Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#323
2012. már. 15. 17:04
rejtelyekszigete33.blogspot.com/2011/03/richard-e-byrd-admiralis-es-belso-fold.html

Lehetséges,hogy az az idő közeleg,amikor is csak kevés ember marad,és elölről kezdhetjük,talán akkor már okulnak az emberek a hibáikból...bár kétlem.
De ha ez így van,abban biztos vagyok,hogy a kormányok tudnak a dologról!
#322
2012. már. 15. 16:20
Nem tudom,mikor fognak kiteljesedni ezek a dolgok,de azt hiszem folyamatosan történnek az események.És egyre több lesz.

stop.hu/tudomany/eltemetett-urhajo-vagy-a-pokol-kapuja-hatborzongato-felfedezes-foto/1011683/
#321
2012. már. 15. 12:23
Sok a rejtély,de úgy néz ki, hogy minden kibontakozóban van.
Vajon mikor fognak kiteljesedni?(gondolok itt):vámpírok, ufók, belsőföld és a többi.

Nagyon örülök az új infóknak. ;)
Valószínű, hogy erre nincs (még) válasz.
A vámpírok, hogy állhatnak az alvással?
#320
2012. már. 15. 8:56
www.168ora.hu/itthon/kiderult-mennyit-keres-orban-es-semjen-92772.html

www.168ora.hu/blogblokk/miert-kell-megis-kimenni-tuntetni-92786.html

propeller.hu/itthon/2310963-ez-lesz-halapenz-helyett-meger
Jó,hogy nem azt kérik,hálapénz helyett,engedjük meg, hogy génkísérleteket hajtsanak végre rajtunk-bár ehhez nem kérnek engedélyt...

Én a magam részéről úgy gondolom,hogy a Fanyűvő is egy ilyen kísérlet eredménye.
#319
2012. már. 15. 6:19
Igaz,hogy nem sokan írnak ide,de attól még olvassák.

Kösz a linket,én is szoktam arról az oldalról linkelni ide.
#318
2012. már. 15. 0:18
most így megnézve nem sokan írnak ide.
van egy király:

[center]global-mystery.blogspot.com/2012/03/hatalmas-fekete-gomb-nap-mellett.html
[/center]
#317
2012. már. 14. 15:34
Mindenki,mindig,mindent csak titkol..
Miért kellett eltitkolni,hogy van rajta kamera?
www.origo.hu/tudomany/vilagur/20120314-a-masat1-elkeszitette-az-elso-magyar-muholdas-urfelveteleket-a-foldrol.html


www.vg.hu/kozelet/tarsadalom/washington-utolso-figyelmeztetes-kuldott-irannak-a-tamadas-elott-370972

Földrengés:
www.metropol.hu/nagyvilag/cikk/859429

Na persze mindennek oka van,ha a nyugdíjasok sem tudják már megvenni a gyógyszereiket,hamarabb csökken a népesség..
sokkaljobb.hu/content/faragják-tb-támogatásokat

sokkaljobb.hu/content/adózzanak-nyugdíjasok

Hát csoda hogy már a nyugdíjas is kábítószert árul???
index.hu/belfold/2012/03/13/nyugdij-kiegesziteskent_kabitoszert_arult/

Vagy éppen ámokfutásba kezd,és lövöldöz:
www.hir24.hu/kulfold/2012/03/06/nyugdijas-amokfuto-gyilkolt/
#316
2012. már. 14. 13:23
Egy érdekes blog-amúgy a fekete,jelöletlen helikopterekre próbáltam rákeresni.
Itt több témában is olvashatunk érdekességeket:
rejtelyekszigete33.blogspot.com/2011/10/allatcsonkitasok.html
#315
2012. már. 14. 12:18
#314
2012. már. 14. 10:59
mult-kor.hu/20120314_fogorvosok_kutatjak_a_gizai_piramis_titkat

Egy korábbi cikken már korábban megakadt a szemem:
,,Nem nyomoznak a Margit hídnál talált csontok miatt

Megszüntette az emberölés gyanújával a Margit híd felújítása közben talált emberi csontokkal összefüggésben elrendelt nyomozást a Budapesti Rendőr-főkapitányság - írta szombati számában a Népszabadság.

