Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#653
2012. jún. 17. 8:38
https://www.facebook.com/notes/szigli-szabolcs/beszélgetés-rejtettkézzel-10/421219211234931
Még lesz folytatása,nincs mind lefordítva.
#652
2012. jún. 16. 19:08
#651
2012. jún. 15. 19:45
#650
2012. jún. 14. 12:32
#649
2012. jún. 14. 12:27
Életbe lépett a "Nagy testvér"-törvény Erdélyben és Romániában

A civil társadalom által bírált jogszabály első változatát 2009-ben a román alkotmánybíróság gáncsolta el.
Az irányelv gyakorlatba ültetésének késése miatt az unió beindította Románia ellen a kötelezettségszegési eljárást.
Traian Basescu román államfő kihirdette kedden az Európai Unió adatmegőrzési irányelvének életbe léptetésére vonatkozó jogszabályt, amelyet a román média "Nagy testvér"-törvényként bélyegzett meg.
A törvény arra kötelezi a telefon- és internetszolgáltatókat, hogy fél évig tárolják és szükség esetén a bűnüldöző szervek rendelkezésére bocsássák előfizetőik hívásainak és levelezésének minden adatát, a tartalom kivételével.
A mobilszolgáltatók eddig is tárolták előfizetőik híváslistáit. Az viszont többletkiadást jelent számukra, hogy a bűnüldöző szervek kedvéért a hívásindítás, illetve a hívásfogadás helymeghatározását és az írott üzenetek adatait is fél évig megőrizzék. A szolgáltatók ezért, anyagi megfontolásokból tiltakoztak az uniós irányelv bevezetése ellen.
Az emberjogi szervezetek a levéltitok megsértését, az ártatlanság vélelmének felfüggesztését, a magánélethez való jog megkérdőjelezését látják az adatgyűjtésben: szerintük egy ilyen adatbázis kialakítása potenciális bűnözőként, gyanúsítottként kezel minden állampolgárt.
Az oknyomozó újságírók azt kifogásolták, hogy az adatmegőrzési irányelv miatt már nem garantálhatnak névtelenséget információforrásaik számára.
A civil társadalom által bírált jogszabály első változatát 2009-ben a román alkotmánybíróság gáncsolta el, s az uniós irányelv gyakorlatba való átültetésének késése miatt az unió beindította Románia ellen a kötelezettségszegési eljárást.
A jogszabályt kisebb módosításokkal végül elfogadta a román parlament, ugyanis az ország napi 30 ezer eurós bírságot kockáztatott azzal, hogy nem veszi át az uniós irányelvet.
A román államfő által kedden kihirdetett jogszabályba bekerült egy olyan előírás, miszerint a bűnüldöző szerveknek a híváslista bekérésétől számított 48 órán belül tájékoztatniuk kell az érintettet arról, hogy vizsgálat folyik ellene - kivéve, ha az illetőt a nemzetbiztonság veszélyeztetésével gyanúsítják.
Európában nem Románia az egyedüli ország, ahol lázadoztak a mindent megfigyelő "Nagy Testvér" ellen. Az adatmegőrzési irányelv alkalmazását a német alkotmánybíróság is visszautasította.
(MTI)
#648
2012. jún. 13. 20:25
#647
2012. jún. 13. 20:08
#646
2012. jún. 11. 18:29
törölt tag
Részlet Dr. Doreen Virtue: Angyal terápia könyvéből

Az Atlantiszi varázsló

Eljött a szeptember, elérkezett az Ausztráliába való rendszeres éves látogatásunk ideje. Utunk első részében három médiummal együtt léptem fel. Ők Gordon Smith, a skót médium (akit csak úgy ismertek „az elme borbélya” – „the Psychic Barber”), John Holland és Sonia Choquette voltak. Saját magam Médiumok Parádéja

