Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#398
2012. ápr. 1. 8:56
,,March 31, 2012 – PENNSYLVANIA – Olyan erős zivatar és akkora hangrobbanások rázták meg a Pennsylvaniában lévő Poconos városát péntek este 10 óra után, amilyet a helyiek soha nem láttak illetve hallottak még : A házak szabályosan rázkódtak és mindez kb. fél órán keresztül tartott. Gilda Spiotta Long Pond-i lakos mondta:
“A rázkódás tegnap este szokatlanul hosszú ideig tartott, egyáltalán nem úgy hangzott, mint valami zivatar, olyan volt, mintha az autóúton történt volna robbanás vagy egy tankhajó robbant volna fel” Egy másik helyi lakos Long Pond-i illetőségű Lorene R. Allman-Mars mondja: “A fiam a hátsó ajtóban engedte ki a kutyákat, amikor egy akkora fényes robbanást látott, mely az egész eget betöltötte, aztán hallotta a hangos dörgést. Egyáltalán nem villámnak nézett ki ! : hanem mint egy bomba, ami a levegőben robban fel. Én a második emeleten voltam , nem láttam semmit, de a robbanás az egész házat megrázta. Éreztem a lábam alatt, ahogy rázkódik a padló. Még soha nem éreztem, hogy villámtól így megremegett volna a ház, pedig már 20 éve élünk itt”
Néhányan földrengésre vagy robbanásra gyanakodtak, és meteorológusok próbálták szokványos hangrobbanásokkal és visszaverődésekkel megmagyarázni, de egybehangzóan mondja mindenki, hogy ez nem egy szokványos zivatar volt. Más lakosok elmondták még "az ablakok úgy rázkódtak, mint még soha és a kutyák ugattak mint az őrültek", "hazafelé vezettem a 196-oson, amikor éreztem a robbanást. Olyan extrém volt, a kocsim is belerázkódott és láttam ezt a fényvillanást a repülőtér irányából. Annyira megijedtem, hogy hazapucoltam és bezárkóztam. ”

MINDEMELLETT FOLYTATÓDNAK A FURCSA HANGOK ÉS "BUMMMM"-OK CLINTONVILLE-ben. Ez hetek óta tart már és nem találják a magyarázatot.
March 30, 2012 – WISCONSIN — Nagyon furcsa hangok és robbanások tartják félelemben a Wisconsinban lévő Clintonville lakosait hetek óta és már mindenki rájuk figyel azóta. Biztos ti is olvastatok már róla a neten: most szeizmométereket helyeznek el a geológusok a városban, miután kisebb földrengés is volt múlt héten. Ennek ellenére a mély és a semmiből jövő bummmok okát senki nem tudja. Csak kedd este 65 hívást kapott emiatt a rendőrség 22:35 és 23:40 között és hajnalban ezek folytatódtak."
Forrás:vilaghelyzete.blogspot.com

Talán játszadoznak a nagyokosak a természet erőivel?Vagy esetleg ténylegesen bomba lehetett,esetleg kísérlet,amit kimondottan azért időzítettek akkorra,mivel zivatar volt?
Találgatás,találgatás,na de mikor tudjuk meg az igazságot-mert ugye az igazság szabaddá tesz.Legyen az akármilyen -jó,vagy rossz-de igazság!
#397
2012. ápr. 1. 8:41
#396
2012. ápr. 1. 7:58
Az hogy nem hallunk róla,még nem jelenti azt,hogy nem történik előrelépés.
#395
2012. már. 31. 19:59
" Örök életű lehet az emberi faj
paramoral.eu/news.php?extend.353.2

www.hir24.hu/tudomany/2012/03/01/megtalaltak-az-orok-ifjusag-titkat/

egy kis bizonyíték arra,hogy mennyire volt fejlett az emberiség,vagy talán hogy igenis voltak földönkívüli harcok is?:
Atomfegyver az ókorban ?!
paramoral.eu/news.php?extend.421.2
Akik komolyabban foglalkoztak az emberiség történetének ókori vagy azt megelőző szakaszaival, azok tudják, hogy számtalan rejtély lapul még a mondákban, a régi szent könyvekben és iratokban vagy éppenséggel a régészeti leletek között. " A hihetetlent csak a tények győzik le..."

Az egyik ilyen rejtély az, hogy volt-e atomfegyver az ókorban. Természetesen mindenki azt feleli erre, hogy az első atomrobbantásra 1945-ben került sor a Földön. De valóban így volt-e? Merthogy előkerültek nyugtalanító jelek. Az egyik arról tanúskodik, hogy Afrikában negyvenezer éve uránt bányásztak. Amire aligha volt szüksége a hordákban élő ősembereknek, akik nemhogy atomerőművet, de még kunyhót sem tudtak építeni.

