Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#938
2012. aug. 11. 14:38
Az a hír nem hinném hogy igaz lenne,mivel tudomásom szerint van nekik egy olyan csapatuk,akik eltakarítják a nyomokat-nem fognak találni egy igazi vámpír tetemet vagy csontvázat sem.
Persze ha van valami,írd csak le nyugodtan,lesz téma:-)
#937
2012. aug. 11. 14:19
Szia Penelope! :)

Köszönöm ,hogy ilyen gyorsan válaszoltál.
Igen olvastam milyen nehéz bekerülni , de talán van rá némi esélyem , és ha figyelnek ezt ők is tudják.
Nekem igazából van egy olyan érzésem ,hogy talán figyelnek. Elég régóta " nyomozok" utánuk és egy ideje vannak érdekes dolgok. Talán jó a megérzésem ,talán nem .
Ez a fórum legalább segít ,hátha közelebb tudok kerülni hozzájuk. Jó lenne :)
Én is nézelődök majd és írom amit tudok ,hátha újra feléledne picit a vámpíros része is a fórumnak :)
Egyébként lehet ,hogy már beszéltetek róla, de olvastam egy olyan cikket, ahol kiástak egy sírt , amiben feltehetőleg egy vámpír volt. A szájába tettek egy nagy követ stb.. hírnek érdekes ,hogy igaz-e az már nem biztos:)
Ha többet tudok írok :)
#936
2012. aug. 11. 14:00
Szia oriole.

Üdvözöllek itt,olvasgass csak keresgélj,és nyugodtan írj az oldalra.

Hát így az az oldal,amit találtál tényleg meglehetősen kamu szagú.

És igen,tudomásom szerint figyelik az oldalt,így bizonyára célba talál amiket írsz:-)
Szerintem nyugodtan leírhatod ami veled történt.

Most kicsit pihenőn van kimondottan a vámpírtéma,mert sajnos a források némileg eltűntek,de amint lesz valami,természetesen felrakom,és szerintem a többiek is.

Donorságról ők döntenek,hozzájuk tartozásról is,de az talán még lehetetlenebb,mint a donorság,mert meg van a oka hogy kit vesznek be maguk közé,és miért.Alaposan kidolgozott rendszerük van.
#935
2012. aug. 11. 13:50
Sziasztok!
Új vagyok itt ,tegnap találtam ezt a fórumot és szinte mindent átolvastam. Mondhatni megszállottan keresem a vámpírokat, ami mondjuk úgy kezd veszélyessé válni ,de nem tudok róla leállni. Nagyon sok új információt találtam itt és örülök ,hogy létrehoztad ezt a fórumot. Megmondom őszintén engem innen csak a vámpírok érdekelnek, a politikával nem szeretek foglalkozni, mert sajnos ellene nem tudunk mit tenni.
Nem tudom leírhatom -e ide azt ami velem történt, mert nem tudom ,hogy az mennyire lenne veszélyes rám nézve. Az olvasottak alapján inkább csak beszélgetnék róluk. :) A fenyegető levelekről annyit ,hogy én is kaptam már ,de meglehet ,hogy csak szórakozott velem valaki. Bár vannak érdekes dolgok mostanában ,de azt is LEHET ,hogy csak beképzelem.
Megmondom őszintén én szívesen lennék donor a párommal együtt , tehát nekünk nem lenne úgymond veszíteni valónk, hiszen akkor tudnánk mindketten az egészről. Bízom benne ,hogy ezt olvassa valaki olyan akit mi keresünk, és felkeres valamilyen módon.
Ez furcsa lehet a számotokra, de nekem minden vágyam, hogy közéjük tartozzak ,esetleg betekintést nyerjek az életükbe. Erre megvannak a különböző okaim , nem a twilight azt előre leszögezném:)
Kiskorom óta mondhatni imádom a vámpírokat ,és csodálom őket hiszen sokkal fejlettebb lények mint mi emberek. Több oka is van amiért lenyűgöznek ,többek közt ,hogy máshogy , ésszerűbben gondolkodnak mint mi. Ez csak egy a kismillió ok közül.
Remélem válaszoltok, próbálok keresni olyan információkat amiket le merek írni , bár amiket eddig tudok azok is találgatások ,de hátha felkeltem az érdeklődésüket a titkolózásommal. Bajba nem szeretnék kerülni, de remélem nem is fogok, mert nincs mitől tartaniuk, én segíteni szeretnék nekik, de persze önös érdekek is fűznek a megismerésükhöz. :)

