Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#923
2012. aug. 7. 9:26
Hihi-látod,én mindenhol ott vagyok:-)

Igen,megtudlak érteni,néha nekem is tele a hócipőm.
De azért kezd ám kialakulni a kép számomra!
#922
2012. aug. 6. 23:50
Penelope..te mindenhol ott vagy, hogy van ennyi energiád? :D Én megmondom őszintén nem nagyon néztem ide fel amikor a csoporthoz csatlakoztam. És most feljöttem, hogy megnézzem, hogy te szoktál-e még itt járni. És mit látok? Hogy folyamatosan pakolod az infót. Pedig én már állandóan a gép előtt vok, komolyan..és így is annyi post van a csopiba, h alig bírom követni...te meg ott is meg itt is ...hát nem semmi :D

Amúgy láthattad, hogy milyen kiakadásaim voltak..nekem is már elegem van ezekből...az egészből. Fejbe kellene lőni a "nagy eliteket" és meg lenne oldva. De hát..ilyet vagy ezt nem teszi senki, úgyhogy ez van. Nem nagyon tudunk mit tenni ellenük. Olyan érzésem van, mintha látnám, tudnám, hogy mikor hogy és hol fognak rám támadni, és én nem teszek ellene semmit , csak nézem, és várom ... és ez rossz érzés, ezért akadtam ki mostanában. Most épp próbálok egyensúlyba állni. De látom neked is kezd eleged lenni belőlük :D
#921
2012. aug. 6. 17:50
Aaron Russo-nak érdemes utána nézni:
internetfigyelo.wordpress.com/2012/04/21/tortenelmi-interju-aaron-russo-val-avagy-a-globalizmus-leleplezese/

van videó is ám .

ez egy egész jó oldalnak tűnik:
www.stoptherobbery.com/Conspiracy.html

Csak hogy egy kicsit konspiráljak is-Aaron ugye elvileg meghalt,hiszen elárulta a titkot.Na de mi a szitu Alex Jones-al?Ő készített ugye riportot Aaron-al.Szerintem vagy őt szervezték be,ha már amúgy is tudott pár dolgot,vagy pedig eleve arra játszottak,hogy Aaron úgyis beszél,és elutasítja az ajánlatot-hiszen ismerik ők az emberi természetet.Az meg hogy kis infó kiszivárgott-mi az?Hiszen az emberek úgysem tehetnek semmit,mert oda se bagóznak az egészre.Ha meg valaki mégis figyel-hát...akkor vagy eltüntetik,vagy csak megfigyelik,amíg bajt nem okoz.Akárhogy is van,nem csípem a bandát....kavarják a ......
#920
2012. aug. 6. 17:05
Ma olyan utálom ezeket kedvem van!

,,Az új világrend igazi arca
Szerző: Alex Jones, Aaron Russo
Betűméret Videó Szólj hozzá
Értékeld:
1
2
3
4
5
(3 szavazat)

Idézet az interjúból: "Egyik este átjött hozzám, és beszélgettünk. Elkezdett nevetni, majd megkérdezte: Aaron, szerinted miről szólt a Feminista Mozgalom? Mondtam, hogy ebben a témában konvencionális vagyok. Gondolom azért, hogy a nőknek is legyen joguk dolgozni, egyenlő fizetést kaphassanak a férfiakkal és hogy szavazójogot is kaphassanak. Erre nevetni kezdett: Idióta vagy.

Megkérdeztem, mégis miért vagyok idióta?

Akkor elmesélem -mondta. Mi a Rockefellerek pénzeltük az egészet. Mi pénzeltük a Feminista Mozgalmat. Miénk az összes újságkiadó, az összes televízió. A Rockefeller Alapítványé. S tudni akarod miért?

Két fő oka volt: az egyik oka, hogy a mozgalom előtt nem tudtuk megadóztatni a társadalom felét, a másik pedig, hogy a gyerekeket most már kiskorukban iskolába küldik. Így mi nevelhetjük bele a kölykökbe, hogyan gondolkodjanak, szétszakítjuk a családot. A gyerekek már az iskolát, a tanáraikat tekintik családtagjuknak, nem pedig a szüleiket. Ez volt hát a Feminista Mozgalom két fő oka..."

