Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#128
2012. feb. 11. 10:17
Lehet hogy mellé fogok,de azt hiszem hogy Franciaország háza táján is érdemes körbenézni,ami a vámpírokat illeti,a vezetésben,a politikában,és itt-ott.

Úgyhogy most kicsit a felé fogok nézelődni.Többek között.

Amúgy meg annyian megnézitek az oldalt,a leírtakat,miért nem kommenteltek?Ill.priviben is írhattok.De itt is kifejthetitek a véleményeteket,csak kulturáltan,ha kérhetem.
#127
2012. feb. 11. 9:59
Itt is sok érdekes dolog található,nézelődjetek:

yoda.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=434017
#126
2012. feb. 9. 9:12
lacika8.tripod.com/id6.html

www.gondolkozz.com/2006/12/12/a-vezeto-illuminatus-csaladok/

Elnézést,hogy kicsit most eltértem a vámpír témától.

Ezt érdemes elolvasni:

www.utolag.com/Vilagpolgar.htm
#125
2012. feb. 8. 13:03
Ez is igen érdekes:
www.jovonk.info/2010/09/05/szantai-lajos-palosok

Kinek a holtteste van a Pálosok birtokában,amit látni akart Ulászló király,de a Pálosok nem mutatták meg neki??

,,A látomást követően Özséb 1205 körül, miután összegyűjtötte a remetéket, a Pilis térségében – nem lehet pontosan tudni, hogy hol, – felépíttet egy templomot a Szent Kereszt tiszteletére. Tehát a pálosok őstemplomát nem Thébai Remete Szent Pál, a névadó tiszteletére, hanem a Szent Kereszt tiszteletére építik fel."

,,A pálosok életében nyilvánvaló, és hivatalos módon is megjelenik a „párosság”, a pálos egyik hangalaki megfelelője a páros, ehhez még különösebb nyelvi érzék sem kell. Tehát a pálosok nem egy, hanem páros életutat futnak végig. Már az indulásnál ott van egy olyan Rend, amit nem pálosoknak, hanem a Szent Kereszt remetéinek hívnak. Úgy tűnik, hogy küldetésüknek ez a gyújtópontja, ez a leglényegesebb kiindulási pont és a Pilis oldalában felépítik a templomot. De vajon hol épülhetett fel? Bármilyen különös, egyet lehet tudni: nem völgyben és nem hegyoldalon. Tudjuk, hogy a Pilis térségében számtalan régi templomromot fedeztek fel. A leghíresebb Klastrompuszta, Kesztölctől néhány km-re, a Pilis hegység DNY-i, NY-i falánál, a Pilis fehér szirtjei, hatalmas fehér mészkősziklák tövében találhatók a templomromok. Pálos templom volt, egészen biztos, de nem a főtemplom. A Pilis túloldalán, a mai Szentkereszt községtől nyugatra, a Pilis tömbjének K-i oldalában találjuk a másik templomot, és tulajdonképpen lehet érezni, hogy a Pilist körbeveszik a templomok. Tehát a szó legszorosabb értelmében ez a Szent Hegy, aminek lábainál pedig működő templomokat találunk. De a főtemplom, - maga Gyöngyösi írja le, - nagy magasságban van, elég fáradalmas feljutni, mert hegyek orma fölé épült. Ez alapvetően fontos, és azért fontos, mert nem Remete Szent Pál tiszteletére épült, hanem a Szent Kereszt feltalálásának tiszteletére és ezért nevezik a pálosokat a Szent Kereszt Remetéinek is."
#124
2012. feb. 8. 12:06
vilaghelyzete.blogspot.com/2011/09/az-illuminati-olte-meg-michael-jackson.html

mediaexposed.tumblr.com/post/14650568466/paris-jackson-michael-jacksons-13-year-old

www.magtudin.org/tomory_zsuzsa%20tortenelmunk.htm
ebből kiemelnék pár dolgot:
,,A régi gyógyító, világot ápoló gondolatokat a világuralom utáni vágy váltotta fel, amiért kegyetlen eszközökkel harcolt. A régi, megszokott és szeretett jelképeket használták fel önző céljaik kendőzésére. Ilyenek voltak a Templomos Lovagok a Kr.u. XI. században, útjuk a nagyon titkos Sárkányrendtől napjaink Illuminati társaságáig vezethető, a jelenben is a „Kigyó vérvonal” bitorló tagjaiként törnek világuralomra."

,,V. FÖLDALATTI VÁROSOK.

Az ősi kígyó-műveltségek mindig az emberiség javát, felemelkedését szolgálták.

