Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#758
2012. jún. 28. 16:59
www.youtube.com/watch?v=pmgxmvXt2LI&feature=plcp

Hogyha az is bekövetkezik, ami következik..szval nyáron tényleg robbanni fog...akkor én elkezdek a ház alá , jóó méélyen építeni egy biztonságos helyet és leköltözök.. ;D ;D

Mert a kártyák alapján lesz egy vírus is amit elterjesztenek gondolom, hogy csökkenjünk....
És ott van a III. világháború is...szval én elbújok :D ;D
#757
2012. jún. 28. 15:19
#756
2012. jún. 28. 13:37
#755
2012. jún. 28. 8:05
#754
2012. jún. 28. 7:30
"[quote author=csakén link=topic=434.msg23075#msg23075 date=1340751739]
Lucifer..vagy illuminati ugye...!
Tiszteletet vársz másoktól?..
Azt mondod csináljam ezt meg azt , mert beszélni akarsz velem.
Írtam..tudom történtek dolgok és törölted magad faceről..majd innen is,de talán még olvasod, ezért írok ide..
Talán ÍRHATTÁL VNA VMIT MÁR CSAK UDVARIASSÁGBÓL IS MIELŐTT ELTŰNSZ..
Ez BUNKÓSÁG, és a bunkó emberek akik méghozzá azt is hiszik, h mindenki felett állnak, NE AKARJANAK MÁR TISZTELETET! Mert miért érdemelnék meg!?" – Cassiel777


Jajj, Lucika mindenhonnan eltűnt? :D Hihi. :D Van ez így....aki kamuzik....az felveszi a nyúlcipőt előbb-utóbb....
Ő nem áll senki felett...csupán energia szívóka, aki hatalmat akarna gyakorolni mások felett hogy ne érezze magát jelentéktelennek....de csak akarna....önmagával kellene lerendeznie ezt a dolgot.... Remélem hogy kukkolja amit írunk és ha felhúzza az agyát ezen, amit írtam, akkor garantált hogy igazam van! Mint ahogy más dolgokon is "kibukott".... " – Cassiel777

Khm..hogy stílusos legyek:Elnyelte a föld :D
De majd talán okul ezekből,és megpróbál változni jó irányba.
#753
2012. jún. 28. 1:57
Darked,segíts nekem :D mit látok a képen?
#752
2012. jún. 27. 21:54
"[quote author=csakén link=topic=434.msg23078#msg23078 date=1340795670]
"Nem vagytok a királynőink!
Nem vagytok a királyaink!
Nem vagytok az isteneink!
Le fogjuk győzni a Világkormányotokat! Legyőzzük az irányító hálózatotokat! Önteltek vagytok, azt hiszitek legyőzhetetlenek vagytok, bukni fogtok, és ez a bukás már el is kezdődött!"

Tetszik :D Jajj lenne pár emberke akiket szívesen kínoznék amíg el nem mond mindent és utána megölném.. :)

Huuh..mostanában olyan agreeesszzív vagyok..valakit még szétszabok, ha így folytatódik, nem tom mi van velem. Amúgy nem vagyok ilyen, nehogy azt higgyétek rólam, h ilyen idegbeteg állat vok... :-\" – Cassiel777


Ha nem vagy ilyen, akkor senkit nem fogsz szétszabni. :D Egyébként meg nincs olyan ember a Földön, aki ne érzett volna már ilyesmit! Hidd el!


Nem is akarok...csak néha jól esne :D
Elhiszem én ;) Csak utálok ideges lenni..:D" – Cassiel777
#751
2012. jún. 27. 21:15
törölt tag
""Nem vagytok a királynőink!
Nem vagytok a királyaink!
Nem vagytok az isteneink!
Le fogjuk győzni a Világkormányotokat! Legyőzzük az irányító hálózatotokat! Önteltek vagytok, azt hiszitek legyőzhetetlenek vagytok, bukni fogtok, és ez a bukás már el is kezdődött!"