A fenti részlet Alex Jones-nak Aaron Russo (1943-2007) amerikai filmkészítővel - Bette Middler és a The Manhattan Transfer menedzserével, tv-sorozatok és hollywoodi filmek producerével (pl. "Szerepcsere") – készített interjújából lett kiragadva, melyben elmeséli a korrupt amerikai kormányzat és a háttérhatalmi erők szervezkedését, emberiséget érintő terveit.

Az interjú 2007-ben készült, és az interjú alanya, Aaron Russo még abban az évben meg is halt. Az életével fizetett az interjúért, persze a filmen nem kelti egy haldokló ember benyomását. Az ehhez hasonló esetek nem ritkák. XXIII. János pápa, a forradalminak indult II. vatikáni zsinat megnyitását követően pár hónapon belül meghalt. Ugyanígy járt a Kanadában dolgozó Tóth Judit, a hazankert.com honlap szerkesztője kínos témák napirendre tűzése után, és még nyilván sok ezren a világon, akik megpróbáltak tájékoztatást, tapasztalatokat átadni és ezáltal változásokat előidézni. Ezek az emberek azért haltak meg, mert kimondták az igazságot - olyan igazságokat, amelyekről a hatalmon lévők nem akarják, hogy megtudd őket.

Aaron Russot Nicholas Rockefeller, a Rockefeller-dinasztia jelenlegi második embere többször is felkereste azért, hogy lépjen be a Council on Foreign Relation (CFR) nevű elit szervezetbe. Azon kevesek egyike volt, akik visszautasították a világhatalom beszervezési kísérletét. Nick Rockefeller egy évvel a 2001. szeptember 11-i eseményeket megelőzően fontos információkat mondott el neki:

"Rockefeller barátommal társalogtam, s ekkor ezt mondta nekem: 'Aaron, lesz majd egy esemény'...s ebből kifolyólag megtámadjuk Afganisztánt, hogy megépíthessük a Kaszpi-tengeren át vezető kőolajvezetékeket, ezután Irak ellen fordulunk, hogy átvegyük a kőolajat és létrehozzunk egy támaszpontot a Közel-Keleten, hogy ezt a térséget az új világrend részévé tegyük. Aztán meglátogatjuk Chavezt Venezuelában ... és lesz ez a terror elleni háború." [Szerk: Az, hogy nem mindenhetók a bankárok, jól mutatja, hogy Venezuela még tartja magát. Fontos, hogy a terror elleni "háború" arról szól, hogy az emberek megtegyék azt, amit a kormányzatuk akar, tehát a pszichológiai kényszer egy fontos eszköze!]

Rockefeller azt is elmondta, hogy be fogják vezetni a világszerte érvényes és kötelező nyilvántartási rendszert globális személyazonossági igazolvánnyal. Azt is hozzátette: ha Russo csatlakozik az elithez és a CFR-hez, akkor mentesül azok alól a rendőrállami intézkedések alól, amelyek mindenki másra kötelezőek lesznek.

Szeretnénk azt hinni, hogy a csendes többség hallgatása által támogatott folyamatok nem fognak megvalósulni, de tettek ellen csak tettekkel lehet eredményesen fellépni."
F,link:
magyarmegmaradasert.hu/erdekkorok/politika-uj-vilagrend/nagyvilag/item/3292-az-új-világrend-igazi-arca

Nem hiszem el,hogy semmit nem lehet ezek ellen a.... ellen tenni!!
#919
2012. aug. 5. 19:43
Cassiel:Örülök neki,hogy nem vagy ideges-ne is :D

idokjelei.hu/2012/08/az-iraniak-helyeben-en-aggodnek-a-kovetkezo-12-hetben/
#918
2012. aug. 5. 17:27
törölt tag
"osihvas.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=537639
Gondolom már láttad.
Említ pár klánt.
" – Lightnes


