Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1013
2012. aug. 18. 15:26
Oriole! Írj majd email címemre!!!! Vagy a gyakorira!!!! :)
#1012
2012. aug. 18. 15:24
#1011
2012. aug. 18. 15:19
törölt tag
Komolyan mostmár csak azt akarom, hogy valaki lepjen már meg valamivel! ;D Úgy értem csináljon már valaki olyan dolgot amin totál meglepődök és amire azt mondhatom hogy: "franc, ezt még csak nem is sejtettem".... ;D Valami izgit akarok, naaa! ;D Így uncsi a játék. ;D
#1010
2012. aug. 18. 15:16
törölt tag
"[quote author=Cassiel777 link=topic=434.msg23488#msg23488 date=1345288660]
[quote author=LadyEsther link=topic=434.msg23487#msg23487 date=1345287812]
[quote author=csakén link=topic=434.msg23478#msg23478 date=1345216067]
LadyEsther megkérdezhetem, hogy hogy találtál a fórumra? Valaki mutatta vagy te találtad meg véletlenül vagy..?

Amúgy üdv.
De hogyha tudsz te is infókat , segíthetnél nekünk. Vagy Penelope miatt regeltél? " – LadyEsther


A fórumra véletlenül akadtam, és nem Penelope miatt regisztráltam. Az infók amiket tudok, eléggé khm.... hogyan fogalmazzak, jobb, ha nem adom ki mindenkinek. Annyit elmondhatok: benne vagyok nyakig úgy, hogy nem tudtam, mibe keveredek. Van egy személy az életemben, akinek segítségre van szüksége, emiatt regisztráltam, hogy az illetékesek felfigyeljenek rám, és eljussanak HOZZÁ. Nos, nem akarom sem magam sem mást bajba keverni, így megkérdezem, mit írhatok le, mit nem. Ma éjjel találkozom vele, és legkésőbb éjfél előtt elküldöm ide azokat információkat, amikre engedélyt kapok. De ha esetleg figyelik az oldalt, akkor arra kérem az illetékeseket a legnagyobb tisztelettel, hogy keressenek meg engem vagy Őt. Maradok mindenki felé tisdztelettel: Lady Esther" – LadyEsther

Jézusom.....annyira unom már hogy mindig igazam van. :D Hm, persze hogy azért raktad ki a mail címed, mert nekik írtad ki. :D Ez annyira olcsó trükk volt..... Miért nem fogják fel végre az idióta emberek hogy a vámpírok nem Mikulások és nem is azok a nagy emberszeretők! Nem segítenek az embereknek, helooooo, jó reggelt kívánok! De hülyék vannak a világban Te Jó Isten..... ;D " – LadyEsther

Úgy gondolom, én sem kezdtem Önnel ilyen hangnemben beszélni, megkérném, hogy legyen szíves az efféle alpári meg nyilvánulásokat mellőzni. Nem Ön miatt írtam ide, és kissé bánt, hogy belém kellett kötnie.... :( Mindenre megvan a jó okom, ezt elhiheti. Gondolom, nem éri meglepetésként, ha azt kérem, ezek után mellőzze a velem való kommunikáció minden formáját. Maradok tisztelettel (?) : Lady Esther" – LadyEsther

És ha azt mondom annyira átlátszó vagy, mint az üveg? ;D Bár én szeretek játszani....nagyon is! Sőt! Ha nem velem akarnak játszani, én akkor is belemegyek a buliba! ;D Szóval simán jöhet bármilyen emberi játék. ;D Ráadásul piszok jól csinálom. ;D El sem tudod képzelni milyen jól szórakozom! ;D Szeretem az ilyen emberi játékokat! ;D Csak egy baj van....kiszámítható az egész.... ;D Bár ez csak nekem baj....szar ám néha ha előre tudom ki mit lép és mivel rukkol elő. ;D Oké, mellőzök én mindent.....úgy kb......egy napig? ;D Na jó, inkább úgy mondom addig mellőzöm, amíg jól esik, aztán megint bátorkodom szólni a "hölgyemény" dolgaihoz. ;D
#1009
2012. aug. 18. 14:47
"[quote author=LadyEsther link=topic=434.msg23487#msg23487 date=1345287812]
[quote author=csakén link=topic=434.msg23478#msg23478 date=1345216067]
LadyEsther megkérdezhetem, hogy hogy találtál a fórumra? Valaki mutatta vagy te találtad meg véletlenül vagy..?

