Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#143
2012. feb. 16. 10:08
#142
2012. feb. 15. 13:56
#141
2012. feb. 15. 13:48
vilaghelyzete.blogspot.com/2012/02/vatikan-tud-idegen-civilizaciokrol.html

Hát persze,hogy tudnak róluk-és nem csak róluk..
#140
2012. feb. 15. 11:45
Egy kicsit ha körbenézünk az Elnökök terén-bár nem hazai pályán-találhatunk érdekes dolgokat.

,,Elnökváltások [szerkesztés]
Hivatali ideje során négy elnököt gyilkoltak meg:
Abraham Lincoln-t 1865-ben John Wilkes Booth,
James Garfield-et 1881-ben Charles J. Guiteau,
Guiteau rálőtt, de Garfield vélhetően a merényletet követő nem megfelelő orvosi kezelésbe halt bele.
William McKinley-t 1901-ben Leon Czolgosz,
John F. Kennedy-t 1963-ban Lee Harvey Oswald,
A Warren Bizottság jelentése.
Bizonyos teóriák szerint nem egyedül dolgozott [1].
További négy elnök halt természetes halált:
William Henry Harrison, tüdőgyulladásban 1841-ben, pont egy hónappal hivatalba lépését követően.
Zachary Taylor, „akut gyomorrontásban” 1850-ben.
Warren G. Harding, szívroham következtében 1923-ban.
Franklin Delano Roosevelt, agyvérzés következtében 1945-ben.
Egy elnök mondott le hivataláról:
Richard Nixon 1974-ben, a Watergate-botrány kipattanását követően
Két hivatalban lévő elnök ellen emeltek vádat, bár egyiket sem ítélték el:
Andrew Johnson 1868-ban
Bill Clinton 1998-ban
Négy jelölt lett elnök a választói szavazatok többségének megszerzése nélkül:
John Quincy Adams – 44 804 szavazattal végzett Andrew Jackson mögött 1824-ben
Huszonnégy államból hatban az elektorokat az állami törvényhozás jelölte ki, nem pedig a választók szavazatai döntöttek.

Két elnököt választottak meg az elektori szavazatok többségének megléte nélkül, az alsóház döntése alapján:
Thomas Jefferson – Aaron Burr-rel megegyező számú szavazatot kapott 1800-ban
John Quincy Adams – 15 szavazattal maradt le Andrew Jackson mögött 1824-ben
Nyolc elnököt iktattak be megelőző választások nélkül, alelnöki pozícióból előlépve."
Forrás:wikipedia
#139
2012. feb. 15. 8:33
Egy kis,,boszorkányság".

eletmod.transindex.ro/?hir=16387
#138
2012. feb. 13. 11:40
rovas.info/index.php/hu/rovastabla-allitas/1015-rovastabla-film-az-origo-n

Valószínűleg ez sem véletlen,mert ugye első ránézésre nem értjük minek,pedig van értelme,csak még nem nagyon tudjuk,de vannak akik igen.Nem csak annyi,hogy pénzt szedjenek be.

Kinek nem maradt tátva a szája,amikor meghallotta a hírt?
#137
2012. feb. 13. 9:17
#136
2012. feb. 13. 9:09
Nos,változott a mai programom,így most le tudom írni hogy én mire gondolok-nem mondom hogy így is van,és lehet rosszul következtetek,de azért elgondolkodtató és miért ne lehetne így?

Ha megnéztétek a videót-még addig tegyétek,amíg lehet!-akkor egyértelmű,hogy a kormány nagyon is tud más lények létezéséről,és ugye jóval a mostani technológia előtt járunk ,mint azt gondoljuk.Mivel egyre inkább szivárognak ki az információk,véleményem szerint az ACTA is ezért jött létre,hogy tudják befolyásolni,ellenőrizni,mi mehet a világhálóra,és mi nem.Hogy kik lesznek azok,akik ellenálnak.Én azt mondom hogy nagy disznóságra készülnek,idegenekkel karöltve.

Akik tudomást szereznek néhány dologról,itt ismét Michael Jackson-t kell felhoznom,aki ugye tudjuk,hogy az Illuminati ellen próbált úgymond kampányolni-ezért meg is ölték.Gondolom nem ő volt az egyetlen,és nem is az utolsó.

