Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#56
2011. nov. 9. 13:58
Helló! Csak jelezném, hogy végre sikerült megújulnom! a "vampirok.n1.hu" címen található oldalam elköltözött. Itt leshetitek: vampirok.weebly.com
#55
2011. nov. 8. 17:58
ugy ezzen az oldalon is érdeklik :)
felelem.gportal.hu/gindex.php?pg=5372668

fórum.
#54
2011. nov. 8. 17:34
Szerintem ennyire konkrétan nem tudhat senki a klánokról,már ha van ilyen,ha ennyire szét vannak szedve.
Némi igazság lehet benne,de hogy például melyik országban melyik klán volt a vezető,ez már túlságosan konkrét dolog,ilyen nincs szerintem.Hiszen most is elég keveset tudunk róluk.
A Káiniták meg inkább szektásnak tűnik név alapján.
#53
2011. nov. 8. 14:15
penelope erről az oldalon irt vámpirokról mit gondolsz?
osihvas.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=1140444
#52
2011. nov. 1. 9:52
A nemo700@c2.hu email címre írhattok,ha segíteni szeretnétek a nyomozásban.
#51
2011. okt. 29. 21:04
Hát nem tudom,mert ha a művér minden területen olyan mint az igazi,akkor nekik is jónak kéne hogy legyen.De lehet ennél bonyolultabb a válasz,vagy egyszerűbb.
#50
2011. okt. 29. 19:50
jó kérdés.
de talán mert ahogy nálunk is az van hogy nem szeretjük a műkajákat.
ez lehet az eredeti vér és a mú vér között is szerintem.
#49
2011. okt. 29. 16:04
www.hir24.hu/tudomany/2011/10/27/muver-a-lathataron/

Ilyeneket olvasgatva,akaratlanul is felmerül az emberben a kérdés,hogy ha a művér is lehetséges lassan,akkor a vámpírok miért nem álítottak elő ilyet már korábban?Akkor nem kellenének nekik donorok,és attól sem kéne félni,hogy lelepleződnek.
#48
2011. okt. 28. 17:52
Itt lehet olvasgatni némi érdekességet:
www.palosrend.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=102&Itemid=114

illetve itt meg 1938-48 közötti kiadásokat:
epa.oszk.hu/html/vgi/boritolapuj.phtml?id=01890

Persze,egyértelmű hogy konkrét dolgok nem lesznek olvashatók,de azért érdekességnek megteszi.
#47
2011. okt. 28. 17:39
Hitlert említik ugyan,amikor erről írtam nekik,de konkrét dolgokat nem,csak hogy nem egészen úgy volt,ahogyan azt mi tudjuk,és mindenhol kicsit másként lehet róla olvasni.
A Vatikán,ill. az egyháziak egyértelmű.Eleve ha csak azt vesszük,hogy a Pálosoknál találtak menedéket,már bele is keveredett az egyház.
Országunk naggyai között is vannak akik beavatottak,erről is írt nekem az illető.Esetleg belőlük is akad pár olyan személy.
Majd megtalálod,amikor átolvasod.
Ám én konkrét nevekre vagyok kíváncsi.
Anatolij Bitkovot elvileg ezért ölték meg.De ez az egyetlen név amit tudok.Ennek meg nem lehet utána járni.
#46
2011. okt. 28. 16:08
"Hogy előrébb jussunk-jöhetnek a tippek,kik lehetnek vámpírok,vagy beavatott személyek,ill.kik lehettek beavatottak,vagy akik tudtak valamit,de meghaltak.

Ha átolvassátok ,amik le lettek írva,már lehet következtetni esetleg.

Jöhetnek akár priviben is a tippek,én pedig megpróbálok utána járni,és az eredményt közlöm." – Penelope


még nem olvastam át teljesen de
Hit--ler biztos tudta. meg a Vatikánban is gondolom volt olyan személy.
meg gondolom a miniszterek között vagy az összes tudhatta.
meg egyébb nagy emberek .

gondolom.
#45
2011. okt. 28. 8:13
Hogy előrébb jussunk-jöhetnek a tippek,kik lehetnek vámpírok,vagy beavatott személyek,ill.kik lehettek beavatottak,vagy akik tudtak valamit,de meghaltak.

Ha átolvassátok ,amik le lettek írva,már lehet következtetni esetleg.

Jöhetnek akár priviben is a tippek,én pedig megpróbálok utána járni,és az eredményt közlöm.
#44
2011. okt. 24. 19:08
pont ebben az évben tanuljuk az emberi testett bioszból :)
és ma tanultuk hogy az E vitamin lassítja az öregedést és a Se ásványi anyag és ezért felelős :)
nem lehetne azt csinálni hogy sokat fogyasztani belőle?
persze szerintem iss megárt a sok,

csak tnézegetem a biosz könyvet hátha találok olyat ami kell :)
néha.
#43
2011. okt. 24. 17:59
privátban is megirhatod:)
#42
2011. okt. 23. 22:23
és hogy hivhatom fel magamra a figyelmet hogy felajánják?
:)
érdekel :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0