Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1073
2012. aug. 25. 13:00
törölt tag
"Ja és amúgy valaki nem tudja merre van oriole? Gyakorikérdéseken antóniácska volt a neve...nagyon érdekelte a dolog és azért ilyenkor az ember aggódik,ha vki eltűnik csak úgy..már kb. 4-5 napja nem tudjuk elérni. Úgyhogy oriole ha ezt olvasod, jelezd,h minden oké -e ,h ne aggódjunk." – csakén

Biztos teljesült az álma és felfalták a vámpírkák. ;D ;D Egyébként meg lehet hogy más néven van itt. :P Vagy direkte figyel hogy mikor aggódtok, és játszadozik. :P Tudod, az emberek imádnak játszani.....és valljuk be, nagyban mennek mostanában minden szinten a beetetések.
#1072
2012. aug. 25. 12:38
Csakén:
Biztosan majd jelentkezik Oriole.

mkh.valosag.net/index.php/cion-jegyzkoenyvek
#1071
2012. aug. 25. 1:25
Ja és amúgy valaki nem tudja merre van oriole? Gyakorikérdéseken antóniácska volt a neve...nagyon érdekelte a dolog és azért ilyenkor az ember aggódik,ha vki eltűnik csak úgy..már kb. 4-5 napja nem tudjuk elérni. Úgyhogy oriole ha ezt olvasod, jelezd,h minden oké -e ,h ne aggódjunk.
#1070
2012. aug. 25. 1:17
Szia Falcon,Adrobabe. Nahát , egy kis ideig nem nézek a fórumra és mikor visszajövök, meglepetés vár, új tagok, ennek örülök.
:)
Éés Nocturn, nem is mondtad,hogy regeltél, be kell vallanom most megleptél,de örülök.
Tudom,h vannak itt dolgok amikkel nem értesz egyet stb. csak ezért lepődtem meg. Most még vmit akartam kérdezni,de inkább majd facebookon.
#1069
2012. aug. 24. 22:02
Azért össze ne vesszetek. :D

Szerintem Nocturn is csak arra gondolt, hogy már kicsit elkanyarodtatok (tunk) a témától, ami persze nem baj. Ez ha minden igaz, a leglátogatottabb téma. Szóval nem vált kárára.

Én is a vámpír téma nyomán bukkantam a fórumra, de örömmel látom, sok más mindenről is szó van. Béke! :)
#1068
2012. aug. 24. 20:19
törölt tag
"Sziasztok ! :)

Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a honlapra , köszönet a gyakorikérdések. hu-nak ugyanis egy kérdéshez ott volt bemásolva a honlap neve .Engem is ugyanúgy érdekelnek a vámpírok mint titeket és előszeretettel olvasgatom itt a fórumot amely nagyon érdekes számomra :). Elképesztőek vagytok hogy ennyi mindent találgattok a neten , le a kalappal előttetek :D jobbak vagytok mint Sherlock Holmes ;D És szerintem is sokan olvassák a fórumot csak nem mindenki kommentál.Nyomon követlek majd titeket mindennap hogy miket találtok mert kíváncsi vagyok ;) További jó kutatást és sikereket kívánok nektek és hogy elérje mindenki a célját . :D" – Adrobabe


Ahhoz kéne egy cél, de azért kösz. :D Megvan! Világuralomra török. ;D Á, a francba, nem jó....mások már lelőtték ezt a poént.....a rohadékok. ;D
#1067
2012. aug. 24. 20:14
törölt tag
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg23549#msg23549 date=1345748196]
Izgalmas volt olvasgatni a hozzászólásokat. A vámpíroktól meg már eljutottatok a piramisoktól kezdve, összeesküvéseken át a kozmoszig.

Mindig is érdekelt a vámpír téma, kiskoromban a hideg rázott a filmektől, de azért megnéztem. A sötétben mindig arra gondoltam, hogy vááá most tuti lecsapolnak. :)

Bár nekem az jött le, hogy a vámpírok eléggé paranoiásak és beképzeltek az érdekes levelek szerint. Régebbi újságokban meg megnéztem azokat a "haláleseteket" és tényleg megtörténtek. Mindenhol azt írták orvoszszakértő vizsgálja az esetet. De fejleményekről meg nem volt hír. Gondoltam dobok egy emailt, mert megvolt adva elérhetőség, aztán elbizonytalanodtam, hogy mi közöm hozzá. De akkor vannak elszántabbak, akik helyettem is mélyebbre ásnak.
" – Nocturn


Üdv. Nem hízelgés képpen, de csak és kizárólag azért regeltem, mert kíváncsi vagyok a válaszaidra ez ügyben. És mert elrejtetted az e-mail címed. Ehhez hozzáteszem, hogy én már rég kiolvastam a fórumot, és nagyon sokat segített...persze szortírozni kellett, de mindezek mellett nem volt semmi okom regelni. Most viszont érdekelnének a "halálesetek" meg azok a régi újságok, amiket említesz. Cserébe válaszolok a vérszopókkal kapcsolatos kérdéseidre mail-ben...és az odaszánásodtól függően többet is megtudhatsz. Ha viszont nem akarod beleártani magadat, akkor fölöslegesen ne sodord magad veszélybe. Ez egy mindent vagy semmit "játék". A tudás félelem. A hit bátorság.

