Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#443
2012. ápr. 10. 16:41
Hivatalos telefonvonalat nyitottak az UFO észleléseknek
Nagy-Britanniában üzembe helyezték az első olyan telefonos segélyvonalat, melyet azok hívhatnak, akik azonosítatlan repülő tárgyat láttak, vagy bármilyen más, földönkívüliekkel kapcsolatos élményük volt, és tanácsra van szükségük.

Az AMMACH segélyvonalát máris többtucatnyian hívták világszerte. – Volt olyan hívónk, aki sírva beszélt nekünk arról, hogy valaki el akarta rabolni őt. Mások több mint tíz éve tartották magukban az információt, mert attól féltek, hogy kinevetik őket az emberek – magyarázta a The Sunnak Joanne Summerscales, a segélyvonal alapítója.
F:paranornal.hu

Ufót üldözött a katonai gép pilótája
1975. február 6-án kiképzőrepülésre indult a floridai Pensacolából Larry Jividen. A pilóta nem sejtette, hogy egy hihetetlen, öt percen át tartó ufóüldözés részese lesz.

Larry Jividen, a tengerészgyalogság századosa, szürkületkor szállt fel a kétórás repülésre a T-39D típusú géppel öt haditengerészeti pilótával a fedélzeten. Kilenc óra körül 10 kilométeres magasságból ereszkedésbe kezdett a repülőgépével, amikor a jobb oldalon, 1 óránál, egy vörös fényt pillantott meg – elevenítette fel a történteket a Huffington Postnak. A fény nem villogott, mint általában a helyzetjelző fények.
A pensacolai irányítótoronytól megkérdezte, melyikük szállhat le először, ugyanis bár ő megkapta az engedélyt, egy másik gépet is lát a közelben. A légirányítás meglepetésére azt közölte, hogy nincs senki a közelben, a radar semmit nem jelez. Jividen társaival együtt egy szilárd, kör alakú tárgyat látott, melynek látszólagos nagysága egy karnyújtásnyira tartott üveggolyóénak felelt meg.

Engedélyt kért, hogy a tárgy felé forduljon repülőgépével. Amikor jobbra fordult, a tárgy hirtelen a bal felé mozdult és 11 óra irányában volt látható. Ekkor a pilóta felgyorsított, hogy utolérje, ám a tárgy ugyanezt tette. Ezután repülőgépével feljebb emelkedett, és látta, hogy valóban szilárd tárgyról van szó, ugyanis kitakarta a lent elterülő Mexikói-öböl egy részét. Jividen szerint öt perc után az ufo felgyorsított és New Orleans felé haladva eltűnt szem elől. A pilóta landolás után jelentést írt az esetről.

Majd negyven évig nem beszélt az ügyről, a történet most úgy került nyilvánosságra, hogy John Alexander nyugalmazott ezredes ufókról írt könyvében publikálta.

Alexander szerint valóban repkednek azonosítatlan technikai eszközök a levegőben és az amerikai hadsereg tud is ezekről. Azt viszont cáfolja, hogy a hadsereg bővebb információval rendelkezne róluk, mint a civil szemtanúk.

Dokumentumfilm hasonló esetekről, a pilóták és az irányítótorony közötti beszélgetések hangfelvételeinek felhasználásával:
videó:paranormal.hu/news.php?extend.505
#442
2012. ápr. 10. 9:49
vilagbiztonsag.hu/fejleszt/ufo/kapcsolatfelvetel-foldonkivuliekkel-modellezes.html

Könyv:
www.scribd.com/doc/51300950/Diana-Cooper-2012-es-azutan
Ezt a könyvet olvassátok el,mert úgy tűnik érdemes a figyelemre.Ugyan még csak az ötven valahányadik oldalon tartok,de azt kell mondanom,hogy összefügg sokmindennel,amikre eddig fény derült.
Veszteni nem vesztetek vele ha átolvassátok én azt mondom.

Kezdem érteni a vámpírok létét is,mármint hogy mi mért van,és a függetlenek tevékenységét is.
De itt lényegében ők egy része az egésznek.Na ez eléggé értelmetlen lehet így.
#441
2012. ápr. 10. 8:34
Az internet kikapcsolásán dolgozik Irán

A tervek szerint az ország augusztus végéig áll át a világhálóról a saját, "tiszta" internetére.
A világot tüntetnék el a világhálóból.

