Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#368
2012. már. 26. 14:10
Göbekli Tepe
latogatok.hu/print.php?news.2380

www.halasieva.eoldal.hu/cikkek/kultura_-vallas_-irodalom/virakocsa-isten.html

www.elixironline.hu/archiv/leghiresebb_koepitmenyek

Egy kis érdekesség:
,,A korállból készült kastélynak szomorú története van. Az 1887-ben született Ed Leedskalnin 26 éves korában beleszeretett és eljegyezte a nála tíz évvel fiatalabb Ágnest. Ágnes felbontota az eljegyzést egy nappal az esküvő előtt. A szomorú férfi bánatát és egész életét a kastély építésének szánta. Ed gépek nélkül kézzel véste ki a hatalmas Korállokat, soha senki nem látta dolgozni a korallból készült szobrain, így néhányan azt gondolták hogy természetfeletti tulajdonságokkal rendelkezik. Ed mindig csak azt mondta hogy ő tudja hogy készültek az ókori piramisok. "
Állítólag volt egy háromlábú állványa,azon pedig egy fekete doboz,amit képeken látni csak.
Lehetséges,hogy abban volt valami"szerkezet"aminek segítségével meg tudta szüntetni a gravitációt -vagy legalábbis lecsökkenteni-a kövek fölött,és így fel tudta építeni a Korall kastályt-mert hogy azt ő építette egyedül,segítség nélkül.
#367
2012. már. 25. 19:10
#366
2012. már. 25. 14:28
Barack Obama úgy vélekedett vasárnap, van még idő arra, hogy diplomáciai úton oldják meg Irán és a Nyugat nukleáris vitáját, de ez az idő egyre fogy.
www.metropol.hu/nagyvilag/cikk/864088
#365
2012. már. 25. 13:45
Á,talán harmadszorra sikerül...áramszünet,miegymás.

Szóval:van egy könyvsorozat,aminek eddig ,ha jól tudom,három része jelent meg.
Csak érdekességként írom .
A könyvesboltban figyeltem fel rá.Zenit könyvsorozat.
Minden kötetének más a szerzője-ez már magában érdekesség szerintem.
Itt olvashattok róla:
gabrysiaolvas.blogspot.com/2012/03/horvath-gyorgy-olompegazus.html
Itt is,a könyvek részeinek szerzőiről bővebben:
hu.zenit.wikia.com/wiki/Horváth_György

A másik érdekesség -szerintem-maga a borítón lévő "Zenit".
Vagyis ez:
[img]4.bp.blogspot.com/-yiuk4FLkBNI/T1AMr7_pGGI/AAAAAAAAAPk/qdW-dmIduvM/s200/zenit.jpg[/img]
Mindenki döntse el maga,miért érdekes,vagy nem.
Csak pár apróság:Az i betűn lévő háromszög,a föld,és talán a hold?Vagy a Mars?
Körben a szélén ami van,talán csak dísz.
Még valami:Dec-ben kettő kötet jelent meg egyszerre,a következő pedig áprilisra várható.
Elég sűrűn jönnek ezek a könyvek,és hogy egyszerre kettő jelent meg...Pedig hát elvileg van összefüggés a könyvek között.
horvathgyorgy.blogspot.com/2012/03/olompegazus-zenit.html#more

Mint írtam,csak érdekességnek szántam,aztán ti döntitek el,az-e vagy sem.
#364
2012. már. 25. 9:53
#363
2012. már. 24. 9:09
Ezt olvassátok el-bár ezeket eddig is tudtuk,de mindig érdemes odafigyelni a plusz megerősítésekre:
atlatszo.hu/2012/03/11/digitalis-bonapartizmus-rebecca-mackinnon-az-internet-iranyitasarol/
#362
2012. már. 24. 6:40
Lelőtte a pápalátogatás mexikói oldalait az Anonymous

A hackerek videoüzenetet tettek fel két honlapra, azt magyarázva, hogy XVI. Benedek útja pártpolitikai célokat szolgál, mert érkezése egybeesik a mexikói választási kampány kezdetével. Az Anonymous szerint bűnei miatt a katolikus egyház egy nagy fekete pók.

Az Anonymous nemzetközi hackercsoport tönkre tett több olyan mexikói internetes oldalt, amelyet a pápa mexikói útja miatt hoztak létre - írja internetes oldalán a Washington Post című amerikai napilap. A mexikói püspöki kar szóvivője megerősítette pénteken, hogy az ő weboldaluk is elérhetetlenné vált.

A hackerek ezzel párhuzamosan videoüzenetet tettek fel, azt magyarázva, hogy XVI. Benedek útja pártpolitikai célokat szolgál. Szerintük a Nemzeti Akciópárt támogatottságának növelése a szándék a júliusra kitűzött elnökválasztás előtt. A pápa érkezése pontosan egybeesik a választási kampány kezdetével - emelte ki a csoport nevében beszélő ismeretlen. A konzervatív Akciópárt jelöltje a legtöbb felmérés szerint tíz százalékkal le van maradva a baloldali Intézményes Forradalmi Párt jelöltje mögött.

