Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1061
2012. aug. 24. 12:23
Sziasztok ! :)

Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a honlapra , köszönet a gyakorikérdések. hu-nak ugyanis egy kérdéshez ott volt bemásolva a honlap neve .Engem is ugyanúgy érdekelnek a vámpírok mint titeket és előszeretettel olvasgatom itt a fórumot amely nagyon érdekes számomra :). Elképesztőek vagytok hogy ennyi mindent találgattok a neten , le a kalappal előttetek :D jobbak vagytok mint Sherlock Holmes ;D És szerintem is sokan olvassák a fórumot csak nem mindenki kommentál.Nyomon követlek majd titeket mindennap hogy miket találtok mert kíváncsi vagyok ;) További jó kutatást és sikereket kívánok nektek és hogy elérje mindenki a célját . :D
#1060
2012. aug. 24. 11:45
Szia Nocturn.

Üdv itt.Ez egy érdekes belépés volt minden esetre.

Odaszánt emberekre-ezt kifejtenéd?Na persze csak ha szeretnéd-mivel írtad is,hogy Falcon miatt regiztél.

Közben egy kis olvasgatni való:
churchofgod.hu/content.php?act=2012_apokalipszis
Bevezetője:
,,A keresztény világban bizonyos időnként beindul a vaklárma egy-egy fontosnak vélt dátum körül. Az ilyen dátumokat (mint pl. a 2000. év volt) próféciai jelentőségűnek, a "világvége" eljövetelének nyilvánítják. Jelenleg éppen a 2012. év jelentőségével kapcsolatban alakult ki egy nagyobb hűhó. Ez a dátum azonban valóban figyelmet érdemel az okkult által kinyilatkozott jelentőségei miatt. Megszokhattuk már, hogy bizonyos keresztény jellegű szekták önjelölt vezetői és "prófétái" gyakran állnak elő bizonyos dátumokkal, amik aztán rendre meg is dőlnek. A 2012-es dátummal azonban merően más a helyzet: ezt a dátumot nem egy "keresztény" szektácska fantazmagóriája szülte meg, hanem különböző korok különböző pogány kultúráinak, s ezek adott naptáraihoz kötődő, egybehangzó jövendölései. Itt természetesen olyan kultúrákról beszélünk, amelyek a bukott angyalok rendkívül erős szellemi vezetése alatt álltak. Más szóval, ez a dátum a sötét erők által következetesen kinyilatkoztatott dátum, ami a sugallataik szerint egy rendkívül dramatikus korszakváltást, egy új világrendet, valamint az istenek visszatérését hozza magával. Keresztény szemszögből nézve egy fontos ok miatt foglalkozunk e pogány jóslatokkal: amennyiben megértjük azt, hogy kik számára és mi célból fontos ez a dátum, úgy elejét vehetjük a megtévesztésnek, és könnyebben felismerhetővé válik számunkra a közeljövőben színre lépő nagy hamis próféta és az antikrisztus, valamint az ő "világmegváltó" szándékaik is. "
#1059
2012. aug. 24. 11:38
"Izgalmas volt olvasgatni a hozzászólásokat. A vámpíroktól meg már eljutottatok a piramisoktól kezdve, összeesküvéseken át a kozmoszig.

Mindig is érdekelt a vámpír téma, kiskoromban a hideg rázott a filmektől, de azért megnéztem. A sötétben mindig arra gondoltam, hogy vááá most tuti lecsapolnak. :)

Bár nekem az jött le, hogy a vámpírok eléggé paranoiásak és beképzeltek az érdekes levelek szerint. Régebbi újságokban meg megnéztem azokat a "haláleseteket" és tényleg megtörténtek. Mindenhol azt írták orvoszszakértő vizsgálja az esetet. De fejleményekről meg nem volt hír. Gondoltam dobok egy emailt, mert megvolt adva elérhetőség, aztán elbizonytalanodtam, hogy mi közöm hozzá. De akkor vannak elszántabbak, akik helyettem is mélyebbre ásnak.
" – Falcon


Üdv. Nem hízelgés képpen, de csak és kizárólag azért regeltem, mert kíváncsi vagyok a válaszaidra ez ügyben. És mert elrejtetted az e-mail címed. Ehhez hozzáteszem, hogy én már rég kiolvastam a fórumot, és nagyon sokat segített...persze szortírozni kellett, de mindezek mellett nem volt semmi okom regelni. Most viszont érdekelnének a "halálesetek" meg azok a régi újságok, amiket említesz. Cserébe válaszolok a vérszopókkal kapcsolatos kérdéseidre mail-ben...és az odaszánásodtól függően többet is megtudhatsz. Ha viszont nem akarod beleártani magadat, akkor fölöslegesen ne sodord magad veszélybe. Ez egy mindent vagy semmit "játék". A tudás félelem. A hit bátorság.