Amúgy üdv.
De hogyha tudsz te is infókat , segíthetnél nekünk. Vagy Penelope miatt regeltél? " – Cassiel777


A fórumra véletlenül akadtam, és nem Penelope miatt regisztráltam. Az infók amiket tudok, eléggé khm.... hogyan fogalmazzak, jobb, ha nem adom ki mindenkinek. Annyit elmondhatok: benne vagyok nyakig úgy, hogy nem tudtam, mibe keveredek. Van egy személy az életemben, akinek segítségre van szüksége, emiatt regisztráltam, hogy az illetékesek felfigyeljenek rám, és eljussanak HOZZÁ. Nos, nem akarom sem magam sem mást bajba keverni, így megkérdezem, mit írhatok le, mit nem. Ma éjjel találkozom vele, és legkésőbb éjfél előtt elküldöm ide azokat információkat, amikre engedélyt kapok. De ha esetleg figyelik az oldalt, akkor arra kérem az illetékeseket a legnagyobb tisztelettel, hogy keressenek meg engem vagy Őt. Maradok mindenki felé tisdztelettel: Lady Esther" – Cassiel777

Jézusom.....annyira unom már hogy mindig igazam van. :D Hm, persze hogy azért raktad ki a mail címed, mert nekik írtad ki. :D Ez annyira olcsó trükk volt..... Miért nem fogják fel végre az idióta emberek hogy a vámpírok nem Mikulások és nem is azok a nagy emberszeretők! Nem segítenek az embereknek, helooooo, jó reggelt kívánok! De hülyék vannak a világban Te Jó Isten..... ;D " – Cassiel777

Úgy gondolom, én sem kezdtem Önnel ilyen hangnemben beszélni, megkérném, hogy legyen szíves az efféle alpári meg nyilvánulásokat mellőzni. Nem Ön miatt írtam ide, és kissé bánt, hogy belém kellett kötnie.... :( Mindenre megvan a jó okom, ezt elhiheti. Gondolom, nem éri meglepetésként, ha azt kérem, ezek után mellőzze a velem való kommunikáció minden formáját. Maradok tisztelettel (?) : Lady Esther
#1008
2012. aug. 18. 13:19
törölt tag
"[quote author=Cassiel777 link=topic=434.msg23483#msg23483 date=1345230882]
[quote author=csakén link=topic=434.msg23482#msg23482 date=1345229474]
Cassiel mi van veled? ;D Nem kötekedésből írom, ne értsd félre, hanem tényleg érdekel. Mintha egy ideje ideges lennél vagy nem tudom. Történt valami, vagy csak eleged lett pár dologból vagy ...? ???" – csakén


Hát most speciel álmos vagyok.... ;D
Nem vagyok ideges, nem történt semmi rossz... :D Pusztán elmondom a véleményem, a meglátásom, meg stb.... :D És mindezt tenyérbemászó stílussal, mert úgy akarooom. :P ;D " – csakén

Okés. :D

Van egy olyan érzésem, hogy az egészről ..vámpírokkal kapcs. , mindent megtudhatnánk, ha kicsit máshogy gondolkoznánk. Ezt nem tudom máshogy leírni :D Hogy..megvan igazából minden , vagyis nem minden hanem sok infó és hogyha máshogy gondolkoznánk és kicsit összeraknánk stb. akkor tudnánk is mindent. Mint az Illuminatinal , ők nem úgy gondolkoznak mint mi, mi meg nem tudunk úgy mint ők. :D Na jó ez most zavaros lett. Csak most van bennem ilyen érzés, és azt próbáltam leírni. De ilyen megérzésekről mindig nehezen tudtam írni, főleg, hogy érthető is legyen mások számára is.

Szóval , az az érzésem, hogy igazából előttünk van minden csak mi egy csomó mindenről mást gondolunk mint ami valójában. Ezért rosszul értelmezünk fontos dolgokat , és ha rosszul értelmezzük, mást gondolunk arról amiről nem azt kellene gondolnunk amit most gondolunk, hogy rájöjjünk az egészre, akkor addig amíg nem értjük meg, hogy mi -mi igazából, addig úgysem fogunk mindent megtudni. Csak kb. annyit , hogy vannak. De az emberiség még tart ott , hogy megértse a dolgokat. Mert amikor ott fog tartani, akkor sok mindent máshogy fog látni. És sok mindent meg fog tudni és érteni.
Na hogy ez most honnan jött...xD
Na jó én most megyek aludni inkább :D " – csakén

A legnagyobb poén, ha valaki elmond mindent....és úgy sem hiszik el, hiszen olyan "nem létezhet" a saját elképzeléseik szerint! :D Én ezt úgy imádom! :D Én is alkalmazni fogom a jövőben. :P Vagy már alkalmaztam? ;D
#1007
2012. aug. 18. 13:17
törölt tag
"[quote author=csakén link=topic=434.msg23478#msg23478 date=1345216067]
LadyEsther megkérdezhetem, hogy hogy találtál a fórumra? Valaki mutatta vagy te találtad meg véletlenül vagy..?