Ősi indiai könyvekben repülőgépekről és borzalmas fegyverekről esik szó. Ezeket állítólag valamiféle, az égből idekerült "istenek" használták. Az indiai Mahábhárata eposzban találunk vagy ötven sort, amelyben az ismeretlen szerzők egy rettenetes fegyvert emlegetnek.

Amit annak ura és kezelője egy vimana nevezetű repülőgépről engedett el, és amely magába foglalta "a Világegyetem teljes hatalmát", vagyis erejét. A szerkezet felrobbantásakor "ezer nap fénye" villant fel, elvakítva mindenkit. Ez alighanem a gombafelhőre utal. Az ismeretlen fegyver "acélos dörrenést" okozott, gigászi halálhírnökként viselkedett, amely "hamuvá tette" az "ellenség egész fajtáját". A vers szerint a csatában részt vevők teste a felismerhetetlenségig elégett. Ugyanezen beszámoló szerint pár órával később minden étel megfertőződött, az arra repülő madarak lehullottak. A csatában résztvevő és megmenekült katonák a patakba vetették magukat, és a vízben mosogatták felszerelési tárgyaikat... A másik korabeli eposz, a Rámájana is említést tesz erről. A vers szerint olyan hatalmas fegyverről volt szó, amely egy szempillantás alatt az egész földet elpusztíthatta.
Az akkori szemtanúk - mert kénytelenek vagyunk ezt hinni, hisz ilyesmit ennyire adatszerűen nem lehet kitalálni ötezer évvel az atombomba megalkotása előtt - azt állítják, hogy a nap mintha úszott volna az égen. A föld megrázkódott, és minden irányból tüzes nyilak hullottak a földre.

A verseket a legtöbben nem vették komolyan és főleg nem szó szerint. De aztán felfedezték Indiában a Kr. e. mintegy háromezer évvel alapított Mohendzso Daro város romjait. Amikor a sok ezer éve néptelen város utcáit kiásták a földből, ezrével találtak csontvázat. Az emberek mintha tömegesen menekültek volna, amikor utolérte őket a halál. Némely csontváz a másik "kezét" fogta, markolta kétségbeesetten. Mindez katasztrófára utal. Hogy ez nem lehetett természeti katasztrófa, arra a csontok radioaktív sugárzása utal. Még Hiroshimában vagy Nagaszakiban sem találtak ennyire sugárzó emberi maradványokat, mint ott! Mohendzso Daro sok ezer éves csontvázai között olyant is leltek, amely a szokványos sugárzásnak ötvenszeresét árasztotta.

A város közepén minden épületet romba döntött valami nagy csapás, a távolabbi utcák és házak között már szemmel láthatóan kisebb volt a pusztítás.
Rengeteg fekete kődarabot is találtak, ezek mintha végigbombázták volna a várost. A köveket szinte kerámiává égette a tűz, amelynek - mint kikísérletezték - minimum 1500-1600 Celsius-fokosnak kellett lennie. Ilyen hőfokot pedig iparilag senki nem tudott akkoriban előállítani bolygónkon. A város romjainak térképe és a légi felvételek nagyon hasonlítanak a két említett japán város romjaihoz az atombomba felrobbantása után...

Az amerikai atombomba egyik atyja, a fizikus Robert Oppenheimer fiatal korában szanszkritül is tanult, és eredetiben olvashatta az említett eposzokat. Tudta hát, amit tudott, még Mohendzso Daro megtalálása előtt. 1952-ben egy sajtótájékoztatón újságírók kérdezték, hogy az amerikai próbarobbantás volt-e az első a történelemben, a fizikus először így válaszolt: "Természetesen!" Arról már kevesebb szó esik, hogy utána elgondolkozva és valamivel halkabban hozzátette: "A mi időnkben"..

forrás:/ Velorex blogja/

Azért nem szeretem,ha valaki,úgy emlegeti a mai tudományt,mint tényt,mert nem az.Nem tények,amiket most a nyilvánosság elé tárnak,hanem köntörfalazás,és a semmibe vétele annak,ami a múltban volt.Ezért nem lehet egy szemszögből szemlélni a történelmünket sem,sok mással egyetemben.
Ezért nem értem,hogy miért dobálózik valaki közhelyekkel,és mondja rá hogy ezek a száraz tények.
Lehet egy oldalról megvizsgálni a dolgokat,és kötni az ebet a karóhoz,de az olyan,mint a lovaknál a szemellenző.Mint ahogyan semmi sem fehér,vagy fekete,hanem vannak átmenetek is." – Penelope