Azt azért hagy jegyezzem meg, hogy nagy szükség van odaszánt emberekre...szóval gondolkozz az ajánlaton.

Mellesleg üdv Pénelopé...és a többiek. A beszélgetéseket inkább nem minősíteném, az információkról pedig nyilatkoztam.
#1058
2012. aug. 24. 10:05
#1057
2012. aug. 24. 9:39
Szia Falcon.

Na igen,elég sok témát érintettünk,de csak azért mert minden mindennel összefügg:-)
Legalább is sok minden.Aztán ilyenkor mondják az emberre ,hogy összeesküvéseket gyárt...

Hát nem hinném,hogy paranoiásak lennének,vagy beképzeltek a vámpírok.Csak hát ők azért nem 70-80 évig élnek ugye,és így azért sokkal többet tapasztaltak,mint mi.Mindennek megvan az oka,annak is hogy ők mit miért tesznek,vagy éppen nem tesznek.

Olvasgass csak a fórumon,és ha van valami ,amit megosztanál,cikk,vagy csak valami érdekes,akkor nyugodtan írs csak le,vagy linkeld:-)
#1056
2012. aug. 23. 20:56
Izgalmas volt olvasgatni a hozzászólásokat. A vámpíroktól meg már eljutottatok a piramisoktól kezdve, összeesküvéseken át a kozmoszig.

Mindig is érdekelt a vámpír téma, kiskoromban a hideg rázott a filmektől, de azért megnéztem. A sötétben mindig arra gondoltam, hogy vááá most tuti lecsapolnak. :)

Bár nekem az jött le, hogy a vámpírok eléggé paranoiásak és beképzeltek az érdekes levelek szerint. Régebbi újságokban meg megnéztem azokat a "haláleseteket" és tényleg megtörténtek. Mindenhol azt írták orvoszszakértő vizsgálja az esetet. De fejleményekről meg nem volt hír. Gondoltam dobok egy emailt, mert megvolt adva elérhetőség, aztán elbizonytalanodtam, hogy mi közöm hozzá. De akkor vannak elszántabbak, akik helyettem is mélyebbre ásnak.
#1055
2012. aug. 23. 15:31
#1054
2012. aug. 23. 10:56
Igaz nem idei iromány,de attól még érdekes.
hungarianrealnews.com/news.php?readmore=80
#1053
2012. aug. 22. 21:10
"[quote author=Darked link=topic=434.msg23535#msg23535 date=1345568200]
Ez a legfontosabb, hogy az egónkat félretegyük.Ahogy írtad pl ne ítélkezzünk.De ez csak egy dolog.Az emberi egó rengeteg álruhát visel.Úgyhogy saját magunkkal szemben is nagyon ébernek kell lenni.

A nyitottság előnyt jelent.Nem is kicsit.Mert ugye attól , hogy nem hiszünk valamiben az nem azt jelenti , hogy az a valami nincs.

Sok irány van amin el lehet indulni.Mindben van igazság.De rengeteg a tévhit.A lényeg az , hogy a keresés közben jól érezd magad.

Köszönöm." – LadyEsther


Egóról annyit: ismerek olyan személy (barátnőm) akinek olyan szintű az egója, hogy képes magát órákon keresztül cirógatni, puszilgatni ha pl megüti magát vagy valami. Harmonikus családban nőtt fel, mégis imádja önmagát, ő fogalmazta meg így: "szerelmes vagyok önmagamba, hiszen nálam nem létezik lény, aki tökéletesebb volna". Egyéb iránt nagyon kedves lány, jó lelkű, csak iszonyatosan egoista." – LadyEsther

Ez egy érdekes eset...ilyenről még nem hallottam.Köszi, hogy megosztottad. Vajon miért lehet olyan amilyen??? :)
#1052
2012. aug. 22. 16:47
www.technet.hu/hir/20120822/orizetbe_vettek_egy_volt_katonat_facebook_bejegyzesei_miatt/
Netán az Illuminatira utalhatott?Vagy miféle háttérben megbújó szervezetre?
#1051
2012. aug. 22. 16:31
Mi az igazság az iszfaháni kódex körül?