Én direkt nem is a vámpíros részbe olvastam bele, hanem az arkangyalosba....Jézusom....kicsit jobban is utána járhatna a dolgoknak, mielőtt sületlenségeket ír az illető..... Már az elején röhögtem és egyben felháborodtam: "Akaratereje hatalmas, szóval nem érdemes vele vitába szállni." -ez mi sz.r? :D Basszus....lehidaltam.... Ilyen nincs....mondjuk mit várok....biztos forrást találni luxus, csak felkarolják a témát hogy jajj de nagyon menők legyenek....
"Például az Ókori Egyiptomban, az elsőszülöttek lemészárlásában ő vezette a népet büntető angyalokat." -ez meg egyenesen vérlázító! :D Nem is olvastam el az egészet.... Szóval én egy ilyen oldalról semmit nem hinnék el, pontosan azért, mert nem alapos..... Fúú....manapság bárki csinálhat ilyen szörnyűséget....jó, nem vagyok ideges. :D
#917
2012. aug. 5. 13:46
Működési hálózatuk, szervezeteik pókhálószerűen behálózzák az egész Földet, és nemcsak a mostani időkben. Ez így van már évezredek óta, csak a módszerek, és az irányítási technikák változtak. Amit eddig tanultunk, tanítottak nekünk az iskolában a világgal kapcsolatban, azt vehetjük úgy, hogy teljes hazugság. Tudatosan félre van informálva az emberiség! A történelemi és tudományos könyvek, sőt még a Biblia is újra vannak írva bizonyos időközönként azért, hogy az irányítók terveit befogadja, és általuk irányítsanak, programozzanak bennünket úgy, hogy titkos céljaikat elérjék. Amit a tévében látunk, az újságokban és a könyvekben olvasunk, az mind propaganda, mégpedig ennek az "Új Világi Rendnek" a propagandája. Ezen a földön szinte minden kormány, a teljes pénzügyi, gazdasági szektor, a katonaság, a hírközlés, az összes vallás mind az illumináti irányítása alatt áll! A mai technikai, társadalmi fejlettségi szinten a televízió és a vizuális média a legjobb programozó eszköz a részükről, hiszen annak figyelése, az abból származó információszerzés már kisgyermek korban elkezdődik, és tart szinte egész életünk folyamán. Nyilván nem véletlen, hogy az USA kormánya dollár milliárdokat öl abba a programba, melynek során a hagyományos tévésugárzást digitális sugárzássá alakítják át, emiatt az összes sugárzóeszközt - televíziót le kell cserélni más technikájú készülékekre. Szintén ilyen, az emberek milliárdjainak befolyásolására, irányítására szolgáló módszer a vallás. Bármilyen vallásról legyen is szó, az azért, és úgy lett kialakítva, hogy nagy embertömegeket vonzzon, befolyásoljon.

Mondjuk ezt tudtam...

www.atlanlyra.com/atlan_foldonkivuli_valosag

Olvassátok el végig,én csak kis részt emeltem ki.

,,A családok az irányítást nem közvetlenül, hanem az úgynevezett "13-as Bizottságon" keresztül hajtják végre. Mind a 13 családnak van 13-as Bizottsága is. Itt jegyzem meg, hogy a 13-as számnak nagy szerepe van ezeknek a családoknak az életében. Ennek is, mint annyi másnak kozmológiai eredete van. Tudjuk, hogy 12 állatövi (zodiákus) jel van, ami persze nem teljesen így igaz. Ugyanis van egy 13. zodiákus is, amiről nem beszélnek, titokban tartják. Nem véletlenül, mert ez a 13. zodiákus nem másnak, mint a sárkánynak a jele. "

,,Jusson eszedbe mindig az a régi mondás: a tudás a legnagyobb hatalom. Mert tudnod kell, hogy kivel, milyen mérhetetlen nagyságú - emberi ésszel szinte felfoghatatlan - erővel állsz szemben. Sajnos tudnunk kell azt is, hogy ezek a sötét erők már közel járnak céljaik eléréséhez. Nem tudhatjuk, van-e még egyáltalán reményünk nekünk, az emberiségnek. Mindenesetre le kell leplezni tevékenységüket, beszélni kell róla, el kell mondani mindenkinek, ki kell nyitni az emberek szemét, ezáltal talán elkerülhető teljes elpusztításunk."

Én is kb így tudom ezeket.
#916
2012. aug. 5. 11:52
#915
2012. aug. 5. 11:24
Ki tart velem,és találgat,mi lesz 35 nap,és 2 óra múlva???
www.illuminatiorder.info/ac/augury/index.html



www.illuminatiorder.info/world/earthh.htm

www.illuminatiorder.info/indexi.html
Jelszó:human

normálisan:www.illuminatiorder.info/smaragdina23.htm
és összekutyulva:-)
www.illuminatiorder.info/krad/32xedni.html

latin,meg talán még valamilyen nyelv.
Latinul amúgy:
www.illuminatiorder.info/smaragdina-l.htm