Amúgy üdv.
De hogyha tudsz te is infókat , segíthetnél nekünk. Vagy Penelope miatt regeltél? " – LadyEsther


A fórumra véletlenül akadtam, és nem Penelope miatt regisztráltam. Az infók amiket tudok, eléggé khm.... hogyan fogalmazzak, jobb, ha nem adom ki mindenkinek. Annyit elmondhatok: benne vagyok nyakig úgy, hogy nem tudtam, mibe keveredek. Van egy személy az életemben, akinek segítségre van szüksége, emiatt regisztráltam, hogy az illetékesek felfigyeljenek rám, és eljussanak HOZZÁ. Nos, nem akarom sem magam sem mást bajba keverni, így megkérdezem, mit írhatok le, mit nem. Ma éjjel találkozom vele, és legkésőbb éjfél előtt elküldöm ide azokat információkat, amikre engedélyt kapok. De ha esetleg figyelik az oldalt, akkor arra kérem az illetékeseket a legnagyobb tisztelettel, hogy keressenek meg engem vagy Őt. Maradok mindenki felé tisdztelettel: Lady Esther" – LadyEsther

Jézusom.....annyira unom már hogy mindig igazam van. :D Hm, persze hogy azért raktad ki a mail címed, mert nekik írtad ki. :D Ez annyira olcsó trükk volt..... Miért nem fogják fel végre az idióta emberek hogy a vámpírok nem Mikulások és nem is azok a nagy emberszeretők! Nem segítenek az embereknek, helooooo, jó reggelt kívánok! De hülyék vannak a világban Te Jó Isten..... ;D
#1006
2012. aug. 18. 13:03
"LadyEsther megkérdezhetem, hogy hogy találtál a fórumra? Valaki mutatta vagy te találtad meg véletlenül vagy..?

Amúgy üdv.
De hogyha tudsz te is infókat , segíthetnél nekünk. Vagy Penelope miatt regeltél? " – csakén


A fórumra véletlenül akadtam, és nem Penelope miatt regisztráltam. Az infók amiket tudok, eléggé khm.... hogyan fogalmazzak, jobb, ha nem adom ki mindenkinek. Annyit elmondhatok: benne vagyok nyakig úgy, hogy nem tudtam, mibe keveredek. Van egy személy az életemben, akinek segítségre van szüksége, emiatt regisztráltam, hogy az illetékesek felfigyeljenek rám, és eljussanak HOZZÁ. Nos, nem akarom sem magam sem mást bajba keverni, így megkérdezem, mit írhatok le, mit nem. Ma éjjel találkozom vele, és legkésőbb éjfél előtt elküldöm ide azokat információkat, amikre engedélyt kapok. De ha esetleg figyelik az oldalt, akkor arra kérem az illetékeseket a legnagyobb tisztelettel, hogy keressenek meg engem vagy Őt. Maradok mindenki felé tisdztelettel: Lady Esther
#1005
2012. aug. 18. 0:41
"[quote author=csakén link=topic=434.msg23482#msg23482 date=1345229474]
Cassiel mi van veled? ;D Nem kötekedésből írom, ne értsd félre, hanem tényleg érdekel. Mintha egy ideje ideges lennél vagy nem tudom. Történt valami, vagy csak eleged lett pár dologból vagy ...? ???" – Cassiel777


Hát most speciel álmos vagyok.... ;D
Nem vagyok ideges, nem történt semmi rossz... :D Pusztán elmondom a véleményem, a meglátásom, meg stb.... :D És mindezt tenyérbemászó stílussal, mert úgy akarooom. :P ;D " – Cassiel777

Okés. :D

Van egy olyan érzésem, hogy az egészről ..vámpírokkal kapcs. , mindent megtudhatnánk, ha kicsit máshogy gondolkoznánk. Ezt nem tudom máshogy leírni :D Hogy..megvan igazából minden , vagyis nem minden hanem sok infó és hogyha máshogy gondolkoznánk és kicsit összeraknánk stb. akkor tudnánk is mindent. Mint az Illuminatinal , ők nem úgy gondolkoznak mint mi, mi meg nem tudunk úgy mint ők. :D Na jó ez most zavaros lett. Csak most van bennem ilyen érzés, és azt próbáltam leírni. De ilyen megérzésekről mindig nehezen tudtam írni, főleg, hogy érthető is legyen mások számára is.

