom szétszeditek egymást azzal, hogy ki mit gondol. Hangsúlyozom Penelope, vagy Cassiel, vagy Nocturn sem tudja bizonyítani állításait. Mivel egyikük sem látott vámpírt. Szerintem azzal csak az időtöket pocsékoljátok, hogy egymásnak estem, kioktatják egymást, azzal, hogy ti hogyan értelmeztek valamit. Megmondtam, mint ha egy vallás (kereszténység) lenne... Azt is mindenki úgy értelmezi, ahogyan csak akarja.

A másik meg a gyilkosságok. Azok a vámpírok, akik elkövették azakot, akkor gonoszak. Számtalan más módja is van elhallgatattni mondjuk egy szemtanút. A választás mindenki előtt ott áll.

Csak azért mert valami rejtélyes, esetleg szép és beizzítja a szexuális fantáziát a veszélyével, még nem lesz ártalmatlan, vagy csodálatos. A legyek is ebbe a hibába esnek, amikor rárepülnek egy kancsóvirágra.
#1100
2012. aug. 27. 13:48
törölt tag
Adrobabe! Egyébként figyeld meg miket ír! "Élőhalottak" meg "démonok", "átkozott lelkek".....ez a faszi vagy csajszi szart se tud az egészről. Ez a hülyeségeiből látszik.... De azért szembesíteném egy "démonnal", hogy lássa mi fán teremnek. ;D Csak úgy mellékesen....ez egy fanatikus idióta, aki behozza ide a filmekben látott vadbaromságokat.....fogadjunk hogy titokban Twilight-rajongó... ;D
#1099
2012. aug. 27. 13:43
Nocturn:
Készakarva dezimformálok?
Ezt mégis miből gondolod?Nem is ismersz...nem azért hoztam létre ezt a fórumot,hogy dezimformáljak bárkit is.

Én vámpírjaim?Bocsi ,de ez kicsit vicces:-)

"Elsősorban nem hozzád beszélek most, tudom kinek az oldalán állsz. "
Nos,senkinek az oldalán nem állok...
Nem hinném,hogy pont te tudsz róluk igazán sokat-persze én sem ismerlek,ahogyan te sem engem...
Én csak a véleményemet írtam le,éppen ezért írtam oda a végén,hogy szerintem.

Az meg hogy nem hozzám beszélsz...hát,sajnálom,attól még hozzászólok...
Ha nem tetszik,amik itt le vannak írva,akkor nem muszáj olvasni.

Én csak leírtam,amiket megtudtam,ennyi.
Ebben a témában senki sem mondhatja hogy tuti biztos úgy van,ahogyan ő azt tudja,vagy hiszi hogy tudja...Így szerintem te sem.

No persze,pont Texasban...ugyan.

Istent játszanak-nos,ezt nem hinném!

"Nem tudsz még eleget...habár, lehet igen, csak dezinformálsz."
Megint ez a dezinformálás...ismétlem nem dezinformálok .
Igaz,hogy nem írok le mindent,de amiket igen,azokat így tudom.

Nos,véleményem szerint te egy vámpírvadász vagy,bár sajnálom,de nem hinném,hogy közelükbe fogsz kerülni-ahogyan persze én sem,de ez van.
Szerintem inkább járj utána,hiteles-e a forrásod,mert nekem nem pont úgy tűnik..

Ha téged megtámadnak,önvédelmet nem alkalmazol?
Nos,gondolj amit akarsz rólam,vagy róluk,a te dolgod.

Démonok?
Hát,tudod,ne legyél ennyire elvakult-ez csak egy jó tanács-amit úgysem fogadsz meg,de nem baj.
Sokan nem önszántukból lesznek Vámpírok,hanem mert az érdekek azt kívánják meg...Na de nem fogom ismét leírni,ami már megtalálható a fórumon.

Nem,nem védem őket.Ezt rosszul látod.
Mivel a konkrét okokat,mit miért tesznek,nem tudom.Nem azt mondom hogy na ők aztán jók,és szeretik az embereket.
De mindennek megvan az oka,annak is ha tesznek valamit.Szerintem.

" Tereld csak a szót az emberekre. Nektek úgy is az dukál, ha egymást hibáztatjuk és egymás torkának esünk,...."
Nem terelem a szót,hanem ez tény-Bár véleményem szerint ők csak max nézték a háborúkat,hogyan is öldösik az emberek a fajtájukat .Ott inkább az Illuminati állt mindig.Bár az is valószínű,hogy nagy emberek mögött azért álltak Vámpírok is,pl.Drakula mögött-aki ugye nem volt Vámpír,de közülük egy irányította őt..

Ez a "Nektek úgy dukál...."
Ezt nem igazán értem,hogyan is gondolod...mégis szerinted ki vagy?És mi az a többes szám?

Igen,ők is félnek bizony,és már korábban le is írtam,kitől,mitől...Ha elolvastad a fórumot,akkor tudod mire gondolok,de ha nem tetted meg,a kedvedért szívesen leírom.

Bitkov-al kapcsolatban meg...nem akartak kockázatot vállalni..Talán,de persze nem tudhatom.Na de tudom,hogy ebbe is belekötsz majd.

"Lehet, hogy itt az ideje a fórum témájáról beszélni?"
Szerintem pont arról beszélünk.

Bizonyára nem tértem ki minden mondatodra,vagy mondandódra,de nem baj.

Megpróbáltam eléggé diplomatikus lenni,bár bizonyára nem sikerült a legjobban,de hát sajnos ez sem az erősségem.
#1098
2012. aug. 27. 13:42
törölt tag
"[quote author=Nocturn link=topic=434.msg23598#msg23598 date=1346063920]
Üdv!

"Hm...ha belegondolsz, a Vámpírok nem fognak nyomot hagyni állat tetemeket,vagy ember tetemeket...mert azzal a saját fajukat sodornák veszélybe...Ugyan lehetséges hogy olykor elvetik a sulykot ,de akkor sem maradna semmi nyom utánuk!"

