Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#983
2012. aug. 14. 20:07
Cassiel ..jól látom, hogy régen mindenkivel szinte kivétel nélkül rendes voltál?

Én csak azért nem vagyok már ilyen mert én rosszként kezdtem.
#982
2012. aug. 14. 20:02
törölt tag
"Nem te vagy rám hatással ,de nagyon édes ,hogy ilyeneket hiszel.
De leállíthatnád kicsit magadat és a provokálást is befejezheted , kezdem kicsit unni.
Nem tudom mit beszélgetsz privátban, nem is érdekel , bemutattad te magad rendesen ezzel a viselkedéssel.
Ez a jókat nevetek rajtad szöveg meg a legátlátszóbb , nem lennél ilyen felfuvalkodott ,ha nem idegesítene a beszélgetésünk:). Most kezdhetsz érvelni , hogy mi miért van, szeretettel várom." – oriole


Jaa, bocs...kihagytam....hogy érveljek hogy mi miért van? Ez rém egyszerű! Mert genyó akarok lenni! :D Ez nem világos? :D
#981
2012. aug. 14. 20:00
törölt tag
"Nem te vagy rám hatással ,de nagyon édes ,hogy ilyeneket hiszel.
De leállíthatnád kicsit magadat és a provokálást is befejezheted , kezdem kicsit unni.
Nem tudom mit beszélgetsz privátban, nem is érdekel , bemutattad te magad rendesen ezzel a viselkedéssel.
Ez a jókat nevetek rajtad szöveg meg a legátlátszóbb , nem lennél ilyen felfuvalkodott ,ha nem idegesítene a beszélgetésünk:). Most kezdhetsz érvelni , hogy mi miért van, szeretettel várom." – oriole


Cukormókus, extrém sötét vagy! :D És még enyhén fejeztem ki magam. :P
Öhm....nem cukikám, nem mutattam be magam. :D Ha bemutatnám magam, igencsak meglepődnél. :D De engem szórakoztat amikor valakik tévesen ítélnek meg. :D Régen idegesített, de mostmár csak szórakoztat. :D De téged eszméletlenül zavar és zavarodban viccesen játszod ki kétségbeesetten a nemlétező lapjaidat. :P Szóval amikor azt írom kiröhöglek, akkor tényleg kiröhöglek. :D Bocs, már, de annyira szórakoztató a fajtád. :D
#980
2012. aug. 14. 19:55
törölt tag
"nekem is volt egy ilyen időszakom amikor ezt csináltam.Aztán ki is bújt a szög a zsákból.Egyből kiderűlt ki barát és ki nem az. :)" – Darked

Bizony, ilyenkor derül ki! :) Na meg az is, hogy ki az, aki tényleg kiismer embereket akár így... :D Bár ez már kicsit meredek... :D
#979
2012. aug. 14. 19:41
Nem te vagy rám hatással ,de nagyon édes ,hogy ilyeneket hiszel.
De leállíthatnád kicsit magadat és a provokálást is befejezheted , kezdem kicsit unni.
Nem tudom mit beszélgetsz privátban, nem is érdekel , bemutattad te magad rendesen ezzel a viselkedéssel.
Ez a jókat nevetek rajtad szöveg meg a legátlátszóbb , nem lennél ilyen felfuvalkodott ,ha nem idegesítene a beszélgetésünk:). Most kezdhetsz érvelni , hogy mi miért van, szeretettel várom.
#978
2012. aug. 14. 19:39
nekem is volt egy ilyen időszakom amikor ezt csináltam.Aztán ki is bújt a szög a zsákból.Egyből kiderűlt ki barát és ki nem az. :)
#977
2012. aug. 14. 19:32
törölt tag
"Kicsit hozzászólhatok én is?:-)

Légyszi a kedvemért ne civakodjatok,jó?
Vagy ha nem az én kedvemért,hiszen ki vagyok én...akkor legalább csak úgy az ember iránti tiszteletből ne.
Osszatok meg infókat,beszélgessünk szépen,még ha a nézetek különbözőek is,azért próbáljunk meg nem vitázni,oké?

Hú,nagyon nem vagyok én jó szónok,csak nem szeretem a vitákat.Mi értelme?Előrébb visz?Nem hinném.