A lap emlékeztetett: 2011. június 29-én a Margit híd felújítását végző munkások a pesti hídfőnél emberi csontokra bukkantak.

A Népszabadság szerint rendőrség igazságügyi antropológus és egyenruha-szakértőt is kirendelt, de még azt sem sikerült tisztázniuk, hogy az áldozatok mikor haltak meg. A Margit híd pesti hídfőjénél 1944. november 4-én történt robbantás idején éppúgy a folyóba kerülhettek, mint a második világháború alatt."
A cikk 10.-ei amúgy.De mi az hogy semmit nem tudnak megállapítani róla?2011-óta eddig jutottak...érdekes,ennyi egy emberi élet,kit érdekel mi történt vele >:(
Forrás:www.hir24.hu/baleset-bunugy/
#313
2012. már. 14. 9:28
#312
2012. már. 13. 20:18
Penelope! lájkolom ;)
#311
2012. már. 13. 17:44
#310
2012. már. 13. 17:39
#309
2012. már. 13. 12:13
Megpróbálom kitalálni mi lesz a jövőben,és hogy ez hogyan kapcsolódik az első,Torporban lévő vámpírhoz.Azért meg kell hogy mondjam,nem olvastam a Bibliát,de azt hiszem van benne igazság,csak persze ezt is máshogyan értelmezték az emberek.

Leszögezném,hogy csupán elmélet,amit azért alátámaszt néhány dolog.

Tudjuk,hogy az egyház kezd összeomlani,kezdenek felszínre kerülni a dolgok is.
Véleményem szerint lehetséges hogy amikor az egyház összeomlik-lássuk be,hogy szinte a kezdetektől a hit,és az egyház hatalma volt az,ami az embereket befolyásolta,és talán kicsit összetartotta-akkor fog az első vámpír felébredni,mert káosz lesz.Mint tudjuk,ő már nem éri be az emberek vérével,mert ő a legerősebb,neki a vámpírok vére kell-ezért is félnek attól,hogy felkel-,tehát akkor véleményem szerint ő fogja irányítani a dolgokat.de csak addig,amíg a földönkívüliek-akik segítségével ők létrejöttek-közbe nem avatkoznak.Talán amikor ez az első fog irányítani-mivel azt is tudjuk,hogy az embereket megfigyelés alatt tartják-tulajdon képpen ők vannak irányító szerepben,hiszen ezért lettek létre hozva-lesznek emberek,akik ellenük fognak fordulni,de hát ez már rég be van kalkulálva,akkor bizony lesznek harcok,lesznek veszteségek.De majd a földönkívüliek közbe fognak avatkozni véleményem szerint.
Lehet hogy filmbe illő,de egyenlőre ez a véleményem,nem mondom hogy teljesen pontos,lehet teljesen más lesz...de szerintem ezt alátámasztja a jelenések könyve is,ha éppen úgy értelmezzük.
Plusz ide még betehetjük ezt is:,,Hagyományos módon, a Jelenések könyvéből. A gondolatmenet a következő: A 17.10 vers hét királyról beszél, akik nem egészen érthető módon a hét utolsó pápa, XVI. Benedekkel együtt. Ha ezt elfogadjuk, akkor már gyermekjáték az egész, mert a 17.11 vers így hangzik: „A fenevad pedig, amely vala és nincs, az maga a nyolcadik, és a hét közül való; és a veszedelemre megy.” Veszedelemre megy, elpusztul, ő lesz az utolsó. Malachiás persze nem a Jelenések könyvét lapozta, ő közvetlenül látta az egész sorozatot. A látomás és a szentírás ugyanazt mondják, quod erat demonstrandum."
Forrás:Pápai jóslatok
Én nem azt mondom,hogy vége lesz a világnak,mert ezt szerintem senki nem állíthatja,de azt igen,hogy megváltozik.
Azonban nem vagyok meggyőződve róla,hogy nem lehetne változtatni a jövőn,ha akarunk.
Tehát az elméletemért senki ne kövezzen meg,inkább próbáljatok utána járni!
Talán éppen azért fogunk feljebb lépni,mert felismerjük majd hogy az egységben az erő,és a túlélés.Mert hát most mi van?Az emberek széthúznak több felé,pedig egyesülni kellene,összefogni,nem egymást támadni!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0