Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#968
2012. aug. 14. 14:14
Youtube-n írjátok be ,hogy highgate cemetety érdekes az a temető.. A cikknek lehet valóságalapja.. Ahogy néztem a sírokat meg kriptákat a képeken.. simán lehetett búvóhely esetleg lakhely , mivel eléggé érdekes kialakításúak. Egy másik videóban pedig egy föld alatti rész is van.
#967
2012. aug. 14. 13:56
#966
2012. aug. 14. 13:36
Oriole:Link-ként szerintem volt fenn ,bemásolva nem hiszem,de nem probléma,mert én is olykor van hogy ismétlek,ezért vagy azért.

Az eltűnéseset is már olvastam,de ismétlem nem probléma:-)
#965
2012. aug. 14. 11:47
Én csak egyvalamit utálok. Ha valaki megpróbál hülyének nézni annak ellenére ,hogy ismerne és tudna rólam bármit is. Amit akarok az csak rám tartozik , én gondoltam megosztom másokkal ,de a kötözködésre nem vagyok / leszek kíváncsi. Én itt be is fejeztem veled a társalgást ,ha reagálsz reagálsz ,ha nem hát nem. Szép napokat!

Többiek

Lehet ezek már voltak ,bemásolom azért hátha nem. Itt is van egy pár történet. Van-e valóságalapja nem tudom ,mindenesetre nekem érdekesnek tűnik :) Annyit hozzátennék ,hogy nem volt még időm elolvasni az egész fórumot ,tehát ha már voltak akkor előre elnézést kérek. :)
Jó olvasgatást!

Forrás : legendaknyomaban.blog.hu

Miközben a vámpírokat gugliztam, és saját, nem csekély memóriámat mozgosítottam, beleszaladtam valamibe, amiről szerintem nem sokaknak van tudomása. Természetesen nem én vagyok az egyetlen blogger, aki az okkult és paranormális témákkal foglalkozik, ezért kifejezetten megörültem, amikor ráakadtam egy olyan blogra, amelynek az írója 'Vampirologist' Csak az volt a gyanús, hogy szinte minden bejegyzésében emlegetett egy Seán Manchester nevű illetőt, méghozzá szenteknek kijáró áhítattal. És itt ráakadtam egy olyan különös történetre is, amit egyszerűen nem akartam elhinni.

Nem hiszem, hogy kis hazánkban különösebben ismert lenne a highgate-i vámpír története, de, amikor ezt megtaláltam, azt mondtam, leírom ide.

Nos tehát. Valamikor az 1960-as évek végefelé, két fiatal lány név szerint Barbara Moriarty és Elizabeth Wojdyla éppen hazafelé tartottak a barátaiknál tett látogatásból. Az útjuk egy temetőn át vezetett. Ez nem azt jelenti, hogy konkrétan a sírok között sétáltak, hanem hogy az út, amin mentek, két részre osztott egy temetőt.

"A két intelligens diáklány nem akart hinni a szemének, amikor átlépték az északi kaput, és a sírok és kripták között a holtak kiemelkedni látszottak sírjaikból. A két lány kísérteties csendben tette meg a maadék utat. Amikor elérték az út végét, megtalálták a hangjukat, és beszéltek az átéltekről. Mind a ketten ugyanazt tapasztalták. Olyannyira ijesztő élmény volt, hogy Barbara nem is akart róla többet beszélni."

Elizabeth innentől kezdve egyre rosszabbul lett. Rémálmaiban valaki megpróbált behatolni a szobájába, és az illetőnek éppolyan halottsápadt arca volt, mint amilyet a temetőben látott. Ahogy elmesélte Seán Manchesternek, akivel 1969 nyarán találkozott:

'Mind a ketten láttuk ezt a temetői jelenetet, pontosan előttünk történt. A sírok mind felnyíltak, és az emberek felkeltek belőlük. Nem is vettük észre, hogy mennénk az úton. Csak erről a jelenségről vettünk tudomást.'

