Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#953
2012. aug. 12. 13:47
No hát:

Oriole:Igen,amiket Cassiel leírt ezek a fórumon mind megtalálhatók,jól összefoglalta a dolgot.
Nem ismerlek,nem tudom konkrétan miért is akarsz az lenni,ami,persze a betegség...de csak azért nem fognak azzá tenni.Plusz bizony eleve hogy van párod,egy elég nagy ok,hogy ne tegyék..na de leírták előttem az okokat hogy miért nem.
Lényegében azt tudnám mondani,hogy ne bízz benne ,és ha mégis hátakkor kellemesen csalódtál.
Azért annyira nem kell őket csodállni.Vannak akik nem önszántukból lesznek azok,hanem a vámpírok érdekei miatt...Az embereket pedig nem kell utálni,vagy gyűlölni,hiszen bizony te is az vagy.Tudnak gonoszak lenni,de soha nem szabad elfelejteni hogy a jóra kell törekedni-ahogyan te viszonyulsz másokhoz,ők is úgy fognak hozzád.

Cassiel:Igazad van,de azért a stíluson kicsit lehetne változtatni,mert ez így azért kicsit bántó-attól még nem fogja elvetni az ötletet,ha így leírod neki.Bár lehet hogy kicsit talán elgondolkodik,ezt nem tudhatom.Kár felhúzni magadat:-)
Mindig voltak,és lesznek is olyanok,akik vámpírok akarnak lenni...csakhogy nem ők döntenek.
Oriole megtette a lépést,a többi nem rajta áll.
#952
2012. aug. 12. 12:36
törölt tag
Lightness!
Te most mi a frászról beszélsz???? Lehetnél figyelmesebb.....nem ugrottam neked, én az Oriole félékről beszéltem....ezt is írtam, olvasd el figyelmesen megint!!!

Elmondom miért zavarnak az Oriole félék.....nagyon hangoztatják hogy "jujj, vámpír akarok lenni, mert úgy érzem közéjük tartozom", stb....de kurvára nem gondol bele az idiótája hogy mivel jár! Mert mivel jár? Ha őt valamiért is vámpírrá teszik, azt okkal teszik, mert hasznos számukra, és nem a két szép szeméért fogják és nem is a vámpírimádatáért! Ha ez megtörténne akkor a pasikáját már nem biztos hasznosnak ítélnék (és ugyebár a csajszika két szép szeméért nem fogják vámpírrá tenni a pasit, mert leszarják hogy mennyire szereti a pasiját!)...és ugye akkor el kéne hagynia a szeretteit, barátait és a pasiját....újdonsült vámpírként küzdenie kell a vérszomjjal, tehát azért hogy le ne bukjon a vámpírság, nem nagyon kéne emberek közelébe engedni (főleg nem az ismerőseihez, azaz számukra halott lesz), mert elkezdene vérengzeni.....aztán ugyebár a magánnyal is meg kéne küzdenie mert az idők múlásával mindenki meghal akit szeretett csak ő marad (és ugye csak a háttérből figyelheti őket), meg ugye a többi vámpír, de azt az űrt amit kapott képtelenek lennének betölteni, mivel náluk nem a szeretet a fontos! Ha esetleg azon törné a buksikáját hogy miután őt vámpírrá tették, ő majd vámpírrá teszi a pasiját, ez halott ügy, ugyanis mindkettőjüket kinyírnák, mivel szabályt szegne.....menekülni, lázadozni nem tudnának, egyrészt mert nincsenek kapcsolataik, másrészt nem ismerik a rendszert és nem tudnák őket kikerülni semmiféleképp.....főleg nem újdonsült vámpírként, mikor vérszomjjal küzdenek, és ezzel nyomot is hagynak.....tehát eddig semmi csillivilli nincs a történetben.....aztán ott van még a bölcsesség meg hogy jobb lesz....nos.....fizikailag jobb lesz, az tény, de bölcs kurvára nem lesz senki egyetlen harapástól! Ez tök olyan, mint mikor valaki kijelenti hogy hisz Istenben aztán azt hiszi hogy már meg is világosodott! Hát ez nem így működik! Senki nem lesz bölcsebb és nagyobb tudásúbb, csak mert vámpírrá változtatják! Ez csak melóval, tanulással elérhető, és nem kapja a szájába azonnal! Küzdenie kell érte évekig..... Ezek a tények! Le van itt is írva! Kár hogy nem olvasta el figyelmesen.... Szóval ezek fényében tényleg annyira rohadt jó vámpírnak lenni? Hm... Erősen kétlem! Azt nem bírom hogy az "okos csaj" nem gondol ezekbe bele! Mert ugye látja a "csillivilli sötét világot", de egy oldalát nézi csak, a többit elfelejti (vagy nem akarja tudni) és gondolkodni nála luxus!
Ez a fajta emberi butaság határtalan és végtelenül zavaró!
#951
2012. aug. 11. 20:51
Kedves Cassiel777!
Hogy hogy hülyeségeket írtam az imént?
... Épp azért jó a fórum mert nincsen itt sok trollkodó! ha nem tetszik el lehet menni. ... Csak ne hogy a gyk oldal szintjére sülyedjen le.....