(„Psychics on Parade”) névre kereszteltem az eseményt, míg a Hay House (kiadónk, egyben az esemény szponzora) hivatalosan az Intuitív Hírnökök („Intuitive Messengeres”) nevet adta neki. Az egész napos program alatt felváltva tartottunk rövidebb előadásokat és közvetítettünk üzeneteket a közönség felé.
A másik három előadó visszautazott hazájába, én ellenben Stevennel együtt
Brisbane-ben maradtam, hogy felkészüljek az Ausztráliában tartandó három összevont tanfolyamra. Ez „Angyalterapeuta” és „Angyalok érzékelése” tanfolyamaim három napba sűrített verziója volt. A tanfolyam helyszíne Brisbane, Melbourne és Sydney volt.
Közben dolgoztam a könyvön is. Néha kicsit szorongtam, és annak ellenére, hogy sokszor úgy éreztem, le kell ülni és dolgozni a könyvön, mégis halogattam a dolgot. Az angyalokkal folytatott beszélgetés után végül rájöttem, hogy a szorongás, előző életeimben gyökerezik. Volt, amikor megöltek olyan jellegű információk kiadása miatt, mint amilyeneket ebben a könyvben is közreadok.
Steven visszavezetett előző életeimbe, és kiderült, hogy egyikben elvágták a nyakam, egy másikban felakasztottak, amiért hasonló dolgokat tanítottam, mint most. Rögtön azután, hogy ez kiderült, egy mély, markáns vörös vonal jelent meg a
nyakam körül, és egy teljes héten át, látszott. Mikor végre eltűnt, eltűnt vele a szorongás is.
A Brisbane-ben töltött idő alatt sokat foglalkoztattak az Atlantisz angyalaitól kapott üzenetek és az atlantiszi életemmel kapcsolatosan felmerült információk.
Emlékeztem rá, hogy a gyógyító templom piramisát Hermész töltötte meg fénnyel. Ki volt Hermész? – töprengtem. Erőteljes, halandó ember lehetett, aki jóságosan uralkodott Atlantiszban. Igen, görög istenkét is ismerték, és úgy tartják, hogy azonos
az egyiptomi istenséggel, Thoth-tal is. Őt tartják a róla elnevezett „hermetikus tudományok” atyjának, mely a vizualizáció és az alkímia segítségével való teremtés művészetéről szól. Azt mondják, hogy az ő munkássága teremtette meg az alapot a
titkos tudással rendelkező csoportok, például a rózsakeresztesek vagy a szabadkőművesek társasága számára. Az amerikai bankjegyen látható piramis, belsejében egy szemmel, állítólag az ország egyik szabadkőművesek alapítójától
származik. Milyen érdekes, hogy ez a szem és a piramis pont olyan, mint amilyet az atlantiszi gyógyító templomban láttam! – jutott hirtelen eszembe.
Küldtem egy e-mailt Nicholasnak, a Görögországban megismert történésznek, és
kértem, küldjön adatokat Hermész és Atlantisz kapcsolatára vonatkozóan. De Nicholas se erre, se ezután írott üzeneteimre nem válaszolt. Angyalaim elárulták, fél attól, hogy tudását írásban is megossza velem. Mint tudjuk, előző életében sokat szenvedett amiatt, hogy titkos ezoterikus tanításokat hozott nyilvánosságra.
Ezért meditációban arra kértem Hermészt, hogy töltse ki ő az üres hézagokat. A kérés után rögtön meghallottam a mély férfihangot, mely Atlantisz felemelkedéséről beszélt: „Az az a hely, a kristálypalotákkal, ahol lelked jár álmodban”. Hermész eszembe juttatta, hogy tőle származik a híres mondás „Amint fenn, úgy lenn”, mely utalás arra, hogy Atlantisz egy próbálkozás volt arra, hogy a mennyet lehozzák a Földre. De az nem maradhatott sokáig ebben a sűrű energiában, ezért fel kellett emelkednie.
Másnap Birisbane-ben előző évi „Angyalok érzékelése” tanfolyamon végzettjeinek tartottam kurzust. Elhatároztam, hogy végigviszem őket az „Atlantiszi kristályágy”
gyógyító meditáción. Mialatt a meditációt vezettem, láttam a hét papnőt, akik a
csakrák fölé tartott kristályokon keresztül áradó színes fényért voltak felelősek. Majd tisztánlátásommal észrevettem, hogy bejön egy főpap. Mivel az atlantiszi papokkal kapcsolatos tapasztalataim nem voltak a legkedvezőbbek, először megijedtem, hogy