Elizabeth egyre vérszegényebbé vált. Képes volt alaposabb leírást is adni a szörnyetegről:


'Vadállati arca volt, tüzes szemekkel, éles fogakkal, de mégis emberi arc, ugyanakkor állati vonásokkal. Az arc szürke és beesett'

Elizabethnek gyulladásos dombocskák jelentek meg a nyakán, és a dombok közepén lyukak voltak. Néha véres volt a párnája, és egyre jobban vonzódott a Highgate-i temetőhöz.

Seán Manchester, ahogy az egy hivatásos vámpírvadászhoz illik (nem vicc, tényleg ez a foglalkozása, de majd mindjárt), el is végezte az ilyenkor szokásos rituálékat. Beszórta szenteltvízzel Elizabeth szobáját, kerített neki egy ezüstből készült nyakbavaló keresztet, sóval és fokhagymával dörzsölte be a helységet. Elizabeth gyulladt dombocskáit is megmosogatta némi szenteltvízzel, mire azok eltűntek, és pár héten belül a lány meggyógyult, étvágya visszatért, a temető se érdekelte többé, sőt máshova költözött.

Szívesen venném, ha valaki megmagyarázná, hogy a két intelligens diáklány ugyan már miért nem ragadta meg társnője karját, és sikoltott, hogy 'Te, vazze, mi az ott?' Normális emberi reakciónak vélem, hogy ha valaki valami szokatlant, meghökkentőt tapasztal, akkor legalább a meglepődés legkisebb jelét mutatja. De az intelligens diáklányok szótlanul nézték, ahogy a temetőben a holtak kiemelkedni látszanak a sírjaikból, ők pedig békésen továbbgyalogoltak, és ott kicserélték tapasztalataikat.

Valamint azt sem értem, hogy miután Elizabeth egyre rosszabbul lett, miért nem várta már meg valaki azt a vámpírt, hogy éjszaka belopózzon a lányhoz?


Ez egy eltűnéses cikk:

legendaknyomaban.blog.hu/2010/04/04/megmagyarazhatatlan_eltunesek_i_resz
#964
2012. aug. 13. 21:40

alapból vágyik valami sötétre, valamire ami ellent mond bizonyos dolgoknak, valamire ami kiragadja a szürke hétköznapokból, ami elfedi azt a világot amit ő ismer....csak a probléma ott kezdődik, hogy a világ ugyanaz marad..... Kicsi szívem, engem nem izgat hogy mennyire vagyok hatással másokra, mert ha hatással lennék rád (mondjuk felhúzom az agyad :P), akkor sem vallanád be, mert ez egy játék....és ezt sok ember játssza. :) Ennyi. :)
Na mostmár tényleg nem írok, kivétel az ilyen nekem írt szövegek..... :D
Csövi! :)


Hát igen szerintem meg mindenki tudja legbelülről hogy hülyeséget csinál .... Hát én annak a híve vagyok hogy először kísérletezni kell utána nézni hosszasan és ez nem pár szövegből kell lesütni hogy hülyeség mert vannak olyanok is akik direkt lejáratják a témát.
Csak szeretnének gondolom valami maradandót alkot valami nagy lenni :) De ezt a tudományban is meglehet csinálni igaz :)

"Kicsi szívem, engem nem izgat hogy mennyire vagyok hatással másokra,,
Pont ez a baj hogy szarsz a másikra ahogy a nép is csinálja... Magyar mentalitás tükrözik rajtad..
Kicsit felébredtél de már megmondod hogy mi hülyeség mi nem.

Tanulj együttérezni másokkal Vagyis Empátiát érezni . teljesen kitalált példa hogy megértsd e mondatott mert általában az okoskodásból nem értenek sokan csak akkor a demonstrálják: Magad vagy a,z ragadozó és akit bántasz az áldozat... képzeld el mindig ha mást sértegetsz ha csere lenne ha magad lennél az áldozat magad is ugyanazt csinálnád mintha magadat látnád a szemüvegen keresztül.

Ezért is említettem hogy tanulj a hibából ergo nem ezt akartam pontosabban írni az előző hosszászolásomban hanem amit előbb leírtam.
Rólam annyit hogy nehéz felidegesíteni.... nem fogom magam idegesíteni mások miatt azzal csak magamnak teszek kárt... A hülyéken idegeskedni? Azokat hagyd figyelmen kívül .

