Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#638
2012. jún. 9. 13:36
#637
2012. jún. 9. 7:24
#636
2012. jún. 8. 20:27
#635
2012. jún. 8. 19:04
#634
2012. jún. 8. 12:10
#633
2012. jún. 7. 18:50
#632
2012. jún. 5. 21:30
Aztarohadt!!! Így egybe.

Ezezek a dolgok full megtörténnek/ tek velem. Mind3en szinten ki vagyok mostmár jobban vagyok.Pl az elöbb érzelmileg annyira szarul voltam, azon gondolkoztam ..belehalok???

De aztán történt valami...olyan tiszta gondolataim támadtak.Teljesen nyugott lettem.Mindent tisztán láttam, tudtam mi miért történik velem.

Arra gondoltam könyvet írok sok jó gondolatom támadt pár dolgot leírtam.Csak nem összefüggő.Eléggé furcsa: Most úgy érzem ,hogy ennek az üzenetnek kicsit igazoló hatása van.
#631
2012. jún. 5. 19:48
Köszönjük Cassiel!:-)
#630
2012. jún. 5. 13:42
törölt tag
Nagyon erős a mai nap energiája a Vénusz átvonulása és a Telihold miatt, így az energiákra érzékeny emberekre mind fizikálisan, érzelmileg, és energetikailag is hatással van.
Kértem egy üzenetet mindannyiunk számára:
"Mindannyiótok magasabb frekvenciára hangolódik. Hasonló ez egy számítógép program upgrade-eléséhez, frissítéséhez. Annak érdekében, hogy a frissítés megtörténhessen, először be kell zárnod minden más programot a számítógépen. Ugyanígy van ezzel az új energiával is. Zárj be minden egyéb más programot: engedj el minden régi nézőpontot önmagadról és a Földről. Ne az ego aggodalmaira fókuszálj. Koncentrálj egy kérdésre: "Hogyan segíthetném a bolygót ebben a pillanatban?" -bízz és cselekedj az ezután érkező üzenetek alapján."

Forrás: Doreen Virtue Official Fan Page
#629
2012. jún. 4. 19:58
#628
2012. jún. 4. 18:45
#627
2012. jún. 4. 13:28
Ezt jó volt olvasni!Én rajta vagyok!:-)
#626
2012. jún. 4. 13:15
törölt tag
Szívesen, egy naplóban találtam. :)

Tízmilliószoros napok 2012-ben:


2012. március 08. - Chotrul duchen

2012. június 04. - Saga Dawa duchen

2012. július 23. - Choklor duchen

2012. november 6. - Lhabab duchen


A tibeti naptár a hold járására épül. Egy tibeti hónap 30 napból áll, ezért minden harmadik évben egy hónappal megtoldják az évet és ezzel körülbelül behozzák az addigi naptári eltéréseket, és érik utol a külvilágot. Ez a hónap rendszerint az év legsikeresebb hónapjának a megismétlése. Mivel egy hold évben csak 354 nap van, így egyes napokat megdupláznak, másokat kihagynak. Régen Tibetben az állami főasztrológus készítette el a következő évi naptárt, ami igen fejlett matematikai és asztronómiai számításokon alapul. A tibeti hónapokat számozzák, viszont a hét napjait a napról, holdról és az öt látható bolygóról nevezték el.



Az ún. tízmilliószoros napok a 4 legjelesebb buddhista ünnepnapokon van:


A négy legjelentősebb Buddhista ünnepnap (Düchen-jeles alkalom), avagy azon napok, amikor a pozitív cselekedetre és pozitív gondolatokra való törekvés gyakorlása tízmilliószorosan hat.

Egy évben négy fő különleges-rendkívüli Buddha emléknapot tartanak, amikor ünnepség keretében emlékeznek meg Shakyamuni Buddha életének legfontosabb állomásairól.

Azt mondják, hogy ezeken a napokon a pozitív illetve negatív cselekedetek hatása tízmilliószorosára hatványozódik, ebből kifolyólag a spirituális gyakorlatok végzése erősen javallott.

Chotrul Düchen (vajmécsesek ünnepsége) – Shakyamuni Buddha követői hitének erősítése végett csodatévő cselekedeteket mutatott be.

Saka Dawa Düchen – A tibeti naptár negyedik holdhónapjának teliholdjakor (15. napján) történik, amit tibetiül Saga Dawaának neveznek. Shakyamuni Buddha megvilágosodását és a parinirvánát (önálló fény teljes kialvása – lélekben való megállapodás) ünnepli. Buddha 35 éves korában Bodhgayában megvilágosodott. Saga Dawakor Kushinagarai parinirvánájának évfordulójáról is megemlékeznek.

Chokhor Düchen (chokhor – imakerék) – A tibeti naptár hatodik holdhónapjának negyedik napja, amikor Shakyamuni Buddha először forgatja meg a Dharma kerekét - Buddha első szentbeszéde, a Négy Nemes Igazság tanítása.

Lhabab Düchen – A tibeti naptár kilencedik hónapjának 22. napja. 41 évesen Buddha a mennyekbe emelkedett, hogy az isteneknek tanításokat adjon, és édesanyjának meghálálja, hogy hozzásegítette Őt a Szamszárából való szabaduláshoz. A követői kérésére Viswakarma isten által készített különleges létrán visszatért a mennyekből.