Előttem ismeretlen okok miatt műveltségük földalatti városokban, barlangokban, alagútakban érhető nyomon, amint erre a kiskígyó meséje is figyelmeztet. A korábban említett ilyen földalatti városok Kánaánon, Máltán, az Égei szigeteken túlmenően hazánkban is megtalálhatók. A sok kilóméter hosszú, máig feltáratlan Almási barlang Erdélyben, az ugyancsak erdélyi kincsőrző várak sárkány-hagyományai, a Bakai Kornél által feltárt Balaton vidéki alagútak, a Feldebrői altemplom, Tihany barlangjai, de legfőképpen a Pilis barlangrendszere, s a hozzá kapcsolt szent hagyományok szükségessé teszik hazánk barlangműveltségeit feltárni. Különösen fel kell figyelnünk arra, hogy a Pilis barlangjaiban nyugszik Skythesnek, az első Kígyókirálynak a fia: Pál. Őt őrizték a magyar Pálos rend tagjai. A hatalmat gyakorló római egyháznak ezért volt érdeke e szerzetesrend szétzüllesztése."

,,A templom alatt egy földalatti folyosó vezetett a Martonyi Pálos kolostorhoz. A folyosó elég tágas volt különböző, feltételezhetően beavatási szertartások végzésére is. Freskói és készítési módjuk az író szerint „az ősmúltba vezetnek vissza, s ősmagyarságunkat támasztják alá. A Napnak szentelt templom ez, ahová az ájtatos ember feltöltődni, energiát gyűjteni, megtisztulni tér, a fáradt vándor pedig megpihenni oltalmat nyújtó ölében, a szentélyben.”

E békés műveltségek hatalmas elterjedését lovagolták meg a későbbi korok hataloméhes elemei, s magukénak akarják kisajátítani. Igy vált a tudást, felemelkedést jelképező kígyó, vagy sárkány a gonosz jelképévé kezükben, de titkos társaságaikban ők használták ezt a tudást a maguk anyagi hatalmának kiteljesítésére, s a Templomos lovagoktól a mai Illuminátik gonosz, világuralom utáni sóvárgásának fő jelképévé. Altemplomainkról bővebben a csatolt melléklet ad hírt.

A Templomosok titkos társasága a XI. században alakult a „Kígyó vérvonal” megőrzése céljából. Közéjük tartozik az igen titkos Sion társaság. Mind a templomosok, mint az Illuminátik fő célja az, hogy ezt a „kígyó-vérvonalat” képviselő egyéneket a világ hatalmi gócpontjaiba helyezzék, hogy ezáltal teljes világuralomra tehessenek szert. Az ősvallási gócpontokkal is ez történt: a római vallás ezek szervezetét felhasználta a maga terjeszkedésére, s ezen keresztül az ősvallások kiirtására is. A magyar Templomosok 1147-ben alakultak. Napjainkban a római katholikus püspöki kar képviseli a rendet, mely II. János Pál pápától engedélyt kapott a Magyar Szent Korona jelképként való használatára. E rövid tanulmány keretében alig-alig lehet érinteni a tárgy lényegét, s komoly további kutatást igényel a felhozott adatok bővebb kidolgozása.

Érdemes mesemondóink, s a Kiskígyó számunkra szóló üzenetét komolyan venni, hiszen céljuk a tudás, a jóság terjesztése és a világ megsegítése. Buróné Bendefy Ágnes idézett könyvében feltételezi, hogy nem véletlen a kígyó és a kegy szó közötti szerkezeti összefüggés.

*

Arra is fel kell figyelnünk, hogy az e földön játszódó események előképe mindig a csillagvilághoz köt bennünket. Egy szittya harcosra tetovált sárkány szájából a Kisgöncöl csillagkép jön elő figyelmeztetve a sárkányok alakjában megjelenő teremtő őserőre."

,,Warsányi István a Klastrompuszta-i pálos szerzetes a Szent Kereszt monostor területén nyugszik, az alapításról verset írt Distichon fratris Stephani Warsani super fundatione monasterii Sanctae Crucis in Pilisio címen, 1530 táján. Sorait még a török pusztítás előtt kőbe véste, így maradt az utókorra.

„... Egykor az úttalan pusztáknak útjait járva

Nagy hegyek alján kis kunyhókban laktak atyáink,

S barlangok rejtették őket el a világból.

Boldog Özséb, ez a szent ember, remete, pap emelte

Itt a keresztnek tiszteletére ezt a monostort,

Jöttek is ide hozzá a testvérek seregestől,

S elhagyva a magányt kezdtek közös életet élni.

Innen terjedt szét a világra Remete Szent Pál

Rendje, amelynek hófehér a ruhája s a lelke.