Istent játszani? Kiváncsiság hajtja az embereket meg álmodózni jó akkor is ha hazuság majd kinővi ha nem igaz.

Oké gondolom ideges lettél kicsit sry... de attól nem kellene mást megsérteni .... most ha tévedek akkor nekem se kell a torkomnak ugorni hogy hogy miért jelentetem ki ezt........ Bocs de sok ember olyan gyermeteg .... Ezért is könnyü zürzavart okozni a gyerekek között...

"Nagyon jó ez a fórum, még több ilyen degenerált kell mint te! Komolyan mondom már csak egy olyasvalaki hiányzik innen aki vámpírnak adja ki magát..... XD Mert már volt itt aki fölénk helyezte magát, hál'isten el is húzott..... De ez nagyon nagy, mindig felvidítanak a fórumok. ,,

Bocs de szerintem erre a fórumra nem fognak olyano tévedni...
Am előre elnézést ha félre értem a dolgot mert még nem olvastam el nagyon a beszélgetést én se :D
#950
2012. aug. 11. 19:54
Hú-mi volt itt,amíg nem voltam?-gyorsan átolvasom.

No,majd holnap reagálok,ma már nincs hozzá agyam,de ne civakodjatok,okés?
#949
2012. aug. 11. 19:43
törölt tag
Egyébként kurvára zavaró hogy itt istenítitek őket....mire fel? Cöhh....
#948
2012. aug. 11. 19:39
törölt tag
""zért lesz sok ember donor mert IDIÓTÁK! :) Kivétel van....de a legtöbben bele sem gondolnak hogy mit tesznek....mint például te sem! És ez szánalmas! Hm...embergyűlölet....imádom az embergyűlölőket. :) Főleg mert úgy gyűlölik az embereket hogy ők is emberek.... ,,,

Én most kapcsolódik be ide.
Oké most válaszolt.
De szerintem minden mértékkel egészséges én is utálom kis mértékben az emberíség de én csak a bunkó embereket utálom akik a tudásukat mások kinzására vagy a pénz hajszolására használják....

Nálam az feltétel lesz 100% hogy csak akkor tanítanék mást ha jól viselkedik és jó az erkölcse és az etikája vagyis előtte ezzeket kéne elsajátítani a veszélyes tudások előtt szerintem és így elkerülhetőek lennének a veszélyes emberek, igaz így is lennének de legalább nagyon kicsi számmal de biztos hogy lenne egyszer valami lázadás hogy majd az egyik hatalmas tudású átált a rossz oldalra ezért kellene folyamatosan figyelni később rá hogy ha látszik a jelek abbahagyni a tanítását.

Én jól tudok viselkedni... Nem szeretek más bántani csak rossz látni mi megy a mai világban pontosabban ebben az országban.

" – Lightnes


Én mostmár az emberi idiótaságot nem bírom nézni csendben....bár az Oriole félék nyugton lehetnének ha csendben tudnék maradni. :D
#947
2012. aug. 11. 19:36
törölt tag
Oriole!
Kár hogy nem tudod hogy ezt már valaki elhintette előtted....mármint ehhez hasonló szöveget hogy: "Jobban gondold meg ,hogy kivel kezdesz ki és hova ütöd az orrod." XD Miért is? Ki lennél te aranybogaram? :D Vagy majd a vámpírkák jól kinyírnak mert őnagyságosságához mertem szólni? :P Hihi.....vicces vagy. :D Akkor bocsánat...csak agyilag vagytok tizenéves szinten.....hm..... Ismerem a betegségeket cukorfalatka! De mivel észkombájnkám nem írtad le konkrétan mi bajod honnan a picsából tudjam? :D Istenem de szerencsétlen....