megzavarja a meditációt. De amikor a főpap arcára pillantottam, elakadt a lélegzetem. Merlin volt az! Évek óta dolgoztam már vele, és nagyon jól ismertem. Csak ugyan úgy festett, mint egy varázsló. A mostani látomásban – melyet a meditáció, hallgatóságnak folyamatosan leírtam – karját hosszan kinyújtva a kristályágyon fekvő személy fölé nyúlt, és eltávolította belőle a régi érzelmi sérüléseket és mérgeket.
És akkor, a szemem láttára átalakult Hermésszé! Sóhajtottam egy nagyot, és megosztottam a hallgatókkal, amit láttam. Merlin és Hermész egy és ugyanaz volt. Mihelyt visszaérkeztem szállodai szobánkba, transzállapotba kerülve azonnal
megkérdeztem Merlin-Hermészt:
-Hogyan kapcsolódik Hermész Merlinhez?
-Rajtakaptál minket ma délelőtt, mikor gondolataid Atlantiszban jártak. Alakváltoztatásom nem volt elég gyors ahhoz, hogy be tudjalak csapni téged. Kedvesem, csak viccelek, ne vedd komolyan. Megjelenésem és minden csak hallgatóságod örömét szolgálta. Emlékszel, hogy azt mondtuk neked: Avalon és Atlantisz egyidejűleg léteztek? Nos, én felügyeltem mindkét tradíciót, az utca mindkét oldalát, ha így jobban tetszik.
Az egyiptomi fáraó, Ramszesz is hívott, ezért álmomban meglátogattam. Ez akkor volt, amikor Thoth és Radah neveken szólított, és legendás alakká váltam, mert nem
fizikai, hanem csak a misztikus álom formában jelentem meg. Az ’istenek’ és
’istennők’ közül többen látomás jellegű személyek voltak, mivel magasan fejlett élő személyiségek voltak, akik csak az álmokban és meditációkban jelentek meg a misztikus gondolkodásúak előtt.
-Mit jelent az arany fény, amit az atlantiszi gyógyító templomban láttam? –
kérdeztem tőle.
-Amit láttál, az az isteni igazság örök tüze, amelyet én fejjel lefelé fordítottam és segítségül hívtam, és a Föld magja és kérge felé irányítottam, hogy ezzel biztosítsam folyamatosságát a jövőre nézve eonokon keresztül. Ez jutott el a különböző istentiszteleti és imahelyekre, amelyeket ma erőközpontokként ismertek, és ezért
van, hogy nyomok – amelyeket ti Ley-vonalaknak neveztek – vezetnek mindegyik helyhez. Ez egy egyszerű módja annak, hogy mi mindannyian egységes lélekként
foghassunk kezet. A tüzet bárki bármikor hívhatja, és én örömmel üdvözlöm szándékotokat, hogy szítsam fel a tüzet, és hogy az arany lángot, amely ott van mindannyiótokban, küldjem lefelé, a Föld atmoszférája felé.
Jusson eszedbe, hogy a templom tetején lévő lyukon át is lefelé áradt az arany napfény a kristálypiramisba. Amint fenn, úgy lenn. A napsütés gyógyító arany fénye tükre az isteni szeretetnek, amit annyira kerestek. Sütkérezzetek, melegedjetek
benn, gyógyuljatok általa, és tanítsatok másokat is arra, hogy ne zárják el magukat a napfény elől, és ne zárják el magukat a szeretet elől, amit keresnek.
-Atlantisz Santorini térségében volt? – kérdeztem.
-Atlantisz messze kiterjedt a Föld legkülönbözőbb földrajzi helyeire. Közelebb volt ahhoz a helyhez – az indonéziai partvidéken – melyet ma Shambalának hívtok, és Bali központjához. Ausztráliához is kapcsolódott. Helyesen érzed, hogy Görögországot és Egyiptomot egy félsziget köthette össze, és ez a térség volt eonokon át elődje és utódja is Atlantisznak. Ez emberi működésetekben egy átmeneti időszak volt, és a görögök olyan idealisták voltak, akik az emberiséget több tekintetben is előbbre vitték.
Pitagorasz egyik tanítványom volt, éterikusan és fizikailag is. Az ősi Egyiptomban, ahol egykor tőle tanultál, te is jól ismerted őt. Te az ő tanítványa voltál, több szempontból is, méghozzá sok életen át. Pitagorasz jól figyelt, és bölcsességét félelmek nélkül alkalmazta a gyakorlatban is.
Én jóval Atlantisz elsüllyedése után éltem Egyiptomban. Addigra képes voltam belépni fizikai szerepembe Thothként, mely sokakat ámulatba ejtett, mert addig csak álmukban láthattak. Az Atlantiszban felhalmozott összes gyógyító képességemet és intellektuális tudásomat magammal vittem Egyiptomba.
#645
2012. jún. 11. 17:41
A férfi, aki egyetlen érintéssel megjósolta a jövőt