Egy dolog, hogy te mit gondolsz, más dolog a valóság. Ne szubjektíve gondolkodj, hanem objektíve, máskülönben a saját elméd csapdájába esel. Itt kezdődik a rózsaszín világnézet meg az álomvilág. Persze jól tudom, hogy te kész akarva dezinformálsz.

Nem csak egyféle vámpír van. A te vámpírjaid olyanok mint az árnyék. Nem hiszem, hogy ők hagyják az ilyen nyomokat. Ha egyáltalán lehet hinni a fajtájuknak, az egyik elmondta, hogy a lények amik Texasban szaporodnak tulajdonképpen génkísérletek eredményei, amik "túl jól" sikerültek, de őnekik a nyomukba se érnek. Kevesen mondhatják el, hogy meggyőződtek a létezésükről, sokan csak mítosznak tartják, a tapasztalataik ellenére. A te vámpírjaid istent játszanak és még több szörnyet tenyésztenek, szintén figyelemelterelésnek. Hihetetlenül önteltek.



"Inkább csak simán eltűnnének az emberek,nyom nélkül."


El is tűnnek...de néha megtalálják őket, amint tudod, holtan.



"Belsőszervek nélkül-a Vámpíroknak csak vér kell,nem fogják felfalni a belső szerveket is..."


Nem tudsz még eleget...habár, lehet igen, csak dezinformálsz.


"Kézzelfogható veszélyt jelentenek-ugyan már..Csak annyi vért vesznek magukhoz,amennyi szükséges,hogy életben maradjanak"

Elsősorban nem hozzád beszélek most, tudom kinek az oldalán állsz. Mindenki gondolja végig. A bizonyítékok nem azt mutatják, hogy kevéssel is beérik...lásd az ukrán támadásokat: Egyetlen éjszaka alatt lemészárolva egy egész állattartás, kiszaggatva a ketrecek, kinyitva az ajtók stb. És ez csak egy eset. A vámpírok hidegvérűek, ezért nem kell aktivitásukkor többszöri alkalommal is a testtömegük 2/3-ának megfelelő vért inni. DE. Ezt legalább egyszer megteszik hetente, mivel a testükben lévő vért cserélniük kell, és főleg akkor esznek sokat, ha megsérültek vagy sokat mozognak...ez evidens. Tény, hogy vannak fajok, amelyek brutálisak, vannak "civilizáltabbak" is. Van amelyik gyilkol és van amelyik több embert támad meg kevesebb mennyiségért, eltüntetve a harapásnyomot és kitörölve az emlékezetet. Tény, hogy rafináltak.

Nem kell a duma, hogy "azért öl, hogy élhessen". Ez nem igazolja őket. Nem kell az összehasonlítás sem, meg hogy fogadjuk el a természetes kiválasztódást, hogy nem vagyunk a tápláléklánc csúcsán, meg hogy mi sem törődünk a csirke érzéseivel amikor levágjuk.

Nincs természetes kiválasztódás. Szerencsések vannak, meg balszerencsések. A csirke nem ember. A vámpír meg legfőképpen nem az. Egy szörnyeteg, ami megakar enni vagy a maga sorsára kárhoztatni. Természetellenes és nincs helye a világban. Ezek holttestet mozgató démonok, és bármennyire is emberiek némelyek, nem változtat a természetükön.


"Ha viszont ez így is van,hogy olykor megölnek egy-egy embert,attól függően hogy mi okból...vagy elintézik egymás között,vagy pedig engedélyt kaptak rá"

És te persze rendben vagy ezzel.


"-mondjuk mert fel akarták fedni az emberkék a faj kilétét,bizonyítékokkal.Viszont az csak szimplán önvédelem...
Na de nem fogok védeni senkit,pláne nem a vámpírokat,hiszen nincsenek rászorulva..."


Pedig megtetted. Önvédelem mi? "Mindjárt sajnálni kezdem őket."


"Én csak azt mondom ,ha egy-egy embert azt hiszi ,hogy játszhat vámpírvadásosdit,és még meg is ússza,akkor szerintem téved...na persze előbb a nyomukra kell bukkanni-ami szintén nem egyszerű feladat,sőt..."

Bitkov-nak elment a józan esze. A vámpírjaid nem tudom mitől féltek annyira, hogy meggyilkolták, de ezek szerint sebezhetőbbek mint azt hinni szeretnék magukról.
1. Ha Bitkov tényleg elhitte volna, hogy mivel áll szemben, nem mert volna bepróbálkozni, tehát nem jelentett veszélyt. Pontosan azzal, hogy megölték "ne hogy felfedje a létüket", 2 dolgot is elárultak, egyik az, hogy léteznek, másik az, hogy nagyon be vannak tojva.
2. Ha Bitkov letudta volna adni a Médiában a bizonyítékait, már ha egyáltalán leadták volna a vámpír-témát, akkor sem hitt volna neki senki.

Akkor mégis mitől rettegnek? Ez csak azt bizonyítja, hogy a napjaik meg vannak számlálva, és ezt nagyon jól tudják. Szeretik magukat félelemmel övezni, mert így érinthetetlennek tűnnek. Valójában azonban ők félnek a legjobban. Átkozott csontok csupán, kárhozott lelkek, és nem vár rájuk csak örök gyötrelem. Az életük nyomorult.

Nagyon is van mitől félniük. Nem magukat vámpírvadásznak képzelő pojácáktól...dehogy. Tudják ők nagyon jól, hogy kitől reszketnek. És elhiheted, hogy téged sem avatnak be abba, hogy mennyire sebezhetőnek érzik magukat, amit persze igyekszenek tagadni, főleg a "barátaik" előtt. Ők a nagy, büszke és rettentő vámpírfaj, akik mindenütt ott vannak, mindent megfigyelnek, akik elől nem lehet elbújni... Mindig van egy nagyobb hal.