Azt azért hagy jegyezzem meg, hogy nagy szükség van odaszánt emberekre...szóval gondolkozz az ajánlaton.

Mellesleg üdv Pénelopé...és a többiek. A beszélgetéseket inkább nem minősíteném, az információkról pedig nyilatkoztam.
" – Nocturn

Ne is minősítsd a beszélgetéseinket, mert mi egyszerű földi halandók, nem vagyunk rá méltók hogy elmondhassa őnagyságossága mit gondol.... ;D
Milyen veszély? ;D Tudtommal még élünk. ;D És élni fogunk. ;D Hagyjuk azt a megfélemlítős szöveget, ne kamuzzatok már ennyire. ;D
#1066
2012. aug. 24. 18:23
Na még ezt,aztán a többit rátok bízom...csak annyit hogy azért véleményem szerint jóval korábbi időre tehető,hogy a kormányok kapcsolatban állnak a földönkívüliekkel,mint itt írják...
www.pokolraveluk.com/content/index.php?option=com_content&view=article&id=76:hellyer&catid=6:titkos-tarsasagok&Itemid=43

Na meg az emberiség származásáról szóló iromány is érdekes.
Tényleg csak egy picuri rész belőle,de olvassátok el azért az egészet,ami amúgy két részes.
,,Az egyik olyan hely a Közel-Keleten, ahol ezek a bukott "szent örök" megjelentek, miután az aldebarani kormányzó tanács felszámolta Lucifer genetikai projektjét az "édenben", az a mai Izrael területén található Hermon hegy volt, melynek lábánál folyik a Dán folyó. Lucifer ugye nem engedelmeskedett a parancsoknak, s a genetikai projekt "szent örei" közösültek is a létrehozott földi hibrid-emberrel, aminek nagy bonyodalmak, genetikai defektek lett az eredménye. Az egyik ilyen nem kívánt, létrehozott faj az óriások voltak, melyeket a Biblia mint nefilimeket emleget.

miért pont 33 fokozata van a körülbelül a 16-17. században létrejött szabadkömüvességnek? Azért mert a Hermon hegy a 33.-ik földrajzi szélességi fokon fekszik"

És még hoztam valamit:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=354269541319337&set=a.324137884332503.77351.100002088832998&type=1&theater
#1065
2012. aug. 24. 17:15
www.pokolraveluk.com/content/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=4&Itemid=33
Sok érdekes infó van itt.

Pl:
www.pokolraveluk.com/content/index.php?option=com_content&view=article&id=15:a-rothschild-csalad-iszonyatos-hatalmat-dokumentalo-cikk&catid=4:a-rothschildek-jelen-vilag-valodi-urai&Itemid=41

Egy pici rész:
,,Felettébb érdekes Mr. Rothschild ezen kedvenc oldalának rövid, bemutató jellemzése is:



Arcturus is home to one of the most advanced civilizations in the galaxy. It exists in the fifth-dimension and is the prototype for Earth's future. Its energies work as an emotional, mental, and spiritual healers for humanity.



Az Arcturus az univerzum egyik legfejlettebb civilizációjának otthona Galaxisunkban. Az ötödik dimenzióban létezik, és a Föld jövöjének prototípusa. Energiái érzelmi, mentális és spirituális gyógymódot képeznek az emberiség számára."

Egy kis infó az Arcturus-ról,ha már így vagy úgy,de szóba került:
Az égitestek hátterében ragyog a három legfényesebb csillag – az Arcturus, Regulus és a Spica. Utóbbi azért érdemel különös figyelmet, mivel 2012-ben a Hold többször is a Spica közelébe kerül, elhaladva a csillag előtt.

Az Arcturus (a Medve Őre) vörös óriás, az Ökörhajcsár-csillagkép legfényesebb és az éjszakai égbolt harmadik legláthatóbb csillaga a Szíriusz és a Canopus után. A Regulus, az Oroszlán csillagkép legfényesebb csillaga, a Spica (Alpha Virginis) pedig a Szűz csillagkép legfényesebb csillaga.
F:gepnarancs

De bármelyiket be lehetne linkelni,szóval nézelődjetek csak.
#1064
2012. aug. 24. 14:39
#1063
2012. aug. 24. 12:45
"Szia Adrobabe.

Üdv itt:-)
Tudom,kicsit eltértünk a vámpír témától,de azért vannak hasznos olvasnivalók feltéve:-)" – Penelope


Igen, láttam , olvasgatom őket úgy is szeretek olvasni ;)
#1062
2012. aug. 24. 12:30
Szia Adrobabe.

