Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#173
2012. feb. 20. 18:33
Persze amint hozzájutok még információkhoz,hozom nektek.
Azt meg már mindenki maga dönti el,elhiszi-e vagy sem,de a tény még ott marad hogy majd kiderül,és akkor nem lehet azt mondani,hogy nem szóltam előre.

De mindenki azt hisz,amit akar,én csak közlöm,amiről tudomást szerzek.És ha valaki megnézi a háttérinfókat,amiket felraktam össze lehet rakni.

Van még egy kis infó,amit nem raktam fel,csak türelem,mindjárt.
#172
2012. feb. 20. 18:29
Így van,de a is biztos,hogy amikor megtudjuk le is fog sokkolni,ám együtt kell vele élni,mert nem lehet tenni semmit,van ami van.Aki nem fogadja el,annak csak nehezebb lesz.
Megfogjuk tudni az igazat nemsokára.
#171
2012. feb. 20. 18:26
Igen, és az is biztos, hogy annyi titok van elöttünk emberek elött, ha megtudnánk az igazat nem kicsit lesokkolna.
#170
2012. feb. 20. 18:25
Konkrétan nem tudom kire gondoltam,mert az majd kiderül kik is azok,mindenesetre a földönkívüliek,idegenek,vagy hívjuk őket,ahogyan akarjuk.
#169
2012. feb. 20. 18:21
Nagyon érdekes.
Idegen életforma.-->Több is van,de van olyan érzésem, hogy az anunakikra gondoltál.
#168
2012. feb. 20. 11:14
Nos eljött az ideje hogy visszakanyarodjunk a vámpírokhoz,bár végső soron minden szál összekötődött velük eddig is:

Vannak a Lázadók(Függetlenek),akik kiváltak a Tanács fennhatósága alól,mert..hát megvolt rá az okuk,többek között ,nem mindenki szereti a szabályokat,és ha dirigálnak nekik,ill.korlátozzák őket.

Charles-"Albert",mint már leírtam sok emberen segített,de lényegében ő olyan se itt-se ott nem állt,nekik a lázadók túlságosan ,,szabad akaratúak"voltak,a Tanács alá tartozó vámpírok pedig túlságosan elzárkóztak az emberek elől,nekik csak kaja az ember,ill.ugye ha érdekük fűződik hozzájuk,akkor állnak velük kapcsolatban,de semmi több.Charles pedig bizonyos mértékig emberpárti volt,így se itt,se ott nem találta a helyét.
Aki elkapta,az egy Arkhón volt,ők a Tanács ,,kopói".
Én egyenlőre megúsztam a velük való találkozást,pedig pikkelnek rám rendesen.Persze valószínű,hogy ezt is így utólag Charles-nak köszönhetem,hiszen biztos vagyok benne,hogy ő kérte utolsó szó jogán,hogy ne essen bajom.

A Pálosok bizony ,nagyon régóta tudnak róluk,de megőrzik a titkot,hiszen ez a ,,hivatásuk"egy része,jól tudnak titkot tartani,ezért lettek ők azok,akik tudhatják a titkot.

És bizony ismét megerősítést kaptam,arra,amit sejtettem hogy nem csak ember,vámpír,de más fajok is vannak a világon.És hogy nem csak a földön van élet!

Bizony ebben az évben sok minden kerül felszínre,amiről sokan még álmodni sem mernének.

A Lázadóknak nincsenek donorjaik,ők megszerzik,ami kell nekik.Ragadozók,amit elfogadtak,és a szerint élnek.

,,Az ősi Egyiptomiak nagyon is fejlett, sőt mondhatni sokkal magasabb szintű segítséget kaptak kísérleteikhez, mint az bárki gondolná. Akkor Isteneknek hitték őket, mert az égből szálltak alá, ma idegen létformának hívjuk őket, és a vámpírok mellett az övék is folyamatosan jelen volt e Bolygón.