"Az emberek sokkal inkább ártalmasak a saját fajukra,mint a vámpírok,az emberekre."

Hát persze. Tereld csak a szót az emberekre. Nektek úgy is az dukál, ha egymást hibáztatjuk és egymás torkának esünk, az "ártatlan" élőhalottakat meg hagyjuk békén. "Szegény nyomorult átkozottak, gonosz embereknek mindig kell egy bűnbak akit meglincselhetnek, akire rávetíthetik a bűneiket".
Kímélj meg ettől.


"Lényegében én inkább arra gondolnék,hogy valakik rájuk akarják terelni a gyanút...mivel ők nem ennyire elővigyázatlanok,hiszen akkor nem tudtak volna eddig szinte teljesen titokban tevékenykedni."

Sosem voltak titokban. Ez csak az ő elméjükben létezik. Önáltatás. Itt is róluk van szó. Senki nem mondja ki, de mindenki sejti, hogy itt ólálkodnak. Minden ami a sötétségben történik, napvilágra kerül. Minden. Az írott történelem kezdetétől fogva mindig tudtunk róluk. A vámpírnemzettség igen kiterjedt, az alfajokat nem lehet irányítani, így mindig is felhasználták őket aljas céljaikra. Sosem voltak elég alaposak. Történetírók és kutatók munkái számos támadást, járványt feljegyeztek és nem is izgatták magukat azért, hogy ezeket eltüntessék, hisz úgy sem Róluk van szó, hanem valamelyik alfajról. Jött a Tudomány és ezeket még ki is magyarázta úgy ahogy. Dezinformálás. Aztán jöttök ti, a "nagykövetek" és jól megkeveritek a kását azt állítva, hogy "hát a vámpírok nem olyanok, meg valaki be akarja őket sározni". Így aztán csak összezavarodnak az emberek, és ez a cél.


"Vagy-ahogyan írtad is-nincs olyan ismert állat-ahha,ezt nem is cáfolom,azonban valószínűsítem,hogy a mai napig folynak kísérletek,és nem egy olyan lény él még a világon,amik ilyen kísérletek eredményei...."


És természetesen a vérszívó "mutánsok" létrejöttéhez szegény, nagy-hatalmú, nagy-tudású, mindent behálózó fő vérszívó élőhalott szörnyuraknak az égadta világon semmi közük nincsen. Ha valaki ezt beveszi, akkor bizony jól végzed a dolgodat.

Lehet, hogy itt az ideje a fórum témájáról beszélni?" – Adrobabe


Heló !

Ha megkérdezhetem te honnan tudsz ennyi mindent a vámpírokról?" – Adrobabe

Szerencsétlen selejtje egy "fanatikus vámpírvadász"... XD Nem vetted észre mennyire hülyeségeket ír? ;D Ez kész. XD Legközelebb tényleg egy olyan ember fog írni, aki vámpírnak adja ki magát.... XD Annyira jó ez a fórum! XD Eléggé színes! ;D Basszus, komolyan mondom ezt is egy bizonyos helyről engedték ki.....arról a helyről ahol a legjobb barátai az ápolók. :P ;D
#1097
2012. aug. 27. 13:07
"Üdv!

"Hm...ha belegondolsz, a Vámpírok nem fognak nyomot hagyni állat tetemeket,vagy ember tetemeket...mert azzal a saját fajukat sodornák veszélybe...Ugyan lehetséges hogy olykor elvetik a sulykot ,de akkor sem maradna semmi nyom utánuk!"

Egy dolog, hogy te mit gondolsz, más dolog a valóság. Ne szubjektíve gondolkodj, hanem objektíve, máskülönben a saját elméd csapdájába esel. Itt kezdődik a rózsaszín világnézet meg az álomvilág. Persze jól tudom, hogy te kész akarva dezinformálsz.

Nem csak egyféle vámpír van. A te vámpírjaid olyanok mint az árnyék. Nem hiszem, hogy ők hagyják az ilyen nyomokat. Ha egyáltalán lehet hinni a fajtájuknak, az egyik elmondta, hogy a lények amik Texasban szaporodnak tulajdonképpen génkísérletek eredményei, amik "túl jól" sikerültek, de őnekik a nyomukba se érnek. Kevesen mondhatják el, hogy meggyőződtek a létezésükről, sokan csak mítosznak tartják, a tapasztalataik ellenére. A te vámpírjaid istent játszanak és még több szörnyet tenyésztenek, szintén figyelemelterelésnek. Hihetetlenül önteltek.



"Inkább csak simán eltűnnének az emberek,nyom nélkül."


El is tűnnek...de néha megtalálják őket, amint tudod, holtan.



"Belsőszervek nélkül-a Vámpíroknak csak vér kell,nem fogják felfalni a belső szerveket is..."


Nem tudsz még eleget...habár, lehet igen, csak dezinformálsz.


"Kézzelfogható veszélyt jelentenek-ugyan már..Csak annyi vért vesznek magukhoz,amennyi szükséges,hogy életben maradjanak"

Elsősorban nem hozzád beszélek most, tudom kinek az oldalán állsz. Mindenki gondolja végig. A bizonyítékok nem azt mutatják, hogy kevéssel is beérik...lásd az ukrán támadásokat: Egyetlen éjszaka alatt lemészárolva egy egész állattartás, kiszaggatva a ketrecek, kinyitva az ajtók stb. És ez csak egy eset. A vámpírok hidegvérűek, ezért nem kell aktivitásukkor többszöri alkalommal is a testtömegük 2/3-ának megfelelő vért inni. DE. Ezt legalább egyszer megteszik hetente, mivel a testükben lévő vért cserélniük kell, és főleg akkor esznek sokat, ha megsérültek vagy sokat mozognak...ez evidens. Tény, hogy vannak fajok, amelyek brutálisak, vannak "civilizáltabbak" is. Van amelyik gyilkol és van amelyik több embert támad meg kevesebb mennyiségért, eltüntetve a harapásnyomot és kitörölve az emlékezetet. Tény, hogy rafináltak.