Üdv itt:-)
Tudom,kicsit eltértünk a vámpír témától,de azért vannak hasznos olvasnivalók feltéve:-)
#1061
2012. aug. 24. 12:23
Sziasztok ! :)

Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a honlapra , köszönet a gyakorikérdések. hu-nak ugyanis egy kérdéshez ott volt bemásolva a honlap neve .Engem is ugyanúgy érdekelnek a vámpírok mint titeket és előszeretettel olvasgatom itt a fórumot amely nagyon érdekes számomra :). Elképesztőek vagytok hogy ennyi mindent találgattok a neten , le a kalappal előttetek :D jobbak vagytok mint Sherlock Holmes ;D És szerintem is sokan olvassák a fórumot csak nem mindenki kommentál.Nyomon követlek majd titeket mindennap hogy miket találtok mert kíváncsi vagyok ;) További jó kutatást és sikereket kívánok nektek és hogy elérje mindenki a célját . :D
#1060
2012. aug. 24. 11:45
Szia Nocturn.

Üdv itt.Ez egy érdekes belépés volt minden esetre.

Odaszánt emberekre-ezt kifejtenéd?Na persze csak ha szeretnéd-mivel írtad is,hogy Falcon miatt regiztél.

Közben egy kis olvasgatni való:
churchofgod.hu/content.php?act=2012_apokalipszis
Bevezetője:
,,A keresztény világban bizonyos időnként beindul a vaklárma egy-egy fontosnak vélt dátum körül. Az ilyen dátumokat (mint pl. a 2000. év volt) próféciai jelentőségűnek, a "világvége" eljövetelének nyilvánítják. Jelenleg éppen a 2012. év jelentőségével kapcsolatban alakult ki egy nagyobb hűhó. Ez a dátum azonban valóban figyelmet érdemel az okkult által kinyilatkozott jelentőségei miatt. Megszokhattuk már, hogy bizonyos keresztény jellegű szekták önjelölt vezetői és "prófétái" gyakran állnak elő bizonyos dátumokkal, amik aztán rendre meg is dőlnek. A 2012-es dátummal azonban merően más a helyzet: ezt a dátumot nem egy "keresztény" szektácska fantazmagóriája szülte meg, hanem különböző korok különböző pogány kultúráinak, s ezek adott naptáraihoz kötődő, egybehangzó jövendölései. Itt természetesen olyan kultúrákról beszélünk, amelyek a bukott angyalok rendkívül erős szellemi vezetése alatt álltak. Más szóval, ez a dátum a sötét erők által következetesen kinyilatkoztatott dátum, ami a sugallataik szerint egy rendkívül dramatikus korszakváltást, egy új világrendet, valamint az istenek visszatérését hozza magával. Keresztény szemszögből nézve egy fontos ok miatt foglalkozunk e pogány jóslatokkal: amennyiben megértjük azt, hogy kik számára és mi célból fontos ez a dátum, úgy elejét vehetjük a megtévesztésnek, és könnyebben felismerhetővé válik számunkra a közeljövőben színre lépő nagy hamis próféta és az antikrisztus, valamint az ő "világmegváltó" szándékaik is. "
#1059
2012. aug. 24. 11:38
"Izgalmas volt olvasgatni a hozzászólásokat. A vámpíroktól meg már eljutottatok a piramisoktól kezdve, összeesküvéseken át a kozmoszig.

Mindig is érdekelt a vámpír téma, kiskoromban a hideg rázott a filmektől, de azért megnéztem. A sötétben mindig arra gondoltam, hogy vááá most tuti lecsapolnak. :)

Bár nekem az jött le, hogy a vámpírok eléggé paranoiásak és beképzeltek az érdekes levelek szerint. Régebbi újságokban meg megnéztem azokat a "haláleseteket" és tényleg megtörténtek. Mindenhol azt írták orvoszszakértő vizsgálja az esetet. De fejleményekről meg nem volt hír. Gondoltam dobok egy emailt, mert megvolt adva elérhetőség, aztán elbizonytalanodtam, hogy mi közöm hozzá. De akkor vannak elszántabbak, akik helyettem is mélyebbre ásnak.
" – Falcon


Üdv. Nem hízelgés képpen, de csak és kizárólag azért regeltem, mert kíváncsi vagyok a válaszaidra ez ügyben. És mert elrejtetted az e-mail címed. Ehhez hozzáteszem, hogy én már rég kiolvastam a fórumot, és nagyon sokat segített...persze szortírozni kellett, de mindezek mellett nem volt semmi okom regelni. Most viszont érdekelnének a "halálesetek" meg azok a régi újságok, amiket említesz. Cserébe válaszolok a vérszopókkal kapcsolatos kérdéseidre mail-ben...és az odaszánásodtól függően többet is megtudhatsz. Ha viszont nem akarod beleártani magadat, akkor fölöslegesen ne sodord magad veszélybe. Ez egy mindent vagy semmit "játék". A tudás félelem. A hit bátorság.

Azt azért hagy jegyezzem meg, hogy nagy szükség van odaszánt emberekre...szóval gondolkozz az ajánlaton.

Mellesleg üdv Pénelopé...és a többiek. A beszélgetéseket inkább nem minősíteném, az információkról pedig nyilatkoztam.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0