Tetszik :D Jajj lenne pár emberke akiket szívesen kínoznék amíg el nem mond mindent és utána megölném.. :)

Huuh..mostanában olyan agreeesszzív vagyok..valakit még szétszabok, ha így folytatódik, nem tom mi van velem. Amúgy nem vagyok ilyen, nehogy azt higgyétek rólam, h ilyen idegbeteg állat vok... :-\" – csakén


Ha nem vagy ilyen, akkor senkit nem fogsz szétszabni. :D Egyébként meg nincs olyan ember a Földön, aki ne érzett volna már ilyesmit! Hidd el!
#750
2012. jún. 27. 18:35
#749
2012. jún. 27. 16:28
"www.youtube.com/watch?v=QWzwZEfuPN4&feature=related

Nem kell sokat olvasni , mert magyar ;) ;D" – csakén


Köszi,jó összefoglaló.
#748
2012. jún. 27. 15:52
www.youtube.com/watch?v=QWzwZEfuPN4&feature=related

Nem kell sokat olvasni , mert magyar ;) ;D
#747
2012. jún. 27. 15:29
amindenit.blog.hu/2011/08/06/az_illuminatusok_kartyaja

"Igen az emberek nagy százaléka rendelkezik megérzésekkel, de a többség olyan illuminált állapotban van hogy még a nyilvánvaló üzeneteket, jeleket sem képes értelmezni. Jól felépített rendszer ez - nem véletlenül írtam illumináltat. De mondhatnám azt is hogy naiv, altatásban lévő az emberek többsége aki az ordító jeleket sem veszi észre - és itt nem a mindent látó szemről vagy "novus ordo seclorum" szlogenjükről beszélek. Na de jól van ez így, majd időben helyre kerül minden. "
#746
2012. jún. 27. 13:14
"Nem vagytok a királynőink!
Nem vagytok a királyaink!
Nem vagytok az isteneink!
Le fogjuk győzni a Világkormányotokat! Legyőzzük az irányító hálózatotokat! Önteltek vagytok, azt hiszitek legyőzhetetlenek vagytok, bukni fogtok, és ez a bukás már el is kezdődött!"

Tetszik :D Jajj lenne pár emberke akiket szívesen kínoznék amíg el nem mond mindent és utána megölném.. :)

Huuh..mostanában olyan agreeesszzív vagyok..valakit még szétszabok, ha így folytatódik, nem tom mi van velem. Amúgy nem vagyok ilyen, nehogy azt higgyétek rólam, h ilyen idegbeteg állat vok... :-\
#745
2012. jún. 27. 9:32
"Lucifer..vagy illuminati ugye...!
Tiszteletet vársz másoktól?..
Azt mondod csináljam ezt meg azt , mert beszélni akarsz velem.
Írtam..tudom történtek dolgok és törölted magad faceről..majd innen is,de talán még olvasod, ezért írok ide..
Talán ÍRHATTÁL VNA VMIT MÁR CSAK UDVARIASSÁGBÓL IS MIELŐTT ELTŰNSZ..
Ez BUNKÓSÁG, és a bunkó emberek akik méghozzá azt is hiszik, h mindenki felett állnak, NE AKARJANAK MÁR TISZTELETET! Mert miért érdemelnék meg!?" – csakén


Csakén:Sajnálom,vannak ilyen Emberek...

Hoztam egy videót nektek:
Ez a fim azokat az embereket mutatja be akik a háttérből irányítják az egész világot!
www.youtube.com/watch?v=q12S4AsDE_c&feature=youtu.be

Elég hosszú,az igaz.

Ezt meg már beraktam ide,a Bilderberg csoportról:
mindennapi.hu/cikk/vilaghir/a-bilderberg-csoport-titokzatos-tervei-/2011-12-02/10285

Ha visszaolvastok,vagy emlékeztek még a fórum elejére,akkor ott ugye le volt írva hogy Drakula-Vlad Tepes mögött valóban egy Vámpír állt,és ő irányította...namost ezek a Bilderberg csoportban lévő emberek,mint visszavezethetők Drakuláig ill. ők mind valamilyen módon össze is függnek ..milyen kerek is a világ....
#744
2012. jún. 27. 1:02
Lucifer..vagy illuminati ugye...!
Tiszteletet vársz másoktól?..
Azt mondod csináljam ezt meg azt , mert beszélni akarsz velem.
Írtam..tudom történtek dolgok és törölted magad faceről..majd innen is,de talán még olvasod, ezért írok ide..
Talán ÍRHATTÁL VNA VMIT MÁR CSAK UDVARIASSÁGBÓL IS MIELŐTT ELTŰNSZ..
Ez BUNKÓSÁG, és a bunkó emberek akik méghozzá azt is hiszik, h mindenki felett állnak, NE AKARJANAK MÁR TISZTELETET! Mert miért érdemelnék meg!?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0