Nem kell a duma, hogy "azért öl, hogy élhessen". Ez nem igazolja őket. Nem kell az összehasonlítás sem, meg hogy fogadjuk el a természetes kiválasztódást, hogy nem vagyunk a tápláléklánc csúcsán, meg hogy mi sem törődünk a csirke érzéseivel amikor levágjuk.

Nincs természetes kiválasztódás. Szerencsések vannak, meg balszerencsések. A csirke nem ember. A vámpír meg legfőképpen nem az. Egy szörnyeteg, ami megakar enni vagy a maga sorsára kárhoztatni. Természetellenes és nincs helye a világban. Ezek holttestet mozgató démonok, és bármennyire is emberiek némelyek, nem változtat a természetükön.


"Ha viszont ez így is van,hogy olykor megölnek egy-egy embert,attól függően hogy mi okból...vagy elintézik egymás között,vagy pedig engedélyt kaptak rá"

És te persze rendben vagy ezzel.


"-mondjuk mert fel akarták fedni az emberkék a faj kilétét,bizonyítékokkal.Viszont az csak szimplán önvédelem...
Na de nem fogok védeni senkit,pláne nem a vámpírokat,hiszen nincsenek rászorulva..."


Pedig megtetted. Önvédelem mi? "Mindjárt sajnálni kezdem őket."


"Én csak azt mondom ,ha egy-egy embert azt hiszi ,hogy játszhat vámpírvadásosdit,és még meg is ússza,akkor szerintem téved...na persze előbb a nyomukra kell bukkanni-ami szintén nem egyszerű feladat,sőt..."

Bitkov-nak elment a józan esze. A vámpírjaid nem tudom mitől féltek annyira, hogy meggyilkolták, de ezek szerint sebezhetőbbek mint azt hinni szeretnék magukról.
1. Ha Bitkov tényleg elhitte volna, hogy mivel áll szemben, nem mert volna bepróbálkozni, tehát nem jelentett veszélyt. Pontosan azzal, hogy megölték "ne hogy felfedje a létüket", 2 dolgot is elárultak, egyik az, hogy léteznek, másik az, hogy nagyon be vannak tojva.
2. Ha Bitkov letudta volna adni a Médiában a bizonyítékait, már ha egyáltalán leadták volna a vámpír-témát, akkor sem hitt volna neki senki.

Akkor mégis mitől rettegnek? Ez csak azt bizonyítja, hogy a napjaik meg vannak számlálva, és ezt nagyon jól tudják. Szeretik magukat félelemmel övezni, mert így érinthetetlennek tűnnek. Valójában azonban ők félnek a legjobban. Átkozott csontok csupán, kárhozott lelkek, és nem vár rájuk csak örök gyötrelem. Az életük nyomorult.

Nagyon is van mitől félniük. Nem magukat vámpírvadásznak képzelő pojácáktól...dehogy. Tudják ők nagyon jól, hogy kitől reszketnek. És elhiheted, hogy téged sem avatnak be abba, hogy mennyire sebezhetőnek érzik magukat, amit persze igyekszenek tagadni, főleg a "barátaik" előtt. Ők a nagy, büszke és rettentő vámpírfaj, akik mindenütt ott vannak, mindent megfigyelnek, akik elől nem lehet elbújni... Mindig van egy nagyobb hal.


"Az emberek sokkal inkább ártalmasak a saját fajukra,mint a vámpírok,az emberekre."

Hát persze. Tereld csak a szót az emberekre. Nektek úgy is az dukál, ha egymást hibáztatjuk és egymás torkának esünk, az "ártatlan" élőhalottakat meg hagyjuk békén. "Szegény nyomorult átkozottak, gonosz embereknek mindig kell egy bűnbak akit meglincselhetnek, akire rávetíthetik a bűneiket".
Kímélj meg ettől.


"Lényegében én inkább arra gondolnék,hogy valakik rájuk akarják terelni a gyanút...mivel ők nem ennyire elővigyázatlanok,hiszen akkor nem tudtak volna eddig szinte teljesen titokban tevékenykedni."

Sosem voltak titokban. Ez csak az ő elméjükben létezik. Önáltatás. Itt is róluk van szó. Senki nem mondja ki, de mindenki sejti, hogy itt ólálkodnak. Minden ami a sötétségben történik, napvilágra kerül. Minden. Az írott történelem kezdetétől fogva mindig tudtunk róluk. A vámpírnemzettség igen kiterjedt, az alfajokat nem lehet irányítani, így mindig is felhasználták őket aljas céljaikra. Sosem voltak elég alaposak. Történetírók és kutatók munkái számos támadást, járványt feljegyeztek és nem is izgatták magukat azért, hogy ezeket eltüntessék, hisz úgy sem Róluk van szó, hanem valamelyik alfajról. Jött a Tudomány és ezeket még ki is magyarázta úgy ahogy. Dezinformálás. Aztán jöttök ti, a "nagykövetek" és jól megkeveritek a kását azt állítva, hogy "hát a vámpírok nem olyanok, meg valaki be akarja őket sározni". Így aztán csak összezavarodnak az emberek, és ez a cél.


"Vagy-ahogyan írtad is-nincs olyan ismert állat-ahha,ezt nem is cáfolom,azonban valószínűsítem,hogy a mai napig folynak kísérletek,és nem egy olyan lény él még a világon,amik ilyen kísérletek eredményei...."


És természetesen a vérszívó "mutánsok" létrejöttéhez szegény, nagy-hatalmú, nagy-tudású, mindent behálózó fő vérszívó élőhalott szörnyuraknak az égadta világon semmi közük nincsen. Ha valaki ezt beveszi, akkor bizony jól végzed a dolgodat.

Lehet, hogy itt az ideje a fórum témájáról beszélni?" – Nocturn


Heló !

Ha megkérdezhetem te honnan tudsz ennyi mindent a vámpírokról?
#1096
2012. aug. 27. 12:38
Üdv!