Peter Hurkos, a 20. század egyik leghíresebb jósa, 1911-ben született a hollandiai Dordrechtben. A második világháború idején falfestés közben lezuhant a létráról, és betörte a fejét. Miután két napig eszméletlenül feküdt a kórházban, az orvosok megállapították, hogy középagy-sérülést szenvedett.

Hatodik érzéke vezérelte

Ezután dr. Pietre ideggyógyász többször megvizsgálta a parafenomént, és agysérülésének tulajdonította különleges képességét, mert akit megérintett, annak szinte azonnal belelátott a gondolataiba, az életébe és a jövőjébe. Hurkos egy évig raboskodott a buchenwaldi koncentrációs táborban, ahol megjósolta az egyik légitámadásnak és a szövetségesek partraszállásának az időpontját. Kiszabadulása után szakemberek előtt, szigorúan ellenőrzött körülmények között is igazolta, hogy hatodik érzékkel rendelkezik. A párizsi Igazságügyi Palotában húsz törvényszéki bírót, a párizsi rendőrfőnököt és több rendőrfelügyelőt győzött meg arról, hogy a tárgyak őrzik a velük szoros kapcsolatba került személyek életének emlékeit.

Kiállta a próbát

A kísérletben egy-egy ollót, karórát, öngyújtót és pénztárcát helyeztek elé. Miközben a tárgyakat megérintette, elmondta, hogy egy fehér köpenyes, kopasz férfit és egy dombot lát, majd a domb lábánál álló csűr és ház között egy női holttestet. Ezután a Nicole név és egy tejesüveg képe villant fel előtte. Szerinte a nőt egy kopasz ember gyilkolta meg, végül pedig azt állította, hogy a tettes holtan fekszik a cellájában. Hurkost a bírák és a rendőrtisztek lelkesen megtapsolták, mert pontosan leírta egy megtörtént bűntény színhelyét és elkövetésének körülményeit. A kopasz orvos tejbe kevert méreggel ölte meg feleségét, a holttestet pedig egy csűr mellett rejtette el. Hurkos csupán azt nem találta ki, hogy mi történt a gyilkossal. „Az orvos él, és cellájában várja a törvényszéki tárgyalást”- mondta a rendőrfőnök. Öt nap múlva azonban kiderült, hogy Hurkos látomásában mégsem tévedett, a gyilkos ugyanis felakasztotta magát a cellájában.