Tegyük fel,mint ahogyan erre utaló jelek vannak,és voltak is,hogy már az ősi Egyiptomiak is tudtak az idegenekről-de ha utána nézünk még a vámpírokról is akad hír,bár mint démonokról.Szóval talán nem lehetetlen,hogy az idegeneknek ,,köszönhetjük"hogy itt vagyunk,ahol,technológiailag gondolom.Mi van akkor ha mondjuk az idegenek adták azt a segítséget az Egyiptomiaknak,amivel képesek voltak létrehozni a vámpírokat,akik aztán ugye fellázadtak ellenük,és rájuk támadtak.Aztán ugye már a vámpírok teremtettek olyanokat,mint ők maguk,aztán itt vannak a Pálosok-kellett nekik szövetséges az emberek között,akik menedéket nyújthattak nekik szükség esetén.Ezek voltak a Pálosok,akik tudnak a létezésükről.Azt is tudjuk,hogy a vámpírok megtalálhatók a kormányban is,ill.vannak ott olyanok,akik beavatottak,hiszen sokat változott a világ.Az illuminati,és hasonlók meg azért vannak,mert a kisembereket kordában kell tartani,mint egy nyájat.Ezért van az ACTA is,mint már említettem.
Tehát a kormány összejátszik mind az idegenekkel,mind a vámpírokkal,de azt sem tartom kizártnak hogy a kormányt magát ezek összessége vezeti,irányitja.Ha elhitetjük valakivel hogy ő irányít nyugton van,holott a háttér teljesen más.

Megnézhetjük a múltunkat is,a királyokat,vezetőket,nagy családokat,ez is mind idevág,és talán éppen így lett,,kitalálva"semmi sem véletlen.Kik hozták a törvényeket,és miért éppen azokat.

A lényeg,hogy fel kell ébrednünk,látni kell,ami eddig rejtve volt,és nem szabad hagyni hogy továbbra is nyáj legyünk,aki teszi azt amit mondanak neki.

Nem egyszer halljuk,olvassuk,itt-ott,hogy ez az év a sárkány éve,amikor is napvilágra kerül minden,ami eddig rejtve volt.

Én azt hiszem hogy lesznek ellenállók,akik nem hódolnak be,szóval lehet nehéz időszak előtt állunk,de ki kell állnunk magunkért.

Aztán lehet hogy tévedek,de ez így nekem logikusnak tűnik,ettől függetlenül tovább keresgélek,és megpróbálok még több információt gyűjteni,és még ,ha úgy gondolom,alakítom a mondandómon,de egyenlőre így látom a dolgokat.

Mindenesetre lássuk mi lesz,van-e ebben valami igazság,lesznek-e erre utaló jelek.
#135
2012. feb. 12. 20:45
Ezt a videót még berakom nektek,utólagosan kérve engedélyt rá.

www.youtube.com/watch?v=rG4ocKkT3jA&feature=related

Nézzétek végig,és próbáljatok meg következtetni,én megtettem,és bár azt hiszem kicsit furcsának tűnik az elképzelésem,de holnap este leírom,addig még átgondolom a dolgot.De elég logikus szerintem.
Azt hiszem az egészet egyben kell nézni,egyik következik a másik után.
#134
2012. feb. 12. 20:27
Talán mondhatom,hogy nekem már ez is furcsa:
www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/meghalt-whitney-houston-2080215

Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok,mik kerülnek majd napvilágra a halálával kapcsolatban.
Csakúgy,ahogyan Michael Jackson haláláról is ugye miket tudtunk meg.

Szerintem ,olvassátok el még egyszer az összes leírt dolgokat,és biztosan nektek is feltűnik,hogy valahol minden összefügg.
Ezek most talán olyanok mint a kis morzsák,fel kell szedni,és összerakni.
#133
2012. feb. 12. 14:47
barikad.hu/cenzurazhato_lesz_az_internet-20120211

,,Mindezek tükrében a Jobbik Ifjúsági Tagozat felszólítja a magyar kormányt, hogy vonja vissza csatlakozását a Hamisítás Elleni Kereskedelmi Megállapodáshoz, számoljon be a magyar közvélemény számára a titkos megállapodás részleteiről úgy, ahogy eddig egyedüliként a lengyel kormány tette, és kezdeményezzen párbeszédet a szerződésben érintett szervezetekkel, társadalmi csoportokkal."