És ismétlem még nem olvastam el amit még el kellett.
#963
2012. aug. 13. 17:23
törölt tag
"Vártam míg kiéled magad.:) Nem akarok hosszan reagálni rá mert nem érdekel , pont azért mert nem ismersz . 2 a vámpírokról sem tudsz semmi biztosat ,tehát az ő nevükben meg végképp ne beszélj.
Nagyon tév úton jársz ,ha azt hiszed ,hogy ahogy viselkedsz az másokra hatással van.

Többieknek!

Kerestem az az angol sztorit amit régen olvastam ,de nem találom.. pedig elég érdekes volt.:S Azért remélem megtalálom.
Addig is szép napot mindenkinek :)" – oriole


Csak azért is válaszolok. :P Nem az ő nevükben beszéltem aranyom, ha figyelmes lettél volna, azokat írtam le amiket ezen a fórumon is meg lehet találni (persze te ugye azt mondtad hogy elolvastál mindent a vámpírokról itt....hát egyáltalán nem úgy jön le....).... Persze hogy nem ismerem őket, és tudod, engem ez nem szomorít el és nem leszek ez miatt totál életkedvetlen, mert sem donor sem vámpír nem akarok lenni.....az tény hogy érdekelne hogy milyenek mondjuk szemtől szembe, de csak pusztán azért mert érdekes lenne számomra, meg úgy érdekelne milyen érzéseim lennének, mármint megérzéseim....na meg persze bizonyos infók, de neeem, nem a vámpírokról....vámpírokról csak annyi érdekelne hogy mi a szándékuk az emberiséggel (persze valószínű, ezt nem terítik senki elé)..... :) A többi lényegtelen számomra, tőlem élhetnek, nem izgat. Az illuminatiról több dolog érdekelne, például hogy ki a fő fő főnök, vagy hogy mi történt náluk "otthon"... :) Szóval engem az univerzum, vagy univerzumok titkai is érdekelnek és más fajok, amikből rendesen bővelkedünk.... De tudod, én alapból tudtam, hogy soha nem fognak velem szóba állni a vámpírok, hiába vagyok kíváncsi rájuk, mert ez tény, hiszen nem vagyok sem donorjelölt, sem érdekes, sem semmi számukra, és ezzel tisztában vagyok. :) És egyáltalán nem várom hogy bárki is kapcsolatba lépjen velem, mert tudom hogy nem fog senki. :D Szóval tény, hogy nem ismerem őket, de te sem! És könnyű a szépet meglátni egy olyan világban ahol nincs semmi szép.....az ember alapból vágyik valami sötétre, valamire ami ellent mond bizonyos dolgoknak, valamire ami kiragadja a szürke hétköznapokból, ami elfedi azt a világot amit ő ismer....csak a probléma ott kezdődik, hogy a világ ugyanaz marad..... Kicsi szívem, engem nem izgat hogy mennyire vagyok hatással másokra, mert ha hatással lennék rád (mondjuk felhúzom az agyad :P), akkor sem vallanád be, mert ez egy játék....és ezt sok ember játssza. :) Ennyi. :)
Na mostmár tényleg nem írok, kivétel az ilyen nekem írt szövegek..... :D
Csövi! :)
#962
2012. aug. 13. 16:36
"[quote author=Lightnes link=topic=434.msg23413#msg23413 date=1344806993]
[quote author=Cassiel777 link=topic=434.msg23411#msg23411 date=1344782219]
Nekem sosem tetszett az a verzió, hogy élőhalottak a vámpírok.....én inkább azt tartom igaznak amit Penelope írt.....