"Hm...ha belegondolsz, a Vámpírok nem fognak nyomot hagyni állat tetemeket,vagy ember tetemeket...mert azzal a saját fajukat sodornák veszélybe...Ugyan lehetséges hogy olykor elvetik a sulykot ,de akkor sem maradna semmi nyom utánuk!"

Egy dolog, hogy te mit gondolsz, más dolog a valóság. Ne szubjektíve gondolkodj, hanem objektíve, máskülönben a saját elméd csapdájába esel. Itt kezdődik a rózsaszín világnézet meg az álomvilág. Persze jól tudom, hogy te kész akarva dezinformálsz.

Nem csak egyféle vámpír van. A te vámpírjaid olyanok mint az árnyék. Nem hiszem, hogy ők hagyják az ilyen nyomokat. Ha egyáltalán lehet hinni a fajtájuknak, az egyik elmondta, hogy a lények amik Texasban szaporodnak tulajdonképpen génkísérletek eredményei, amik "túl jól" sikerültek, de őnekik a nyomukba se érnek. Kevesen mondhatják el, hogy meggyőződtek a létezésükről, sokan csak mítosznak tartják, a tapasztalataik ellenére. A te vámpírjaid istent játszanak és még több szörnyet tenyésztenek, szintén figyelemelterelésnek. Hihetetlenül önteltek.



"Inkább csak simán eltűnnének az emberek,nyom nélkül."


El is tűnnek...de néha megtalálják őket, amint tudod, holtan.



"Belsőszervek nélkül-a Vámpíroknak csak vér kell,nem fogják felfalni a belső szerveket is..."


Nem tudsz még eleget...habár, lehet igen, csak dezinformálsz.


"Kézzelfogható veszélyt jelentenek-ugyan már..Csak annyi vért vesznek magukhoz,amennyi szükséges,hogy életben maradjanak"

Elsősorban nem hozzád beszélek most, tudom kinek az oldalán állsz. Mindenki gondolja végig. A bizonyítékok nem azt mutatják, hogy kevéssel is beérik...lásd az ukrán támadásokat: Egyetlen éjszaka alatt lemészárolva egy egész állattartás, kiszaggatva a ketrecek, kinyitva az ajtók stb. És ez csak egy eset. A vámpírok hidegvérűek, ezért nem kell aktivitásukkor többszöri alkalommal is a testtömegük 2/3-ának megfelelő vért inni. DE. Ezt legalább egyszer megteszik hetente, mivel a testükben lévő vért cserélniük kell, és főleg akkor esznek sokat, ha megsérültek vagy sokat mozognak...ez evidens. Tény, hogy vannak fajok, amelyek brutálisak, vannak "civilizáltabbak" is. Van amelyik gyilkol és van amelyik több embert támad meg kevesebb mennyiségért, eltüntetve a harapásnyomot és kitörölve az emlékezetet. Tény, hogy rafináltak.

Nem kell a duma, hogy "azért öl, hogy élhessen". Ez nem igazolja őket. Nem kell az összehasonlítás sem, meg hogy fogadjuk el a természetes kiválasztódást, hogy nem vagyunk a tápláléklánc csúcsán, meg hogy mi sem törődünk a csirke érzéseivel amikor levágjuk.

Nincs természetes kiválasztódás. Szerencsések vannak, meg balszerencsések. A csirke nem ember. A vámpír meg legfőképpen nem az. Egy szörnyeteg, ami megakar enni vagy a maga sorsára kárhoztatni. Természetellenes és nincs helye a világban. Ezek holttestet mozgató démonok, és bármennyire is emberiek némelyek, nem változtat a természetükön.


"Ha viszont ez így is van,hogy olykor megölnek egy-egy embert,attól függően hogy mi okból...vagy elintézik egymás között,vagy pedig engedélyt kaptak rá"

És te persze rendben vagy ezzel.


"-mondjuk mert fel akarták fedni az emberkék a faj kilétét,bizonyítékokkal.Viszont az csak szimplán önvédelem...
Na de nem fogok védeni senkit,pláne nem a vámpírokat,hiszen nincsenek rászorulva..."


Pedig megtetted. Önvédelem mi? "Mindjárt sajnálni kezdem őket."


"Én csak azt mondom ,ha egy-egy embert azt hiszi ,hogy játszhat vámpírvadásosdit,és még meg is ússza,akkor szerintem téved...na persze előbb a nyomukra kell bukkanni-ami szintén nem egyszerű feladat,sőt..."

Bitkov-nak elment a józan esze. A vámpírjaid nem tudom mitől féltek annyira, hogy meggyilkolták, de ezek szerint sebezhetőbbek mint azt hinni szeretnék magukról.
1. Ha Bitkov tényleg elhitte volna, hogy mivel áll szemben, nem mert volna bepróbálkozni, tehát nem jelentett veszélyt. Pontosan azzal, hogy megölték "ne hogy felfedje a létüket", 2 dolgot is elárultak, egyik az, hogy léteznek, másik az, hogy nagyon be vannak tojva.
2. Ha Bitkov letudta volna adni a Médiában a bizonyítékait, már ha egyáltalán leadták volna a vámpír-témát, akkor sem hitt volna neki senki.

Akkor mégis mitől rettegnek? Ez csak azt bizonyítja, hogy a napjaik meg vannak számlálva, és ezt nagyon jól tudják. Szeretik magukat félelemmel övezni, mert így érinthetetlennek tűnnek. Valójában azonban ők félnek a legjobban. Átkozott csontok csupán, kárhozott lelkek, és nem vár rájuk csak örök gyötrelem. Az életük nyomorult.

Nagyon is van mitől félniük. Nem magukat vámpírvadásznak képzelő pojácáktól...dehogy. Tudják ők nagyon jól, hogy kitől reszketnek. És elhiheted, hogy téged sem avatnak be abba, hogy mennyire sebezhetőnek érzik magukat, amit persze igyekszenek tagadni, főleg a "barátaik" előtt. Ők a nagy, büszke és rettentő vámpírfaj, akik mindenütt ott vannak, mindent megfigyelnek, akik elől nem lehet elbújni... Mindig van egy nagyobb hal.


