Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#473
2012. ápr. 19. 17:17
Nem, ez sem egy 21. századi mobil egy 19. századi képen
paramoral.eu/news.php?extend.1603.5

Tojáshéj nélkül jött világra egy kiscsibe
Saját testében költötte ki, és tojáshéj nélkül hozta világra utódját egy tyúk Srí Lankán.

Tojásrakás és kotlás helyett a testén belül keltette ki fiókáját egy tyúk a srí lankai Welimadában. A BBC beszámolója szerint a csibe teljesen kifejletten és egészségesen jött a világra.

A csibe világra hozatalát követően a tyúk elpusztult. Az állatorvosi vizsgálat megállapította, hogy a tojás a madár testében rekedt egészen a fióka kikeléséig. Az állatorvos szerint a tyúk belső sérülésektől pusztult el.
F:Origo

hvg.hu/itthon/20120419_allami_foldek_titoktartas#utm_source=hirkereso&utm_medium=listing&utm_campaign=hirkereso_2012_4_19

Beszélgetés "RejtettKézzel" 8.
https://www.facebook.com/note.php?note_id=386999674656885
#472
2012. ápr. 17. 18:13
A vérszívó újabb felbukkanása

Vadászok, rendőrök és tűzoltók folytatnak kutatást egy titokzatos vérszívó lény után Északnyugat-Ukrajnában, amely már több embert is megtámadott.

A szemtanúk és a sajtó által a mexikói „kecskeszívóhoz” hasonlóan chupacabraként (csupakabraként) nevezett titokzatos teremtmény felbukkanását eddig már az északnyugat-ukrajnai Rivne megye több településéről jelezték – jelentette az ukrán UNIAN hírügynökség helyszíni tudósítója.

A szemtanúk szerint a kutyára emlékeztető testfelépítésű élőlény semmilyen ismert farkas- vagy kutyafajtára nem hasonlít. A feje csaknem szőrtelen, hosszúkás, és a dél-amerikai repülő kutyára emlékeztető fogazattal rendelkezik. Támadáskor a hátsó lábaira emelkedik, és ugrálva rohan a kiszemelt áldozata felé.

Az állat kezdetben a Zdolbunov város környéki falvakban okozott pusztítást a házinyulak körében. A bejelentések szerint több mint kétszáz nyulat pusztított el úgy, hogy csupán a vérüket fogyasztotta el.

Az első ember elleni támadást Pjatyigorból jelezték. Ott egy 40 éves nőre támadt rá az esti szürkületben. Az asszony még látta, amint az ugrándozó lény feléje rohant. Aztán ledöntötte a lábáról, s ő elvesztette az eszméletét. Az ájult nőre járókelők találtak rá. A kabátja gallérján marcangolás-nyomokat láttak. Bár a megtámadott asszony nem szenvedett testi sérülést, a sokk miatt csaknem egy teljes napig kómában volt. A szomszédos Hlinszkben egy 14 éves lányt támadott meg a lény. Valószínűleg az ő életét is a vastag ruházata védte meg.

Jelenleg a zdolbunovi járásban vadászokból, fegyveres rendőrökből és tűzoltókból álló csapatok folytatnak hajtóvadászatot a titokzatos állat után, egyelőre eredménytelenül. A hatóságok felszólították a lakosságot, hogy sötétedés után lehetőleg ne hagyják el az otthonaikat – áll az UNIAN tudósításában.

Felhasznált forrás: www.szon.hu
Esetemben:csiribusz.freeblog

Chupacabra Beregszászban?


Egy ismeretlen állat éjszaka bejutott Varró László udvarába. A gazda csak reggel vette észre, hogy a nyulas ketrecen hatalmas lyuk van, maga az állat pedig halott, ráadásul mintha belülről emésztette volna fel valaki, s csak a bőrét hagyta meg... Mindez március 24-én történt. Most a férfi a fajtiszta galambjaiért aggódik, melyekből közel 100 van. „Oda egyelőre nem mászott be az állat, de nem biztos, hogy legközelebb nem fogja megpróbálni" – mondja a gazda és foltozza a lyukakat.

Valami hasonló történt László legtöbb szomszédjánál is. Akár minden egyes udvarba be lehet térni: a gazdák megrázó történetet fognak mesélni, még fényképeket is mutatnak. Például a helyi állatorvosnál, Sztepan Szekundánál azon a szombaton 12 tyúk pusztult el. Legvalószínűbb, hogy az éjszakai mészárlás gyorsan zajlott, mert még a kutya sem érkezett felébreszteni a gazdákat. Egy csirke életben maradt, de az most bármilyen zajtól elbúj. Az egész udvaron tollak vannak szétdobálva.