Egyébként találtam egy oldalt, amerikai, ahol elvileg igazi vámpírok vannak, de teljesen más az eddigiek alapján. Sőt ezeket elolvasva hatalmas butaságnak tűnik . Például ők azt mondják nincs vámpírfoguk ,de arra már nem tudtak választ adni ,hogy akkor mégis ,hogy szívják ki a vért. A másik : Azt mondják ugyanúgy dolgozniuk kell , ugyanúgy esznek ,isznak mint mi.. És így nem látom a különbséget.. A 3. pedig ,hogy nem halhatatlanok ,hanem pár évvel fiatalabbnak tűnnek.. Nos ha ugyanúgy esznek isznak miért van szükségük vérre? Tehát egy hatalmas kamu az oldal pedig több százezer látogatójuk van.

Nos ,ha lesz mit írnom írok. :) Szép napot kívánok nektek!
#934
2012. aug. 11. 10:23
#933
2012. aug. 11. 8:12
,,Interjú Alfred L.Webre-val, az Institute for Cooperation in Space (ICIS – Együttműködés az Űrkutatásban Intézet) igazgatójával.

67 éves vagyok. Egy tengerészeti bázison születtem Floridában, a Második Világháború alatt. Vancouverben élek. A jog doktora vagyok és bíró háborús bűnökben, a Kuala Lumpur-i Törvényszéken. Házas vagyok, egy fiam és két mostohalányom van. Intelligens eredetű univerzumban élünk.
Van rá bizonyíték, hogy vannak etikus, nálunk fejlettebb civilizációk, akik részt vesznek a fejlődési folyamatunkban.

Mutasson bizonyítékokat.

Az Egyesült Államok kormányának tisztviselői, akik tanúsították részvételüket titkos programokban, amik bizonyos földönkívüli civilizációkkal ápoltak kapcsolatot.

Ez azt jelenti, hogy már kapcsolatba léptünk a földönkívüliekkel?

Alfred L.Webre, az Institute for Cooperation in Space igazgatója

Igen, ezen tanúk szerint, az Egyesült Államok kormánya titokban dolgozik velük az 1950-es évek óta.

Egy CIA tisztviselő fia, Andrew Basiago, hét évesen részt vett egy programban, amit különlegesen tehetséges gyermekeknek szerveztek, akiket arra képeztek ki, hogy nagykövetek legyenek a földönkívüli fajok előtt.

Valamilyen kapcsolat?

Volt egy találkozás három űrhajóssal a Mars bolygóról. 2009 januárjában a CIA tisztviselője, Virginia Olds, megerősítette, hogy a CIA tudja, hogy van egy humanoid civilizáció a Mars felszíne alatt.

Úgy gondoljuk, hogy a Kr. e. 9500. évben a Vela szupernóva töredékei beléptek a naprendszerbe és elpusztították a Mars ökológiáját. A marsbeliek a hozzánk viszonyított 1500 év etikai és technikai előnyükkel a földfelszín alatt találtak menedéket.

2008 decemberében közzé tettünk egy beszámolót, ami tartalmazta a NASA Rover Spirit robotja által készített fényképeket, amiken bárki azonosíthat bizonyos humanoid fajokat, állatokat és építményeket a Mars felszínén.

Van három űrhajós, akik biztosíthatnak róla, hogy láttak földönkívüli életet.

Igen, Buzz Aldrin, aki az Apolló XI fedélzetén utazott, azt mondta, hogy amikor 1969-ben leszálltak a Holdra, volt két nagy földönkívüli hajó a nagy kráter körül. Az elmondottakat rangos NASA tisztviselők megerősítették.

Meg vagyok döbbenve.

A mars rover & mars rovar (nordicomment)

Dr. Steven Greer. a Disclosure Project igazgatója, több mint 500 esetleírást gyűjtött össze a katonaságtól, a kormánytól és a hírszerzés azon magas rangú tagjaitól, akik tanúsítják a földönkívüli jelenlétet, és ezeket publikálta is a National Press Club of Washington 2009. májusi számában.