Nagy folyamok is ilyen kicsi forrásból fakadoznak.”



A rendet IV. Béla királyunk alapította 1250-ben, Róma 1329-ben hagyta jóvá. Az itteni szerzeteseket hivatalos iratok, s a népemlékezet is a Pilis Fehér Táltosainak hívják, kik számára ezen altemplomok, barlangok beavatási szertarásaik helye és része volt. E rend központja Klastrompuszta volt, alapítója Szent Özséb, az esztergomi székesegyház kanonokja, 1250-1270-ig. E rend másik nagy központja Budaszentlőrinc a Bátori barlanggal, mely mára már igen elhanyagolt, növényekkel takart hely. A legszentebb Pálos központ a Pilis szent helye, melyben valaha csak ők és a király járhatott.

E rend legutólsó még élő tagja Árva Vince atya, ki Magyarországon él, s nem régen, 2007-ben életveszélyes bántalmazásnak volt kitéve.

A Pilis és a Pálosok legelkötelezettebb kutatója napjainkban Szántai Lajos."

A lényeg hogy érdemes elolvasni,elejétől a végéig.Na meg kijavításra szorul,mivel tudjuk,hogy azóta sajnos Árva Vince már meghalt.

Valahogy az az érzésem,hogy mindig lemaradok egy hajszállal...
#123
2012. feb. 7. 18:07
Szia Monna.

Örülök hogy érdekesnek találod a leírtakat.

Igen,tény,hogy elég sok kérdés felmerül a témában.Az internet dologgal kapcsolatban:Már miért ne fejlődhettek volna ők is,hiszen az internet elég sok jó lehetőséget adhat nekik.

Hogy miért tanulmányozzák az embereket?Talán,mert azért elég sokat változtak az emberek,na persze gondolom nem jó irányba.Vagy csak ha az ellenfeled ismered,már előnyben vagy..hiszen ugye rejtőznek.
Mivel az emberek eléggé ,,árulkodós",nem megbízható népség,így gondoosan ügyelnek rá,hogy ki lehet donor,ki elég megbízható hozzá.És hát,nem hinném hogy olyan nagy előszeretettel ölnének embert,ha elárulják őket.
Erről bizony sokat lehetne írni.

szi.Nem vagyok biztos benne,hogy elérem,amit szeretnék,de ha feladom,akkor biztosan nem fogom.Tehát nem adom fel.
#122
2012. feb. 6. 9:17
Jó sok érdekességet olvastam itt :-) Meglepődtem , hogy mennyi ember érdeklődik utánuk. (szinte megszállottan ) Sok minden van azért itt ami kicsit furcsa szerintem. Legfőbb képen ez a donoros téma, számomra kicsit érthetetlen, hogy van ilyen. Minek bíznának meg az emberekben ? Mikor annyi már lehetőség van rá, hogy vérhez jussanak !? Honnan tudják, hogy megbízhatnak e bennük vagy nem ? Na jó ha eljár a szájuk akkor annyi. De nem tudhatják, hogy annak az embernek pontosan mi is a szándéka a donor dologgal, ugyanúgy becsaphatják és átverhetik őket, hogy bizonyítékot szerezzen ellenük. Ha valóban annyi ismerősük és segédük van mint ahogy mondjátok akkor miért nem hoznak vért , vérbankokból. ? Meg azt olvastam, hogy a harapás nyoma az emberen eltűnik. Akkor nyugodtan elkaphatnának bárkit és kész. Hát érdekes dolog, lehetne feszegetni a témát reggelig. A másik hogy olvassák a netet meg tiltják a leveleket! Hmmm ez is érdekes. Nem nagyon tudok elképzelni vámpírokat, hogy az internetet bújják és azt nézik ki mit írkál róluk. Meg hogy tanulmányozzák az embereket ???? Minek ?? Mikor ők is azok voltak ???? Nagyon jól tudják, hogy mi és kik az emberek. Meg csak egyedül állókat keresnek maguknak ?! De ha van egy pár akkor miért nem választják mint a két ember donornak (ha van ilyen ) akkor nem kell hazudozni a párnak egymásnak mikor ki hova megy. Ha a ennyi foglalkoznak az emberekkel akkor ezt nyugodtan megtehetnék. Hmm sok furcsa dolog van az biztos :) De Penelope le a kalappal előtte :) Kitartó vagy , remélem el éred a célod és teljesül az amiért ennyire küzdesz :)
#121
2012. feb. 2. 12:23
Ezt a könyvet ajánlom figyelmetekbe:Igaz én nem a neten,hanem a könyvtárból szereztem meg,és olvasom.