Egyre biztosabbnak tűnik, hogy Irán nem szokott viccelni, ha az internetről van szó - szűk egy évvel ezelőtt jelentette be, hogy a nehezen megoldható és költséges cenzúrázás helyett a teokratikus köztársaság egyszerűen kiszakítana magának egy könnyedén ellenőrizhető szeletet a kibertérből, s már idén januárban érezhetőek voltak az országos intranet kiépülésének hatásai.

Mivel a "tiszta interneten" Irán nagyjából 23 millió online felhasználója már nem fogja tudni elérni a Facebookot vagy a Gmailt, a lakosság ingyenesen regisztrálhat az állami levelezőrendszerre - természetesen a teljes név és cím megadásával, illetve személyigazolványos azonosítással.

Az International Business Times jelentése szerint a kizárólag állami ellenőrzés után engedélyezett iráni digitális azonosítókat már lehet igényelni, és az információtechnológiáért felelős miniszter közleménye szerint az országban augusztus végére nem marad olyan szolgáltató, amely a "tiszta interneten" kívül mást szolgáltatna.

A világhálóval történő szakítás egyébként nem lesz teljes, egyes külföldi oldalak elérhetőek maradnak, feltéve, hogy a kormány a "fehér listára" érdemesnek tartja őket.
Forrás: Hír24
#440
2012. ápr. 9. 18:08
Ezt nem tudom,belinkeltem-e már,de talán nem.
Azoknak akik kicsit nyitottabbak a spirituális dolgok iránt is,íme egy oldal:
adamus-saint-germain.net/q1323/

Na meg itt egy másik is:
www.facebook.com/lelkunk.utja
#439
2012. ápr. 9. 9:35
#438
2012. ápr. 8. 20:42
#437
2012. ápr. 8. 14:33
Lassan már minden napra tartogatnak nekünk valamit:
Meghekkelte a brit belügyet az Anonymous

www.metropol.hu/mellekletek/infopalya/cikk/870430
#436
2012. ápr. 8. 10:59
Én azt mondom-csak hogy visszakanyarodjak a vámpír témához,hogy lényegében ők is ezt teszik,:
,,A félelem felkeltése - a tudatműködés és az emóciók társadalmi méretű befolyásolása - alkalmas az emberi civilizáció egészének a gyökeres megváltoztatására. Ismert közhely, hogy "a tudás hatalom", de az már kevésbé köztudomású, hogy az információk visszatartása rendkívül fokozza a félelmet és mértéktelenül megnöveli a bizalmatlanságot."

Na és persze a hatalom emberkéi is,és a média,amit erre használnak,de a vámpírok is,fenyegetőznek,próbálnak megfélemlíteni,és megállítani,mondván,a fajuk léte a tét.
A félelem a kulcsszó-ha nem félünk kimondani amit gondolunk,nem hagyjuk hogy megfélemlítsenek minket,akkor már elmondhatjuk,hogy haladunk az igazság felé.
#435
2012. ápr. 8. 8:49
paleoasztronautika.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1164638
Mint írja a cikk,a rákot tudják gyógyítani és az erre vonatkozó kutatási anyagokat a Rockefeller intézetnél vannak elzárva!
Olvassátok el a cikket!
Csak úgy halkan megjegyezném,hogy mostanság ,amikor az Anonymous tevékenykedik,bizonyára nekik nem jelentene gondot utána nézni ,hogy ténylegesen vannak-e olyan kutatási anyagok,vagy legalább arra vonatkozó információk itt-ott.

Érdekességként:
Rockefeller Alapítvány pályázata kutatóknak

A Rockefeller Alapítvány pályázatot hirdet olyan kutatóknak, akiknek kutatási területük az emberiség jólétének fejlesztéséhez kapcsolódnak vagy kötődnek az Alapítvány által támogatott kutatási területekhez. A pályázatok benyújtásának határideje 2012. május 1. A pályázat keretében a kutatóknak lehetőségük van négy hétig a Bellagio Centerben, Bellagioban, Észak-Olaszországban ideális körülmények között befejezni aktuális tudományos műveiket.

További információkat a Rockefeller Alapítvány honlapján talál.
F:tatk.elte.hu

Vagyis ezekre hirdetett pályázatot:www.rockefellerfoundation.org/who-we-are/our-focus
Google segít a lefordításban.

