Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#488
2012. ápr. 27. 17:18
#487
2012. ápr. 26. 13:37
Cassiel:

Nos igen,ilyen csatára nem hinném,hogy sor kerülne valaha is.
Azért az érdekes hogy lényegében a jó,és rossz teremt egyensúlyt. Egyébként meg ki mondta hogy a vámpírok csak rosszak lehetnek?
Csakúgy,mint az embereknek,nekik is megvan az okuk,hogy mit miért tesznek-legalábbis remélem.
Arra sose fog sor kerülni,hogy mindenki ráébredjen a dolgokra,mert el lett rontva az emberiség a pénz,kapzsiság,és hasonlók által.De persze ha a fele már ráébred a valódi világra,az már nagy előre lépés.
Aggódni aztán nem kell értük-ebben biztos vagyok:-)
Elvileg minden,vagy legalábbis több nagy hatalmú ember kapcsolatban áll velük,így aztán lehet agyalni rendesen ki mit akar,és minek mi lesz a következménye,vagy hogy esetleg éppen ez volt a cél,hogy ide jussunk stb..
Nem egyszerű téma,eléggé összetett dolog.

Szerintem nyugodtan beleírhatod a vámpírokat is-hiszen minden mindennel összefügg,ők is a részei a történéseknek,csakúgy mint a földönkívüliek,a démonok,vagy a többi hasonló lény.Szóval csak hajár!
#486
2012. ápr. 25. 22:50
Üdv Cassiel!

Jó, hogy írsz.Érdekesnek tartom.
Tartanál egy előadást az angyalos témáról?
#485
2012. ápr. 25. 12:24
#484
2012. ápr. 25. 8:12
Én csak örülök,ha leírod a véleményedet,úgyhogy egyáltalán nem baj,ha sokat írsz:-)
Legalább látom,hogy van értelme az itteni "munkámnak".Ha csak egy-egy emberrel többen elgondolkoznak,és megerősítést kapnak,vagy engem erősítenek meg,abban amit gondolok,vagy amire jutottam,az már öröm nekem.
Természetesen nem nézlek hülyének!Ez itt egy olyan hely,ahol nyitottak vagyunk-azt hiszem mondhatom a többiek nevében is-mindenre.
Több kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni,ezt csak ők tudnák megtenni.De az biztos,hogy sokkal spirituálisabb lények,mint azt bárki is gondolná először a vámpírokról.
Az ősvámpírral kapcsolatban:nem arról van szó,ha minden igaz,hogy egy leszületett angyallal csatázna-bár ki tudja?Hanem azért félnek tőle,mert ő a legerősebb,aki nem elégszik meg a halandók vérével,neki a többi gyengébb vámpír vére kell,hogy erőre kapjon-ezért félnek tőle.Bár a félnek talán nem a legjobb szó,inkább tartanak tőle.
#483
2012. ápr. 25. 0:50
törölt tag
A 29. oldalon olvastam előbb hogy rátaláltál az Akasha krónikára. :) És hogy rájöttél hogy a jövő az nem 100%. :) Ez teljes mértékben igaz! A jövő folyamatosan változik! Az a baj hogy sokan ezt nem fogadják el! Mert van, aki bizonyos jóslatokkal dobálózik, és ez őshiba! Sajnos ragaszkodnak a jóslatokhoz....
Például ezért is nem lesz világvége....tervben volt az is hogy mindenki egyszerre kerül haza, de mivel az emberek úgy döntöttek hogy itt élnek tovább, nem fog megsemmisülni a Föld. :) Nyilván ezért emelkedik a rezgése. :) Ez pedig egyszerűen gyönyörű: "Ahogy minden dolog az egyből származik, az egyetlen gondolatból, a természetben minden dolog átvitellel az egyből keletkezett." És szintén igaz. :) Annyira jó ezt itt olvasni. :) A kígyó pedig a tudás jelképe is, legalábbis úgy tudom....ez esetben a rejtett tudásé, vagyis azért láttad az Akashával együtt....de ez csak az én elmélkedésem... :)
#482
2012. ápr. 24. 16:57
törölt tag
Ez itt, szintén érdekes videó. :)
A Víz Üzenetei - Masaru Emoto: www.youtube.com/watch?v=K60ZU5dFrQY&feature=player_embedded
#481
2012. ápr. 24. 11:05
Köszi a videókat!
A vámpíros,lényegében röviden tömören alátámasztja amiket én is leírtam eddig,és igazán érdekesnek mondanám!
A vonzás törvénye is igazán érdekes,bizonyos dolgokban egyet is értek,bár a vámpírokat nem hinném hogy azáltal be tudjuk vonzani,mivel ők értelmesek,és nem mindenkit szemelnek ki.Szóval szerintem ettől nem kell tartani.Ők csak azoknak mutatkoznak meg,akihez,vagy amihez érdekük fűződik.