Ezeken a napokon minden teremtés 10 milliószoros erővel hat.



Fontos, hogy arra gondolj, amit teremteni szeretnél az életedben.



Ha negatív érzelmeid, gondolataid merülnek fel, nyilvánítsd ki, hogy elengeded őket.

A nagy terheid feloldását érdemes erre a napra időzíteni.



Küldj fényt a Földnek és az emberiségnek!

Képzeld el a Földet egészségesnek, a rajta élő embereket pedig békésnek, szeretettelinek.

Lásd a Világbékét ünnepelni!



Tegyél meg mindent, amit szeretnél,10 milliószoros erővel fog hatni!





Minden gondolat, minden érzelem, minden szándék, minden akarat – függetlenül attól, hogy jó, rossz, beteges, pozitív vagy negatív – tízmilliószor erősebb lesz.



Mit jelent ez?



A valóságunkat gondolatainkkal teremtjük meg. Valóságunkat tehát az határozza meg, mire irányítjuk a fókuszunkat, mire összpontosítunk. Minden anyag gondolataink eredményeképpen manifesztálódik. Ez az UV sugár felgyorsítja ezeket a gondolatokat, és gyorsabb ütemben szilárdítja meg őket. Így tízmilliószor gyorsabban jelennek meg az anyagi világban, mint egyébként.



Nagyon fontos, hogy ezen a napon tudatos legyél, mert ez a gyorsulás veszélyes is lehet, ha olyan gondolatokra fókuszálsz, amelyek számodra nem tetsző dolgokról szólnak, hiszen azok is gyorsabban jelennek meg a valóságodban. Ugyanakkor ez az UV sugár ajándékká is válhat, ha úgy döntesz.

Ha negatív érzelmeid, gondolataid merülnek fel, nyilvánítsd ki, hogy elengeded őket.



Te határozod meg gondolataid természetét, de ne feledd: bármire is fókuszálsz, az gyorsabban fog megvalósulni, mint egyébként.



Fontos, hogy csak építő, pozitív gondolatokra összpontosíts ebben az időszakban: a szeretetre, a sikerre, a gyógyulásra, a gazdagságra, a kedvességre, a hálára.



Nem szükséges meditációba merülnöd ezen időszak alatt, bár jó lenne, ha megtehetnéd. A kulcs időszak (időzónáktól függetlenül) a 17:10-es csúcspont. Ha ebben az időszakban lehetőséged van arra, hogy találj egy csendes helyet, akkor telepedj le ott, hogy fókuszálhass.



Gondolataidat összpontosítsd bármire, amire vágysz. Amire a Földnek és az emberiségnek szüksége van, szeretetteljes, pozitív gondolatokat táplálj.



Szólj minél több embernek, hogy ők is tudatosak lehessenek ezen a napon és arra használhassák ezt a kozmikus eseményt, hogy pozitív, jóakaratú gondolatokra fókuszáljanak.

Kicsivel több, mint egymillió emberre van szükség ahhoz, hogy egy olyan változás induljon be az emberiség történetében, ami kiemeli az embereket az elkülönültség és szétdaraboltság állapotából, és elhozza az egyesülés, az egység állapotát.

Ez egy lehetőség arra, hogy visszavegyük, ami jogosan a miénk: a békét és a bőséget a Föld és az emberiség számára.

Ez egy ajándék, válasz az imáinkra, egy úgynevezett életvonal, amely a mi univerzumunkból érkezik.





Hogy mire használjátok, és hogy részt vesztek-e benne vagy sem, az rajtatok áll.

Dharmacsakra napoknak is hívják őket.
A tibeti és a maya kultúrában is megemlítik. Azt mondják, ezeken a napokon egy pulzáló energiasugár érkezik egy másik dimenzióból, ami körbeveszi a Földet.

Ez segíti a Földön a gondolatok, érzelmek, tettek, szándékok és cselekedetek megsokszorozódását.

energiagyogyaszat.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1190419
#625
2012. jún. 4. 8:38
Cassiiel:Jó ez az oldal,amit belinkeltél,köszi:-)

hirek.csillagaszat.hu/venusz/201200601-hst-venusz.html

Chemtrailek: videó készült az Igazságról
A napokban összefoglaló videó készült a chemtrailekről. A videóban elemzés alá vetik a chemtrailek összetételét és a magasabb beostású hivatalnokok közleményét a témáan. Megtudhatjuk többek közöt, hogy a levegőbe permetezett aluminiumról egyáltalán nem végeztek még komoly vizsgálatot arra vonatkozólag, mennyire befolyásolja a légutakat és az egészségünket, valamint azt is, mik az előnyei illetve hátrányai. Ám aligha lenne előnye azon kívül, hogy a kormány állítása szerint a légkört hűti, amely nevetséges magyarázatnak tűnik. A filmben talaj és növénymintákat elemeznek, melynek során kiderül, hogy valami nagyon nincs rendben a környezetünkkel. "Azzal, hogy rendszeresn szórják a földekre a nehézfémeket, nem tudunk normális életet élni. Nincsen jövőnk, amelyre Isten teremtett minket."

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tjdxWrkfJbQ
#624
2012. jún. 3. 19:26
törölt tag
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0