Elég hosszú,de ezt is érdemes elolvasni:
www.scribd.com/doc/51288438/11/A-Rockefeller-csaladi-alapitvany-sikerenek-titka
Dr.Drábik János honlapja:
www.hifimagazin.hu/drabik/kezdolap/index.htm
Publikációi-a Rockefeller is az:
www.hifimagazin.hu/drabik/publikaciok/index.htm
Több könyve elolvasható-tudom ajánlani a tudatmódosítást,de amúgy mindegyik ígéretesnek ígérkezik.
Jó olvasgatást!
#434
2012. ápr. 7. 18:40
És tényleg:
hu.wikipedia.org/wiki/Kárhozottak_királynője
Ő volt az első vámpír.
De ez hogyan jött az álmomba?
Hát rejtélyes az ember agya,ha esetleg valahol olvastam róla,akkor most úgy tűnik előbukkant,na de mit keresett ott a kígyó?
Biztosan könyvben is megjelent,de az tuti hogy nem olvastam.
Végülis mindegy,csak érdekes.
#433
2012. ápr. 7. 18:31
Köszi Zsófi-ennek utána nézek-hátha.Bár én nem emlékszem hogy láttam volna a filmet.
#432
2012. ápr. 7. 17:50
Sziasztok!
A kárhozottak királynőjének Akasha volt a neve, ha jól emlékszem, de már elég régen láttam a filmet. Ő egy ősvámpírkirálynő volt azt hiszem, de az is lehet, hogy tévedek. :-\
#431
2012. ápr. 7. 17:49
#430
2012. ápr. 7. 12:29
A magyar Anonymous a világrend ellen
index.hu/tech/2012/04/06/benne_van_a_lulz_a_levegoben/
#429
2012. ápr. 7. 7:41
Darked:Én is remélem!

Éjjel volt egy álmom,nem is emlékszem rá rendesen,bár valami kígyó rémlik,és az Akasha szó.

Főleg ez a szó,ami megmaradt bennem-nem tudom miért,lehet valahol lém került,bár kétlem,mert nem emlékszem hogy olvastam róla bárhol is,így ma utána néztem,és ezt találtam:
www.horusz-josda.hu/akasha_kronika.html

Egész érdekes,és témába vág,de hogy miért maradt meg éjjelről ez bennem,nem tudom..
Tényleg lehet valahol ez a szó felbukkant,nem tudom,de az tuti hogy eddig nem néztem utána bárhogy is volt,mert ezt most olvastam először.

Itt is említi a nemtér-nemidőt-csakúgy,mint a korábban belinkelt oldalon a smaragdtáblánál,de ott nincs említés Akasháról.Hogy hogyan keveredtem ide?Passz,és miért pont egy álom útján?Szintén passz.
Ötletek?

Ráadásul itt van Nostradamus is,aki meg tudott olvasni ezekből az adatokból,ő hozzájutott a titkos információkhoz is-és mint korábban írtam,az egyik fia,Charles pedig egy vámpír volt..
Mindenesetre érdekes,hogy még ez is összefügg.

Az is írja:,,Ugyanakkor fontos tudnunk, hogy a jövő sohasem végzetszerű és elkerülhetetlen. Ami még nem volt, az még csak terv. Általában az öt legvalószínűbb lehetőségről készít jövőképet ez az előrejelző "szoftver". A kép annál elnagyoltabb lesz, minél több a döntési csomópont, minél messzebb nézünk előre a jövőben és minél kevesebb a determinisztikus kényszerhatás."
Vagyis,szerintem Nostradamus jóslatai közül azért nem nem valósult meg minden,mivel a jövő nem 100%.Sok mindentől függ mi lesz,de akkor ezek szerint alapból 5 lehetőség van.
Vagy pedig még az is egy lehetőség,hogy nem jól értelmezték a jóslatokat.

Tudom,hogy sokan rámondják,na megint egy bolond,aki mindent összefüggésbe hoz mindennel..de hát,mégis úgy tűnik hogy összefüggésekből áll a világ.

Azért kíváncsi lennék mit keresett az Akasha az álmomban,de ha jól rémlik,ott a kígyó neve volt..

Azt írja,hogy ,,Ha mégis rögzítésre kerülnek az akashából egyes rövid részletek anyagi hordozófelületen, akkor azt általában különleges (kopás, törés, sav, rozsda és hőálló) fémlemezekre nyomják, melyek nagyon stabil, időtálló (aranytartalmú) ötvözetből vannak. Ilyen akasha lemezeket máig őriznek a Föld több pontján a beavatottak, illetve eltemetve várják a felfedezésüket évezredek óta. "

Nem lennék meglepve-most már semmin nem lepődök meg-ha bizonyos részek,akár a Pálosok,akár a Vatikán birtokában lennének.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0