Ember-embernek ne legyen farkasa.Szerintem.Amúgy is elég sok gonoszság van a világon,legalább legyen itt egy kis béke.Ne széthúzás legyen,hanem összefogás...mondok egy buta példát:-)Nézzétek meg-ha még nem láttátok- a Táncoló talpak 2-t.Na ott aztán van összefogás.Azért mert valaki máshogyan gondolkodik,ne bántsuk,és ez érvényes mindenkire.
Persze a véleményeket nyugodtan írjátok le,hiszen abból is lehet tanulni,de ne személyeskedés,és a másik bántása-megbántása legyen.
Légyszi:-)
Én személy szerint kedvelem Cassielt-tudod igaz?:-)

Oriole-t még nem ismerem,de hát itt az alkalom,hogy megismerjem egy picikét legalább.
És a többi fórumhozzászólóval,vagy stikában olvasóval sincs bajom:-)" – Penelope


Tudom hogy genyó vagyok.....de nem akarok mindig jó fej lenni. :D Az uncsi volt már... :D Ha már itt vagyok a Föld nevű bolygón, akkor "játszok" egy kicsit néha én is... :)
#976
2012. aug. 14. 19:28
törölt tag
"Tudom mennyire idegesítő az ilyen, én már rég befejeztem volna, de nagyon utálom amikor hülyének néz valaki .. és nem tudja befejezni a kötözködést.
Ne haragudjatok ezért, én se azért jöttem ,hogy veszekedjek ,de csak betalált valaki :)

Esetleg nézte valaki a videókat amit írtam ?:)" – oriole


Nocsak, mégis csak hatottam rád? :D Hm... :)
#975
2012. aug. 14. 19:27
törölt tag
"Tényleg nehéz téged kiismerni :D Ugyanmár.. Játszod itt a fejed ,hogy te vagy a valaki aki megmondja a tutit.. :D Most járattad le magad ezzel az utolsó hozzászólásoddal. :)
Nagyon sokat képzelsz te magadról ahhoz képest amilyen vagy.:D
Most jöhet az " azt hiszed kiismertél " szöveg. Várom szeretettel.. :D Szerintem nem vagyok vele egyedül." – oriole


Mert én tényleg megmondom a tutit. :P Nem csak játszom... :D
Mivel járattam le magam cicamicám? :D
Hm...nos, ha én azt hiszem hogy én vagyok a "Jani", akkor nem tudom te ki vagy, biztos a "Józsi"... XD Cuncikám, nagyon kevés vagy te hozzám. :) Röhögök rajtad rendesen, jól elszórakozom azon amit itt "kiokádsz"... :D Mondtam már hogy engem képtelenség kiismerni, csak az tud, akinek megengedem. :D Sajnálom hogy te azt hiszed hazudok ebben. :D Várom a jelentkezőket, ki az, aki engem "kiismert" úgy, hogy egyáltalán semmit nem tud rólam, csak azt, amit leírtam erre a fórumra? :D Penelopeval privizünk, ő tud dolgokat, tehát őt senki ne hozza fel. :D Más? :D Egyébként meg igen, ha valaki olyan selejt hogy képzelődik rólam, mint te, akkor bizony többnek képzelem ám magam, mivel előnyben vagyok.... :P Bocsesz. :D
#974
2012. aug. 14. 19:24
Tudom mennyire idegesítő az ilyen, én már rég befejeztem volna, de nagyon utálom amikor hülyének néz valaki .. és nem tudja befejezni a kötözködést.
Ne haragudjatok ezért, én se azért jöttem ,hogy veszekedjek ,de csak betalált valaki :)

Esetleg nézte valaki a videókat amit írtam ?:)
#973
2012. aug. 14. 19:14
#972
2012. aug. 14. 19:12
Kicsit hozzászólhatok én is?:-)

Légyszi a kedvemért ne civakodjatok,jó?
Vagy ha nem az én kedvemért,hiszen ki vagyok én...akkor legalább csak úgy az ember iránti tiszteletből ne.
Osszatok meg infókat,beszélgessünk szépen,még ha a nézetek különbözőek is,azért próbáljunk meg nem vitázni,oké?

Hú,nagyon nem vagyok én jó szónok,csak nem szeretem a vitákat.Mi értelme?Előrébb visz?Nem hinném.