Megérezte társa halálát

Hurkos a kórházból való távozása előtt elbúcsúzott az egyik betegtársától. Amikor kezet fogott vele, valami azt súgta neki, hogy a férfi angol kém, és rövidesen lelövik. „Ez az ember angol kém. Ha kiengedik a kórházból, a németek meggyilkolják a hágai Kalver utcában” - figyelmeztette a dolgozókat. A jövendölése beteljesedett, távozása után két nappal az angol ügynököt német katonák lőtték le a megjelölt utcában.
Néhány nappal később a Gestapo egyik civil ruhás tisztje hatolt be Hurkos lakásába, és megvádolta, hogy együttműködik a holland ellenállási mozgalom egyik csoportjával. Miközben a tiszt párnát nyomott az arcára, a spanyolul nem tudó látnok a „como aborrega la matanza. Como aborrego la muerte” szöveget motyogta magában. A tiszt döbbenten bámult rá. „Hurkos kitalálta a legrejtettebb gondolatomat” - magyarázta később egy orvosnak. „Amikor meg akartam ölni, arra gondoltam, hogy mennyire undorodom a gyilkolástól és a haláltól. Néha, nagyon feszült lelkiállapotban spanyolul beszélek magamban. Nem olthattam ki egy ilyen rendkívüli ember életét!”

Tudta, hogy lezuhan a repülő

A holland látnok 1954-ben részt vett a Louvaini Egyetem pszichológiaprofesszorának kísérletsorozatában. A professzor fényképeket mutatott neki, s bár ő előzőleg semmit nem tudott a megörökített személyekről, pontosan megállapította, hogy közülük ki él, és ki halt meg. Szintén az 50-es években William Belk meghívta őt Amerikába. A gazdag üzletember orvos barátja vendégül látta Hurkost, aki ebéd közben hirtelen a fejéhez kapott, és felborította a tányérját. „Azért estem pánikba, mert egy Hawaiiról felszálló repülőgép képe villant föl előttem. A gép az óceánba zuhant, és a szerencsétlenséget senki nem élte túl” - dadogta megrökönyödött vendéglátójának. Nem tévedett, a katasztrófa két nap múlva bekövetkezett.

Peter Hurkos 1988-ban hunyt el Los Angelesben. Történetét Stephen King felhasználta Holtsáv című regényének megírásához, amelyet néhány éve megfilmesítettek, sőt a regényből forgatott filmsorozatot még most is sikerrel sugározzák a tévécsatornák.

F:elixirnet
#644
2012. jún. 11. 17:34
Mágus vagy tudós zseni?

Hatvani ördögi masinái csodálatot és félelmet keltettek

Az ördöggel szövetkező tudós legendája, valamennyi európai nép történelmében megtalálható. Az izgalmas, sokszor mesés elemekkel teleszőtt elbeszélések fő elemei, hogy élt, vagy él a tudós professzor, aki eladta a lelkét a sátánnak, vagy más sötét hatalomnak azért, hogy tiltott ismeretekre, varázserőre tegyen szert.

A magyar mondavilágban is szerepel egy Faust, akit Hatvani Istvánnak hívtak.

A titokzatos professzor Rimaszombaton született, majd ifjú korától Debrecenben tanult. Tehetségét felismerve tanárai Baselbe küldték, ezután a reményteli fizikuspalánta a marburgi, majd a leideni egyetemen képezte tovább magát. Ezekben a tanintézményekben Hatvani elsajátította mindazt, amit abban a korban ismerni lehetett a matematika, fizika és orvostudomány terén, s már ekkor nagy felfedezéseket tett katedrával kínálták. Az ifjú azonban udvariasan visszautasította a lehetőségeket. Hazautazott Debrecenbe, és 1749-ben itt kezdte meg az oktatást. A birtokában lévő, többnyire külföldről magával hozott gépezetek, ördöngös kísérleti masinák, lombikok láttán a diákok körében már ekkor elterjedt a szóbeszéd, miszerint a professzor nemcsak tudós, de félelmetes hatalmú alkimista, varázsló is.

