Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#68
2011. dec. 3. 20:12
Köszi,vigyázok amennyire tudok.

Nekem azt írták ők,hogy azért kutatok utánuk,mert nem találtam még meg az életem célját.De azt hiszem tévednek,mert megtaláltam-az igazság felkutatása az,és az ő kilétükről a lehető legtöbbet megtudni.

Priviben is megkereshetsz,vannak bizonyos dolgok,amiket csak ott osztok meg egyenlőre.

Holnap válaszolok,ha esetleg írsz privit.
#67
2011. dec. 3. 20:04
Igen.Annyire feltüzelt a dolog , hogy az hihetetlen.
Mennyi mindent titkolnak el előlünk mennyi minden létezhet....
Vigyázz magadra!!
#66
2011. dec. 3. 19:59
Üdv Darked!

Igen,léteznek,és amiket megtudok egyre inkább azt mondhatom hogy igen.

Éjjel aktívabbak,de a naptól sem félnek,megfelelő öltözetben ki tudnak menni a napra.

Csak még azt nem tudom,miért hozták tudtunkra a létezésüket.Mert ok az biztos van.Ahogyan találgatások is e téren.
#65
2011. dec. 3. 19:53
Ha megkérdezték tőlem, hogy hiszek-e a vámpírokban soha nem mondtam , hogy nem.
Éreztem , hogy igen.

Érdekes dolgokat osztottál meg velünk.
Egy kérdés ami még nem merűl fel: a napot hogy bírhatják?:D

Köszönjük
#64
2011. nov. 27. 21:04
Azt nem mondom,hogy esetleg nem figyelhetnek,és amint lesz valami a kezemben,lecsapnak rám-ez nincs kizárva,bár úgy elég nehéz bármit is lépni,hogy kerülő utakon kell tenni,mert máshogyan nem megy,mivel a forrásokhoz nem engedik hogy hozzá jussak.Tudják jól,hogy még nem vagyok olyan közel a megoldáshoz,hogy veszélyes lennék rájuk.Feleslegesen nem fognak tenni semmit,mert nől a lebukás veszélye számukra-nem olyan könnyű engem kiiktatni ,és akkor nem csak engem kellene.
Egyenlőre nem volt még okuk,hogy lépjenek.Ha konkrét dolgok is érdekelnek,priviben szívesen beszélgetek veled,és leírom hogy miért gondolom úgy,hogy nem átverés.
Átrághatjuk a dolgokat tüzetesebben is.
Amúgy meg minden adatom mentve van-és nem a gépen.
#63
2011. nov. 27. 20:44
Ha viszont igaznak vesszünk minden e-mailt, akkor csodálkozom, hogy eddig a legerősebb figyelmeztetés pár e-mail volt (hiába nincs bizonyítékod, mert egyszer lehet hogy lesz...és azt általában senki sem szereti megvárni). Hidd el, ha nemzetbiztonsági titkot fecsektél volna ki, már nem posztolnál egy ideje.
Úgyhogy ez most vagy azt jelent, hogy DIREKT téves információkat szolgáltak ki neked, s hogy biztosan rábirjanak arra, hogy ezeket megoszd neten, fenyegető maileket küldtek (nyilván leesett nekik, hogy nem fogod abbahagyni a kutatást), és így aztán elérték amit akartak: mégtöbb téves infó kerng a neten. A másik lehetőség, hogy valódiak az adatok, az események, minden...ez esetben az sem mindegy, hogy a World-be mit gépelsz be...
#62
2011. nov. 27. 19:40
Lisa:Egyáltalán nem sértődöm meg,hiszen ez természetesen ott lóg a levegőben nálam,és mindenki másnál is.
Mondhatnám hogy megérzés-de ez butaság-persze ha az ember hallgat rá,általában igazat mondd.

Elég sok furcsa dolog van,ami miatt gondolom hogy nem feltétlenül unatkozó emberekkel lett volna dolgom-persze nincs kizárva,-csak nem lenne értelme-és ezt tisztáztam is,hogy nem azt mondom,hogy mindent el kell hinni,de szinte minden infót leírtam,bemásoltam,így aki veszi a fáradtságot,és utána jár a dolgoknak,talán szerencséje lesz,és tud beszélni velük.
#61
2011. nov. 27. 18:22
Penelope, kérlek ne sértődj meg, de honnan veszed, hogy akikkel e-maileztél nem csak a bolondját akarták járatni veled?
#60
2011. nov. 21. 19:41
Csak türelem,nemsokára reményeim szerint lesznek újabb információk is.
#59
2011. nov. 19. 0:23
"Nem.Sajnos nem.Te?" – Penelope
sajnos én se.
#58
2011. nov. 18. 21:19
#57
2011. nov. 18. 21:10
Penelope :
valami újat megtudtál?:)
#56
2011. nov. 9. 13:58
Helló! Csak jelezném, hogy végre sikerült megújulnom! a "vampirok.n1.hu" címen található oldalam elköltözött. Itt leshetitek: vampirok.weebly.com
#55
2011. nov. 8. 17:58
ugy ezzen az oldalon is érdeklik :)
felelem.gportal.hu/gindex.php?pg=5372668

fórum.
#54
2011. nov. 8. 17:34
Szerintem ennyire konkrétan nem tudhat senki a klánokról,már ha van ilyen,ha ennyire szét vannak szedve.
Némi igazság lehet benne,de hogy például melyik országban melyik klán volt a vezető,ez már túlságosan konkrét dolog,ilyen nincs szerintem.Hiszen most is elég keveset tudunk róluk.
A Káiniták meg inkább szektásnak tűnik név alapján.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0