Nagyon jó ez a fórum, még több ilyen degenerált kell mint te! :D Komolyan mondom már csak egy olyasvalaki hiányzik innen aki vámpírnak adja ki magát..... XD Mert már volt itt aki fölénk helyezte magát, hál'isten el is húzott..... De ez nagyon nagy, mindig felvidítanak a fórumok. :D
#946
2012. aug. 11. 19:27
"zért lesz sok ember donor mert IDIÓTÁK! :) Kivétel van....de a legtöbben bele sem gondolnak hogy mit tesznek....mint például te sem! És ez szánalmas! Hm...embergyűlölet....imádom az embergyűlölőket. :) Főleg mert úgy gyűlölik az embereket hogy ők is emberek.... ,,,

Én most kapcsolódik be ide.
Oké most válaszolt.
De szerintem minden mértékkel egészséges én is utálom kis mértékben az emberíség de én csak a bunkó embereket utálom akik a tudásukat mások kinzására vagy a pénz hajszolására használják....

Nálam az feltétel lesz 100% hogy csak akkor tanítanék mást ha jól viselkedik és jó az erkölcse és az etikája vagyis előtte ezzeket kéne elsajátítani a veszélyes tudások előtt szerintem és így elkerülhetőek lennének a veszélyes emberek, igaz így is lennének de legalább nagyon kicsi számmal de biztos hogy lenne egyszer valami lázadás hogy majd az egyik hatalmas tudású átált a rossz oldalra ezért kellene folyamatosan figyelni később rá hogy ha látszik a jelek abbahagyni a tanítását.

Én jól tudok viselkedni... Nem szeretek más bántani csak rossz látni mi megy a mai világban pontosabban ebben az országban.
#945
2012. aug. 11. 19:20
Nem hiszem el:D Tudtam ,hogy folytatni fogod. Nem gyűlölöm az embereket, azt írtam ha már választanom kell inkább vagyok vámpírfan mint emberfan. Tévedés ne essék. Nem tini vagyok megnyugodhatsz ,ha már ennyire a kor a lényeg. A párom lassan 30 tehát felnőni már nem nagyon kell nyugi. Ha annyira okos vagy azt is tudhatnád ,hogy nem minden betegségből lehet kigyógyulni .. Ezt jobb ha tudod. Azon nem vitatkoznék ,hogy milyenek az emberek csak kicsit nézz végig a történelemben. Vannak a vámpíroknál okosabb emberek ..hm.. én inkább úgy fogalmaznék ,hogy vannak emberek akik hasonlóan okosak, de mire használják a nagy " okosok" az eszüket? A többi ember ellen fordítják. Kivétel van ..talán. És talán a vámpírok jobban fogják tudni milyen vagyok, így inkább rájuk bízom az ítélkezést mint rád.
Jobban gondold meg ,hogy kivel kezdesz ki és hova ütöd az orrod. Én itt befejeztem veled, a többiek infóira, eszmecserére kíváncsi vagyok változatlanul.
#944
2012. aug. 11. 18:31
törölt tag
Oriole!
Azért lesz sok ember donor mert IDIÓTÁK! :) Kivétel van....de a legtöbben bele sem gondolnak hogy mit tesznek....mint például te sem! És ez szánalmas! Hm...embergyűlölet....imádom az embergyűlölőket. :) Főleg mert úgy gyűlölik az embereket hogy ők is emberek.... :D Hát nem vicces? :D Én is gyűlöltem az embereket tizenéves koromban.....gondolom te is annyi vagy....és mivel nem válaszoltál, nyilván annyi vagy! XD Kislány! Van ezer más megoldás egy betegség gyógyítására, nem csak a vámpírok! Olvass a témádban és megtudod! Olyan rettenetesek az emberek??...hm....szóval te is ilyen vagy....mert ugye te is ember vagy. :D Csak szólok. :D Ha a vámpírok téged vámpírrá tesznek, akkor idióták ők is. :D Egy ilyen kislánynak gondolkodni kéne megtanulni, nem vámpírosdit játszani! Nőj fel! Ha érettebb leszel, meg fognak változni az érzéseid, ne aggódj....kivétel ha annyira várod a sült galambot a szádba, mint a legtöbb buta kiscsibe!
Okosabbak? Hm...nem mindenkinél....bölcsebbek? Hm....van más aki bölcsebb náluk.... Jobbak nálunk? Neeem.....csak bizonyos dolgokat tudnak, amit mi még nem..... Az ember el tudná érni hogy jobb legyen, és vérivás meg vámpírrá válás nélkül.....nem hiszed? Nézz utána....nem csak a vámpírok a világ. :)
Szóval jó fejlődést! Remélem nem hátrafelé fejlődsz majd, hanem inkább előre.... :D
#943
2012. aug. 11. 17:55
Cassiel777

