Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#203
2012. feb. 24. 17:13
#202
2012. feb. 24. 14:06
Kedves Darked,
Te lány vagy vagy fiú?
(én fiú vagyok) :)
#201
2012. feb. 24. 13:28
#200
2012. feb. 24. 9:47
Ezt nem tudom,csak annyit,amennyit leírtam eddig.
Tehát,hogy a vámpírokat az ősi Egyiptomban hozták létre,de más,fejlettebb segítséggel.Nem is tartottak volna ott,ha a földönkívüliek nem segítettek volna nekik.
#199
2012. feb. 24. 8:47
Ez az emberek vámpírok teremtése mikorra nyúlik vissza?

Csak mert a földön léteztek más fejlettebb emberi civilizációk.
#198
2012. feb. 24. 6:36
Gondolhatod,hogy nekem sem nagyon tetszettek az információk.
De jobb ha az ember felkészül,mintha meglepetésként érné sok minden.Így sem tudok pontos részleteket sajnos,csak amiket leírtam.
#197
2012. feb. 23. 22:34
Húú

Ez "kemény" anyag.
St.German grófnak én is utána néztem.
Azt gondolom, hogy az emberek között is vannak fejlettebb fajok, ugyanúgy mint a vámpírok között.

Adamus Saint Germain is ilyen lehet.Rengeteg titok.
#196
2012. feb. 23. 17:59
Újabb információkkal szolgálhatok-azt már mindenki maga dönti el,mennyire nyitott,elhiszi-e ,vagy sem:
Alapból mondhatom,amit már korábban,hogy ember,vámpír,földönkívüli,és más fajok is összefüggésben vannak egymással.

Hogy is mondjam:Egy földönkívüli játszadozás,kísérletezés eredményei vagyunk,csakúgy,mint a vámpírok.
Eléggé elrugaszkodónak tűnik,igaz?De hát,ha megvizsgáltátok a háttértartalmat,akkor már nem is annyira furcsa.
,,Mikor az emberiség "létrejött" nem volt elég erős és hosszú életű ahhoz, hogy civilizációkat irányíthasson. Ezért gondolták teremtenek valamit, ami nemcsak hogy "örök" életű, de elég erős is ahhoz, hogy vezető legyen. Azonban a kísérlet nem lett 100%-ig olyan, mint képzelték, mert a Vírus, melyet előállítottak csak úgy képes életben maradni, ha időnként "vérpótlást" kap. Ez veszélyessé tette e fajt, mert ha a "vérszomj" irányíthatatlanná vált, e lény nem védelmező, hanem pusztító szerepet töltött be. Először el akarták pusztítani teremtményüket, de mikor az fellázadva megszökött, úgy döntöttek megvárják, hogy boldogul, mit tanul, hogyan fejlődik, ahogyan azt az emberekkel is tették. A mai napig is "megfigyelés" alatt állnak a vámpírok,és mi is.. És persze sok más faj van még a vámpírokon kívül, melyeket itt-ott látni lehet ugyan, de a köztudatban nem szerepelnek. Ők is a kísérlet részei. Azóta mind az emberek, mind a vámpírok faja eljutott egy bizonyos szintig, ahonnan hamarosan ismét tovább kell lépnie. Az emberiség nem elég fejlett és érett ahhoz, hogy egymaga állhasson a piramis csúcsára. Szükséges, hogy álljon az emberek mögött egy jóval magasabb szintű lény."

Tulajdon képpen hagytak minket is,és a vámpírokat is kibontakozni-ők teremtették őket, minket és más fajokat is,mert megtehették-bár a konkrét okot csak ők tudják.

Az emberiség hamarosan a következő szintre fog lépni,és bár nem hal ki a fajunk idén,de lesznek veszteségek!Konkrétabbakat még nem tudok ezzel kapcsolatban,de rajta leszek a témán.

Ember-vámpír keveredése általi hígvérűek,félvámpírok nincsenek,csak olyanok,akik azért gyengébbek,mivel többed-huszon-harmincad- generációsok.