Valóban olyan eszközökkel rendelkezett, melyek a korban még szenzációs újdonságnak számítottak, s kísérletei némelyike is teljesen úttörő volt. Rendelkezett az úgynevezett Electrica machinával (dörzselektromos gép), de a tanszerei között szerepelt egy laterna magica (a vetítőgép őse), Franklin-tábla, nagyobb áramerősség létrehozására alkalmas elektrofor is. Ez utóbbit Alessandro Volta mindössze egy évvel azelőtt találta fel.

E fura szerkezetek segítségével Hatvani kísérletek százait mutatta be az elképedt debrecenieknek, s ezzel zsenialitását bizonyította, s azt, hogy messze meghaladta kora tudományos színvonalát.

Mind a mai napig tisztázatlan, hogy a professzor valóban foglalkozott-e az okkult tudományokkal is. Állítólag az összes, hozzá fűződő misztikus legendát valójában Kazinczy Sámuel debreceni orvos találta ki, mégis sokan elhitték, hogy a sötét erőkkel is összejátszott. Több kutató szerint ugyanis a különc professzor Németországban az ezotériába is mélyen beleásta magát. Az egyik legenda szerint Hatvani az elkárhozott lelkeket úgy kényszerítette saját szolgálatába, hogy három lehetetlen kívánságot kért tőlük. Ettől kezdve a professzor rendelkezett a halottidézés képességével, a kísérteteket pedig vissza tudta parancsolni a sírba. Állítólag egyszer egy gazdag polgár fordult hozzá azzal, hogy szabadítsa meg halott felesége hazajáró szellemétől. Hatvani kiment a temetőbe az asszony sírjához. Éjfélkor megjelent a „veres vaddisznó”, azaz egy pokolbeli démon, melyről kiderült: fogságban tartja a halott lelkét, hogy ne találja meg az égbe vezető utat. A professzor azonban legyőzte a szörnyeteget, s némi ravaszság árán megmentette a halott asszony lelkét.

Másik alkalommal a bálban azzal késztette pirulásra az egyébként elpirulni nem akaró debreceni dámákat, hogy a tánctermet vízzel árasztotta el. A hölgyek ruhájuk uszályát felfogva menekültek, s eközben a férfi vendégek szemügyre vehették a máskor szigorúan eltakart karcsú bokákat.

Ám a legelképesztőbb esetként azt jegyezték fel, amikor a professzor meghívta szerény házába Debrecen leggazdagabb polgárait. Miután a vendégek beléptek az aprócska dolgozószobába, fanyalogva kérdezték, hol fognak itt táncolni. Hatvani sejtelmesen mosolygott, hirtelen kitágult a tér, s az ámuló urak és hölgyek egy pillanat múlva a világ legnagyobb kastélyában mulattak. Hasonló csodák valóban előfordulnak minden Faust-mondában.

Mindemellett a zseniális doktor a hiperugrás képességével is rendelkezett. Egy alkalommal találkozott a debreceni főbíróval, aki új, „a szélnél is sebesebb” hintójával indult útnak. Felajánlotta, hogy elviszi Hatvanit is magával. A professzor elhárította az invitálást, mondván, ő nagyon siet. A főbíró gúnyosan nevetett. Ám mikor megérkezett úti céljához, lehervadt arcáról a mosoly: Hatvani ott várt rá a fogadó előtt, s kiderült, már ki is aludta magát.