Ember-embernek ne legyen farkasa.Szerintem.Amúgy is elég sok gonoszság van a világon,legalább legyen itt egy kis béke.Ne széthúzás legyen,hanem összefogás...mondok egy buta példát:-)Nézzétek meg-ha még nem láttátok- a Táncoló talpak 2-t.Na ott aztán van összefogás.Azért mert valaki máshogyan gondolkodik,ne bántsuk,és ez érvényes mindenkire.
Persze a véleményeket nyugodtan írjátok le,hiszen abból is lehet tanulni,de ne személyeskedés,és a másik bántása-megbántása legyen.
Légyszi:-)
Én személy szerint kedvelem Cassielt-tudod igaz?:-)

Oriole-t még nem ismerem,de hát itt az alkalom,hogy megismerjem egy picikét legalább.
És a többi fórumhozzászólóval,vagy stikában olvasóval sincs bajom:-)
#971
2012. aug. 14. 18:29
Tényleg nehéz téged kiismerni :D Ugyanmár.. Játszod itt a fejed ,hogy te vagy a valaki aki megmondja a tutit.. :D Most járattad le magad ezzel az utolsó hozzászólásoddal. :)
Nagyon sokat képzelsz te magadról ahhoz képest amilyen vagy.:D
Most jöhet az " azt hiszed kiismertél " szöveg. Várom szeretettel.. :D Szerintem nem vagyok vele egyedül.
#970
2012. aug. 14. 18:21
törölt tag
Lightnes!

:D :D Ez nagyon tetszik. :D hihi :D Nem édesem, nem mindenkire szarok! :D És tudok együttérezni, de nem mindenkivel! :) Csak szólok. :) Azokra az emberekre akik megérdemlik, azokra nem szarok! :D Csak azokra akik jelentéktelenek számomra! :) Az, hogy nem érdekel milyen hatással vagyok másokra, drágám az azt jelenti, hogy mindenkinek másképp jön le az amit teszek....mindenki a saját szemszögéből lát engem és a cselekedeteimet....de kiismerni nagyon, de nagyon kevés ember tud engem, csak az, akinek megengedem. :) Vagy akivel szoros a kapcsolatunk.... És mit érdekeljen engem hogy egy számomra jelentéktelen embernek milyen benyomása lesz rólam? :D Úgysem ismer! :D És úgysem mutatom meg magam, főleg nem egy fórumon. :D Azt nagyon ki kell érdemelni hogy bárki is megismerhesse azt a Cassielt akit csak kevesen ismernek....és ennek nem a nagyképűségem az oka, csak szólok. :) Mivel nem vagyok nagyképű.... :D Annyira... :D :P
Egy cselekedet akkor is hülyeség lesz, ha én azt mondom rá hogy jó dolog.....nehogy az legyen hogy a vámpírok a "szentek", meg "tündér keresztszülők", csak mert nem ismerjük őket.... :D Figyu, ha bármelyikőtökkel beszélne egy, neten keresztül, miből gondolod hogy minden igaz lenne amit eléd rak? Mert nincs rá garanciád....szóval ő elmondhatja hogy mennyire emberpárti, attól még ez nem lesz bizonyított.....ha alapból az emberek világában nem boldogul egy ember annyira hogy felismerje a nyilvánvaló hazugságot, akkor mit akar a vámpíroktól? Szerintem hülyeség velük szerződést meg miegymást kötözgetni! És nem vall gondolkodó emberre, az is biztos!

Oké, nem kell elolvasni, nem probléma.
#969
2012. aug. 14. 18:06
törölt tag
"Én csak egyvalamit utálok. Ha valaki megpróbál hülyének nézni annak ellenére ,hogy ismerne és tudna rólam bármit is. Amit akarok az csak rám tartozik , én gondoltam megosztom másokkal ,de a kötözködésre nem vagyok / leszek kíváncsi. Én itt be is fejeztem veled a társalgást ,ha reagálsz reagálsz ,ha nem hát nem. Szép napokat!" – oriole

Megpróbállak hülyének nézni? :D
Baszki, egy hülyét csak hülyének lehet nézni... :P :D
Örülök neki, csorgasd a nyálad a vámpírjaidra tovább! :D Szia! :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0