Az más kérdés, hogy időről időre jönnek a hírek, és nem történik továbblépés, kutatás.. ezekben a témákban...
#394
2012. már. 31. 17:13
#393
2012. már. 31. 12:34
#392
2012. már. 31. 11:24
Aki esetleg nem tudna róla-Ma este fél kilenctől egy órára A Föld Órája keretén belül lehet csatlakozni az áramtalanításhoz.
foldoraja.hu/

www.hir24.hu/it-mobil/2012/03/30/szombat-este-elsotetul-a-vilag/
#391
2012. már. 31. 9:57
Örök életű lehet az emberi faj
paramoral.eu/news.php?extend.353.2

www.hir24.hu/tudomany/2012/03/01/megtalaltak-az-orok-ifjusag-titkat/

egy kis bizonyíték arra,hogy mennyire volt fejlett az emberiség,vagy talán hogy igenis voltak földönkívüli harcok is?:
Atomfegyver az ókorban ?!
paramoral.eu/news.php?extend.421.2
Akik komolyabban foglalkoztak az emberiség történetének ókori vagy azt megelőző szakaszaival, azok tudják, hogy számtalan rejtély lapul még a mondákban, a régi szent könyvekben és iratokban vagy éppenséggel a régészeti leletek között. " A hihetetlent csak a tények győzik le..."

Az egyik ilyen rejtély az, hogy volt-e atomfegyver az ókorban. Természetesen mindenki azt feleli erre, hogy az első atomrobbantásra 1945-ben került sor a Földön. De valóban így volt-e? Merthogy előkerültek nyugtalanító jelek. Az egyik arról tanúskodik, hogy Afrikában negyvenezer éve uránt bányásztak. Amire aligha volt szüksége a hordákban élő ősembereknek, akik nemhogy atomerőművet, de még kunyhót sem tudtak építeni.

Ősi indiai könyvekben repülőgépekről és borzalmas fegyverekről esik szó. Ezeket állítólag valamiféle, az égből idekerült "istenek" használták. Az indiai Mahábhárata eposzban találunk vagy ötven sort, amelyben az ismeretlen szerzők egy rettenetes fegyvert emlegetnek.

Amit annak ura és kezelője egy vimana nevezetű repülőgépről engedett el, és amely magába foglalta "a Világegyetem teljes hatalmát", vagyis erejét. A szerkezet felrobbantásakor "ezer nap fénye" villant fel, elvakítva mindenkit. Ez alighanem a gombafelhőre utal. Az ismeretlen fegyver "acélos dörrenést" okozott, gigászi halálhírnökként viselkedett, amely "hamuvá tette" az "ellenség egész fajtáját". A vers szerint a csatában részt vevők teste a felismerhetetlenségig elégett. Ugyanezen beszámoló szerint pár órával később minden étel megfertőződött, az arra repülő madarak lehullottak. A csatában résztvevő és megmenekült katonák a patakba vetették magukat, és a vízben mosogatták felszerelési tárgyaikat... A másik korabeli eposz, a Rámájana is említést tesz erről. A vers szerint olyan hatalmas fegyverről volt szó, amely egy szempillantás alatt az egész földet elpusztíthatta.
Az akkori szemtanúk - mert kénytelenek vagyunk ezt hinni, hisz ilyesmit ennyire adatszerűen nem lehet kitalálni ötezer évvel az atombomba megalkotása előtt - azt állítják, hogy a nap mintha úszott volna az égen. A föld megrázkódott, és minden irányból tüzes nyilak hullottak a földre.

A verseket a legtöbben nem vették komolyan és főleg nem szó szerint. De aztán felfedezték Indiában a Kr. e. mintegy háromezer évvel alapított Mohendzso Daro város romjait. Amikor a sok ezer éve néptelen város utcáit kiásták a földből, ezrével találtak csontvázat. Az emberek mintha tömegesen menekültek volna, amikor utolérte őket a halál. Némely csontváz a másik "kezét" fogta, markolta kétségbeesetten. Mindez katasztrófára utal. Hogy ez nem lehetett természeti katasztrófa, arra a csontok radioaktív sugárzása utal. Még Hiroshimában vagy Nagaszakiban sem találtak ennyire sugárzó emberi maradványokat, mint ott! Mohendzso Daro sok ezer éves csontvázai között olyant is leltek, amely a szokványos sugárzásnak ötvenszeresét árasztotta.