Nem valószínű, hogy valaha is kiderül, valóban az ördöggel cimborált-e vagy csak zseniális tudásával megelőzte korát. Örök titok marad az is, hol van a magyar Faust sírja, már ha egyáltalán van neki ilyen…

F:kiszó
#643
2012. jún. 11. 17:10
"Idegen az ember a természetben, ha nincs fegyvere (...). A természet élőinek egytől egyig megvan a maguk fegyvere. Egyiknek gyors a röpte, éles a csőre, a másik ügyesen búvik, beleolvad a növényzetbe, kihasznál minden rejteket, a harmadiknak nagyszerű a szaglása, mind-mind felruháztatott tulajdonságokkal, amelyek segítik a támadásban, s megóvják az erősebbektől.
Csak az ember gyámoltalan, ha hiányoznak maga alkotta eszközei: puskája, aminek sebesebb a golyója, mint a sas szárnya, csapdája, amire étket rak a rókának..." (Szilvási Lajos)

Tegnap egy barátom mondta, hogy azt tanácsolták neki, hogy tegyen magára védelmet a "betámadások" ellen. S tőlem kérdezte, hogyan kell, mert nem tudja magának megcsinálni.

Pedig nagyon egyszerű a dolog, nem szabad félni!!! Ha valaki a félelem frekvenciáján rezeg, akkor vonz be magának minden bajt,...esetleg negatív entitásokat is. Ez a rezonancia törvénye.

Aki kellőképp tudatos, az nem fél semmitől, annak nincs szüksége semmiféle védelemre. Persze ezek "feltevése" nagyon jó üzlet,... viszont óvatosnak kell lenni, mert többször hallottam, hogy pont az "fertőz", aki ezeket a védelmeket jó pénzért felteszi,... majd leveszi a "rontást" megint,... s így tovább.

Mindenki okozó a saját életében, tehát a tettei következményét senki nem kerülheti el.

Szerintem az védekezik, aki fél.

Én pl. amikor kezdtem átlátni ezeket a dolgokat, akkor minden ember általi beavatásomat (szerencsére csak egy reiki volt, meg a kat. keresztelés) mentálisan visszaküldtem, levettem magamról,... mert mindenféle energia átadódik így,.. s ha valaki borul a sorban, akkor az mindenkire ha

Több ismerősöm is mondta, hogy ezoterikus tanfolyamokon tapasztalt hasonlót, hogy pont az előadó, vagy valamelyik résztvevő "szívta",...sok "sötét" lélek ugyanis így tud csak magának energiát szerezni. De ez biztosan nem minden előadáson, tanfolyamon van így,...viszont az ember általi beavatásoktól szerintem mindenféleképp tanácsos tartózkodni.

Forrás:paramoral
#642
2012. jún. 10. 10:45
#641
2012. jún. 10. 9:03
#640
2012. jún. 9. 19:07
Cassiel:Köszi,ez nagyon érdekes volt!
#639
2012. jún. 9. 18:46
törölt tag
Részlet Dr. Doreen Virtue: Angyal terápia könyvéből