Penelope! Tudom hogy undorítóan osztok ki embereket. De például az öngyilkosjelölteknél is van olyan hogyha babusgatják és szép szóval próbálják lebeszélni, nem tudják...de viszont ha azt mondják neki hogy: "nesze baszd meg, itt a kötél, segítek", akkor észbe kap..... " – Cassiel777


Szerintem akinek segítségre van szüksége nem úgy kell hogy provokálod hanem megérteni kell. Ugyanis a megértéssel nem págyolgatja de nem is durván válik az illetővel... Tanulj a hibákból.
Megértésből empátia lesz,Empátiából béke lesz.

hmm Megértésből empátia lesz,Empátiából összefogás lesz,összefogásból béke lesz :D na így jobb :)
" – Cassiel777

Csak azért reagálok, mert nekem írtad.... Te ismered az embereket? Tudod, azok a két lábon szaladgáló izék, akik némelyike a zsebében hordja az eszét....vagy legalábbis nem a helyén.... -megjegyzem ezt szintén nem rád értettem, de ha megint félreérted az írásom, akkor rád is érteni fogom! :D Milyen hibákból tanuljak? :D Jaaa, szóval szerinted így kellett volna reagálnom?: "oh, vámpír akarsz lenni, jajj, az a legjobb dolog a világon, betegség miatt akarsz, jajj hát annyira sajnállak és ha tehetném átvenném minden bajodat, biztosan a vámpírok meggyógyítanak".....-hagyjál már! Ha ilyen reakciót vártok tőlem, az nagyon gáz! Ugyanis az tuti hogy én nem azt fogom mondani amit ti hallani szeretnétek! :) Persze, tudom az emberek többsége úgy fogja fel, ha nem az elvárásai szerint cselekszenek, akkor a másik ember gonosz, selejt, stb.....de tudod százszor leszek gonosz és selejt, mint egy birka, aki a tömeggel együtt halad a vágóhídra! Bocs. :) Evvan.....

Ne reagálj, mert akkor megint késztetést fogok érezni arra hogy én is reagáljak! És ez így is gáz, mert csak priviben szeretnék elérhető lenni, mivel kiábrándultam a fórumból....mert itt egyesek nem látják át a dolgokat.....de annyira hogy simán becsaphatóak.....ezt nem mindenkire értem, remélem világos! szóval megint: további jó beszélgetést a fórumon! Szevasztok! " – Cassiel777

Oké előző csak azért volt az mert nem olvastam el a hozzászolás előzményeket :D
értem
#961
2012. aug. 13. 14:39
Pánikkeltés agyba-főbe,de ez megcáfol,és magyaráz:
amindenit.blog.hu/2012/08/13/hatalmas_csik_a_nap_felszinen_panikkeltes_mod_aktivalva
#960
2012. aug. 13. 12:25
Vártam míg kiéled magad.:) Nem akarok hosszan reagálni rá mert nem érdekel , pont azért mert nem ismersz . 2 a vámpírokról sem tudsz semmi biztosat ,tehát az ő nevükben meg végképp ne beszélj.
Nagyon tév úton jársz ,ha azt hiszed ,hogy ahogy viselkedsz az másokra hatással van.

Többieknek!

Kerestem az az angol sztorit amit régen olvastam ,de nem találom.. pedig elég érdekes volt.:S Azért remélem megtalálom.
Addig is szép napot mindenkinek :)
#959
2012. aug. 13. 10:14
törölt tag
"[quote author=Cassiel777 link=topic=434.msg23411#msg23411 date=1344782219]
Nekem sosem tetszett az a verzió, hogy élőhalottak a vámpírok.....én inkább azt tartom igaznak amit Penelope írt.....

Penelope! Tudom hogy undorítóan osztok ki embereket. De például az öngyilkosjelölteknél is van olyan hogyha babusgatják és szép szóval próbálják lebeszélni, nem tudják...de viszont ha azt mondják neki hogy: "nesze baszd meg, itt a kötél, segítek", akkor észbe kap..... " – Lightnes


Szerintem akinek segítségre van szüksége nem úgy kell hogy provokálod hanem megérteni kell. Ugyanis a megértéssel nem págyolgatja de nem is durván válik az illetővel... Tanulj a hibákból.
Megértésből empátia lesz,Empátiából béke lesz.

hmm Megértésből empátia lesz,Empátiából összefogás lesz,összefogásból béke lesz :D na így jobb :)
" – Lightnes