A Herics családnál az ismeretlen „csupakabra" 6 csirkét és egy kakast ölt meg, darabokra szaggatott egy macskát. A gazdák mostanáig is szörnyülködve néznek a tyúkól dróthálójára – melyik állat lehetett az, amely karmaival vagy fogaival az acéldrótot szinte tökéletesen köralakú lyukká tudta széttépni? Speciális eszköz nélkül ezt még egy felnőtt férfi sem bírná megtenni.

A „csupakabra" Vaszil Varcabának is okozott kárt. Az állat eltörte a ketrecet, kirágott egy nagy lyukat és 5 nyulat darabolt szét. Az egyiknek ezek közül éppen-éppen fialni kellett volna – a 12 apró utód szintén brutálisan volt megfosztva az életétől. A gazda szerint ezt megvadult ebek tehették. Bár már kezd kételkedni.

„Az egyik nyúlnak ez leharapta a lábát, a várandós nyúl pedig valószínűleg a rémültségbe halt bele" – mondja Ivan Batka. Mindez éjjeli fél kettő körül történt. A kutya rettenetesen ugatott. A gazda kiment az udvarra, hogy megnézze, mi történt. De semmi feltűnőt nem látott. Csak reggel várta őt a kellemetlen meglepetés. Szomszédjánál, Gáti Richárdnál szintén szerencsétlenség történt: szombaton egy ismeretlen állat megölt - megfojtotta és kitekerte a nyakukat - öt tyúkot.

Jónás József több mint 50 éve foglalkozik nyúltenyésztéssel. „De ilyet még sohasem láttam – mondja az öreg –, hogy valaki ilyen szemtelenül belopta magát az udvaromba, széttépte a ketrecet és megölte két hatalmas nyulamat. Bármi is volt az, ha meglátom, elveszem a lapátot és megölöm, még ha a főügyész kedvenc kutyája is lenne..." Kevésbé sajnálja a macskáját, melyet vasárnap, március 18-án holtan talált a kertjében. Szembeni szomszédjánál, Balázs Péternél az állat már a következő hétfőn gazdálkodott. „Szerencse, hogy minden csirkénket – ezekből pedig néhány tucat van – éjszakára a kazánházba zárjuk és becsukjuk az ónajtót” – meséli. – „Ezért csak három nyulat és egy csirkét veszítettünk el.”

Hasonló történetet az utóbbi hét folyamán több tucatnyit lehet hallani. De csak néhány áldozat fordult rendőrséghez. Azonban a körzeti rendőröktől is csak „ csináljanak magasabb kerítést" vagy „ne öljék a más kutyáját, mert felelni fognak érte" fajta válaszokat kapták.

Feltűnő, hogy mindez idő alatt senki sem riasztott, nem figyelmeztette az embereket a lehetséges veszélyről. Vajon a háziállatok titokzatos erőszakos haláláról valóban semmit sem hallottak a helyi hatóságok? Szerencse, hogy emberek nem sérültek meg. Bár egyelőre ismeretlen, kivel vagy mivel van dolgunk: titokzatos „csupakabrával" vagy valamely más ragadozó lénnyel. Minden esetben ezzel minél előbb tenni kell valamit, hogy leállítsuk a szörnyű és szinte mindennapos mészárlást.

Felhasznált forrás: www.karpatinfo.net
Ill:csiribusz.freeblog

Még kettő:
csiribusz.freeblog.hu/archives/2012/04/15/Partra_vetett_szorny_sokkolta_a_lakossagot/

csiribusz.freeblog.hu/archives/2012/04/17/Ismeretlen_leny/
#471
2012. ápr. 16. 18:57
Vajon bejelenti ma XVI. Benedek pápa a lemondását??Ma 85 éves,elvileg ma fogja bejelenteni a nyilvánosság előtt,nos,kíváncsi vagyok..
helyitipp.hu/aprilis-16-an-lemond-a-papa

hvg.hu/vilag/20120416_papa_szuletesnap_unneples

Ha ez be is következik,akkor az lesz a kérdés,ki lesz a következő-ha a jóslatnak hiszünk,akkor Petrus Romanus (Római Péter).
Majd kiderül...vagy beborul:-)
#470
2012. ápr. 16. 17:01
#469
2012. ápr. 16. 15:31
nyusziacilinderben.blogspot.com/2011/08/az-igazi-ebredesrol.html