Tudomásom szerint olyan kirívó tulajdonságokkal,mint az elme befolyásolása,gondolatolvasás,vagy jövőbelátás,csak a legelső vámpírok rendelkeznek,mert ez nem adható át a vér által,ezt nem a Vírus tartalmazza,hanem valami más módon lett beléjük"kódolva",de azt csak a teremtők tudják hogyan,és mi célból.

Korábban írtam a Tanács kopóiról,az Arkhónokról.Ők második generációsok,tehát rettentően erősek,éppen ezért lehetséges az,hogy eltudják kapni a törvényszegőket,lázadókat.

Írtam már korábban Adamus Saint Germain-ról,és ismét csak megerősítést kaptam,hogy Ő egy magasabb szintű entitánshoz tartozik.De nincs konkrét meghatározása,hogy ő ki,mi,talán nem is nagyon lehet szavakban kifejezni-na ehhez lehet még fejletlenek vagyunk,hogy ezt fel tudjuk fogni.

Volt itt régebben olyan kérdés,hogy mi van ha valakinek kihúztak mondjuk fogait,akkor az visszanő-e a vámpírrá válás után:
Igen,vissza,de nagyon fájdalmasan,mert gyorsan megy végbe,és a szervezet nem képes alkalmazkodni hozzá.A végtagokkal szintén ez a helyzet.De ha valaki születendően sérült,tehát genetikailag azon a Vírus nem képes változtatni.
Nem kinézet alapján döntenek a vámpírok,hogy ki lehet olyan mint ők,hanem megérzik,ha az illető alkalmas rá,ha kivételes,vagy különleges képességekkel rendelkezik.

A Torporban-mély álomban-lévő vámpírok -mint amilyenben van az egyik legelső is-fel tudnak kelni bármikor ha éppen úgy akarják,vagy veszélyben lennének-ő még nem tette ezt meg,de gondolom hamarosan felkel,hiszen változások jönnek,és biztos vagyok benne,hogy ő is közrejátszik ebben majd.
A többed generációsok azért félnek tőle,-és ezért volt már rá példa ,hogy Torporba kényszerítették-mivel ő a legerősebb,ezért ő nem éri be emberi vérrel,neki az ereje visszaszerzésére a vámpírok vérére van szüksége.De ide nem csak a legelső vámpírok tartoznak,hanem a második generáció tagjai is.

Az idősebb vámpírok birtokolnak területeket,mert ők erősek,és meg tudják védeni azokat,a fiatalabbak nem elég erősek ehhez.
#195
2012. feb. 23. 13:51
Megerőstették, hogy Eisenhower találkozott földönkívüliekkel-
paranormal.hu/news.php?extend.456

UFO robbant fel Dél-Karolina felett
paranormal.hu/news.php?extend.457

Az elektronikus kommunikáció szabályozása durvább lesz mint gondoljuk
paranormal.hu/news.php?extend.463
#194
2012. feb. 23. 11:09
Talán ezt is érdekesnek fogjátok találni-az a bizonyos Fanyűvő-akit,vagy amit olyan sokszor látnak.

kriptid.blog.hu/2012/02/07/ujabb_eszleles
#193
2012. feb. 23. 9:42
#192
2012. feb. 22. 20:12
Köszi Darked:-)
#191
2012. feb. 22. 20:09
Pl én olvasgatom amit Penelope ír. Ugyhogy nyugi ne idegeskedj.
#190
2012. feb. 22. 19:46
Az hogy itt nem nagyon szólnak hozzá,még nem jelenti azt,hogy nem is olvassák,hiszen látható ahogyan növekszik a szám.A másik,hogy priviben is elérhető vagyok,tartom a kapcsolatot másokkal.De főleg az,hogy amiket megtudok,véleményem szerint nem csak rám tartozik-ezért is kezdtem el,és folytatom.
#189
2012. feb. 22. 19:37
Hát én meg azt kérdezném, hogy mi élteti ezt a topikot? Úgy látom elég ritkás a visszajelzés, mi motivál tégedet, hogy bővítsd tovább?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0