Csak azért reagálok, mert nekem írtad.... Te ismered az embereket? Tudod, azok a két lábon szaladgáló izék, akik némelyike a zsebében hordja az eszét....vagy legalábbis nem a helyén.... -megjegyzem ezt szintén nem rád értettem, de ha megint félreérted az írásom, akkor rád is érteni fogom! :D Milyen hibákból tanuljak? :D Jaaa, szóval szerinted így kellett volna reagálnom?: "oh, vámpír akarsz lenni, jajj, az a legjobb dolog a világon, betegség miatt akarsz, jajj hát annyira sajnállak és ha tehetném átvenném minden bajodat, biztosan a vámpírok meggyógyítanak".....-hagyjál már! Ha ilyen reakciót vártok tőlem, az nagyon gáz! Ugyanis az tuti hogy én nem azt fogom mondani amit ti hallani szeretnétek! :) Persze, tudom az emberek többsége úgy fogja fel, ha nem az elvárásai szerint cselekszenek, akkor a másik ember gonosz, selejt, stb.....de tudod százszor leszek gonosz és selejt, mint egy birka, aki a tömeggel együtt halad a vágóhídra! Bocs. :) Evvan.....

Ne reagálj, mert akkor megint késztetést fogok érezni arra hogy én is reagáljak! És ez így is gáz, mert csak priviben szeretnék elérhető lenni, mivel kiábrándultam a fórumból....mert itt egyesek nem látják át a dolgokat.....de annyira hogy simán becsaphatóak.....ezt nem mindenkire értem, remélem világos! szóval megint: további jó beszélgetést a fórumon! Szevasztok!
#958
2012. aug. 13. 9:37
Egy érdekes írás:

Christian Opitz : A felébredés és az agy
egysegaldas.blogspot.hu/2009/08/christian-opitz-felebredes-es-az-agy.html
#957
2012. aug. 13. 7:33
Ez a David Icke előadás feliratozva nem direkt a vámpírokról szól, de ha valaki végignézi pár dolog ide is kapcsolódik!

www.youtube.com/watch?v=aMsE8osnbV8
#956
2012. aug. 12. 23:29
"Nekem sosem tetszett az a verzió, hogy élőhalottak a vámpírok.....én inkább azt tartom igaznak amit Penelope írt.....

Penelope! Tudom hogy undorítóan osztok ki embereket. De például az öngyilkosjelölteknél is van olyan hogyha babusgatják és szép szóval próbálják lebeszélni, nem tudják...de viszont ha azt mondják neki hogy: "nesze baszd meg, itt a kötél, segítek", akkor észbe kap..... " – Cassiel777


Szerintem akinek segítségre van szüksége nem úgy kell hogy provokálod hanem megérteni kell. Ugyanis a megértéssel nem págyolgatja de nem is durván válik az illetővel... Tanulj a hibákból.
Megértésből empátia lesz,Empátiából béke lesz.

hmm Megértésből empátia lesz,Empátiából összefogás lesz,összefogásból béke lesz :D na így jobb :)
#955
2012. aug. 12. 16:36
törölt tag
Nekem sosem tetszett az a verzió, hogy élőhalottak a vámpírok.....én inkább azt tartom igaznak amit Penelope írt.....

Penelope! Tudom hogy undorítóan osztok ki embereket. De például az öngyilkosjelölteknél is van olyan hogyha babusgatják és szép szóval próbálják lebeszélni, nem tudják...de viszont ha azt mondják neki hogy: "nesze baszd meg, itt a kötél, segítek", akkor észbe kap..... Kedves Új fórumozónknál gondolkodási hiányosságok léptek fel, ezért írtam úgy....na és mert más is idekeveredhet aki vámpír akar lenni, aki szintén nem gondolkozna.....de hát tudom, aki hülye, az nagy valószínűséggel az is marad. :D Na, ennyi voltam....átadom a helyem a vámpírimádónak, mert szegény, a végén, nem mer írni miattam.... :D én meg majd röhögök a háttérben. :) További jó beszélgetést! Sziasztok!
#954
2012. aug. 12. 16:18
Csakén:Köszönjük az infókat!

Az elsőt hitelesnek mondanám,a másodikat már kevésbé.
De a véleményemtől függetlenül mindenki maga dönti persze el:-)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0