ddl3.data.hu/get/0/3846464/Ravenscroft-A-Vegzet-Landzsaja.pdf
#120
2012. feb. 1. 10:11
" Kérdezett az eredeti, vagyis a legelső, legősibb vámpírokról. Én egyetlen egyről tudok, aki még most is él. Igaz, már sok-sok évvel ezelőtt vonult torporba a világ, és a vámpírok elől. Arról ugyan van tudomásom, hogy az akkor még Sopianae néven ismert Pécs városát, teljes mértékben magáénak nyilvánította, azonban jelenlegi tartózkodási helyéről senki nem tud semmit. Legelőször Isz. 546-ban történt, hogy vámpírcsaládok összefogtak, és tőrbe csalva őt, kényszerű torporba küldték. Arról a helyről titkos, ősi ékírással rögzített feljegyzés is készült, melyet Isz. 1063-ban az Ignatius vámpírcsalád lánya megtalált, majd titokban „életre keltette” őt.

Egy évvel később, egy papokból álló csoport, rábukkanva rejtekhelyére elüldözték, melynek az lett az eredménye, hogy egy hét múlva a Székesegyház, titokzatos körülmények között porig égett.

10 évvel később önként vonult torporba, de ezúttal alaposan elrejtőzve a vértestvérek, és mindenki más szeme elől."

Ezekhez kapcsolódva:,,A Képes Krónikából tudhatjuk meg, hogy 1064-ben, amikor Salamon királyt Pécsett megkoronázták, a következő éjszaka támadt tűzben „a harangok lezuhantak a tornyokból”. "

www.iranypecs.hu/portal/fooldal/latnivalok/szekesegyhaz_es_puspokseg/szekesegyhaz

,,A Pálos rend tud(ott) a létezésükről, sőt ezen ős leszármazottja még kolostort is építtetett a saját pénzén e rendnek a Jakab-hegyen, (természetesen titkos adományként kezelve e jelentős összeget) mely olykor búvóhelyet is szolgáltatott számukra. A rend alapítója, Bertalan volt az, aki több leszármazottjának is rejtekhelyet biztosított a kolostor alaksori pincéjében. Később erre fény derült, és a kolostort lerombolták. Van még egy különös dolog, amit csak az építészek, és Bertalan tudtak. Egy titkos járat, mely a kolostorból a hegy belsejébe vezetett. E járatot, az épület lerombolása után a leszármazottak végleg betemettek, így a későbbiekben sem derült rá fény, hogy ez létezett volna."

Elég sok dolognak utána lehet nézni,ha az ember veszi a fáradságot hozzá.
#119
2012. jan. 31. 17:42
#118
2012. jan. 30. 21:54
Egyre több furcsaság.Érdekes, de mint mindig... az információ sosem kielégítő. :)
#117
2012. jan. 30. 14:04
#116
2012. jan. 29. 17:40
#115
2012. jan. 28. 7:04
Azt gondoltam.

Csak régebben ismertem egy férfit-már régen beszéltem vele-,aki egyszer elég sok álnevet felsorolt nekem,amiket szokott használni,és ha jól rémlik ez a név is benne volt.
#114
2012. jan. 28. 2:28
"Tisztelt DrSloan!

Egyáltalán nem sértődtem meg,sőt örülök az ilyen értelmes hozzászólásoknak,és szívesen veszek minden elképzelést,és eszmefuttatást.

Nem gondolom,hogy egyszerű a nyomukra akadni,sőt nagyon is nehéz.Tisztában vagyok vele,hogy ők nem,,zombik",hanem nagyon is értelmesek.
Az hogy elriaszthatom magamtól a vámpírokat,nos,lehetséges,ám úgy gondolom,hogy mivel elég sok érdekesség van a történelmünkben,és ezek összefüggésben állhatnak velük is,így szeretnék minél többet megtudni.Eddig is ez volt a célom-minél többet megtudni róluk,életükről,társadalmukról-ha lehet így fogalmazni.Persze tisztában vagyok,hogy erre holmi kevés az esélyem,és ezt sajnálom.Azonkívül a magamtól való elriasztás véleményem szerint már megtörtént.

Nem vettem kritizálásnak sem az ön által leírtakat,és bizony így van,nem szoktam én sem ezt tenni másokkal,mindenkinek megvan a véleménye,és joga van azt leírni.

Konkrétan azt is el kell mondanom,hogy nem vagyok se a vámpírok mellett,sem pedig ellenük,engem csak-mint írtam-érdekelnek.

Azonfelül,ismerős a neve,lehetséges hogy ismerjük egymást?Persze lehet hogy tévedek." – Penelope


Nem tudom, hogy ismerjük- e egymást, de nem a LifeNetwor DrSloanja vagyok :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0