A város közepén minden épületet romba döntött valami nagy csapás, a távolabbi utcák és házak között már szemmel láthatóan kisebb volt a pusztítás.
Rengeteg fekete kődarabot is találtak, ezek mintha végigbombázták volna a várost. A köveket szinte kerámiává égette a tűz, amelynek - mint kikísérletezték - minimum 1500-1600 Celsius-fokosnak kellett lennie. Ilyen hőfokot pedig iparilag senki nem tudott akkoriban előállítani bolygónkon. A város romjainak térképe és a légi felvételek nagyon hasonlítanak a két említett japán város romjaihoz az atombomba felrobbantása után...

Az amerikai atombomba egyik atyja, a fizikus Robert Oppenheimer fiatal korában szanszkritül is tanult, és eredetiben olvashatta az említett eposzokat. Tudta hát, amit tudott, még Mohendzso Daro megtalálása előtt. 1952-ben egy sajtótájékoztatón újságírók kérdezték, hogy az amerikai próbarobbantás volt-e az első a történelemben, a fizikus először így válaszolt: "Természetesen!" Arról már kevesebb szó esik, hogy utána elgondolkozva és valamivel halkabban hozzátette: "A mi időnkben"..

forrás:/ Velorex blogja/

Azért nem szeretem,ha valaki,úgy emlegeti a mai tudományt,mint tényt,mert nem az.Nem tények,amiket most a nyilvánosság elé tárnak,hanem köntörfalazás,és a semmibe vétele annak,ami a múltban volt.Ezért nem lehet egy szemszögből szemlélni a történelmünket sem,sok mással egyetemben.
Ezért nem értem,hogy miért dobálózik valaki közhelyekkel,és mondja rá hogy ezek a száraz tények.
Lehet egy oldalról megvizsgálni a dolgokat,és kötni az ebet a karóhoz,de az olyan,mint a lovaknál a szemellenző.Mint ahogyan semmi sem fehér,vagy fekete,hanem vannak átmenetek is.
#390
2012. már. 31. 8:32
Ez egy tipikus példája annak,amikor nyilvánosságra hoznak valamit,ami alapjaiban rengetné meg a tudományos eddigi ismereteket,aztán kis idő múlva közlik,hogy baki történt,majd pedig,mint ebben az esetben is,végül lemond az illető.Tény,hogy úgy egy év telt el a között hogy nyilvánosságra hozták,és a között,hogy most hova jutott a dolog.De egyből nem lehetett kiigazítani,visszavonni-talán túl gyanús lett,volna,nem mintha így nem lenne az...Ha belegondolunk,pont hogy a tudósok nem hoznának nyilvánosságra olyan információt,amit előzőleg nem vizsgáltak,ellenőriztek le alaposan.Ez meg is történt,több hónipg tartott,érdekes,hogy annyi idő alatt mégsem jöttek rá,hogy- jajj,tévedtünk..
Ha belegondolunk,túl sok lehetőséget rejthetne magában igaz?Hát ezt nem szabad tudnunk!!Mert akkor mi lenne?

Lemondott a fénynél gyorsabb neutrínókat mérő professzor
paramoral.eu/news.php?extend.1551.2

Előzmény:
Megdőlhet a fizika egyik alaptörvénye a CERN kutatói szerint - avagy mégsincs igaza Einsteinnek
paramoral.eu/news.php?extend.905.2
Íme,hogy bizony hónapokon át tesztelték az eredményeket:
,,A meglepett kutatók - akik hónapokat töltöttek azzal, hogy újra és újra ellenőrizték saját adataikat - most más, független forrásokkal is szeretnék megerősíteni az eredményeket Japánban és az USA-ban, illetve megpróbálnak egyszerűbb magyarázatot találni az észlelt sebességre."
Egyértelmű,hogy hamar helyreigazítás kellett,hiszen,ha ezt közzé teszik konkrétan,megerősítve,akkor hoppá,kiderülne,hogy az időutazás mégiscsak lehetséges...Egyértelmű,hogy le kellett mondania annak a professzornak,aki ki merte nyitni a száját!

Időutazás újratöltve, avagy Einsteinnek mindig igaza van ?
paramoral.eu/news.php?extend.746.5

Üzeneteket küldhetünk a múltba?
paramoral.eu/news.php?extend.922.2

Kábelhiba miatt tűnhettek a fénynél gyorsabbnak a neutrínók - avagy meddig tart az Einstein korszak?.
paramoral.eu/news.php?extend.1437.2

Mégsem tudnak "végtelen sebességet" a neutrínók - avagy leporolták Einstein elméletét ?
paramoral.eu/news.php?extend.1507.2

Több cikk is található még ezzel a témával kapcsolatban.

