Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1058
2012. aug. 24. 10:05
#1057
2012. aug. 24. 9:39
Szia Falcon.

Na igen,elég sok témát érintettünk,de csak azért mert minden mindennel összefügg:-)
Legalább is sok minden.Aztán ilyenkor mondják az emberre ,hogy összeesküvéseket gyárt...

Hát nem hinném,hogy paranoiásak lennének,vagy beképzeltek a vámpírok.Csak hát ők azért nem 70-80 évig élnek ugye,és így azért sokkal többet tapasztaltak,mint mi.Mindennek megvan az oka,annak is hogy ők mit miért tesznek,vagy éppen nem tesznek.

Olvasgass csak a fórumon,és ha van valami ,amit megosztanál,cikk,vagy csak valami érdekes,akkor nyugodtan írs csak le,vagy linkeld:-)
#1056
2012. aug. 23. 20:56
Izgalmas volt olvasgatni a hozzászólásokat. A vámpíroktól meg már eljutottatok a piramisoktól kezdve, összeesküvéseken át a kozmoszig.

Mindig is érdekelt a vámpír téma, kiskoromban a hideg rázott a filmektől, de azért megnéztem. A sötétben mindig arra gondoltam, hogy vááá most tuti lecsapolnak. :)

Bár nekem az jött le, hogy a vámpírok eléggé paranoiásak és beképzeltek az érdekes levelek szerint. Régebbi újságokban meg megnéztem azokat a "haláleseteket" és tényleg megtörténtek. Mindenhol azt írták orvoszszakértő vizsgálja az esetet. De fejleményekről meg nem volt hír. Gondoltam dobok egy emailt, mert megvolt adva elérhetőség, aztán elbizonytalanodtam, hogy mi közöm hozzá. De akkor vannak elszántabbak, akik helyettem is mélyebbre ásnak.
#1055
2012. aug. 23. 15:31
#1054
2012. aug. 23. 10:56
Igaz nem idei iromány,de attól még érdekes.
hungarianrealnews.com/news.php?readmore=80
#1053
2012. aug. 22. 21:10
"[quote author=Darked link=topic=434.msg23535#msg23535 date=1345568200]
Ez a legfontosabb, hogy az egónkat félretegyük.Ahogy írtad pl ne ítélkezzünk.De ez csak egy dolog.Az emberi egó rengeteg álruhát visel.Úgyhogy saját magunkkal szemben is nagyon ébernek kell lenni.

A nyitottság előnyt jelent.Nem is kicsit.Mert ugye attól , hogy nem hiszünk valamiben az nem azt jelenti , hogy az a valami nincs.

Sok irány van amin el lehet indulni.Mindben van igazság.De rengeteg a tévhit.A lényeg az , hogy a keresés közben jól érezd magad.

Köszönöm." – LadyEsther


Egóról annyit: ismerek olyan személy (barátnőm) akinek olyan szintű az egója, hogy képes magát órákon keresztül cirógatni, puszilgatni ha pl megüti magát vagy valami. Harmonikus családban nőtt fel, mégis imádja önmagát, ő fogalmazta meg így: "szerelmes vagyok önmagamba, hiszen nálam nem létezik lény, aki tökéletesebb volna". Egyéb iránt nagyon kedves lány, jó lelkű, csak iszonyatosan egoista." – LadyEsther

Ez egy érdekes eset...ilyenről még nem hallottam.Köszi, hogy megosztottad. Vajon miért lehet olyan amilyen??? :)
#1052
2012. aug. 22. 16:47
www.technet.hu/hir/20120822/orizetbe_vettek_egy_volt_katonat_facebook_bejegyzesei_miatt/
Netán az Illuminatira utalhatott?Vagy miféle háttérben megbújó szervezetre?
#1051
2012. aug. 22. 16:31
Mi az igazság az iszfaháni kódex körül?