"Az emberek sokkal inkább ártalmasak a saját fajukra,mint a vámpírok,az emberekre."

Hát persze. Tereld csak a szót az emberekre. Nektek úgy is az dukál, ha egymást hibáztatjuk és egymás torkának esünk, az "ártatlan" élőhalottakat meg hagyjuk békén. "Szegény nyomorult átkozottak, gonosz embereknek mindig kell egy bűnbak akit meglincselhetnek, akire rávetíthetik a bűneiket".
Kímélj meg ettől.


"Lényegében én inkább arra gondolnék,hogy valakik rájuk akarják terelni a gyanút...mivel ők nem ennyire elővigyázatlanok,hiszen akkor nem tudtak volna eddig szinte teljesen titokban tevékenykedni."

Sosem voltak titokban. Ez csak az ő elméjükben létezik. Önáltatás. Itt is róluk van szó. Senki nem mondja ki, de mindenki sejti, hogy itt ólálkodnak. Minden ami a sötétségben történik, napvilágra kerül. Minden. Az írott történelem kezdetétől fogva mindig tudtunk róluk. A vámpírnemzettség igen kiterjedt, az alfajokat nem lehet irányítani, így mindig is felhasználták őket aljas céljaikra. Sosem voltak elég alaposak. Történetírók és kutatók munkái számos támadást, járványt feljegyeztek és nem is izgatták magukat azért, hogy ezeket eltüntessék, hisz úgy sem Róluk van szó, hanem valamelyik alfajról. Jött a Tudomány és ezeket még ki is magyarázta úgy ahogy. Dezinformálás. Aztán jöttök ti, a "nagykövetek" és jól megkeveritek a kását azt állítva, hogy "hát a vámpírok nem olyanok, meg valaki be akarja őket sározni". Így aztán csak összezavarodnak az emberek, és ez a cél.


"Vagy-ahogyan írtad is-nincs olyan ismert állat-ahha,ezt nem is cáfolom,azonban valószínűsítem,hogy a mai napig folynak kísérletek,és nem egy olyan lény él még a világon,amik ilyen kísérletek eredményei...."


És természetesen a vérszívó "mutánsok" létrejöttéhez szegény, nagy-hatalmú, nagy-tudású, mindent behálózó fő vérszívó élőhalott szörnyuraknak az égadta világon semmi közük nincsen. Ha valaki ezt beveszi, akkor bizony jól végzed a dolgodat.

Lehet, hogy itt az ideje a fórum témájáról beszélni?
#1095
2012. aug. 27. 11:08
"Nocturn:
Csak nem vámpírvadásznak készülsz?

Hm...ha belegondolsz, a Vámpírok nem fognak nyomot hagyni állat tetemeket,vagy ember tetemeket...mert azzal a saját fajukat sodornák veszélybe...Ugyan lehetséges hogy olykor elvetik a sulykot ,de akkor sem maradna semmi nyom utánuk!
Inkább csak simán eltűnnének az emberek,nyom nélkül.

Belsőszervek nélkül-a Vámpíroknak csak vér kell,nem fogják felfalni a belső szerveket is...
Kézzelfogható veszélyt jelentenek-ugyan már..Csak annyi vért vesznek magukhoz,amennyi szükséges,hogy életben maradjanak,de mint írtam lehet hogy olykor elvetik a sulykot....a többit leírtam,nem ismétlem magamat.Ha viszont ez így is van,hogy olykor megölnek egy-egy embert,attól függően hogy mi okból...vagy elintézik egymás között,vagy pedig engedélyt kaptak rá-mondjuk mert fel akarták fedni az emberkék a faj kilétét,bizonyítékokkal.Viszont az csak szimplán önvédelem...
Na de nem fogok védeni senkit,pláne nem a vámpírokat,hiszen nincsenek rászorulva...
Én csak azt mondom ,ha egy-egy embert azt hiszi ,hogy játszhat vámpírvadásosdit,és még meg is ússza,akkor szerintem téved...na persze előbb a nyomukra kell bukkanni-ami szintén nem egyszerű feladat,sőt...

Az emberek sokkal inkább ártalmasak a saját fajukra,mint a vámpírok,az emberekre.

Lényegében én inkább arra gondolnék,hogy valakik rájuk akarják terelni a gyanút...mivel ők nem ennyire elővigyázatlanok,hiszen akkor nem tudtak volna eddig szinte teljesen titokban tevékenykedni.

Vagy-ahogyan írtad is-nincs olyan ismert állat-ahha,ezt nem is cáfolom,azonban valószínűsítem,hogy a mai napig folynak kísérletek,és nem egy olyan lény él még a világon,amik ilyen kísérletek eredményei....

Szerintem." – Penelope


Nagyon sok érdekes dolgot olvastam ügyesek vagytok :) ! Így tovább. És Penelopé szerintem igazad van.
#1094
2012. aug. 27. 9:07
Nocturn:
Csak nem vámpírvadásznak készülsz?

Hm...ha belegondolsz, a Vámpírok nem fognak nyomot hagyni állat tetemeket,vagy ember tetemeket...mert azzal a saját fajukat sodornák veszélybe...Ugyan lehetséges hogy olykor elvetik a sulykot ,de akkor sem maradna semmi nyom utánuk!
Inkább csak simán eltűnnének az emberek,nyom nélkül.