Itt a TITKOS-on van főleg a hangsúly-nem felháborító?Mert szerintem igen,ám azt hiszem ez még csak a kezdet!
#132
2012. feb. 12. 14:31
www.stop.hu/kulfold/megdobbento-fejlemenyek-a-kennedy-gyilkossaggal-kapcsolatban/278543/

Én azt mondom,hogy az ilyen,és hasonló gyilkosságoknak is utána lehetne járni,hiszen mint jóval korábban említettem a ,,nagyok"elég sok mindent tudtak-akár a vámpírokról is,és még mi mindenről..és ugye aki nem tartotta a száját...

barikad.hu/előkerült_kennedy-gyilkosság_elveszettnek_hitt_hanganyaga-20111116
#131
2012. feb. 12. 14:17
paramoral.eu/news.php?extend.1396.13

Én egyet értek velük.Legalább van egy csoport,aki próbál tenni valamit.Bár még nagyobb összefogás kellene,és hogy próbáljunk meg látni is,nem csak nézni.

Persze lehet,hogy hiábavaló,,kapálózás",de ha az emberek meg sem próbálják,akkor fantasztikus rabszolgák vagyunk-hiszen így is azok vagyunk,hát még ha még többet nyelünk le.
#130
2012. feb. 11. 17:48
www.nol.hu/belfold/tomegtuntetesek_az_acta_ellen__olaj_a_tuzfalra

Tüntetések az ACTA ellen!Jó ötlet,bár nem hiszem hogy túl sok értelme lenne....

Anonymous üzenete a magyarokhoz:

amexrap.org/fal/udvozlet-magyar-polgarok

https://www.facebook.com/events/239140316165296/
#129
2012. feb. 11. 11:35
Csak úgy érdekesség képpen utána néztem az Inconnunak:

,,A név eredete [szerkesztés]

A csoport „postai művészettel” (mail art) foglalkozott a 70-es, 80-as években. Mivel a postán a francia nyelv a hivatalos, ezért a küldeményekre franciául kerültek fel a szövegek (például „a címzett ismeretlen”, „vagy vissza a feladóhoz” stb.). A leveleket speciális módszerrel adták fel, melynek lényege, hogy a cím ne létezzen, és így a posta „inconnu” („a címzett ismeretlen”) bélyegzővel visszaküldje, a valódi címzett címe a „feladó” rovatba került.

Bokros Péter így számolt be erről és ennek okairól, következményeiről részletesebben:
„Mivel arra is rájöttünk, hogy a küldeményeinket átnézik ill. visszatartják ezért azt a módszert választottuk, hogy feladónak írtuk azt a címet, ahová a küldeményt szerettük volna elküldeni; a címzés helyén pedig egy fiktív cim szerepelt. Itt természetesen a postás nem találta a címzettet, ezért A CÍMZETT ISMERETLEN (INCONNU) bélyeget ragasztva rá vissza küldte a feladónak, ekkor jutott el oda, ahová mi szerettük volna eljuttatni. Így sokszor olcsóbb is volt, mert csak Bécsig, a fiktív címig fizettük a levél szállítását; onnantól vissza a feladónak a posta a mai napig ingyen viszi. De a lényeg az volt, hogy ezzel a trükkel nem akadtunk fel az ellenőrzés rostáján, mivel a mi neveink nem szerepeltek a küldeményeken. Szóval, ezzel a trükkel váltunk ismeretlenből ismertté, és ezért választottuk végül ezt a nevet.”
Bokros Péter (engedélyezetten közzétett részlet magánlevélből, 2005. november 3.).

Bokrost idézve Csizmadia Ervin arról számolt be, hogy a csoport tagjait Galántai György, a 70-es évek híres balatonfüredi happeningjeinek házigazdája avatta be a mail art világába, akit Beke László művészettörténészen keresztül ismertek meg."

hu.wikipedia.org/wiki/Inconnu_Csoport
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0