Ennél a bejegyzésnél kicsit aggódtam,vajon nyomon tudom-e követni az eseményeket,de igen ,sikerült:-)
nyusziacilinderben.blogspot.com/2012/04/csillagkapu-ahogyan-en-latom.html#more
Érdemes az oldalon olvasgatni,ha kicsit szeretnétek a tudásotokat fejleszteni:-)
#468
2012. ápr. 16. 6:56
Bevallom ezt még nem olvastam,de a tartalom alapján érdekesnek tűnik:
www.scribd.com/doc/22702540/Drunvalo-Melchizedek-Az-Elet-Ősi-Viraganak-Titka-I-teljes-konyv
#467
2012. ápr. 15. 13:27
A korábbi könyvet,amit belinkeltem,nem lehetett megnyitni,nekem pdf-ben van meg,tehát ha valaki szeretné,akkor priviben írjon egy email címet,mert úgy tűnik csak úgy tudom elküldeni.
Egy olyan könyv,ami nyomtatásban nem jelent meg,de érdekes,fontos dolgokat tartalmaz.
Majd még próbálkozok,hátha fel tudom ide is rakni.
Gondolnátok hogy a Rockefeller-ek és az oltóanyagok kapcsolatban állnak?És nem jó értelemben...

Ha valaki tudja,hogyan rakhatok fel ide pdf formátumú írást,az szóljon légyszi.

Egy picuri részlet a könyvből,csak hogy legyen róla némi fogalmatok:
,,2009 júniusában a WHO kijelentette: „arravaló tekintettel hogy az előre gyártott
oltás elérhetősége globális szinten korlátozott, továbbá a „mutációs” vírusok
elleni védelem várható szükségessége miatt, javasoljuk, és fontosnak tartjuk az
olyan oltások előállítását és használatát, amelyek ’ olaj-víz ’ hatásjavító szerrel,
valamint élő, legyengített vírusokkal készülnek.”
Ezt a hatásjavítót szkvalannek hívják, és Mary Ann tudott róla egyet, s mást. Az
immunrendszer úgy ismeri fel a szkvalent, mint egy olyan molekulát, ami a
testünkkel veleszületett. Ez megtalálható az idegrendszerben és az agyban.
Tulajdonképpen mindannyian fogyasztunk szkvalent, és nem csak, hogy az
immunrendszer felismeri azt, de élvezzük az antioxidáns tulajdonságainak az
előnyeit, hatását is.

A „jó” és a „rossz” szkvalen között a különbség az a mód, ahogy az bejut a
testünkbe. Az injekciókkal való bejuttatás abnormális, amely arra ösztönzi az
immunrendszert, hogy támadja az összes szkvalent a testben, nem csak az
oltásban lévő hatásjavítót. Az immunrendszerünk megkísérli lerombolni a
molekulát, bárhol is találja, beleértve azokat a helyeket is, ahol természetes
állapotban fordul elő, és ahol éltető az idegrendszerünk egészsége számára."

,,A WHO ezzel a kamu H1N1 világjárvánnyal átvágta az egész bolygót. Ezek
meg lelkesen asszisztáltak. Ezzel a minősíthetetlen kutyulékkal leszurkálták a
terhes anyákat, és az ártatlan és védekezésre, döntésre képtelen gyermekeinket.
Aláásva az amúgy is gyenge lábakon álló immunrendszerüket, szándékolt pánik
hangulatot keltve, milliónyi félrevezetett magyar, és több, mint 100.000.000
embertársunk esett áldozatául bűnös manipulációjuknak. (a kétoldalas cikk a
Blikk 2010 június 11. számában volt olvasható)
A vakcinákban hemzsegnek a csirke leuko retrovírus maradványok…Rettegünk
a „gyógyíthatatlan” betegségektől. Most miért olyan sok a vakcinázás széleskörű
bevezetése előtt ismeretlen rákos eset?
A higanyt kitiltották a környezetünkből…De egyes vakcinák higanytartalma a
mai napig a „megengedett” érték sokszorosa. Miért van ma közel 120.000
autista Magyarországon?
Testidegen, elhalt állatok magzati szövetein tenyésztett kutyulékok…
Állatkísérletekkel bizonyított, hogy az idegen genom beépül a genetikai láncba,
és a harmadik generáció degenerált, szaporodásra képtelen egyedei között az
elhalálozás már a születéskor 50%. Miért volt ismeretlen a hirtelen bekövetkező
bölcső halál a kötelező vakcinázások bevezetése előtt?
Miért van annyi autoimmun problémákkal küszködő magyar gyermek? Miért
30% az életképes sperma szám a most felnövő generációnál? Mentik a
menthetetlent. Megmagyarázzák a megmagyarázhatatlant. Bizonygatják a
bebizonyíthatatlant. Nem kérdéses, hogy a vakcinázással kapcsolatos gyakorlat
idejét múlt és veszélyes mindannyiunk számára. Aki ezt érti, annak nem kell
magyarázni, aki meg nem érti, annak úgysem lehet elmagyarázni…"

Én értem-és ti??
#466
2012. ápr. 15. 12:33
#465
2012. ápr. 15. 10:50
#464
2012. ápr. 15. 7:30
Köszi a linket.