Hermész Triszmegisztosz

igaz, hazugság nélkül, bizonyos igaz a legtöbb

Ami lent van, mint azt, ami felett, és hány jobb,
mint az, ami alacsonyabb,
mint hogy ezt a csodát csak egy dolog.

kb-első kettő,elég béna fordítás,de ezt bárki megtudja tenni...

na-itt van lefordítva:
www.kfki.hu/chemonet/hun/olvaso/histchem/alkem/tabula.html

www.kfki.hu/chemonet/hun/olvaso/histchem/alkem/hermesz1.html

aztán van itt ilyen is,valami dekódolós akármi,amihez gondolom kell a kulcs is.
www.illuminatiorder.info/Spez/encode.htm?ta1=&tb1=human
#914
2012. aug. 5. 7:57
"osihvas.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=537639
Gondolom már láttad.
Említ pár klánt.
" – Lightnes


Igen-már láttam ezt az oldalt.
#913
2012. aug. 4. 20:45
osihvas.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=537639
Gondolom már láttad.
Említ pár klánt.
#912
2012. aug. 4. 15:32
#911
2012. aug. 4. 11:25
törölt tag
"Darked:Így van!
Ezek az infók,hírek,amik ott az oldalon vannak,amolyan nagyvilági hírek-amiről mindenki tud-eleve pl.vámpírcsontokat nem fognak találni az emberek,hiszen megvan nekik a módszerük,csoportjuk az eltakarítására.És még lehetne sorolni,cáfolni az ott leírtakat.
Olyan emberek is mindig voltak,és lesznek,akik fanatikusok,és ezért hm..megisszák embertársuk vérét,de ettől még nem lesznek vámpírok.
A hasonló hírességek-fotók téma meg-ugyan van hasonlóság,ami lássuk be,nem csoda,de vannak eltérések is,amik szabad szemmel is tökéletesen láthatóak:-)

A régi szájról-szájra terjedő "mesékben" lehet némi valóság,bár gondolom azért mindig valamit hozzátettek,vagy éppen elvettek az idők folyamán,de mivel régen talán-de csak talán ,nem voltak annyira elővigyázatosak a vámpírok,így esetleg azoknak lehet némi valóságalapja." – Penelope


Akkorát röhögnék ha a vámpírok maguk terjesztették volna el a legendákat. :D Mekkora poén lenne. :D Na de nem hiszem hogy van humorérzékük. :D
Egyébként nem rég láttam egy hülye dokumentumfilmet, ami arról szólt hogy vámpírosdit játszottak emberkék és elmondták milyen király inni egymás vérét....a hülyék....persze kiderült hogy az ilyen emberek valami traumát szenvedtek, az egyik csaj mondta is hogy nem azért vámpír ő mert az történt hogy az apja gyerekkora óta zaklatta...áááá, persze hogy nem....szörnyű hogy az emberek nem ismerik fel saját lelki betegségeiket.....
#910
2012. aug. 4. 10:47
hvg.hu/Tudomany/20120803_mobilszolgaltatok_adatok_megfigyeles

Bár ezt mindenki tudta szerintem eddig is,ahogyan azt is hogy a közösségi oldalakat is megfigyelik,és mindenféle hasonló oldalt-egyáltalán magát az internetet-is.
#909
2012. aug. 4. 8:15
Darked:Így van!
Ezek az infók,hírek,amik ott az oldalon vannak,amolyan nagyvilági hírek-amiről mindenki tud-eleve pl.vámpírcsontokat nem fognak találni az emberek,hiszen megvan nekik a módszerük,csoportjuk az eltakarítására.És még lehetne sorolni,cáfolni az ott leírtakat.
Olyan emberek is mindig voltak,és lesznek,akik fanatikusok,és ezért hm..megisszák embertársuk vérét,de ettől még nem lesznek vámpírok.
A hasonló hírességek-fotók téma meg-ugyan van hasonlóság,ami lássuk be,nem csoda,de vannak eltérések is,amik szabad szemmel is tökéletesen láthatóak:-)

A régi szájról-szájra terjedő "mesékben" lehet némi valóság,bár gondolom azért mindig valamit hozzátettek,vagy éppen elvettek az idők folyamán,de mivel régen talán-de csak talán ,nem voltak annyira elővigyázatosak a vámpírok,így esetleg azoknak lehet némi valóságalapja.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0