Amíg nem ismersz ne ítélkezz felettem.
A kutyának nem lesz jobb ha engem megharap. Egy vámpírnak ez létszükséglet. Mit gondolsz sokan miért mennek bele a donorszerepbe?
Ami azt illeti hamarabb vagyok vámpír fan mint ember fan. Hogy miért szeretnék közéjük tartozni ennek rengeteg oka van de ha már szeretnéd ,hogy párat kiemeljek akkor tessék: Az egyik hatalmas okom egészségügyi okok miatt van, erről nem írnék többet mert ez csak rám tartozik. Nem egy megfázásról van szó azt elhiheted. 2. Az ember a világon a legönzőbb leggonoszabb teremtény, rosszabbak nem is lehetnénk. De még felsorolhatnék számos ilyen példát, ezt te is mind tudod. A másik dolog ami már gondolom kiderült , nem vagyok egy nagy emberpárti. Megvan a kis baráti köröm , megvan akiket szeretek nem vagyok magányos ,de nem akarok új embereket túl közelről megismerni mert tudom mi lesz a vége. Hidd el van elég tapasztalom ezen a téren. Ha igaz amiket itt olvasok és a vámpírok élete tényleg olyan amilyen akkor úgy érzem köztük van a helyem. És ezt majd ők eldöntik .
Azt ,hogy mit érzek nem fogom tudni megváltoztatni, de nem is akarom.
Ha már a vámpírfannál tartunk.. miért ne lehetnék az? okosabbak nálunk, bölcsebbek nálunk egyszóval jobbak nálunk. Miért ne akarnék közéjük tartozni? Mert véren élnek? Mert különböznek tőlünk?
Szerintem elég magyarázatot adtam. Innentől ha lehet ne tegyél rám megjegyzéseket, mert én sem teszek rád .
#942
2012. aug. 11. 15:30
törölt tag
Oriole!

Egyébként az meg nagyon átlátszó hogy önös érdekből akarod őket.... :) Egyszerű vámpírfan vagy. :) Szerinted ők hülyék hogy ezt nem látják? Bár...én nem mondok semmit....talán nekik a vámpírfanok is jók. :D
#941
2012. aug. 11. 15:21
törölt tag
Aki arra vágyik hogy megharapják, annak valami lelki baja van.... Vegyük végig.....eléd raknak egy műmázt ami arról szól hogy mennyire élvezetet okoznak a harapásukkal....basszus ha megharap egy kutya például azt is ugyanígy élvezed? Erősen kétlem.... Egy kis belegondolás a dolgokba nem ártana....csak egy kis gondolkodás emberek! Bár mit is várok....a legtöbb ember csak azt látja amit látni szeretne.....hm.....
#940
2012. aug. 11. 15:16
törölt tag
Oriole! Mi történt a gyerekkorodban ami ennyire feléjük sodort? És mi történt később? Csalódtál az emberekben, molesztáltak, befelé fordultál? Gondolom a párod is ilyen....tehát szerintem nem éritek el a 20 éves kort....jól tippeltem?
#939
2012. aug. 11. 15:10
Ami magyarázat lehetne rá talán az ,hogy mivel több száz éves sírról beszélünk, megfeledkezhettek róla, esetleg nem tudtak róla.. ez elég gyenge így ,de mindig ott van a ha :D
Egy két Angliában történt esetről tudnék még mesélni, vagyis inkább majd megkeresem a linkeket. Elég eldugott oldalakon találtam rá.
Egy érdekes egyébként volt..
Angliában egy magyar származású srácot az 1900as években vámpírnak tituláltak. Ő eltűnt.. jó pár év múlva ismét felbukkant ugyanolyan fiatalon mint annó. Hiába kerestem a srácról nem találtam semmit, viszont egy közösségi oldalon rákeresve a nevére kiadott valakit.. De valahogy akkor az abba maradt. Ennyire emlékszem a sztoriból, ha megtalálom küldöm a linkeket:)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0