Mexikó, Chile, Brazília és Peru nyilvánosságra hozták az UFO felvételeiket.

Nemrégiben így tett Franciaország, Svédország, Dánia és az Egyesült Királyság pedig nyilvánosságra hozott 7200 UFO aktát, amiket a D155, a Védelmi Minisztérium titkos egysége állított össze.

Miért nem hozták nyilvánosságra, hogy van élet a Marson?

Politikai okok miatt. Közzé fogunk tenni egy kérést a tájékoztatási szabadság törvényére támaszkodva, hogy a NASA beismerje, hogy van intelligens élet a Marson.

És a marsi civilizáció, ők miért nem mutatkoznak nyilvánosan?

A bolygónk egy alacsony osztályba tartozik és feltételezzük, hogy karantén alatt van, amit a világegyetem kormánya léptetett hatályba.

És ez a karantén most véget ér...

Úgy gondoljuk, hogy etikus földönkívüli civilizációk használták az UFO jelenséget, hogy hozzászoktassanak minket a létezésükhöz, és 2010 és 2020 között nyílt kapcsolatok jöhetnek létre ezekkel a civilizációkkal.

Tehát elsőként a Marsiakkal fogunk kapcsolatba lépni?

Igen, mert ennek sok közös előnye van, ők technológiát és tudást adhatnak nekünk, nekünk pedig van egy rendkívüli zöld bolygónk, ahol letelepedhetnek.

Hogyan működik az univerzum?

Sok a miénkkel párhuzamos dimenzió és univerzum létezik. Néhány földönkívüli civilizáció más dimenziókból, más párhuzamos univerzumokból származik, ez az oka, hogy az UFO-k egyszerűen csak megjelennek és eltűnnek.

Milyenek ezek a fejlettebb civilizációk?

A marslakó, próbálja felvenni a kapcsolatot a Föddel (nordi)

Úgy tűnik, egy szervezett univerzumban élünk, és az etikusabb civilizációk képessé váltak uralni az idő dimenzióját és valószínűleg ők fogják fejleszteni a valóságunkat.

… hát ez rettenetes.

Néhány elmélet szerint nagyon felgyorsított iramban fejlődünk, hogy felhagyjunk az állandó háborúzás gazdaságával és fenntartható gazdaságot hozzunk létre ehelyett. Az emberi tudat fejlődik, hogy hamarosan beléphessen az egyetemes korba, és, hogy nyíltan kapcsolatba lépjen ezekkel a más civilizációkkal.

… nyújthatnának nekünk segítő kezet is.

Van egy alapvető irányvonal: nem szabad beleavatkozni más bolygó civilizációjának fejlődésébe. Azonban az ember rövidesen meg fogja tanulni, hogyan használja a kvantum-teleportációt és, hogy hogyan nyerjen energiát az űrből. Egy átmeneti korban élünk, ahol döntenünk kell pusztítás és fejlődés között.

A munkájának része az univerzum nagy kormányának tanulmányozása?

Az exopolitika a társadalomtudományokhoz tartozik és az emberi civilizációnk és az univerzum más intelligens civilizációinak viszonyát tanulmányozza. Az egyetemes diplomácia területén első lépéseink egyike a marsi civilizáción keresztül vezet.


A földi civilizáció és a háttérhatalom képviselöi elgfogadják az Intergalaktikus Konföderáció Alkotmányát

Ami engem illet, én dr. Norman Mirandával, az ENSZ Közgyűlésének kabinetfőnökével dolgozom, azzal a céllal, hogy az ENSZ képviselhesse a Földet a marsi civilizáció előtt.