A tisztavérűek és az Original vámpírok örök életűek, azonban a híg vérűekkel más a helyzet. Egy vámpír akkor mondható tiszta vérűnek, ha az őt gyermekévé tevő vámpír az első néhány generációból való, tehát a vérvonala tisztának mondható. És minél távolabb kerül egy vámpír ettől, annál gyengébb a vére, és ez által ő maga is gyengébb lesz. Ez is pontosan úgy épül fel, mint egy piramis. A piramis csúcsán a legelső vámpír áll, aki hihetetlen képességekkel és erővel bír, olyannal, amit egy ember el sem tud képzelni, alatta pedig az ő által teremtettek, akik még hasonló erővel rendelkeznek, sőt, még az ő gyermekei is, és azok gyermekei is. De amikor már a húszon-harmincadik generációról beszélünk, akkor már mondhatjuk, hogy nem sok minden maradt az eredeti vérvonalból, ezért a tulajdonságok is gyengültek. Az elsők a legerősebbek, akik fél kézzel is el tudnának bánni akár több száz ellenük jövő sokad generációssal. Valahol ez így is van rendjén. A 7.generációhoz tartozik a már említett Szemere Balázs, vagy Helmut Weinberg,- Ő egy osztrák alkimista, de hogy milyen néven tengeti a napjait manapság, azt nem tudni.Sokan vannak még ebből a generációból:. Haszif, Khazim, Ignatius, Albertus Nikto, Cristoforo di Aventa, Fernando de Corra, Jean Batiste Niser, Kisény Péter, Halas Pál, Gatur kán, "Dottore", Abay Nándort, Georgiu Tokosch, Horváthy Béla, Matteo Giancola, Josef Haüy, és még jópáran. Sokuk még ma is él, természetesen más néven.

A ,,hígvérűek"nem örök életűek,de pár száz évig így is élnek.

,,A mai napig is folynak kísérletek, génkísérletek, de hogy pontosan mit is akarnak teremteni ezúttal, azt csak a piramis csúcsához legközelebb állók tudhatják.

A történelem kiemelkedő alakjai valamilyen szinten mind összefüggésben állnak egymással és a vámpírokkal, ahogyan azoknak a neves személyeknek többsége is, akik "véletlen balesetben", vagy "öngyilkosságban" hunytak el.



Vlad Tepes mögött valóban állt egy vámpír, aki irányította, befolyásolta tetteit, azonban Báthory Erzsébet egy összeesküvés áldozata volt, nem több. A vagyona megszerzése volt a cél, és mivel a szolgálóit kínvallatásnak vetették alá, kénytelenek voltak hazudni, hogy szenvedésük véget érjen. Aztán meg is ölték őket, nehogy az igazságra fény derülhessen. A grófnőt további életére befalazták, tárgyalásra, perre nem került sor, és az összeesküvők végül elérték céljukat."
#167
2012. feb. 19. 17:01
dallas63.neobase.hu/content/titkos-tarsasagok
Innen érhető el ez:
konteo.blogrepublik.eu/2011/02/13/szabadkomuvesek-1-0/

Azt hiszem,az összeesküvés elméleteknek a legtöbbje nem elmélet,hanem bizonyos tények,amik valamilyen szinten,és formában kiszivárognak.Bár nem tartom kizártnak,hogy ezek azért szivároghatnak ki,mert még ezek felett is áll valaki vagy valakik,aki ezeket így intézi.Így a kiszivárgott infókra figyelünk,nem pedig arra hogy miért is lett ez kiszivárogtatva.És miért nem lett következménye arra nézve,aki ezeket elárulta?
#166
2012. feb. 19. 15:31
Népszavazáshoz: Az amerikai titkos lobbi parancsára kellettek a magyar „reformok”
szentkoronaradio.com/node/28282

Egy igazán figyelemre méltó írás,amit érdemes elolvasni-tudom,mindig ezzel állok elő,de hát ha egyszer így van.
#165
2012. feb. 19. 7:30
hvg.hu/vilag/20120217_acta_lengyelorszag
Részemről kimondottan tetszik az Anonymus hackercsoport tevékenysége.Csak így tovább!
#164
2012. feb. 18. 17:02
tua.hu/wp/?p=6496