Történelemhamisítás nemzetinek látszó módra
Egy mások figyelmére áhítózó "kutató" kitalációja

nibiru.hu/magyar/110608iszfahanikodex.htm
#1050
2012. aug. 22. 15:22
Az a fránya Nibiru:
paramoral.eu/news.php?extend.2025.5

A böngészőbe,ha beírjátok hogy paramorál,nekem a találatnál ezt írja ki:,,ez a webhely veszélyeztetve lehet".Megnéztem mit is jelent:
support.google.com/websearch/bin/answer.py?hl=hu&ei=Ids0UNHEHIPh4QSo24DYAg&answer=190597&?sa=X&ved=0CCcQpwgwAA

egy másik elmélet:
,,

A legtöbben 2012 decemerével kapcsolatban emlegetik a Nibiru érkezését. Eleget bányásztam a témát ahhoz, hogy 100% biztonsággal kimondhassam, hogy bármi is lesz 2012 év végén, már ha egyáltalán, az nem lesz összefüggésben a Nibiruval. Sőt még az sem biztos, hogy a Nibiru, legalábbis Sitchin Nibiruja létezik. Az igazság az, hogy bár az Enuma Elis-ben olvasható történet hitelesnek tűnik, már ha a naprendszert nézzük, de a Nibiruról mégsem tudunk annál többet, mint amit a sumer teremtés eposz megmutat nekünk. A Nibiru miatt van itt a Föld a mai helyén (régen a kisbolygó övezetben volt), a Nibiru okozhatta a vízözönt (némi közreműködéssel) és a hirtelen jégkorszakot is anno, amibe a mammutok fagytak bele egy szempillantás alatt, szájukban a táplálékkal, de annyi bizonyos, hogy egyik alkalommal sem lett vége a világ(unk)nak. Ha pedig nem csökkent le a Nibiru keringési ideje - és miért is csökkent volna le - akkor legközelebb a 29. századra tehető az érkezése. Ez biztos.

Akit a téma jobban érdekel, annak ajánlom a Google-t, ám jelzem, hogy a neten fellelhető információknak több mint a kétharmada spekuláció és 2012-es világvége-átverés. Az irodalmat illetően Zecharia Sitchin régi munkáit emelném ki egyedül (ő az aki ezt a dolgot először elkezdte boncolgatni), de őt is felettébb szkeptikusan kell olvasni, mert mint a hasonszőrű írók általában, ő is hajlamos volt az információkat a saját szája íze és elmélete szerint összeválogatni, ami nyilvánvalóan az igazság torzítását jelenti."
#1049
2012. aug. 22. 11:12
#1048
2012. aug. 22. 10:23
"Ez a legfontosabb, hogy az egónkat félretegyük.Ahogy írtad pl ne ítélkezzünk.De ez csak egy dolog.Az emberi egó rengeteg álruhát visel.Úgyhogy saját magunkkal szemben is nagyon ébernek kell lenni.

A nyitottság előnyt jelent.Nem is kicsit.Mert ugye attól , hogy nem hiszünk valamiben az nem azt jelenti , hogy az a valami nincs.

Sok irány van amin el lehet indulni.Mindben van igazság.De rengeteg a tévhit.A lényeg az , hogy a keresés közben jól érezd magad.

Köszönöm." – Darked


Egóról annyit: ismerek olyan személy (barátnőm) akinek olyan szintű az egója, hogy képes magát órákon keresztül cirógatni, puszilgatni ha pl megüti magát vagy valami. Harmonikus családban nőtt fel, mégis imádja önmagát, ő fogalmazta meg így: "szerelmes vagyok önmagamba, hiszen nálam nem létezik lény, aki tökéletesebb volna". Egyéb iránt nagyon kedves lány, jó lelkű, csak iszonyatosan egoista.
#1047
2012. aug. 22. 10:17
Csak ennyi.........

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/418933_487684421241600_1154728644_n.jpg

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0