Belsőszervek nélkül-a Vámpíroknak csak vér kell,nem fogják felfalni a belső szerveket is...
Kézzelfogható veszélyt jelentenek-ugyan már..Csak annyi vért vesznek magukhoz,amennyi szükséges,hogy életben maradjanak,de mint írtam lehet hogy olykor elvetik a sulykot....a többit leírtam,nem ismétlem magamat.Ha viszont ez így is van,hogy olykor megölnek egy-egy embert,attól függően hogy mi okból...vagy elintézik egymás között,vagy pedig engedélyt kaptak rá-mondjuk mert fel akarták fedni az emberkék a faj kilétét,bizonyítékokkal.Viszont az csak szimplán önvédelem...
Na de nem fogok védeni senkit,pláne nem a vámpírokat,hiszen nincsenek rászorulva...
Én csak azt mondom ,ha egy-egy embert azt hiszi ,hogy játszhat vámpírvadásosdit,és még meg is ússza,akkor szerintem téved...na persze előbb a nyomukra kell bukkanni-ami szintén nem egyszerű feladat,sőt...

Az emberek sokkal inkább ártalmasak a saját fajukra,mint a vámpírok,az emberekre.

Lényegében én inkább arra gondolnék,hogy valakik rájuk akarják terelni a gyanút...mivel ők nem ennyire elővigyázatlanok,hiszen akkor nem tudtak volna eddig szinte teljesen titokban tevékenykedni.

Vagy-ahogyan írtad is-nincs olyan ismert állat-ahha,ezt nem is cáfolom,azonban valószínűsítem,hogy a mai napig folynak kísérletek,és nem egy olyan lény él még a világon,amik ilyen kísérletek eredményei....

Szerintem.
#1093
2012. aug. 27. 0:14
"
Azért van abban igazság, hogy nem kéne mindent elhinni, de az se jó ha mindent elutasítunk. Nocturn hiányát meg tudom igazolni, mert nem írt vissza 2 napja. :D

Mindig is hozzá tartozott ezekhez a "szenzációs" lényekhez ez a fajta őrület. Együttesek, "celebek", Hollywood is erre épít. Egyszer még egy amerikai tévé showba is meghívtak egy vámpírként élő férfit. Japánban meg egy kannibál szakácskönyve volt anno bestseller. Rengeteg ilyen gyilkosság is történt, amikor a gyilkos vámpírnak hitte magát. Az emberek többsége gerejd erre a fajta kegyetlenségre, undormányra. Ha vámpírnak, vérfarkasnak, tündérnek hiszik magukat, többre tartják az életüket.
Ugyanúgy csak egy "vallás" szintű hit az egész. Bele lehet magyarázni bármit, pont ezért érdekes. Talán igaz? Talán nem? Mi emberek vagyunk, úgy látszik elfelejtettük a választ. :S Egy vámpír léte ugyanolyan valószerű/valószerűtlen lehet, mint Istené, az angyaloké, démonoké, sellőké, óriásoké, becsületes emberé. Nézőpont kérdése az egész.
" – Falcon


Üdv!

Néhányan a legrosszabbra gondoltak, de pusztán csak nem volt internet-kapcsolatom, azután pedig elutaztam. Megkaptam a leveled, valóban nem erre számítottam, de így is köszönöm a fáradozásodat. Van már néhány hasonló feljegyzésem. Privátban nem tudok válaszolni, mert még mindig nem engedélyezted.

Való igaz, hogy rengeteg vérivó elmebeteg gyilkolt már (szép hosszú listám van). Csakhogy a különbség ezek meg a valódi szörnyek között az, hogy az emberi elkövetőket mindig elkapják és lecsukják. Utóbbiakat viszont nem...támadásaik áldozatai még csak a nyomozati listára sem kerülnek. Ha kiszivornyázott holttesteket talál a rendőrség, fogja magát és megy tovább mintha mi sem történt volna. Pl. Los Angeles-ben, San Francisco-ban...vagy akár itthon. A rendőrség ezzel nem tud mit kezdeni. A polgárőrség nem tud mit kezdeni. A sportvadászok se tudnak mit kezdeni. Nem tudják, hogy mivel állnak szemben. Ukrajnában már 2 éve százával szivornyázzák ki a háziállatokat, embereket érnek támadások, a rendőrség, vadászok, p.őrség nagy erőkkel "vadászik", de amíg olyan "szakértőkre" hallgatnak, akik szerint az elkövető hiúz, meg kóbor kutya, meg nyest, addig csak időt és energiát fecsérelnek.

Kész akarva ostobák.

Némelyeknek ez vallás. Másoknak életveszély. Vérfagyasztó...és nem emberi. Az elmebetegek, a szubkultúra mind bűnbakok. Arra hivatottak, hogy eltereljék a figyelmet a valódi problémáról.

Talán igaz? Ezen csak azok nem gondolkodnak, akik megtapasztalták a pusztítást. Vértelen holttestek. Lyukakkal a nyakukon. Hullamerevség nélkül. Olykor belsőszervek nélkül. Még a dögevők sem nyúlnak az ilyen testekhez. Brutális vérengzések. Időről időre túlzásokba esnek, amire már felfigyel a sajtó is, még ha nem is adnak hitelt a valóságnak. Így volt ez mindig.

A vidéki emberek a közhiedelemmel ellentétben nem ostobák. És minden épeszű, tájékozott ember nagyon jól tudja, hogy nincs olyan ismert állat, ami ilyet tenne. De a néphiedelem ismer egy lényt, ami egykor éppen így garázdálkodott. Vámpír. Nem kell sokat agyalni rajta...

A Földön rengeteg olyan dolog van, amiről a Tudomány a maga racionalizmusával és tudománytalanságával azt állítja, hogy ilyen nincs. A vámpír csak egyik a sok közül. De az egyik, amely kézzelfogható veszélyt jelent.

Tényleg nézőponttól függ? A relativizmus legnagyobb kártétele, hogy az emberek elfeledkeztek az abszolút igazságokról. Elfeledkeztek arról a tényről, hogy valaminek a léte nem perspektíva függvénye. Gyerekes. Mint a 2 éves, aki azt hiszi, hogy ha betakarja a szemét és ő nem lát mást, akkor más se látja őt.