Szóval , az az érzésem, hogy igazából előttünk van minden csak mi egy csomó mindenről mást gondolunk mint ami valójában. Ezért rosszul értelmezünk fontos dolgokat , és ha rosszul értelmezzük, mást gondolunk arról amiről nem azt kellene gondolnunk amit most gondolunk, hogy rájöjjünk az egészre, akkor addig amíg nem értjük meg, hogy mi -mi igazából, addig úgysem fogunk mindent megtudni. Csak kb. annyit , hogy vannak. De az emberiség még tart ott , hogy megértse a dolgokat. Mert amikor ott fog tartani, akkor sok mindent máshogy fog látni. És sok mindent meg fog tudni és érteni.
Na hogy ez most honnan jött...xD
Na jó én most megyek aludni inkább :D
#1004
2012. aug. 17. 21:14
törölt tag
"Cassiel mi van veled? ;D Nem kötekedésből írom, ne értsd félre, hanem tényleg érdekel. Mintha egy ideje ideges lennél vagy nem tudom. Történt valami, vagy csak eleged lett pár dologból vagy ...? ???" – csakén

Hát most speciel álmos vagyok.... ;D
Nem vagyok ideges, nem történt semmi rossz... :D Pusztán elmondom a véleményem, a meglátásom, meg stb.... :D És mindezt tenyérbemászó stílussal, mert úgy akarooom. :P ;D
#1003
2012. aug. 17. 20:51
Cassiel mi van veled? ;D Nem kötekedésből írom, ne értsd félre, hanem tényleg érdekel. Mintha egy ideje ideges lennél vagy nem tudom. Történt valami, vagy csak eleged lett pár dologból vagy ...? ???
#1002
2012. aug. 17. 19:41
törölt tag
"Hát sajnos mint látható kissé elakadtam a vámpíros témában,de persze ha lesz valami,akkor felteszem-ami feltehető:-)
Az tény és való,mint írtam is,hogy figyelik az oldalt,véleményem szerint még mindig,így az itt felbukkanókat is-a többi pedig nem rajtam múlik.
Én csak egy átlagos ember vagyok.

Kis érdekesség:
hu.wikipedia.org/wiki/Antikytherai_mechanizmus
en.wikipedia.org/wiki/Antikythera_mechanism

www.interpressmagazin.hu/index.php?page=archivum&cid=1103

kosmophysis.com/hu/il-meccanismo-di-antikythera-gli-scienziati-ne-svelano-il-segreto.html


" – Penelope


Mindenki egy "átlagos ember", még a a vámpírimádók is, csak ők abban különböznek hogy akarnak valami pluszt.....csak talán jobb lenne ha értelmet keresnének az életüknek, és nem pedig azt, hogy lepkehálóval hajkurásszák a vámpírokat. :D :D :D Jóó, tudom...genya vagyok. :P Hm....
#1001
2012. aug. 17. 19:25
Hát sajnos mint látható kissé elakadtam a vámpíros témában,de persze ha lesz valami,akkor felteszem-ami feltehető:-)
Az tény és való,mint írtam is,hogy figyelik az oldalt,véleményem szerint még mindig,így az itt felbukkanókat is-a többi pedig nem rajtam múlik.
Én csak egy átlagos ember vagyok.

Kis érdekesség:
hu.wikipedia.org/wiki/Antikytherai_mechanizmus
en.wikipedia.org/wiki/Antikythera_mechanism

www.interpressmagazin.hu/index.php?page=archivum&cid=1103

kosmophysis.com/hu/il-meccanismo-di-antikythera-gli-scienziati-ne-svelano-il-segreto.html
#1000
2012. aug. 17. 19:09
törölt tag
"LadyEsther megkérdezhetem, hogy hogy találtál a fórumra? Valaki mutatta vagy te találtad meg véletlenül vagy..?

Amúgy üdv.
De hogyha tudsz te is infókat , segíthetnél nekünk. Vagy Penelope miatt regeltél? " – csakén


Segítek...ismeri a vámpírimádónkat...szerinted akkor hogy került az oldalra? :D Elözönlik a fórumot a vámpírok után nyálcsorgató depressziósok..... :D Tök jó. :P És mindenki Penelope miatt regel, ha nem vetted volna észre. :) Mivel ő indította a fórumot, tőle várják a "vámpírmegváltást". :D Szóval szerintem ezek nem tudnak semmit. :P
#999
2012. aug. 17. 17:07
LadyEsther megkérdezhetem, hogy hogy találtál a fórumra? Valaki mutatta vagy te találtad meg véletlenül vagy..?

Amúgy üdv.
De hogyha tudsz te is infókat , segíthetnél nekünk. Vagy Penelope miatt regeltél?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0