A kozmikus kígyó

Nicholas pár gyönyörű nőalakot ábrázoló szobor felé mutatott.
-Azokat a szobrokat az istennők lángját ébrentartó nőkről mintázták, akik Erechtheion templomában dolgoztak. Erechtheion kígyó volt, aki szeretkezni akart Athénével. Testi érintkezés nélkül termékenyítette meg, és az szűzen adott életet a fém istenének.
A szűzszülés és a kígyó története ismerősnek tűnt. Nicholas tovább fejtegette elképzeléseit ez utóbbiról:
-Athén őslakosai a Plejárdokról érkezett kígyóemberek voltak. De a Kr.e. VI. évezredben az Olimposz istenei megváltoztatták DNS-üket, és felegyenesedett embert csináltak belőlük. Ez a folyamat a Kr.e.V. évszázadra fejeződött be.
Szavai Jeremy Narby: A kozmikus kígyó című könyvét jutatták eszembe, melyet nem sokkal azelőtt olvastunk Stevennel. Narby antropológusként felfedezte, hogy az
összes ősi kultúrában fellelhetők olyan mítoszok, festmények és rajzok, melyek szerint az emberiség a kígyótól ered. Narby úgy gondolta, hogy ezek az ősi hiedelmek a kígyó alakú és valószínűleg földön kívüli eredetű DNS-ről szólnak, és
arra a következtetésre jutott, hogy a Földön eredendően élő ember teste kígyószerű volt, és ez a forma jelenik meg DNS-ünkben. Más szavakkal őseink DNS-ünkben továbbélnek.
A múzeumban a tárgyi leletek között több olyan szobrot is láttunk, amelyek kígyótestű embert ábrázoltak.
-A Bibliában és más szent írásokban a kígyókat démonikus lényekként emlegetik –
mondta Nicholas. -Én azonban úgy hiszem, tőlük származunk.
Sellőszerű lényekről is láttunk több szobrot – testük kígyótest volt – sellőfarokkal és emberi felsőtesttel, karokkal és fejjel.
-Poszeidon isten kísérletezni kezdett a DNS-el, és emiatt sok torz lény született, mint pédául a vízköpők, a sellők, a kígyó, a kentaurok és a tengeri szörnyek, de Zeusz véget vetett a kísérletnek – mondta Nicholas. Felidéztem a Santoriniben látott számtalan női és férfi sellő metszetet, majd hallottam, hogy Nicholas a
következőkkel fejezi be gondolatmenetét – a sellők görög neve: "gorgonas".
-Háromezer évvel ezelőtt -folytatta újra pillanatnyi szünet után Nicholas – bolygónkra érkeztek a plejádiak, akiket anunakis néven is neveztek. A név jelentése: kik az égből a Földre érkeztek. A kígyó, vagy az eredeti plejádi forma most gerincoszlopunk, a DNS és a kundaliní energia. Az emberi test az istenektől és az angyaloktól való forma. Ezért az ember angyal és kígyó, a felettes én és a tudatalatti egyesüléséből keletkezett. Nekünk, emberi lényeknek, 12 szál, azaz 6 pár DNS-ünk kellene, hogy legyen. De gonosz és felettünk uralkodni vágyó hódítók génmanipulációkba kezdtek, hogy ne tudjunk a magasabb lényekkel kapcsolatba kerülni, ezért rendelkezünk ma csupán eggyel a hat párból – a kettős DNS-spirállal – fejtegette Nicholas.- A behatolók DNS-ünkre kirótt átka 300 000 év alatt jár le, és ennek pontos időpontja 2012.december 21-ére esik. Akkor öt hiányzó DNS-párunk csatlakozik a jelenleg ismerthez, így lesz meg mind a 6 pár.
Eszembe jutott a maya időszámítás, amely szintén 2012-ben ér véget. Sokan úgy tartják, hogy ez a dátum jelzi a bekövetkező apokalipszis kezdetét. Az angyalok ezzel szemben mindig azt
mondták, hogy 2012 csupán az idő mérésének végét jelzi... nem pedig az idők végét. Az angyalok azt mondták, hogy az órák és a naptárak használata az időről vallott háromdimenziós valóság illúziójába zár minket. Amikor nem mérjük már tovább mechanikusan az időt, akkor minden látszólagos korlátunk feloldódik.
Képesek leszünk hozzáférni természetüknél fogva csodálatos erőinkhez. Nicholas ismét folytatta:
-De nem kell 2012-ig várnunk arra, hogy hiányzó DNS-párjainkat csatlakoztassuk. Imádkozhatunk Istenhez, a Szent Szellemhez, az Univerzumhoz, a
Szeretetforráshoz – nevezzük bármi néven is a Legfelső Teremtőerőt. Csak arra kell figyelnünk, hogy a Legfelső Teremtőhöz imádkozzunk, mert vannak kisebbek is, olyanok, akik nem tisztelik emberi fajunk felsőbbrendűségét. Ezért jöttek a
fényküldöttek a Földre, hogy segítsék az emberek kapcsolódását spirituális lehetőségeikhez. Csak az a fontos, hogy megőrizzük a Legfelső Teremtővel való kapcsolódás szándékát, majd kérjük, hogy visszanyerhessük DNS-ünk mind a 12
szálát – és ez három hónapom belül meg is történik.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0