Elég hosszú,de érdemes elolvasni.
Ebből egy picuri rész:,,Azonban ez a szimbólum sokkal ősibb ennél, az ókori Egyiptomban egy alvilági szimbólum volt (Horus szeme), és a sátánizmuson keresztül került a szabadkőművességbe és onnan az Illuminátusok Rendjébe, akik tökéletes szimbólumot találtak benne, hiszen a Rend szerkezete is ehhez hasonlít, a tetején magával Luciferrel, de erről majd a sátánizmus és a Rend szerkezete kapcsán még beszélünk."
#163
2012. feb. 18. 16:45
„Ma a Máltai Lovagrendet a Vatikán és a CIA közti egyik legfontosabb hírvivő csatornának tekintik.” - írta Baigent, Leigh és Lincoln. Manapság nem kevesebb, mint öt szervezet (rend) létezik, amely valamilyen formában a templomosok közvetlen örökösének vallja magát. Az ispotályosok, a Máltai Lovagrend, a Szent János Lovagjai (a johanniták), a szabadkőművesek, a rózsakeresztesek, és talán még néhány szervezet, mind, - az ezoterikus tudásukat a Salamon temploma alól megszerző templomos lovagokhoz vezetik vissza saját történetüket. Ahogy azután ezek a csoportok egyre inkább egymásba fonódtak, - lényegében a tagságuk is egybemosódott. És a templomos vagyon skóciai el-helyezése valami egészen szokatlan dologgal párosult, amit a történészek szinte teljesen figyelmen kívül hagytak. Skóciában a XIV. és a XVI. század közötti időszakban - több mint kétszáz évig - a templomosok minden jel szerint egyetlen szervezetet alkottak az ispotályosok rendjével. Ekkoriban számos utalás található egy olyan egyesült rendre, amely a ‘Szent János Lovagjai és a Templom Rendje’ nevet viseli. A máltai lovagok épp a Vatikánnal kötött szövetségnek köszönhetően vészelték át a középkori üldöztetéseket, sőt, néhol részt is vettek az Egyház ellenségeinek üldözésében. Hasonlóképpen Európa számos királyi családja, akik maguk is a Merovingok és más dinasztiák trónját bitorolták, együtt a Vatikánnal, közösen munkálkodtak a status quo fenntartásán. E királyi családokat néha a ‘Fekete Nemesség’ névvel illetik.” Még nincsen öt éve, hogy a „TESTAMEN - Leonardo evangéliuma” című exkluzív kiadású könyv szerzője, Zelnik József, a Magyar Kultúrális Szövetség elnöke, a pápa által 1313. március 22-én hivatalosan megszüntetett Templomos Lovagrend hazai nagymestere egy hosszabb interjút adott a Magyar Nemzet hasábjain. Ebben említést tett arról is, hogy „meg kellene vizsgálni a Máltai Lovagrend valódi szerepét a magyarországi rendszerváltásban.” Zelnik József könyvéből még megtudhatjuk, hogy Leonardo da Vinci (Sandro Botticelli után) annak a titkos társaságnak, a Prieuré de Sionnak volt a 12. nagymestere, amely elárulta ‘az igazi templomosokat’ (Jacques de Molayt), és árulásával hozzájárult a templomos lovagrend felszámolásához (hivatkozott mű: 48. oldal). (A Prieuré de Sion nagymestere volt Sir Isaac Newton, Claude Debussy és Jean Cocteau is, 1963-ban bekövetkezett haláláig. Az utolsó ismert nagymester Pierre Plantard.) Annak a rendnek a felszámolásához, amelyet a pápa 1313-ban ‘jogutód nélkül’ megszüntetett, de amely Zelnik József szerint mégis - hogy, hogy nem? - ‘újjá-alakult’ 1979-ben, és ezt állítólag maga II. János Pál, az újkori római pápa is megerősítette, amint Zelnik az ‘Új Ember’ katolikus hetilapnak (amelynek egyik szerkesztője is) ezt nyilatkozta, 2001. január 21-én. Elmondása szerint az ‘újjá-alakult templomos lovagrend’ a pápa által elismert ‘egyetlen hiteles’, amelynek a lovagkeresztjét éppen megkapta.

Idővel nyilvánvalóvá vált, hogy a rózsakeresztesek és a szabadkőművesek neve alatt a templomosok - az általuk megszerzett tudással egyetemben - továbbra is fennmaradtak.” A templomosok mögött pedig a világ egyik legrejtélyesebb titkos társasága húzódik meg, amely nemcsak a politika iránt mutatott élénk érdeklődést, ha-nem az általánosan elfogadott vallási tanoktól is eltérő nézeteket vallott. Ez a nagyon kevéssé ismert társaság: a Sioni Rendház.”

Forrás:czl.gportal
#162
2012. feb. 18. 16:12
#161
2012. feb. 18. 13:50
Nos,igen,amikor kiemeltem,utána gondolkodtam,hogy kár volt egy valamit kiemelni,de mivel az egészet érdekesnek találom,nem akartam mindent ide átmásolni,ez a kiemelés csak amolyan "figyelemfelkeltés "volt részemről,hogy igenis érdemes elolvasni,és elgondolkozni a dolgokon.
#160
2012. feb. 18. 13:34
"paramoral.eu/news.php?extend.1417.8

Ezt kiemelném belőle:,,A repülőtér bizonyos területeit, az épületen belül is szögesdrót veszi körül, ahol a szögek nem kívülről, hanem belülről találhatóak, mely arra enged következtetni, hogy nem beengedni, hanem kimenni nem engednek."" – Penelope


szerintem ebben a cikkben inkább a földönkivüliek és a háttérhatalom összefonódására kell odafigyelni.
a cikk (a II. rész) kissé zavaros mert ketten irtuk és meröben ellentétes elképzelésünk van a témáról... ami szerintem nem baj ...talán igy lett érdekesebb a cikk..
#159
2012. feb. 18. 13:11
,,Megerősítették, hogy Eisenhower találkozott földönkívüliekkel"

paranormal.hu/news.php?extend.456
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0