Ez amúgy nem az első ilyen eset,amikor valami nyilvánosságra kerül,és utána javítanak a mondandón.

Had jegyezzem meg,hogy régebben néztem egy videót,egy földönkívüli boncolásáról-ez csak azért volt érdekes,mert a közepe felé kiderült,hogy az egy bábú volt,ám a végén volt a nagyobb meglepetés,amikor is az derült ki,hogy igen,igaz,hogy az egy megrendezett boncolás volt-de!Van bizony egy olyan felvétel,ami az eredeti,és ott tényleg az igazit boncolják,de ugye kellett egy fedő videó,amiről elhíresztelik,hogy valódi,majd pedig kiderül hogy mégsem.
Eléggé nyakatekert lett,de a lényeget azt hiszem értitek!
Gondolkoztam hogy belinkelem,aztán mégsem tettem,ha kíváncsiak vagytok rá,akkor megkereshetem.
#389
2012. már. 30. 17:03
#388
2012. már. 30. 13:03
#387
2012. már. 30. 12:17
Azért néha elgondolkodok,vajon miért szakítják-szakították meg velem a kapcsolatot bizonyos személyek?
Némileg viccesnek találom a dolgot.
Talán ez a bizony személy-nem véletlenül nevezem személynek,és nem embernek- azt hiszi,hogy ezzel bármit is elér.Csak az a baj,hogy nem olyan fából faragtak,aki úgy veszi,hogy ennyi,nem tudok semerre sem lépni.
Azt hittem,ezt már tudja-tudják,de úgy tűnik mégsem.
Konkrétan elég sok mindent gyanítok-vagy tudok?-róla.
Ami persze nem jelent semmit,csak esetleg annyit,ha valaki kérdezne róla,akkor lehetséges hogy elmondom.
Ja,és lehet,hogy azt hitte,ha nevet változtat,akkor kikerül a látómezőmből?Hm..pedig tévedett.
Ha jól tudom,vannak,akik bizony keresik is.
#386
2012. már. 30. 8:41
#385
2012. már. 29. 20:45
#384
2012. már. 29. 19:48
Nyilvánosságra hozzák az UFO aktákat
A hatvanas évek űrutazásain tapasztalt, természetfeletti jelenségeket rögzítő videófelvételeket hoz nyilvánosságra a NASA.

Az Egyesült Államok Mercury, Gemini, Apollo és egyéb űrprogramjain résztvevők egyöntetűen állítják, hogy azonosítatlan repülő tárgyakat, illetve különös fényjelenségeket észleltek útjaik során. Ezeket a kijelentéseket eddig kételyek közt fogadta a közvélemény, a most nyilvánosságra kerülő felvételek azonban jó eséllyel eloszlatnak majd minden kétséget. A képeken ugyanis egyértelműen kivehető minden tárgy, amiről az űrhajósok beszélnek.
A Science Channel birtokába került videókat a „Tényleg egyedül vagyunk?" ismeretterjesztő sorozat keretében vetítik majd le. Ezek közül az egyik legérdekesebb eset 1965-ben történt, az első amerikai űrséta alkalmával. A pilóta egy szokatlan tárgyra lett figyelmes a látóterében, amit azóta sem sikerült beazonosítani senkinek. „A nagy sötétségből egyszer csak egy henger alakú objektum került elém, aminek az egyik végéből egy fehér, ceruzához hasonlító bot állt ki. Sohasem láttam még ehhez hasonlót" – mesélte Jim McDivitt, aki fényképeket is készített az ismeretlen tárgyról. Story Musgrave az egyik legtapasztaltabb űrhajós, hat különböző űrprogramban vett részt. A most elkészült filmen ő is teljes bizonyossággal állítja, hogy nem csak a Földön van értelmes élet az univerzumban.

A földönkívüliek létezését kutató intézet, a SETI tudósai az utóbbi időben egyre több, az élet feltételeit biztosító bolygót azonosítanak be. „Minden jel arra mutat, hogy nem vagyunk egyedül a világűrben, sőt, milliónyi más élet nyomai bukkannak fel" – nyilatkozta a Huffington Post internetes magazinnak Seth Shostak, az intézet vezető csillagásza.
F:blikk.hu

Hát,kíváncsi vagyok,mi sül ki belőle.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0