Az emberek olyan jól lettek tanítva,idomítva,hogy ha a saját szemével látná is a vámpírokat,az agya nem akarná elhinni a valóságot.Jól betanított marhák az emberek,szép kis csorda,ha érted mire gondolok?

Hoztam egy furcsa halálesethírt:
hetivalasz.hu/balesetbunugy/a-halott-mellett-fekudt-a-kutyaja-teteme-is-48414
#480
2012. ápr. 23. 16:59
Szia Cassiel!

Egyáltalán nem baj,hogy itt vagy:-)Üdv itt!:-)

Megfogom nézni a videókat,amint időm engedi.Köszönjük a véleményedet is.
Nem,nem gondolom,hogy szórakoztak volna,túlságosan összetett a dolog,akikkel régebb óta levelezek,ők sem hiszik,hogy csupán átverés lenne az egész.
Na persze,mint olyan sokszor már elmondtam,bizonyítékom nincs semmire,csak a levelek,és az összefüggések.
#479
2012. ápr. 23. 15:15
port.hu/haboru_a_nemzet_ellen/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=18210606&i_topic_id=1

Jövő hét hétfőtől négy héten át a Duna TV-ben.
Én nézni fogom.
#478
2012. ápr. 22. 8:23
tudomany.ma.hu/tart/cikk/h/0/129695/1/tudomany/Dobbenet_EszakDel_helyett_4_polus_alakult_ki_a_Napon__keppel

Japán kutatók szerint a Nap hamarosan a csökkent aktivitás időszakába lép, aminek hatására a Földön alacsonyabb lesz a hőmérséklet.

A Riken alapítvány és a Japán Nemzeti Csillagászati Obszervatórium vezetői bejelentették, hogy a napfoltok aktivitása elkezdett emlékeztetni arra a 70 éves időszakra a XVII. századból, amikor a Temze befagyott Londonnál és a híres kijotói cseresznyevirágok is a szokásosnál később kezdtek el nyílni.

A Maunder Minimum néven ismert korszakban a hőmérséklet mintegy 2,5 Celsius fokkal volt alacsonyabb, mint a XX. század második felében. A japán kutatók most arra figyelmeztetnek, hogy a jelenlegi napfolttevékenység nagyon hasonló ahhoz, mint amit abban az időszakban feljegyeztek.

A kutatók azt is felfedezték, hogy szokatlan változások zajlanak a Nap mágneses mezőjében. Normál esetben, a Nap mágneses mezőjének pólusai 11 évente megcserélődnek. 2001-ben a Nap északi mágneses pólusa, ami az északi részen volt, délre költözött.

Noha a tudósok úgy jósolták, a következő helycsere 2013 májusára várható, a Hinode műhold megfigyelte, hogy az északi pólus egy évvel korábban megkezdte a folyamatot. A déli részen mindeközben nem történt változás.

Ha ez így folytatódik, az északi pólus idén májusban elfoglalja a helyét délen, ezzel négy-pólusos mágneses struktúrát hozva létre a Napon, két új pólussal a csillag egyenlítőjének közelében.
#477
2012. ápr. 21. 11:51
#476
2012. ápr. 21. 6:47
Anonymous friss híreket itt mindig találtok:
h.glopos.net/anonymous/
Nem fogom részletezni tetteiket,mindenki maga dönti el,mit gondol.
#475
2012. ápr. 20. 18:06
Az Univerzum törvényei és a Magasan Fejlett (földönkívüli) Társadalmak felépítése 1.rész
https://www.facebook.com/note.php?note_id=277478612275659
#474
2012. ápr. 20. 12:52
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0