De ez a 2 éves még tudja, hogy a sötétben van mitől félni...és mire felnő, elhiszi a hazugságot, hogy nincs ott semmi.
#1092
2012. aug. 26. 18:26
törölt tag
"Ezek szerint meggondoltad. :P

Azért van abban igazság, hogy nem kéne mindent elhinni, de az se jó ha mindent elutasítunk. Nocturn hiányát meg tudom igazolni, mert nem írt vissza 2 napja. :D

Mindig is hozzá tartozott ezekhez a "szenzációs" lényekhez ez a fajta őrület. Együttesek, "celebek", Hollywood is erre épít. Egyszer még egy amerikai tévé showba is meghívtak egy vámpírként élő férfit. Japánban meg egy kannibál szakácskönyve volt anno bestseller. Rengeteg ilyen gyilkosság is történt, amikor a gyilkos vámpírnak hitte magát. Az emberek többsége gerejd erre a fajta kegyetlenségre, undormányra. Ha vámpírnak, vérfarkasnak, tündérnek hiszik magukat, többre tartják az életüket.
Ugyanúgy csak egy "vallás" szintű hit az egész. Bele lehet magyarázni bármit, pont ezért érdekes. Talán igaz? Talán nem? Mi emberek vagyunk, úgy látszik elfelejtettük a választ. :S Egy vámpír léte ugyanolyan valószerű/valószerűtlen lehet, mint Istené, az angyaloké, démonoké, sellőké, óriásoké, becsületes emberé. Nézőpont kérdése az egész.

Amúgy a te hiányod Cassiel, ne aggódj feltűnne a fórumon. Még csak 1 hete vagyok itt és te kommenteltél a legtöbbet. :D Szóval nehogy leszállj a netről vagy a szívroham visz el minket, hova lettél. xD


" – Falcon


Én sem utasítok el mindent, de vannak zakkant emberek. :D Ezt csak azért raktam ide be. :D

Hm...nézőpont kérdése....persze....valaki találkozott olyan lényekkel vagy sem.....ennyi a nézőpont. Akiket felsoroltál, van köztük olyan akikben én már nem hiszek....méghozzá azért nem, mert már túlment a hiten a dolog, mivel bizonyságot kaptam a létükről. Persze más ember, nem kapott, és így azt gondolja, nem léteznek. Na meg nyilván elmebajosnak hiszik a másikat, aki tud, nem csak hisz.... Az ő dolguk... Én meg vámpírokkal nem találkoztam, így addig bennem ott lesz a kettősség, amíg nem áll elém egy és azt nem mondja hogy vámpír. XD Persze mutasson is valamit, ne csak mondja, mert annyi erővel én is mondhatom magamról. XD

Oh, hát tudom hogy feltűnne, hogy nincs aki szemétkedik.... ;D De vannak akik örülnének annak ha nem írnék. ;D Szóval szívroham helyett ünneplés lenne. ;D
#1091
2012. aug. 26. 17:19
Ezek szerint meggondoltad. :P

Azért van abban igazság, hogy nem kéne mindent elhinni, de az se jó ha mindent elutasítunk. Nocturn hiányát meg tudom igazolni, mert nem írt vissza 2 napja. :D

Mindig is hozzá tartozott ezekhez a "szenzációs" lényekhez ez a fajta őrület. Együttesek, "celebek", Hollywood is erre épít. Egyszer még egy amerikai tévé showba is meghívtak egy vámpírként élő férfit. Japánban meg egy kannibál szakácskönyve volt anno bestseller. Rengeteg ilyen gyilkosság is történt, amikor a gyilkos vámpírnak hitte magát. Az emberek többsége gerejd erre a fajta kegyetlenségre, undormányra. Ha vámpírnak, vérfarkasnak, tündérnek hiszik magukat, többre tartják az életüket.
Ugyanúgy csak egy "vallás" szintű hit az egész. Bele lehet magyarázni bármit, pont ezért érdekes. Talán igaz? Talán nem? Mi emberek vagyunk, úgy látszik elfelejtettük a választ. :S Egy vámpír léte ugyanolyan valószerű/valószerűtlen lehet, mint Istené, az angyaloké, démonoké, sellőké, óriásoké, becsületes emberé. Nézőpont kérdése az egész.

Amúgy a te hiányod Cassiel, ne aggódj feltűnne a fórumon. Még csak 1 hete vagyok itt és te kommenteltél a legtöbbet. :D Szóval nehogy leszállj a netről vagy a szívroham visz el minket, hova lettél. xD
#1090
2012. aug. 26. 15:53
törölt tag
Zakkantak:
www.hetek.hu/hit_es_ertekek/201203/interju_egy_vampirlannyal

Ezek szerint lehet hogy én is vámpír vagyok? ;D Vannak olyan emberek akik nyakát mosolyogva átharapnám.....volt úgy, hogy éreztem vérszagot, és akkor rohadtul beteg lettem....nyáron is úgy megyek a napra hogy lehetőleg ne érje a bőrömet a nap sokáig, mivel szó szerint hipóreklám vagyok és nagyon is árt nekem a napfény....basszus, most mi lesz? ;D ;D ;D Na kit harapjak meg? ;D

Komolyan mondom, Isten túl alacsonyra csinálta az állatkertje kerítését! ;D Ennyi hülye állat szabadult ki mint azok akik vámpírnak hiszik magukat.... ;D Szörnyű! És én ezen a bolygón élek....francba.... ;D
#1089
2012. aug. 26. 10:47
törölt tag
"Szerintem ne piszkálódjatok,minek?
Inkább olvasgassátok,amik ide felkerülnek.

Pl:A Csillagképeknél,igazán sokat lehet tanulni,és érdekes.
Van benne minden,egy kis mitológia is többek között...vagy pl.Nimród-ról is.

Oriole:Neked kitartást a sulikhoz,és melóhoz...már nem tart sokáig ez a meleg." – Penelope


Tudom hogy nekem szólt hogy ne piszkálódjak. ;D Hm...még meggondolom a dolgot. :P
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0