Személyes véleményem szerint,az első,az nem bizonyíték.
Mivel az embernek csak a teste hal meg,a lelke nem,és volt rá eset,hogy hasonló testben szüületett ujjá az illető,sőt még a baráti köre is hasonló volt.Amúgy meg egy híres színész -ha vámpír lenne-nem fog a nyilvánosság elé kiállni,pont azért mert az rizikós lenne számára.

A másodikra nekem nem ad be olyan cikket.

A harmadikra meg Saint-Germain-ról a véleményemet meg már leírtam,nem egy forrás erősítette meg,hogy ő egy magasabb entitás,de jó,segítő szándékú.
Hogy idézzek valakit:,,alapvetően szellemi entitás, aki MINDENKINEK segít, ha az a valaki kéri, és kapcsolatba szeretne lépni vele"

És még had említsem meg,hogy szerintem,és amiket eddig átolvastam,és akikkel beszélgettem-azok alapján a véleményem az,hogy a magasabb szintre való lépést senki más nem dönti el,csakis mi.Egyenlőre mi,mármint lehetséges,hogy van valaki,valami,aki vagy ami a végső döntést meghozza,de ha mi fejlődni akarunk ,szellemi szinten,akkor azt mi döntjük el,és tanulunk,fejlesztjük magunkat.
Én azt mondom sok olvasmányban fellehettem azokat,amiket amúgy már tudtam,éreztem,és tényleg mi döntünk.Ez a miénk-a döntés.És minden egy kerek egész.
Na de mielőtt még bolondnak kiáltatok ki,ennyit írnék most erről.
De sok linket beraktam,csak olvassatok,gondolkodjatok,fejlesszétek magatokat:-)

Még valami,csak egy példa,persze ezt is idézem,nem magam találtam ki-,,Jézus soha nem volt zsidó, mégis annak kiáltják ki... nem jászolban született az állatok között, hanem hercegként, de ezt senki nem reklámozza a katolikus egyházban sem.az egyházak szeretnék kisajátítani őt maguknak,mert tudják, hogy akkor sok sok hívőre tehetnek szert."

Hogy a vámpírokra is kitérjek,szerintem,az hogy ők megfélemlítéssel is próbálkoznak,az csak azt bizonyítja,hogy nagyon jól tudják mit kell ahhoz mondani,vagy tenni,vagy csak célozni rá,hogy az az ember azt tegye vagy ne tegye,amit ők szeretnének.Vagyis,hogy jól ismerik az emberi elmét,és a reakcióinkat.

Ilyenkor azt szokták tanácsolni,hogy hallgassunk a megérzéseinkre,vagyis más szóval a lelkünk hangjára,mert ő megmondja az igazságot,csak elnyomásban van,hiszen a napi zsivajban úgy le vagyunk terhelve,hogy sokan akkor se hallanák meg,ha visítana.Ezért kellene meditálni,csendben,nyugalomban,hogy meghallhassuk a lelkünk szavát,hogy úgy mondjam.
Nem kell mindent elhinni vakon,mindenki maga dönti el,a megérzései által vagy más sugallat,tapasztalás által,miben hisz.
Én nem mondom,hogy nincsenek vámpírok,vagy földönkívüliek,sőt szerintem mindez létezik.Na de tényleg most nem ragozom tovább,majd egy másik alkalommal.
#463
2012. ápr. 14. 23:51
www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-lenyek__2864200-bizonyitek-a-vampirok-letezesere
a kérdező érdekeseket említ :)
de ahogy a gyakori kérdésektől várható sok hülye válasz érkezik talán pár használható információ :)
#462
2012. ápr. 14. 15:58
#461
2012. ápr. 14. 12:44
Az Ra amiről szó van a 7.-ben:
www.lawofone.info örülnék,ha mindegyik le lenne fordítva magyarul-de nincs,ami le van,azok itt találhatóak:
www.exopolitika.hu/law_of_one.php
#460
2012. ápr. 14. 11:31
Ezen az oldalon is érdekes írásokat találhattok:
projectcamelot.org/lang/hu/flag.html
Pl,ez:
projectcamelot.org/lang/hu/mr_x_interview_hu.html
#459
2012. ápr. 14. 10:42
Beszélgetés Rejtett kézzel 5,6, 7:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000405687858&sk=notes
Kicsit tekerjetek le,megtaláljátok!
A szárnyas szobrok,amiről ír az 5. beszélgetésben:
ribizlifozelek.blogspot.com/2012/03/szobor-gaton.html
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0