Történelemhamisítás nemzetinek látszó módra
Egy mások figyelmére áhítózó "kutató" kitalációja

nibiru.hu/magyar/110608iszfahanikodex.htm
#1050
2012. aug. 22. 15:22
Az a fránya Nibiru:
paramoral.eu/news.php?extend.2025.5

A böngészőbe,ha beírjátok hogy paramorál,nekem a találatnál ezt írja ki:,,ez a webhely veszélyeztetve lehet".Megnéztem mit is jelent:
support.google.com/websearch/bin/answer.py?hl=hu&ei=Ids0UNHEHIPh4QSo24DYAg&answer=190597&?sa=X&ved=0CCcQpwgwAA

egy másik elmélet:
,,

A legtöbben 2012 decemerével kapcsolatban emlegetik a Nibiru érkezését. Eleget bányásztam a témát ahhoz, hogy 100% biztonsággal kimondhassam, hogy bármi is lesz 2012 év végén, már ha egyáltalán, az nem lesz összefüggésben a Nibiruval. Sőt még az sem biztos, hogy a Nibiru, legalábbis Sitchin Nibiruja létezik. Az igazság az, hogy bár az Enuma Elis-ben olvasható történet hitelesnek tűnik, már ha a naprendszert nézzük, de a Nibiruról mégsem tudunk annál többet, mint amit a sumer teremtés eposz megmutat nekünk. A Nibiru miatt van itt a Föld a mai helyén (régen a kisbolygó övezetben volt), a Nibiru okozhatta a vízözönt (némi közreműködéssel) és a hirtelen jégkorszakot is anno, amibe a mammutok fagytak bele egy szempillantás alatt, szájukban a táplálékkal, de annyi bizonyos, hogy egyik alkalommal sem lett vége a világ(unk)nak. Ha pedig nem csökkent le a Nibiru keringési ideje - és miért is csökkent volna le - akkor legközelebb a 29. századra tehető az érkezése. Ez biztos.

Akit a téma jobban érdekel, annak ajánlom a Google-t, ám jelzem, hogy a neten fellelhető információknak több mint a kétharmada spekuláció és 2012-es világvége-átverés. Az irodalmat illetően Zecharia Sitchin régi munkáit emelném ki egyedül (ő az aki ezt a dolgot először elkezdte boncolgatni), de őt is felettébb szkeptikusan kell olvasni, mert mint a hasonszőrű írók általában, ő is hajlamos volt az információkat a saját szája íze és elmélete szerint összeválogatni, ami nyilvánvalóan az igazság torzítását jelenti."
#1049
2012. aug. 22. 11:12
#1048
2012. aug. 22. 10:23
"Ez a legfontosabb, hogy az egónkat félretegyük.Ahogy írtad pl ne ítélkezzünk.De ez csak egy dolog.Az emberi egó rengeteg álruhát visel.Úgyhogy saját magunkkal szemben is nagyon ébernek kell lenni.

A nyitottság előnyt jelent.Nem is kicsit.Mert ugye attól , hogy nem hiszünk valamiben az nem azt jelenti , hogy az a valami nincs.

Sok irány van amin el lehet indulni.Mindben van igazság.De rengeteg a tévhit.A lényeg az , hogy a keresés közben jól érezd magad.

Köszönöm." – Darked


Egóról annyit: ismerek olyan személy (barátnőm) akinek olyan szintű az egója, hogy képes magát órákon keresztül cirógatni, puszilgatni ha pl megüti magát vagy valami. Harmonikus családban nőtt fel, mégis imádja önmagát, ő fogalmazta meg így: "szerelmes vagyok önmagamba, hiszen nálam nem létezik lény, aki tökéletesebb volna". Egyéb iránt nagyon kedves lány, jó lelkű, csak iszonyatosan egoista.
#1047
2012. aug. 22. 10:17
Csak ennyi.........

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/418933_487684421241600_1154728644_n.jpg

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
#1046
2012. aug. 21. 18:56
Ez a legfontosabb, hogy az egónkat félretegyük.Ahogy írtad pl ne ítélkezzünk.De ez csak egy dolog.Az emberi egó rengeteg álruhát visel.Úgyhogy saját magunkkal szemben is nagyon ébernek kell lenni.