Lehet, hogy ez az interjú olyan nagy zavart vált ki Önökből, mint az velem történt, de fordítsanak figyelmet azok személyére, akik részt vettek a 2009-es Európai Exopolitikai Csúcstalálkozón – a NASA úrhajósai és az Orosz Űrügynökség, ami állítja, hogy jött már létre kapcsolat földönkívüli civilizációkkal – és a szervező, Webre, az Exopolitika (Vesica Piscis) írója, a New York-i Környezetvédelmi Ügynökség általános ügyvédje és a Ford Alapítvány tanácsadója; a Yale és a Texas-i Egyetem volt közgazdaságtan professzora; az 1996-os Texas-i demokrata konvenció (Clinton-Gore) küldötte. Ők tényként beszélnek egy marsi valóságról: galaktikus szinten vajon lesz még több ilyen is?"
F:paramoral
Mondjuk,aki egy kicsit is utána járt a dolgoknak,azok már sejtik ezt egy ideje...
#932
2012. aug. 11. 8:03
#931
2012. aug. 10. 18:21
#930
2012. aug. 10. 9:53
#929
2012. aug. 9. 16:22
Csakén:Én sem tudom,de így van,néha lehet ismételni-én is szoktam,mert elfelejtem hogy volt-e már valami fenn vagy sem,így biztos ami biztos alapon van hogy berakok olyat,ami már pedig volt:-)

csiribusz.freeblog.hu/archives/2012/08/09/Szellem_a_konyvtarban/

És akkor némileg kapcsolódik a te általad posztolt dologhoz:
tiltott régészet:
latogatok.hu/news.php?extend.2160.9

és a videó:
www.youtube.com/watch?v=KYhoCpAwjX4
#928
2012. aug. 9. 12:22
Zeitgeist KIVÁGOTT RÉSZ Annunakik és az emberek

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HkHGfT5ylj4&fb_source=message

Nem tudom, hogy volt-e már...Penelope sok vidit belinkelt már, ha volt akkor nem árt z ismétlés , ha nem akkor megnézni! :D

Az Emberi Faj Titkolt Történelme

www.youtube.com/watch?v=y47sh_iXpik&feature=related
#927
2012. aug. 9. 0:39
#926
2012. aug. 7. 11:10
#925
2012. aug. 7. 10:53
Cassiel:Na igen,igazad lehet,de ugye bibi,tudom hogy miért gondolod így:-)
,,Az elit meg pofán lesz rúgva idővel, aztán leshetnek kikerekedett szemekkel hogy "hoppá elkúrtuk"-ez tetszett :D

ez is tény sajna:
,,Annyira az életünk részévé vált a közösségi oldal, hogy egyes szakemberek szerint aki mindebből kimarad, az rejteget valamit. Az állítás alapja az, hogy volt egy közös pont James Holmes (a Batman premieren lövöldöző) és a norvég tömeggyilkos között: nem regisztráltak a Facebookra.

A Forbes.com szerint a cégek hátrányosan megkülönböztetik azokat a jelentkezőket, akikről semmit sem találnak a Facebookon. Ez egy jelzés a főnök számára, hogy valamit próbál elrejteni a közönség elől. Vagy volt profilja, de inkább törölte a sok kompromittáló fotó és bejegyzés miatt.

A média már annyira felfújta a dolgot, hogy egyenesen kijelentik: ha valaki nincs regisztrálva a közösségi oldalon, akkor jó eséllyel tömeggyilkos lesz belőle. Biztos mindenkinek van olyan ismerőse, aki eddig távol maradt a Facebooktól vagy már törölte magát, tehát ennyi potenciális terrorista van?

Összegezve: mára már ott tartunk, hogy aki nem adja oda magát dalolva a titkosszolgálatoknak, a cégek PR-sainak, az már veszélyes. Fel kell venni az Sátán jelét..."
#924
2012. aug. 7. 9:31
törölt tag
Jajj már....ne adjátok meg a barmoknak az örömöt hogy begurultok mert tehetetlennek érzitek magatokat! És ha nem tehetünk semmit szarjuk le az egészet! Tájékozódjunk, de ne engedjük már meg hogy befolyásolja az életünket úgy, hogy lehúz minket ez a sok elmebeteg terv és tény! Legyetek boldogok, a többire meg tegyetek magasról! Mert ha nem így csináljátok bekattantok idővel.... Az elit meg pofán lesz rúgva idővel, aztán leshetnek kikerekedett szemekkel hogy "hoppá elkúrtuk".... :D Szóval engem kurvára nem izgatnak ezek, most valahogy teszek rájuk! Boldog akarok lenni, és az nem úgy fog menni, ha folyton attól rettegek mikor csesz meg az elit.....na ennyi. :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0