Az Anonymous szerint az egyházfő látogatására szánt pénzt sokkal jobban is elkölthetnék, hiszen Mexikóban ötvenmillió ember nyomorog. Ebből a pápa azonban semmit sem fog látni, mert úgy szervezik meg az útját, hogy ne találkozhasson a valósággal - mondták.

A hackerek az üzenetben "nagy fekete póknak" nevezték a katolikus egyházat, amely szerintük számtalan bűnt követett el a történelem során, és kitértek arra, hogy a szervezett bűnözők tűzszünetet hirdettek a pápa tiszteletére.

Az olasz La Repubblica pénteki mellékletében interjút közölt az Anonymous egyik olasz hackerével, aki márciusban kétszer is lefagyasztotta a Vatikán honlapját. A férfi a lapnak azt mondta, az anyja és a barátnője sem tudja, hogy tagja a hackercsoportnak.

F:Origo
#361
2012. már. 23. 10:51
Igen,egyet értek veled!Ma én is olvastam,bár csak a címét,nem olvastam akkor a cikket,de egyből az jutott eszembe,hogy-Na persze,Pityu!És hogy-Hiszi a piszi!
#360
2012. már. 23. 10:42
Én nagyon valószínűnek tartom, hogy a sogórnőnek van igaza, mikor is, idegenkezűségre gyanakszik, és azt állítja, hogy az énekesnő halála, nem a véletlen műve, de persze tudjuk jól, hogy ez sohasem fog napvilágra kerülni. >:( :-X
www.hir24.hu/szines/2012/03/23/whitney-houstont-a-drog-es-a-szive-vitte-el/
#359
2012. már. 23. 8:06
Érdekesnek érdekes,de nem hinném,hogy egy UFO darabja lenne:
paramoral.eu/news.php?extend.1528.4
#358
2012. már. 23. 6:34
A Hullámhossz (Wavelength e.c.) című film is állítólag igaz eseményeket dolgoz fel.Nagyon pontosan.
#357
2012. már. 23. 6:25
Zsófi:Ha megengeded ,egy kis leírás a filmről:
,,Senki sem hitte volna a 21. század első éveiben, hogy világunkat oly lények tartják szemmel, melyek intelligenciája meghaladja a miénket - hogy miközben az embereket lekötik mindennapos gondjaik, ők megfigyelnek és tanulmányoznak bennünket, ahogy a tudós vizsgálja mikroszkópján át a lényeket, melyek egy vízcseppben hemzsegnek és sokasodnak. Az ember határtalan önelégültséggel szelte keresztül-kasul a földgolyót, biztos tudatában annak, hogy ez a világ az ő birodalma. Mégis, az űr végtelen mélyén át hatalmas, hideg, rideg lények kémlelték irigy szemmel bolygónkat, és tervüket lassan és biztosan szőtték ellenünk.

A film H. G. Wells 1898-ban írt híres fantasztikus regényének nagyszabású adaptációja, amelyben az emberiség Tom Cruise vezetésével veszi fel a harcot az agresszív földönkívüliekkel. Érdekesség, hogy a Világok harca 1938-as rádióadaptációja hatalmas pánikot okozott Amerikában, mert az Orson Welles rendezte produkció túlságosan élethűre sikeredett, és sok hallgató azt hitte, a marslakók tényleg megtámadták a Földet."

Biztosan már láttam régebben,minden esetre ugye nem mondhatjuk,hogy lehetetlen.
Mondjuk azt nem hinném,hogy irigy szemmel figyelnek minket,inkább szánalommal.
Jó,hogy felhívtad a filmre a figyelmünket.
#356
2012. már. 22. 23:10
Sziasztok!
Azt hiszem most kicsit ledöbbentem, miután megnéztem az előbb egy filmet. Látta már valaki közületek a Világok harca című filmet? Azt, amelyikben Tom Cruise játsza a főszerepet. Nos ez egy 2005-ös film, ha jól tudom, és egy csomó olyan furcsa dolog van benne, amikről mostanában szó esett a fórumon! Idegenek, különös viharfelhőkből, különös villámokkal, afféle kapszulákban érkeznek a föld alá, furcsa fények, és hangrobbanások kíséretében, majd hatalmas földrengés következik, és a föld mélyéről, fura űrhajók emelkednek ki, amelyek PONTOSAN OLYAN HANGOKAT ADNAK KI, MINT AMILYENEKET MOSTANÁBAN MINDENFELÉ RÖGZÍTENEK!!! Ez a jelenség a föld minden részén észlelhető lesz, és ezután kezdetét veszi a nagy Szüret! Emberek millói halnak meg. Engem teljesen letaglózott, ahogy néztem. Ha valakit érdekel a film, ezen a linken, ha minden igaz, meg tudja nézni!
stagevu.com/video/vhunppqbwunk
Aki megnézte, írjon, hogy mit gondol erről!! Vajon Steven Spielberg rendezésében előre megmutatták nekünk mi vár ránk??? :o :o
#355
2012. már. 22. 19:16
#354
2012. már. 22. 18:33
Kísérteties egybeesés: Mexikó 7,4 igazi földrengés és gyakorlat egyazon napon
global-mystery.blogspot.com/2012/03/kiserteties-egybeeses-mexiko-74-igazi.html
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0