A nyitottság előnyt jelent.Nem is kicsit.Mert ugye attól , hogy nem hiszünk valamiben az nem azt jelenti , hogy az a valami nincs.

Sok irány van amin el lehet indulni.Mindben van igazság.De rengeteg a tévhit.A lényeg az , hogy a keresés közben jól érezd magad.

Köszönöm.
#1045
2012. aug. 21. 18:49
Darked:Lehet,nem tudom.
Csak próbálom megérteni a dolgokat,és ha lehet több oldalról is megvizsgálni,és nem ítélkezni.
Általában próbálok arra is figyelni,ha mégis írok valamit,nem csak link,vagy másolás,hogy ne úgy írjam konkrétan,mert hát sok mindent meg kéne vizsgálni,ahhoz,hogy kijelenthessük,az pedig úgy van,ahogy.
De erre a legtöbb esetben nincs lehetőség,így csak feltételes módban ajánlatos leírni a véleményeket.
Ha most pl.,csak egy példa-mondjuk valaki visszajött a halálból,és tudja mit látott,még ő sem mondhatja biztosan hogy de ,márpedig van ott valami a halál után.
Szóval mindennek több oldala van,így azért mondom,hogy nem ítélkezhetünk,vagy nézhetjük le bármelyik másik embert,aki éppen keresgéli az utat,a saját útját,amiben majd megnyugvást fog találni-vagy nem-mert esetleg rájön,nem az az út,az igazi.

Van többféle ismerősöm,pl.Jehova tanúja,vagy spirituális beállítottságú,vagy olyan,aki keres valamit...de nem vitáznék velük sem,mert ők ott találták meg a nyugit.Nem azt mondom hogy nem lehet megvitatni a véleményeket,csak azt hogy a vita hevében ne felejtsük el,hogy emberrel beszélünk,még ha esetleg máshogyan is látja a dolgokatSzóval ne úthenger módjára menjünk előre.

Én is nagyon sok mindent nem tudok,ez az egy biztos,de éppen ezért keresgélek,csak néha megállok,és kicsit megpihenek,mielőtt elfogna a megszállottság vagy valami hasonló.

Na,remélem nem írtam sok butaságot...

Látom közben írtál Cassiel:
Nincsenek hülyék szerintem,csak max hiszékenyek,de az még nem hülyeség.Tudom hogy ártalmas,de mindenki a sajt hibájából tanul,és ha ott abban a hitben -mint akkor ebben a példában ,a világvége dologban-nagyon nem érzi igaznak,akkor elveti,és legfeljebb tovább olvasgat ,keresgél,és ha neki mondjuk a spirituális dolgok nyugtatják meg a lekét,hát akkor ott megállapodik.
Én csak azt mondom,nem jó dolog lenézni valakit-valakiket,csak azért,mert még nem találja a helyét a világban.
#1044
2012. aug. 21. 18:36
törölt tag
"Cassiel:itt jön az a képbe,hogy te nem mondhatod meg annak,vagy amannak,hogy ne is figyelj oda azokra akik azt mondják,ha nem foglalkozol spirituális dolgokkal,akkor meghalsz...mert minden embernek magának kellene tudnia mi az igaz és mi nem,max megpróbálkozik,ezzel-azzal,aztán vagy felhagy vele,vagy nem.
Vagyis hát megmondhatod,persze,de nem te irányítod mások sorsát,mindenki maga dönti el,merre megy,melyiket hiszi igaznak,és ha csalódik benne,akkor tovább áll,és elkezd másfelé nézelődni.

Na,még egy kis olvasmány:
kriptid.blog.hu/2012/08/08/fanyuvo_veszpremben" – Penelope


Aha....csak a probléma az, hogy vannak hülyék akik elhiszik hogy világvége lesz és mondjuk másoknak is ezt terjeszti, meg beijeszt másokat....és most tényleg én kezdjem el magyarázni mennyire ártalmas ez? Szerintem tudod te ezt magadtól is.... De én nem akarom megmondani senkinek hogy ezt ne higgye el, mert én tudom hogy a legtöbb ember milyen. :D Ennyi.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0